bowl.hu div. 1.

16 feliratkozó

több mint 7 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Draft időpont: 2023. szeptember 6. szerda 19 óra

2023-es draftsorrend:

1. Team Szabo (Antonius)
2. ATMo Shenton (atmo shenton)
3. Susogós Mackók (Toto21)
4. Lökött Szentek (Kájzerszóze)
5. Telepi Madarok (peach)
6. Loco Motive (peterk2005)
7. Sanco's Sentinels (Sanco)
8. Cylon Toasters (Janek)
9. Transylvania Grey Wolves (FLZOLI)
10. BKV Conductors (Rajna)
11. Csongrád Raiders (Leon78)
12. Southside Guerillas (zinedine5)
13. Shilkor's Horde (shilkor)
14. Komáromi Repülők (newyorkjet)
15. Kispest KEAC (gabokocka)
16. Kamino Clones (caminoi)
17. Team Szesze (Szesze)
18. Waiver Warriors (Tony Adams)
19. Csehszlovák Hidegburkolók (Jakehomer)
20. Kanizsa Kinizsi (Zolika)

Szerkesztette: Rajna
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
D-Tom és Weddle 60 pontot hoztak az éjjel, ezzel valószínűleg újabb 250+ hét, és megvan a 6-1.. szóval még 2 győzelem, és az már valszeg PO-t ér.

Ráadásul az 5-1-gyel és 4-2-vel álló riválisok nagy része bukott, így csak két 5-2-es csapat marad.Igor
Nagyon durva a pontátlagod, megnéztem az elmúlt néhány évet, heti átlagban 225 körül voltak a legjobbak, neked ugye 246 most a 7. hét után... De majd a playoffra kipukkadtok 😛

Perception is reality.
több mint 9 éve
Göbi Indianapolis Colts 723 — Retired WR
4 w sorozatban nem rossz...bár a mostani fordulóban elég rossz a matchupom, ahogy látom...nem fűzök az újabb győzelemhez nagy reményeket. Szoros a liga, nagyon tetszik...egyszer tényleg benne lennék egy 32-esben is, bár az nagyon komoly felkészülést jelentene...

több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Ezerszer inkább ez, mint amikor egy tízcsapatos ligában nálam van Peyton, és a bye weekjén vagy ha esetleg rossz matchupnak ítélek meg valamit, akkor simán fel tudom venni Flaccót, Daltont vagy Ellit (Peyton bye weekjén a tesóját vettem fel és nagyon bejött). Ebben mi a kihívás?
Jakehomer
Szvsz elég komolytalan egy szélsőséges helyzet kritikájára egy másik szélsőségre (tízfős liga) alapozott cáfolatot előrántani.atapapa
Jogos, de ez volt a legfrissebb élményem, tudok 16 fős csapatos ligából is példát hozni, ha gondolod 😊
Elég egyébként ránézni a mi mostani FA listánkra, néhány csapat komolyan tud erősíteni, de még az éllovasoknak is szokott jutni egy-két használható ember.

Grat a Rebellsnek, nincs már nyeretlen csapat a ligában 😊

Perception is reality.
több mint 9 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
D-Tom és Weddle 60 pontot hoztak az éjjel, ezzel valószínűleg újabb 250+ hét, és megvan a 6-1.. szóval még 2 győzelem, és az már valszeg PO-t ér.

Ráadásul az 5-1-gyel és 4-2-vel álló riválisok nagy része bukott, így csak két 5-2-es csapat marad.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 983 — #neverpunt
Ezerszer inkább ez, mint amikor egy tízcsapatos ligában nálam van Peyton, és a bye weekjén vagy ha esetleg rossz matchupnak ítélek meg valamit, akkor simán fel tudom venni Flaccót, Daltont vagy Ellit (Peyton bye weekjén a tesóját vettem fel és nagyon bejött). Ebben mi a kihívás?
Jakehomer
Szvsz elég komolytalan egy szélsőséges helyzet kritikájára egy másik szélsőségre (tízfős liga) alapozott cáfolatot előrántani.

több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 552 — Apu ökölbeszorított keze
Avagy nálam az isteni Thill

több mint 9 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Szerintem nincs gond ezzel a csere QB kérdéssel, simán meg lehet oldani egy trade-del. Fitzmagic pl. jövő héttől elérhető nálam 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
A kisebb létszám nem jobb, csak könnyebb, ez mégiscsak az első osztály, ahol az ember elvár egy bizonyos szintet a menedzserektől 😛 Jakehomer
én eleve faszságnak tartom, hogy a GM-ek majdnem fele nem rendelkezik olyan csere-irányítóval, aki amúgy meccsnapon egyáltalán szóhoz jut.
És még lehetne sorolni.
Nyilván lehet kukázgatni meg napi 3 órát nézelődni, hogy vajon ki az a játékos, aki elől ha 3 ember lesérül, akkor jut majd neki meccsenként egyszer 4 snap.

Csak ez számomra kevésbé szórakoztató.atapapa
Tényleg nem értem, hogy ez miért faszság, mert ha valakinek fontos volt hogy gondoskodjon a minőségi depthről, akkor a drafton megoldhatta - mondom ezt úgy, hogy én is megszívtam, a kinézett backup QB-m, Cassel hamar IR-re került, és persze Teddyt azonnal elvitték (pedig még arra is figyeltem, hogy jó matchup legyen Cutler bye weekjén a QB-mnak 😊 ). Ettől szép az egész.

Ezerszer inkább ez, mint amikor egy tízcsapatos ligában nálam van Peyton, és a bye weekjén vagy ha esetleg rossz matchupnak ítélek meg valamit, akkor simán fel tudom venni Flaccót, Daltont vagy Ellit (Peyton bye weekjén a tesóját vettem fel és nagyon bejött). Ebben mi a kihívás?

De soroljad csak 😊

Perception is reality.
több mint 9 éve
Szesze New York Giants 18 946 — Giants fan
Én vagyok az egyetlen aki élvezi a nagyobb liga okozta kihívást? Egyszer szívesen tolnék egy 32-eset is poénból valamikor (persze nem a Div 1-et akarom kibővíteni 😀)Igor
Úgy tűnik, azért legalább hárman vagyunk 😊

A kisebb létszám nem jobb, csak könnyebb, ez mégiscsak az első osztály, ahol az ember elvár egy bizonyos szintet a menedzserektől 😛 (A mákfaktor az más kérdés, az a hth-ből adódik elsősorban) Szerintem még kukázni is lehet eredményesen, persze oda kell figyelni a csapatokon belüli trendekre, és érdemes kockáztatni magas potenciálú backupokkal (ez persze ritkán fog igazán bejönni, és némi szerencse is kell hozzá).Jakehomer
Én támogatok mindenfajta nehezítést, minél nagyobb a kihívás annál jobb, de sztem egy idő után a túlzottan magas létszám nem nehezítés lesz elsősorban hanem inkább a szerencsefaktor szerepét növeli meg.
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 983 — #neverpunt
A kisebb létszám nem jobb, csak könnyebb, ez mégiscsak az első osztály, ahol az ember elvár egy bizonyos szintet a menedzserektől 😛 Jakehomer
én eleve faszságnak tartom, hogy a GM-ek majdnem fele nem rendelkezik olyan csere-irányítóval, aki amúgy meccsnapon egyáltalán szóhoz jut.
És még lehetne sorolni.
Nyilván lehet kukázgatni meg napi 3 órát nézelődni, hogy vajon ki az a játékos, aki elől ha 3 ember lesérül, akkor jut majd neki meccsenként egyszer 4 snap.

Csak ez számomra kevésbé szórakoztató.

több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Én vagyok az egyetlen aki élvezi a nagyobb liga okozta kihívást? Egyszer szívesen tolnék egy 32-eset is poénból valamikor (persze nem a Div 1-et akarom kibővíteni 😀)Igor
Úgy tűnik, azért legalább hárman vagyunk 😊

A kisebb létszám nem jobb, csak könnyebb, ez mégiscsak az első osztály, ahol az ember elvár egy bizonyos szintet a menedzserektől 😛 (A mákfaktor az más kérdés, az a hth-ből adódik elsősorban) Szerintem még kukázni is lehet eredményesen, persze oda kell figyelni a csapatokon belüli trendekre, és érdemes kockáztatni magas potenciálú backupokkal (ez persze ritkán fog igazán bejönni, és némi szerencse is kell hozzá).

Perception is reality.
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Igazából Ryan Clark bekaphassa, hogy előző héten lesérült két negyed után, amiatt kaptam ki fél ponttal Fucutól, amúgy 3-3-al állnék. 😀

több mint 9 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Igor nagyon repeszt, meglesz ennek még a böjtje 😊Szesze

😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 983 — #neverpunt
PS: ata, nem teljesen értem a reakciót.. (lehet én vagyok fáradt) - nem beszólásnak szántam, a két sor független volt, mégha hülyén is veszi ki magát...Igor
No para, nincs sértődés.
Én nem lépek ki, csak kiesek 😛 Ha nem rögtön, akkor a létszámcsökkentéssel.

több mint 9 éve
Szesze New York Giants 18 946 — Giants fan
Igor nagyon repeszt, meglesz ennek még a böjtje 😊
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
szeretnék DE vagy S poszton erősíteni, és az 5 LB-m közül vannak eladók.

Justin Houston vagy Gerald Hodges (aki Greenway helyett most a tackle felelős).

több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 725 — Keep pounding
Zsinórban két W, el sem hiszem...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Én vagyok az egyetlen aki élvezi a nagyobb liga okozta kihívást? Egyszer szívesen tolnék egy 32-eset is poénból valamikor (persze nem a Div 1-et akarom kibővíteni 😀)Igor
same here

több mint 9 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 113 — Tyrone Creek
a 20 tényleg sok, de 18-cal nagyon élvezetes példának okáért a div 3/A
több mint 9 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Én vagyok az egyetlen aki élvezi a nagyobb liga okozta kihívást? Egyszer szívesen tolnék egy 32-eset is poénból valamikor (persze nem a Div 1-et akarom kibővíteni 😀)

Szerintem egy 16-os ligában elég kényelmesen meg lehet oldani mindent. 20-asnál már backup QB-t kaparni a bye weekre sem egyszerű... és előjön a dolognak az a része, hogy bye week miatt nem érdemes eldobni fringe embereket sem feltétlenül.

PS: ata, nem teljesen értem a reakciót.. (lehet én vagyok fáradt) - nem beszólásnak szántam, a két sor független volt, mégha hülyén is veszi ki magát.. igazából csak sajnálkozásomnak adtam hangot, hogy még egy ember kilép.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Én is lazán kihullok, de nem lényeg, valóban sok ez a 20 csapat, szvsz a 16 lenne az ideális.
Ha a ligánként kiesik 4 ember, akkor a negyedik szűkítés után van megint egy fullos liga. Sok a liga, de lehet megéri, hogy sokkal kényelmesebb mindenkinek.

több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
kemény voltam, Asiatát nekiengedtem a #1 defense-nek LaFell sérelmére...

több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 725 — Keep pounding
Sztem is baszott sok a 20 csapat, még a 18 is. Nem tudom megoldható-e a csökkentés...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 983 — #neverpunt
ata: 😕

Flacco+2 DE = 100 pont (Y)Igor
És hová kell összepisilnem magamat?

több mint 9 éve
Szesze New York Giants 18 946 — Giants fan
mondjuk a 20 csapat szerintem is sok ahogy már korábban is említettem