bowl.hu div. 1.

16 feliratkozó

több mint 7 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Draft időpont: 2023. szeptember 6. szerda 19 óra

2023-es draftsorrend:

1. Team Szabo (Antonius)
2. ATMo Shenton (atmo shenton)
3. Susogós Mackók (Toto21)
4. Lökött Szentek (Kájzerszóze)
5. Telepi Madarok (peach)
6. Loco Motive (peterk2005)
7. Sanco's Sentinels (Sanco)
8. Cylon Toasters (Janek)
9. Transylvania Grey Wolves (FLZOLI)
10. BKV Conductors (Rajna)
11. Csongrád Raiders (Leon78)
12. Southside Guerillas (zinedine5)
13. Shilkor's Horde (shilkor)
14. Komáromi Repülők (newyorkjet)
15. Kispest KEAC (gabokocka)
16. Kamino Clones (caminoi)
17. Team Szesze (Szesze)
18. Waiver Warriors (Tony Adams)
19. Csehszlovák Hidegburkolók (Jakehomer)
20. Kanizsa Kinizsi (Zolika)

Szerkesztette: Rajna
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 444 — Panthers fan
Nálam Ben Watson van padon, minden héten húzok egy ilyet.
Jakehomer
*jön lelki támogatást nyújtani*

Ugyanmár nem lehetett elöre látni, meg biztos volt jobb TE-d a kezdöben...

*megnézi, meglátja a kezdöben Gillmore-t*

:facepalm:

PS: de legalább Coleman kezd formába lendülni, lehet átveszi majd Freemantöl a kezdöpozit... 😉 😀
Igor
Hé, Coleman tízes átlaggal futott 😊

Perception is reality.
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Én meg QB nélkül leszek....es a wr sor is ergya
Janek
Engem minden evben elversz, most sem lesz ez maskent. Foleg, mert a rohadek Shazier tovabbra is padozik, Alexander bye-on van, igy az LB-sorom a kozepes szintet sem eri el.

több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Nálam Ben Watson van padon, minden héten húzok egy ilyet.
Jakehomer
*jön lelki támogatást nyújtani*

Ugyanmár nem lehetett elöre látni, meg biztos volt jobb TE-d a kezdöben...

*megnézi, meglátja a kezdöben Gillmore-t*

:facepalm:

PS: de legalább Coleman kezd formába lendülni, lehet átveszi majd Freemantöl a kezdöpozit... 😉 😀

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
ehh, Jordan is pont ellenem bravúrkodik, pedig ezt a meccset hoznom kellene
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 444 — Panthers fan
remek kezdés... Ellerbe már 30 pontnál a padon...
lol
Biztos voltam benne, hogy jó meccse lesz, elbasztam, hogy nem ő volt a top priotitás waiverről.

Nálam Ben Watson van padon, minden héten húzok egy ilyet.

Perception is reality.
több mint 8 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
remek kezdés... Ellerbe már 30 pontnál a padon...

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 539 — Apu ökölbeszorított keze
Én meg QB nélkül leszek....es a wr sor is ergya

több mint 8 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
én teljesen passzív voltam/vagyok a héten, főleg időhiány miatt, remélem elbírja a csapat..
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Annyira felhypolták Westet, hogy gondoltam hozzám nem csúszik le
Igor
6. voltam waiveren, kicsit azért reméltem, hogy jófej a liga és meghagyja nekem, ha már tőlem esett ki Charles, de ez nem az a kávéház. Dunbar után még egy futóm kuka, és pont az 1/5-öm.
caminoi
Jó a mai kör se volt piskóta, Kikaha meg a 0 pontos Hodges megint elment mint a pinty.. ostoba Whiz miatt ott állok kb. 1.7 egység LB használható LB-vel (nem jó/elit, hanem használható..), pont mikor David bye-on van, az ellenfélnél meg pont épp visszajön Keek. Pedig néhány hete 4.5 LB-m volt.. és ötödik hét van.

És közben meg a 3/4. számú, bye miatt kidobott DE-re meg RB-mre rárepülnek az emberek...

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
caminoi Green Bay Packers Wisconsin Badgers 218
Annyira felhypolták Westet, hogy gondoltam hozzám nem csúszik le
Igor
6. voltam waiveren, kicsit azért reméltem, hogy jófej a liga és meghagyja nekem, ha már tőlem esett ki Charles, de ez nem az a kávéház. Dunbar után még egy futóm kuka, és pont az 1/5-öm.
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 539 — Apu ökölbeszorított keze
van

több mint 8 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Barnidge eladó, ha valakinek TE-hiánya van.

több mint 8 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
sajnos nekem az e heti waiver kimaradt, egyszerűen nem volt időm rá 😕
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Annyira felhypolták Westet, hogy gondoltam hozzám nem csúszik le, de hogy Knile elöbb ment el, az meglepö. Viszont visszaszedtem 2 arcot is, akiket draft után kirúgtam 😀
És ha Moore végre 15 snapnél többet kapna meccsenként..

#winningwithoutDTs

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
7 órás meccsek első felében pedig nem így nézett ki. Igazából a Brady to Edelman 60 yardos játékon múlt az egész. Az az egy játék kb. 25 pont volt.
Nagyon meg tudják változtatni a meccsek képét az ilyen 50+-os TD-k. (A Rawls futás után is majdnem befordultam.)

Ja és Vick eladó.
zinedine5
Ja hat az is faja tud lenni ha egy top QB es az első számú opciója is egy csapatban van nemi big play abilityvel. Göbinek ez hozott egy bajnoki címet anno.
gabtsi
Az öcsém is nagyon boldog Romóval és Dezzel!

több mint 8 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
7 órás meccsek első felében pedig nem így nézett ki. Igazából a Brady to Edelman 60 yardos játékon múlt az egész. Az az egy játék kb. 25 pont volt.
Nagyon meg tudják változtatni a meccsek képét az ilyen 50+-os TD-k. (A Rawls futás után is majdnem befordultam.)

Ja és Vick eladó.
zinedine5
Ja hat az is faja tud lenni ha egy top QB es az első számú opciója is egy csapatban van nemi big play abilityvel. Göbinek ez hozott egy bajnoki címet anno.

DL nálam is iszonyú gyenge es a LB sor is bye-on volt, sajnos aki játszott az is. Es az RB benchet is mindig elbaszom, igy nehéz lesz de a poba csak bejutni kell, ott mar bármi lehet.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 444 — Panthers fan
Hé. Bortlesszel simán 200 fölött lettem volna 😀

Levyvel rohadtul mellényúltam.

Perception is reality.
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
múlt héten QB nélkül szoptam egy ponttal. na mondom ez most nem fordulhat elő, kikukáztam weedent. hozott 6 pontot, így most sikerült a legtöbb pontot gyűjtő vesztesnek lennem a héten.

nincs szerencsém 😕

azért Rawls-t köszi Igor!
gabtsi
Bengals rush D bekaphatja. De sztem kb ennyi volt a pihi Marshawnnak.. akarmennyire is jo volt, latszik hogy nem Lynch kaliber, szoval Karlos/DJ jobb rest of season sztem (Thompson mas teszta..)
Keeperben viszont jo lesz a srac evekig.

Karlos helyett pont jo lett volna a hetre, de nalam se ezen mult.. megint 0 volt a front seven, es WR poszton meg varhato volt, hogy bukok 20-30 pontot.

Kuldtem megint ki nehany ajanlatot amugy.

Jake meg krva nagy mazlista, de legalabb jo kevés pontja van meg mindig :p

Ez necces hét lesz nekem, TB bye weekkel..

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 016 — Ajmo Vatreni
múlt héten QB nélkül szoptam egy ponttal. na mondom ez most nem fordulhat elő, kikukáztam weedent. hozott 6 pontot, így most sikerült a legtöbb pontot gyűjtő vesztesnek lennem a héten.

nincs szerencsém 😕

azért Rawls-t köszi Igor!
gabtsi
7 órás meccsek első felében pedig nem így nézett ki. Igazából a Brady to Edelman 60 yardos játékon múlt az egész. Az az egy játék kb. 25 pont volt.
Nagyon meg tudják változtatni a meccsek képét az ilyen 50+-os TD-k. (A Rawls futás után is majdnem befordultam.)

Ja és Vick eladó.
több mint 8 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
múlt héten QB nélkül szoptam egy ponttal. na mondom ez most nem fordulhat elő, kikukáztam weedent. hozott 6 pontot, így most sikerült a legtöbb pontot gyűjtő vesztesnek lennem a héten.

nincs szerencsém 😕

azért Rawls-t köszi Igor!

ami nem hajlik, az törik!
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 444 — Panthers fan
Majdnem 300
Janek
Majdnem 200!
De szabáék még nálunk is szarabbak voltak, köszönjük 😊

Perception is reality.
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 539 — Apu ökölbeszorított keze
Akkor én tul korán kerestem Ambrit mert akkor még a rendszerben sem volt..

több mint 8 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
Majdnem 300
Janek
én is egész közel leszek 😊 pedig pocsékul kezdtem, a 7 órás meccsek félidejében 40 ponton álltam, már temettem a meccset.. a második rész viszont elég jól sikerült 😉 Höri pedig fordított utat járt, egész jól kezdett, de aztán padló.
Szesze
Armbristert néztem amúgy, de nem volt szivem Shepet eldobni, szóval megmentett a posztmin 😉 mondjuk elég nagy bunkóság volt vasárnapi waiverrel berakni 😊

Aztán semmi nem múlott rajta végül persze.. Brownnak meg a 10 ponthoz nem lesz koze, nemhogy a 40-hez 😛
Igor
jólvan, kicsit túloztam a 300al 😊 Armbristeren meglepődtem, h eljutott hozzám, sajnos Poz sérülékenysége miatt lehet h akkor is maradnia kell, ha ő visszatér, bár Wilhoite múlt heti behúzása FA-ről még nagyobb steal volt 😊
Most elég jónak tűnik a csapat, a draft sem sikerült rosszul (bár annyira nem voltam elégedett, mint máskor), de sikerült egész jól megerősíteni a gyenge posztokat, alig van gyenge láncszem most már, RB poszt persze lyukas lesz, de vmit azon is segített a trade Szabával.
Cél a bajnoki cím 😊
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Majdnem 300
Janek
én is egész közel leszek 😊 pedig pocsékul kezdtem, a 7 órás meccsek félidejében 40 ponton álltam, már temettem a meccset.. a második rész viszont elég jól sikerült 😉 Höri pedig fordított utat járt, egész jól kezdett, de aztán padló.
Szesze
Armbristert néztem amúgy, de nem volt szivem Shepet eldobni, szóval megmentett a posztmin 😉 mondjuk elég nagy bunkóság volt vasárnapi waiverrel berakni 😊

Aztán semmi nem múlott rajta végül persze.. Brownnak meg a 10 ponthoz nem lesz koze, nemhogy a 40-hez 😛

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
Majdnem 300
Janek
én is egész közel leszek 😊 pedig pocsékul kezdtem, a 7 órás meccsek félidejében 40 ponton álltam, már temettem a meccset.. a második rész viszont elég jól sikerült 😉 Höri pedig fordított utat járt, egész jól kezdett, de aztán padló.

Szerkesztette: Szesze