bowl.hu div. 1.

16 feliratkozó

több mint 7 éve
Rajna Tennessee Titans 7 832 — Nega Scott
Draft időpont: 2023. szeptember 6. szerda 19 óra

2023-es draftsorrend:

1. Team Szabo (Antonius)
2. ATMo Shenton (atmo shenton)
3. Susogós Mackók (Toto21)
4. Lökött Szentek (Kájzerszóze)
5. Telepi Madarok (peach)
6. Loco Motive (peterk2005)
7. Sanco's Sentinels (Sanco)
8. Cylon Toasters (Janek)
9. Transylvania Grey Wolves (FLZOLI)
10. BKV Conductors (Rajna)
11. Csongrád Raiders (Leon78)
12. Southside Guerillas (zinedine5)
13. Shilkor's Horde (shilkor)
14. Komáromi Repülők (newyorkjet)
15. Kispest KEAC (gabokocka)
16. Kamino Clones (caminoi)
17. Team Szesze (Szesze)
18. Waiver Warriors (Tony Adams)
19. Csehszlovák Hidegburkolók (Jakehomer)
20. Kanizsa Kinizsi (Zolika)

Szerkesztette: Rajna
több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 774 — 49ers GM
Rangadóhoz méltó párharcot tolunk Igorral, nagyon fájni fog a vesztesnek a meccs, az tuti.

Jelenleg 235-202 ide, nálam még Kenny Phillips, odaát Sproles, Ross és Harper, az átszámolás is nagyon fontos lesz...

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
17 ide

Colquitt, JPP, McCluster, Hali vs Farrior, Bowe

Win

több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
ritka szarul teljesítek ezen a héten, de Divat talán kikaparja nekem, h maradjak az első helyen 😊
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Ez a sorrend nem jó amúgy.. a tie breaker továbbra is a szerzett pontok mennyisége.
Jó lenne majd átállítani valahogy azért PO előtt.Igor
Ezt mondjuk TTT nélkül nehéz lesz, ezzel tavaly is szívtunk, manuálisan kellett utólag állítani a PO-párosításokat...somoskovig
Rajnának is van joga módosítani, nem?
több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 774 — 49ers GM
Ez a sorrend nem jó amúgy.. a tie breaker továbbra is a szerzett pontok mennyisége.
Jó lenne majd átállítani valahogy azért PO előtt.Igor
Ezt mondjuk TTT nélkül nehéz lesz, ezzel tavaly is szívtunk, manuálisan kellett utólag állítani a PO-párosításokat...

több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
azt hiszem kolbászék ellen sok esélyem lesz, nem baj legalább kicsit újra megéreztem a győzelem izét... 😀

|
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Ez a sorrend nem jó amúgy.. a tie breaker továbbra is a szerzett pontok mennyisége.
Jó lenne majd átállítani valahogy azért PO előtt.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Week 11

szesze 198,5 - haromt 123,5
fucu 262 - dodo 176
ork 188 - szaba 164
divat 195,5 - hurka 126,5
danna 179 - atapapa 168
visi 205 - soldi 200
somos 242 - göbi 212
tyr 211 - höri 164
rajna 201 - igor 162


a forduló winnere: fucu 262 pont
a forduló legszarabbja: haromt 123,5 pont
a forduló mákere: danna 179 ponttal nyert
a forduló loosere: göbi 212 ponttal kikapott
fuck the bench award: haromt 78,5 pont a padon (nettó 50,5)


Állás:

1. Team Szesze (szesze) 9 2 0 (2641,5 szerzett pont)
2. Hungarian Kolbasz's (fucu) 9 2 0 (2486,5)
3. Újpest Deadly Ogres (ork) 8 3 0 (2321,5)
4. Paks 8ers (szaba) 7 4 0 (2399)
5. Iron County Loosers (visi) 7 4 0 (2406,5)
6. Óbuda Painkillers (göbi) 6 5 0 (2281,5)
7. Sárbogárd Tractors (dodo) 6 5 0 (2242)
8. Greendale Human Beings (höri) 6 5 0 (1824,5)
9. BKV Conductors (rajna) 6 5 0 (2210)
10. New England Tyrants (tyr) 6 5 0 (2152)
11. Hangover Boyz (igor) 5 5 1 (2212)
12. Kaposmente Cannonballs (somos) 5 6 0 (2291,5)
13. Soldi Super Stars (soldi) 5 6 0 (2135)
14. Allenville-i Smasszerek (atapapa) 5 6 0 (2046)
15. Danna's Patriots (danna) 4 7 0 (2074)
16. Kanizsa Vandals (divat) 2 9 0 (1914,5)
17. Hurka's Packers (hurka) 1 9 1 (1780)
18. Vorkuta Red Army (haromt) 1 10 0 (1666,5)

week 12 schedule:


szesze(9-2) - ork(8-3)
dodo(6-5) - haromt(1-10)
fucu(9-2) - divat(2-9)
szaba(7-4) - atapapa(5-6)
hurka(1-9-1) - visi(7-4)
danna(4-7) - göbi(6-5)
soldi(5-6) - tyr(6-5)
somos(5-6) - igor(5-5-1)
höri(6-5) - rajna(6-5)
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Grat Fucu a győzelemhez, nagyon sima meccs volt, erős és kiegyensúlyozott csapatod van! Sok sikert kívánok a szezon további részében! 😊DODO92
Köszönöm szépen 😊 ilyet se olvastam még div 1-es pályafutásom alatt, hogy kiegyensúlyozott és erős csapatom van 😀



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 774 — 49ers GM
Vagyis tuti, hogy lesz 2-3 olyan csapat, akik 7-6-os mérleggel ki fognak esni.somoskovig
Szívesen megoldom a 7-6-os csapatok problémáját.. 😉 ergo, te tuti nem leszel 7-6 😉 😛Igor
Ha úgy leszek 6-7, hogy Téged verlek, már nem telt hiába a szezon! 😛

több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Vagyis tuti, hogy lesz 2-3 olyan csapat, akik 7-6-os mérleggel ki fognak esni.somoskovig
Szívesen megoldom a 7-6-os csapatok problémáját.. 😉 ergo, te tuti nem leszel 7-6 😉 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
DODO92 Green Bay Packers 185 — Packers fan
Grat Fucu a győzelemhez, nagyon sima meccs volt, erős és kiegyensúlyozott csapatod van! Sok sikert kívánok a szezon további részében! 😊
több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 774 — 49ers GM
Na, egy kis esélyleső:

Igazából 5 hely elkelt a PO-ban szerintem, a 7-4-es csapatok szerzett pontban is nagyon jól állnak, nem hiszem, hogy bárki kiesne.

Nézzük a maradék 3 helyet:
Óbuda Painkillers(6-5): vs. Danna (4-7)-W és szaba (7-4)-L --> 1-1 W-L--> 7-6-os mérleg, 207-es átlag pontszám
Sárbogárd Tractors (6-5): vs. TTT (1-10)-W és Divat (2-9)-W --> 2 W --> 8-5, sima PO
Greendale Human Beings (6-5): vs. Rajna (6-5)-W és somos (5-6)-L --> 7-6, 201-es átlag pontszám
BKV Conductors (6-5): vs. Höri (6-5)-L és Soldi (5-6)-W --> 7-6, 200-as átlag
New England Tyrants (6-5): vs. Soldi (5-6)-W és Hurka (1-9-1)-W --> 8-5, sima PO
Hangover Boyz (5-5-1): vs. somos (5-6)-L és Danna (4-7)-W --> 6-6-1, nincs PO
Kaposmente Cannonballs (5-6): vs. Igor (5-5-1)-W és Höri (6-5)-W --> 7-6, 208-as átlag
Soldi Super Stars (5-6): vs. Tyr (6-5)-L és Rajna (6-5)-L --> 5-8, nincs PO
Allenville-i Smasszerek (5-6): nagyon kevés a szerzett pont, 2 W esetén se lesz PO

Tehát akkor a maradék 3 helyre:
Sárbogárd Tractors (8-5)
New England Tyrants (8-5)

És a maradék 1 helyre:
Óbuda Painkillers (7-6), 207-es átlag
Greendale Human Beings (7-6), 201-es átlag
BKV Consuctors (7-6), 200-as átlag
Kaposmente Cannonballs (7-6), 208-as átlag

A kalkuláció alapján a jelenlegi szerzett pontok jelentik, vagyis annak adtam a W-t, aki eddig átlagban több pontot szerzett a riválisánál. A meccsek esetén kb. 1 pont eltérés van az átlagban.

Vagyis tuti, hogy lesz 2-3 olyan csapat, akik 7-6-os mérleggel ki fognak esni.

több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Megszakadt a 2 éves 200+-os (igazából 210+os) sorozatom sajna 😕
Jövő héten Orkkal rangadó, ha sikerülne nyerni az komoly lépést jelentene az alapszakasz győzelem felé.
több mint 12 éve
Göbi Indianapolis Colts 728 — Retired WR
Azért a vereség úgy fájóbb, ha végül a hét lúzere leszek...

több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
végre bazzmeg.............most feltörök! (v nem) 😊

|
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
nem húzhattad be mivel előtted waiverezek 😛 legalábbis eddig így volt 😀Ork
Jó, azt nem figyeltem, hogy hol vitted el 😊
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Grat Rajna, a mi meccsünk szánalmas volt.. 3 ponton múlt, hogy ne a punterem legyen a legjobb pontszerzőm 😂Igor
Nekem is ilyen állat punter kellene most. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Grat Ork...szaba
köszi nem volt túl erős hetem de a tieid megnyerték nekem a meccset 😀Ork
Jaja, nagyon fos volt az egész tegnapi nap szinte. Amúgy annyi, hogy Kevin Smith-el szemeztem, de mondom, áh, majd Morris. Nos, ha behúzom, akkor most már PO-ban vagyok. 😕szaba
Még egy win és így is bent vagy.
Fucu nem ebbe a ligába való, és Szesze/Ork is már ünnepelhet.

Viszont.. a maradék helyekre:
-Rajna, Dodó, Göbi, Höri, Tyr biztosan 6-5-tel fog állni... ha pedig Soldi mákol egyet, akkor még Visi/Soldi is.. heten állnának 6-5-tel... (de még atának is van outside sansza)

Én 5-5-1-gyel nézelődök (hú de utállak Hurka), somos/ata (és valszeg Soldi is) pedig 5-6-tal fog állni.
Itt nagy vérontás lesz a végén.

Grat Rajna, a mi meccsünk szánalmas volt.. 3 ponton múlt, hogy ne a punterem legyen a legjobb pontszerzőm 😂

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
nem húzhattad be mivel előtted waiverezek 😛 legalábbis eddig így volt 😀
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Grat Ork...szaba
köszi nem volt túl erős hetem de a tieid megnyerték nekem a meccset 😀Ork
Jaja, nagyon fos volt az egész tegnapi nap szinte. Amúgy annyi, hogy Kevin Smith-el szemeztem, de mondom, áh, majd Morris. Nos, ha behúzom, akkor most már PO-ban vagyok. 😕
több mint 12 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
Grat Danna... Talán ha nem bukja két elkapóm is a TD-jét visszanézés után, akkor még izgulhatnék holnapig :/atapapa
Köszi, bár azért én még kicsit parázok, de a Mayo-Hernandez-Ridley-Chung (ha játszik) azért nagy eséllyel összeszedi azt a 15 pontot, bár necces azért, főleg ha Chung nem játszik... Ridley nem hiszem h most varázsütésre többet játszana (sajnos), Hörni és Mayo meg hektikus. de reménykedem.
több mint 12 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
Grat Ork...szaba
köszi nem volt túl erős hetem de a tieid megnyerték nekem a meccset 😀
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Külföldi utam miatt 2 out-os playa is bennmaradt a csapatomban, ha emiatt kikapok, morcos leszek, márpedig szoros lesz visivel...Soldados
Szerintem megnyered. Meskó és Ghost egymás között eldönti. Én nagyon okosan felkaptam Rocky McIntosht a sérült Lewis helyére, de azt nem néztem hogy csere lesz.visi_b
Te vezetsz 2-vel. Nálam punter, nálad kicker, ez bukó nekem... Faszom ki van, hogy másodszor bukuk amiatt, hogy nem tudtam állítani. A mostani még idegesítőbb, mert hazaértem és Ahmad Bradshaw-t azért nem tudtam lecserélni, mert IR-en maradt egy olyan DT, aki már lejátszotta a meccsét, s ilyenkor semmit nem enged csinálni ez a szar, még kidobni se... Emiatt elveszteni rohadt idegesítő.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 774 — 49ers GM
Grat Somos, az Offensem a szezon egyik legjobbját hozza...kb egy átlag defense kellett volna a győzelmemhez....de hulladék módjára teljesített MINDENKI...így szopóGöbi
Ja, 9 körül elég pipa voltam, amikor Stafford és Blount pontszáma minden frissítésnél hármasával ugrált felfelé... 😀