bowl.hu div. 1.

16 feliratkozó

több mint 7 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Draft időpont: 2023. szeptember 6. szerda 19 óra

2023-es draftsorrend:

1. Team Szabo (Antonius)
2. ATMo Shenton (atmo shenton)
3. Susogós Mackók (Toto21)
4. Lökött Szentek (Kájzerszóze)
5. Telepi Madarok (peach)
6. Loco Motive (peterk2005)
7. Sanco's Sentinels (Sanco)
8. Cylon Toasters (Janek)
9. Transylvania Grey Wolves (FLZOLI)
10. BKV Conductors (Rajna)
11. Csongrád Raiders (Leon78)
12. Southside Guerillas (zinedine5)
13. Shilkor's Horde (shilkor)
14. Komáromi Repülők (newyorkjet)
15. Kispest KEAC (gabokocka)
16. Kamino Clones (caminoi)
17. Team Szesze (Szesze)
18. Waiver Warriors (Tony Adams)
19. Csehszlovák Hidegburkolók (Jakehomer)
20. Kanizsa Kinizsi (Zolika)

Szerkesztette: Rajna
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Höri grat. Lacy kiválása megpecsételte a meccs sorsát.
szaba
nagy találat volt Big Ben helyett Miriuta, mákom volt, hogy nem égtem meg.

több mint 8 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Höri grat. Lacy kiválása megpecsételte a meccs sorsát.
több mint 8 éve
Szesze New York Giants 18 946 — Giants fan
punter kontra kicker párharc fog dönteni így nálunk, hogy sikerült netto 93 pontot hagynom a padon 😊 (összesen 136-ot, azért ezt nehéz lesz túlszárnyalni bárkinek is.) ha nem balfaszkodok akár 300 környékére is kerülhettem volna, Benjamint is ki-be cseréltem meccs előtt, Jonest kivettem mert erősen questionable volt, Kennardot meg beraktam a csapatba Greenway helyett, de aztán a végén visszacseréltem őket is.. mind remek döntés volt, így meg persze lehet, h ki is kapok, sokat fog számítani az átszámolás is, mert 1,5 pont a különbség jelenleg, a két rúgó meg kb egálba várható.
Szesze
Gratulálok!

Annyira nem lett szoros a colt d nem nagyon erőlködött
Janek
jah, sima 2,5 pontos alázás volt 😊 köszi, igazából ennyire elbalfaszkodott bencheléssel teljesen jogos lett volna ha kikapok, de most szerencsém volt.
több mint 8 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
kész katasztrófa 😕

romo & kiko out, és ha ez még nem lenne elég jeremy hill és keenan allen combined -5 pont. szerencsére ryan matthewst is agyonhasználta kelly, mert kellett murraynek a sok negatív yard, így csak nullát hozott.... a majom!

a teljes LB sor 13 pont. grat fucu!

lesz melóm 😕
gabtsi
köszönöm.
nem tudok mint mondani, örülök amíg tudok 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 555 — Apu ökölbeszorított keze
punter kontra kicker párharc fog dönteni így nálunk, hogy sikerült netto 93 pontot hagynom a padon 😊 (összesen 136-ot, azért ezt nehéz lesz túlszárnyalni bárkinek is.) ha nem balfaszkodok akár 300 környékére is kerülhettem volna, Benjamint is ki-be cseréltem meccs előtt, Jonest kivettem mert erősen questionable volt, Kennardot meg beraktam a csapatba Greenway helyett, de aztán a végén visszacseréltem őket is.. mind remek döntés volt, így meg persze lehet, h ki is kapok, sokat fog számítani az átszámolás is, mert 1,5 pont a különbség jelenleg, a két rúgó meg kb egálba várható.
Szesze
Gratulálok!

Annyira nem lett szoros a colt d nem nagyon erőlködött

több mint 8 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
kész katasztrófa 😕

romo & kiko out, és ha ez még nem lenne elég jeremy hill és keenan allen combined -5 pont. szerencsére ryan matthewst is agyonhasználta kelly, mert kellett murraynek a sok negatív yard, így csak nullát hozott.... a majom!

a teljes LB sor 13 pont. grat fucu!

lesz melóm 😕

ami nem hajlik, az törik!
több mint 8 éve
Szesze New York Giants 18 946 — Giants fan
Ma este egyetlen jo hire, hogy legalabb Jake-t jol megutottuk. 😛

Korrekt elso 15 sec volt David Johnsontol. 😊
LB sor meg mindig nem az igazi (42 pont), a patinas Gio-DJ-Karlos futotrio 2 ponttal tobbel zart. 😀
Elit DL sor tovabbra is aranyat er, nagylabu kicker plane, es megint jol kukaztam CB-t.. el se hiszem.

PS: Brown-Williamson, 14-11. Egyetlen LB-parbaj, amit hoztam 😊
Igor
Parádés benchelés volt már megint 😊
Jakehomer
hát a WR-eket neked se nagyon sikerült eltalálnod az biztos
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Ma este egyetlen jo hire, hogy legalabb Jake-t jol megutottuk. 😛

Korrekt elso 15 sec volt David Johnsontol. 😊
LB sor meg mindig nem az igazi (42 pont), a patinas Gio-DJ-Karlos futotrio 2 ponttal tobbel zart. 😀
Elit DL sor tovabbra is aranyat er, nagylabu kicker plane, es megint jol kukaztam CB-t.. el se hiszem.

PS: Brown-Williamson, 14-11. Egyetlen LB-parbaj, amit hoztam 😊
Igor
Parádés benchelés volt már megint 😊

Perception is reality.
több mint 8 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Egész jó hetem volt, de a győzelem korántsem biztos, van 14 pont előnyöm+Decker Dwayne Allen és Lowery ellen. Ez így első ránézésre 50-50.

több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
nekem 18 pont kell a Gore-Moncrief-Gilchrist hármastól, szóval eseménydús közvetítésre számítok.

több mint 8 éve
Göbi Indianapolis Colts 723 — Retired WR
a hétvége tanúsága...sose vedd ki Peytont 😊)) 0-2....jól indul az idényem, de legalább most az offensem adott magáról végre valami életjelet

több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Persze, szezon kozben sosem.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
Szesze New York Giants 18 946 — Giants fan
Ja igen.
Nem Travis Benjamin elleneben, de esetleg a hosszu TD-passzok/futasok bonuszat at lehetne irni.

Nem a bonusz tenye zavar, hanem inkabb az hogy tul kozel van a 40/50.. es kumulative mar eleg nagy a bonusz azert. Vesd ossze hany pontot er egy 39 yardos TD vs egy 51 yardos sima catch.
Igor
hát ez egyértelműen irreális sztem is
viszont ezt talán már csak jövőre kéne meglépni

Szerkesztette: Szesze
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Ja igen.
Nem Travis Benjamin elleneben, de esetleg a hosszu TD-passzok/futasok bonuszat at lehetne irni.

Nem a bonusz tenye zavar, hanem inkabb az hogy tul kozel van a 40/50.. es kumulative mar eleg nagy a bonusz azert. Vesd ossze hany pontot er egy 39 yardos TD vs egy 51 yardos sima catch.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
Szesze New York Giants 18 946 — Giants fan
punter kontra kicker párharc fog dönteni így nálunk, hogy sikerült netto 93 pontot hagynom a padon 😊 (összesen 136-ot, azért ezt nehéz lesz túlszárnyalni bárkinek is.) ha nem balfaszkodok akár 300 környékére is kerülhettem volna, Benjamint is ki-be cseréltem meccs előtt, Jonest kivettem mert erősen questionable volt, Kennardot meg beraktam a csapatba Greenway helyett, de aztán a végén visszacseréltem őket is.. mind remek döntés volt, így meg persze lehet, h ki is kapok, sokat fog számítani az átszámolás is, mert 1,5 pont a különbség jelenleg, a két rúgó meg kb egálba várható.
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Ma este egyetlen jo hire, hogy legalabb Jake-t jol megutottuk. 😛

Korrekt elso 15 sec volt David Johnsontol. 😊
LB sor meg mindig nem az igazi (42 pont), a patinas Gio-DJ-Karlos futotrio 2 ponttal tobbel zart. 😀
Elit DL sor tovabbra is aranyat er, nagylabu kicker plane, es megint jol kukaztam CB-t.. el se hiszem.

PS: Brown-Williamson, 14-11. Egyetlen LB-parbaj, amit hoztam 😊

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 555 — Apu ökölbeszorított keze
vicces néztem is,hogy 56 pont...mit csinált még nem néztem

több mint 8 éve
Szesze New York Giants 18 946 — Giants fan
behúzom Benjamint FA-ról, erre a padon hagyom..

Szerk: na jó, ez így azért már tényleg nagyon csúnya.. tökéletesen oldottam meg a padoztatást minden szinten, gratulálok magamnak!

Szerkesztette: Szesze
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Én is kerestem FA-n Ungát, nem találtam, de rájöttem, hogy amúgy sem lőném el rá a claimem, egyik kezdő LB-m helyére sincs szívem berakni jelenleg.

Teszem hozzá, tavaly ugyanez volt JT Thomasszal, akit először nem raktak adatbázisba, majd utána viszont kétszer is bekerült. Papíron az én claimem volt a jó, nálam hozott is pontokat, de valaki máshoz is bekerült végül, ott meg kezdőbe rakva egy fia pontot nem termelt. Dobhatta ki, és persze hátra is került a waiver listán.

több mint 8 éve
Henderson New York Giants 1 005
Warren Sapp jellegu, tobb eve nyugdijas emberek benne maradnak az adatbazisban, de a No 1 LB-t sikerult kihagyni.
Zsenialis 😀
Igor
Ezen amúgy évek óta agyalok, hogy ezt miért nem sikerül megoldani. Főleg ha nem vagyok benne biztos, hogy tudok draftolni, próbálok pre draft rankingot állítani és Jeff Zgoginák áradata lehetetleníti el az egészet na az nagyon fel tud baszni.

"Tears will get you sympathy, sweat will get you results"
több mint 8 éve
Szesze New York Giants 18 946 — Giants fan
Most, hogy mar Unga elment waiveren, szeretnem gratulaciomat kifejezni az ESPN-nek.

Warren Sapp jellegu, tobb eve nyugdijas emberek benne maradnak az adatbazisban, de a No 1 LB-t sikerult kihagyni.
Zsenialis 😀
Igor
teljes röhej tényleg.. én meccs előtt fel akartam már venni és akkor esett le, h nincs is az adatbázisban
több mint 8 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Most, hogy mar Unga elment waiveren, szeretnem gratulaciomat kifejezni az ESPN-nek.

Warren Sapp jellegu, tobb eve nyugdijas emberek benne maradnak az adatbazisban, de a No 1 LB-t sikerult kihagyni.
Zsenialis 😀
Igor
én is vártam rá, aztán a végén töröltem a claimet, mivel ha visszajön Beason úgyis megy vissza subpackagebe, és nem fog ilyen számokat hozni. persze, ha nem lenne a pozicíó limit, úgy más lett volna... így csak szurkolni tudok, hogy egyhetes csoda legyen. :p

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Most, hogy mar Unga elment waiveren, szeretnem gratulaciomat kifejezni az ESPN-nek.

Warren Sapp jellegu, tobb eve nyugdijas emberek benne maradnak az adatbazisban, de a No 1 LB-t sikerult kihagyni.
Zsenialis 😀

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 555 — Apu ökölbeszorított keze
Mák ide oda QB-tradekkel lehetne keresni.

több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 555 — Apu ökölbeszorított keze
1 pontos QB-val nyerni na az mák