bowl.hu div. 1.

16 feliratkozó

több mint 7 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Draft időpont: 2023. szeptember 6. szerda 19 óra

2023-es draftsorrend:

1. Team Szabo (Antonius)
2. ATMo Shenton (atmo shenton)
3. Susogós Mackók (Toto21)
4. Lökött Szentek (Kájzerszóze)
5. Telepi Madarok (peach)
6. Loco Motive (peterk2005)
7. Sanco's Sentinels (Sanco)
8. Cylon Toasters (Janek)
9. Transylvania Grey Wolves (FLZOLI)
10. BKV Conductors (Rajna)
11. Csongrád Raiders (Leon78)
12. Southside Guerillas (zinedine5)
13. Shilkor's Horde (shilkor)
14. Komáromi Repülők (newyorkjet)
15. Kispest KEAC (gabokocka)
16. Kamino Clones (caminoi)
17. Team Szesze (Szesze)
18. Waiver Warriors (Tony Adams)
19. Csehszlovák Hidegburkolók (Jakehomer)
20. Kanizsa Kinizsi (Zolika)

Szerkesztette: Rajna
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 541 — Apu ökölbeszorított keze
Majdnem 300

több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
DL, LB es RB poszt teljes kaosz az iden. Legalabbis nalam/adott heti ellenfeleimnel.

Andrews-Boobie Dixon paros 17 pontja lol.. NFL rostert nem erdemelnenek. Tokos lettem volna, kezdetem Marquesst is, es talan ugy lett volna egy hajszalnyi eselyem.. bar ODB sajnos eleg jol hedzseli Eli teljesitmenyet majd. Pedig Coons es Breeland is jó pick volt, nélkülük megint gyalázatos lett volna.
2-3 here we come 😕

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 444 — Panthers fan
Rawlst is jó ötlet volt kirúgni...
Igor
Én már feladtam 😊

Két hete Williamsont tettem ki az 5 lb miatt... Bortles 30+ pontot ver Ryanre a padon...
A vicces callok miatt vesztett pontokat már nem is számolom

Szerkesztette: Jakehomer

Perception is reality.
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Rawlst is jó ötlet volt kirúgni...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Még szerencse, hogy éjfélkor poénból beraktam Hoyert az inaktív Luck helyére, hátha pályára kerül legalább egy negyedre, aztán hozott majdnem annyit, mint Luck az eddigi összes meccsén.

Luck a padról hozza a szerencsét.

több mint 8 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 753 — 49ers GM
Fuck you, André.
Igor
Te is kidobtad már, vagy csak padra tetted? 😊
somoskovig
Week 1-3 start, Week 4 bench (megnézzük Hassieval mit tud.. semmit), before Week 5 drop.
A 4/61-es pickem volt 😊 és láthatod picit lejjebb milyen WR sorom van (Parker/Diggs bye-on még), szóval nem feltétlen dúskálok studokban.
Tragédia az idei WR posztom.. bár Watt 2 pontja jobban idegesit.

Nem fogok claimet beadni erte..
Igor
Nekem az autodraft összehozott egy olyan WR-sort, hogy Andre Johnson, Colston, Devante Parker, DGB... 3 évvel ezelőtt vagy 3 év múlva ez tök szuper lehetne.. 😊

több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Fuck you, André.
Igor
Te is kidobtad már, vagy csak padra tetted? 😊
somoskovig
Week 1-3 start, Week 4 bench (megnézzük Hassieval mit tud.. semmit), before Week 5 drop.
A 4/61-es pickem volt 😊 és láthatod picit lejjebb milyen WR sorom van (Parker/Diggs bye-on még), szóval nem feltétlen dúskálok studokban.
Tragédia az idei WR posztom.. bár Watt 2 pontja jobban idegesit.

Nem fogok claimet beadni erte..

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 753 — 49ers GM
Fuck you, André.
Igor
Te is kidobtad már, vagy csak padra tetted? 😊

több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Fuck you, André.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Azért maradjunk a realitás talaján... :p
lol
Az alap ajánlatod viszont nekem kevés. Írd meg kit kérsz még Timmons mellé ilyen formában. Richardson helyett jöhet mondjuk Avril.
Henderson
ha lb-ért tradelek, akkor nem feltétlen szeretném elveszteni a potenciális every down linebackeremet... mert akkor ott vagyok, ahol elindultam. szóval csak jófejségből adnám oda Wittent :p szóval nekem Kendrics miatt off.

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 541 — Apu ökölbeszorított keze
Kuldj te is vicceseket.

több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Mar elnezest, de en allok lehuzokiraly neveben, megis en kapom a vicces offereket.
Megsertetek.
Nem mellesleg kene egy kube, miutan Andras Bandi pont annyira jatszik, mint amennyire borotvalkozik.

több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Azért ez a Vincent Jackson-Gio Bernard-Chris Thompson(!)-Keith Mumphery(!!)-Jamison Crowder(!!!) ötös kemény lesz.

Still better than what the Ravens have at RB/WR.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
Henderson New York Giants 1 005
Azért maradjunk a realitás talaján... :p
lol
Az alap ajánlatod viszont nekem kevés. Írd meg kit kérsz még Timmons mellé ilyen formában. Richardson helyett jöhet mondjuk Avril.

"Tears will get you sympathy, sweat will get you results"
több mint 8 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
ment egy offer
lol
Ment egy counter.

Henderson
Azért maradjunk a realitás talaján... :p

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 8 éve
Henderson New York Giants 1 005
ment egy offer
lol
Ment egy counter.

Igor
Jenkinsnél megnéztem, a harmadik hetet kivéve minden meccsen 60% körül játszik, harmadikon 80, mondjuk ott jött is a nagy meccs.
Gondolkozom még Sneades meg másik WRes opciókon, bár tőlük nehezen válnék meg, nem hiszem hogy elengednél olyat, akiért őket adnám, ha kitalálok valamit küldök ajánlatot.

Szerkesztette: Henderson

"Tears will get you sympathy, sweat will get you results"
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
A Dalton-trade utan en nagyban hallgatnek inkabb a helyedben...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Az isteni D Murray is vihető esetleg
Janek
 replygif.net/i/980.gif
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 541 — Apu ökölbeszorított keze
Az isteni D Murray is vihető esetleg

több mint 8 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Te'o meg ül a padon. 30 ponttal.
zinedine5
Neked ment egy offer, amit jól teszed ha elfogadsz. 😊
több mint 8 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
ha esetleg valaki eladna TE-t, RB-t, DE-t ne habozzon megkeresni, bárki mozdítható.
Henderson
ment egy offer

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Igazabol vissza is akartam vonni, mert rajottem tul sokat adok 😀

Sztem Jenkinsnek akkor meg jatekideje nem volt, de mostanra kb egyetlen hasznalhato ember maradt a DL-ben.
Szvsz ilyen 8-10 pontos atlaghetekre (3-4 tackle) siman jo lesz, Snead is eleg bizonytalan ugye.

Ha gondolod, varhatunk egy hetet, es ujragondolhatjuk a meccsunk utan (plane hogy backup DE is kell nekem addig), de a #needforsnead jeligere johetnek az ajanlatok 😉

A ket No 1 WR kozul az egyik mibe fajna esetleg?

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
Henderson New York Giants 1 005
Kuldtem egyet.
Igor
A legnagyobb gondom vele, hogy pont egymás ellen játszunk, meg kicsit félek is, hogy Jenkinsre inkább az első két hét lesz jellemző.

"Tears will get you sympathy, sweat will get you results"
több mint 8 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
Kicsit megörültem amikor láttam a csapat nevét a tabella élén, aztán rájöttem, hogy mennyire nem jó, hogy messze nem az enyém a legjobb csapat, de azért van egy utolsó waiver pozícióm..
Ha már tradek, ha esetleg valaki eladna TE-t, RB-t, DE-t ne habozzon megkeresni, bárki mozdítható.
Henderson
az az igazi amikor már az első helyezett is panaszkodik 😊
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Kuldtem egyet.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)