bowl.hu div. 1.

16 feliratkozó

több mint 7 éve
Rajna Tennessee Titans 7 832 — Nega Scott
Draft időpont: 2023. szeptember 6. szerda 19 óra

2023-es draftsorrend:

1. Team Szabo (Antonius)
2. ATMo Shenton (atmo shenton)
3. Susogós Mackók (Toto21)
4. Lökött Szentek (Kájzerszóze)
5. Telepi Madarok (peach)
6. Loco Motive (peterk2005)
7. Sanco's Sentinels (Sanco)
8. Cylon Toasters (Janek)
9. Transylvania Grey Wolves (FLZOLI)
10. BKV Conductors (Rajna)
11. Csongrád Raiders (Leon78)
12. Southside Guerillas (zinedine5)
13. Shilkor's Horde (shilkor)
14. Komáromi Repülők (newyorkjet)
15. Kispest KEAC (gabokocka)
16. Kamino Clones (caminoi)
17. Team Szesze (Szesze)
18. Waiver Warriors (Tony Adams)
19. Csehszlovák Hidegburkolók (Jakehomer)
20. Kanizsa Kinizsi (Zolika)

Szerkesztette: Rajna
több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 774 — 49ers GM
Nincs most kedvem/időm táblázatot csinálni, a lényeget Somos már úgy is összefoglalta 😊 Annyit tennék hozzá, h Hurka és TTT most már biztosan kiesett, a a másik két kiesőről az alsóházi rájátszás dönt majd.
Ha megverem atapapát akkor nyerem az alapszakaszt, ha nem akkor Ork és Fucu közt dől el az első hely.

Végül hogy lesz beállítva a szerzett pont alapú rangsorolás?Szesze
Erre tök jó lenne valami válasz...somoskovig
sehogy 😊Höri
És ha emiatt nem jutsz PO-ba? 😛

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Nincs most kedvem/időm táblázatot csinálni, a lényeget Somos már úgy is összefoglalta 😊 Annyit tennék hozzá, h Hurka és TTT most már biztosan kiesett, a a másik két kiesőről az alsóházi rájátszás dönt majd.
Ha megverem atapapát akkor nyerem az alapszakaszt, ha nem akkor Ork és Fucu közt dől el az első hely.

Végül hogy lesz beállítva a szerzett pont alapú rangsorolás?Szesze
Erre tök jó lenne valami válasz...somoskovig
sehogy 😊

több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 774 — 49ers GM
Nincs most kedvem/időm táblázatot csinálni, a lényeget Somos már úgy is összefoglalta 😊 Annyit tennék hozzá, h Hurka és TTT most már biztosan kiesett, a a másik két kiesőről az alsóházi rájátszás dönt majd.
Ha megverem atapapát akkor nyerem az alapszakaszt, ha nem akkor Ork és Fucu közt dől el az első hely.

Végül hogy lesz beállítva a szerzett pont alapú rangsorolás?Szesze
Erre tök jó lenne valami válasz...

több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
igazi statement win volt ráadásul giantsesekkel a giantses ellen 😀
nekem tavaly a playoffban volt, hogy Manning 50 pontja vert ki 😊

kár, hogy nem egymás elleni van mert akkor tuti második lennék így marad az 1-3 hely valamelyike
ahhoz képest, hogy az 1-2 körös futóim mind IRen vannak elég jó teljesítmény és a bennmaradás is meglettOrk
a baj az, h még így is simán kikaptunk, hiába szereztek sok pontot a giantseseid 😕
mondjuk az utsó fordulóban így is nyernem kell, aztán a POban majd meglátjuk mi lesz

Jah, egyébként grat a győzelemhez! nem volt túl izgalmas párharc 😊
több mint 12 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
igazi statement win volt ráadásul giantsesekkel a giantses ellen 😀
nekem tavaly a playoffban volt, hogy Manning 50 pontja vert ki 😊

kár, hogy nem egymás elleni van mert akkor tuti második lennék így marad az 1-3 hely valamelyike
ahhoz képest, hogy az 1-2 körös futóim mind IRen vannak elég jó teljesítmény és a bennmaradás is meglett
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Nincs most kedvem/időm táblázatot csinálni, a lényeget Somos már úgy is összefoglalta 😊 Annyit tennék hozzá, h Hurka és TTT most már biztosan kiesett, a a másik két kiesőről az alsóházi rájátszás dönt majd.
Ha megverem atapapát akkor nyerem az alapszakaszt, ha nem akkor Ork és Fucu közt dől el az első hely.

Végül hogy lesz beállítva a szerzett pont alapú rangsorolás?
több mint 12 éve
Göbi Indianapolis Colts 728 — Retired WR
szar helyzetből vágtam neki a szezonnak, ehhez képest egy must win game választ el a playofftól...ez is szép

több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 774 — 49ers GM
cool, akkor a szoros W a célom, nem kell ömleszteni a pontokat 😛Höri
Az lenne a szép, ha nyersz, de nyer Tyr, Göbi és Dodo is, és Tyr rád ver 56 pontot. 😛

De nem kell erősködni, úgyis double headert játszunk, esetleg keeperben megverhetsz inkább. 😊

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
cool, akkor a szoros W a célom, nem kell ömleszteni a pontokat 😛

több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 774 — 49ers GM
Update:
Na, egy kis esélyleső:

Igazából 5 hely elkelt a PO-ban szerintem, a 7-4-es csapatok szerzett pontban is nagyon jól állnak, nem hiszem, hogy bárki kiesne.

Nézzük a maradék 3 helyet:
Óbuda Painkillers(7-5): vs. szaba (8-4)-L --> 7-6-os mérleg, 2462 pont
Sárbogárd Tractors (7-5): vs. Divat (3-9)-W --> 8-5, sima PO
Greendale Human Beings (7-5): vs. somos (5-6)-L --> 7-6, 2431 pont
BKV Conductors (6-6): vs. Soldi (5-6)-W --> 7-6, 2395 pont
New England Tyrants (7-5): vs. Hurka (1-9-1)-W --> 8-5, sima PO
Kaposmente Cannonballs (6-6): vs. Höri (6-5)-W --> 7-6, 2536 pont
Hangover Boyz (5-6-1): kiszállt
Soldi Super Stars (5-7): kiszállt
Allenville-i Smasszerek (5-7): kiszállt

Tehát akkor a maradék 3 helyre:
Sárbogárd Tractors (8-5)
New England Tyrants (8-5)

És a maradék 1 helyre:
Óbuda Painkillers (7-6), 2462 pont
Greendale Human Beings (7-6), 2431 pont
BKV Conductors (7-6), 2395 pont
Kaposmente Cannonballs (7-6), 2536 pont

Ha esetleg Tyr és Dodo szívnának az utolsó körben, akkor:
Sárbogárd Tractors (7-6), 2433 pont
New England Tyrants (7-6), 2376 pont

Vagyis akkor a teljes lista, 3 helyre:
Óbuda Painkillers (7-6), 2462 pont
Greendale Human Beings (7-6), 2431 pont
BKV Conductors (7-6), 2395 pont
Kaposmente Cannonballs (7-6), 2536 pont
Sárbogárd Tractors (7-6), 2433 pont
New England Tyrants (7-6), 2376 pont

Összefoglalva:
1. Ha a Painkillers, Tractors, Human Beeings trió nyer, akkor nekik tuti PO.
2. Ha az előző hármasból valaki kikap és Tyrants nyer, akkor Tyrants is PO.
3. Cannonballs akkor juthat be, ha
- megveri Beeings-et
- Painkillers, Tractors, Tyrants trióból valaki még kikap
4. Conductors akkor juthat be, ha:
- megveri Soldit
- Human Beeings nyer, kikap a Painkillers, Tractors, Tyrants trióból 2 csapat, és az utolsó fordulóban a két vesztes csapattal szemben ledolgozza a ponthátrányt (Painkillers ellen 67 pont, Tractors ellen 38 pont, Tyr ellen előny jelenleg).
5. Szerzett pontok alapján Painkillers, Tractors és Human Beeings még akár vereséggel is bejuthat, de ehhez már nagy mázli kell (ha Tyrants és Cannonballs nyer, akkor már csak 1 hely kiadó, amit a szerzett pontok dönthetnének el).

További variációk kidolgozására nincs energiám. 😊


somoskovig

több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
koxos barátom szerencséd h nem most játszunk, most telibe vernélek... 😀Divat
Pff... Még jó, hogy 12-ból találsz 2 olyan hetet, mikor meg tudnál verni 😀szaba
na nyugodjál meg...(és te maddenbe mennyi iet találsz? 😊) alamizsna.... 😀

|
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
No comment.... grat.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 774 — 49ers GM
Rangadóhoz méltó párharcot tolunk Igorral, nagyon fájni fog a vesztesnek a meccs, az tuti.

Jelenleg 235-202 ide, nálam még Kenny Phillips, odaát Sproles, Ross és Harper, az átszámolás is nagyon fontos lesz...somoskovig
Haha, én már tegnap vigyorogtam, amikor megnéztem a punting statokat - Jon Ryan a hősöm 😊
(Beanie-nél mondjuk alig hittem, hogy "csak" 29-et kapott, de semmi hosszú TD, alig van bónusz 200 yardra, hmm... és a FL ezek szerint -3 pont.. azért ez hülyeség, egy 200 yardos meccs vs FL arányait tekintve.)

Most már csak 235-214, még mindig kétesélyes, de sztem azért már hajszállal nekem áll.

Nekem az a Hurka elleni iksz fáj nagyon. 😕 de igazad van somos, a vesztes elbúcsúzhat a PO-tól sajna, és még a győztesnek is tepernie kell.. mert az összes párharcban nyert a 6-5-ös csapat (négyen az ötből, Höri vs Rajna meg egymás ellen volt)


szerk: ráadásul Dodo és Tyr röhejes matchuppal bír az utolsó körben... szóval úgy tűnik egy hely maradt kiadó, ami a Göbi-szaba, Höri-somos és Igor-Danna meccseken dől el.Igor
Ja, az átszámolás után én is neked adom már a meccset. Mondjuk az ellenem szerzett pontokat elnézve tök reális, hogy így búcsúzom a PO-tól, szerzek kb. 250 pontot és kikapok.somoskovig
Édes jó istenem, add, hogy ne számolják át...

több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 774 — 49ers GM
Rangadóhoz méltó párharcot tolunk Igorral, nagyon fájni fog a vesztesnek a meccs, az tuti.

Jelenleg 235-202 ide, nálam még Kenny Phillips, odaát Sproles, Ross és Harper, az átszámolás is nagyon fontos lesz...somoskovig
Haha, én már tegnap vigyorogtam, amikor megnéztem a punting statokat - Jon Ryan a hősöm 😊
(Beanie-nél mondjuk alig hittem, hogy "csak" 29-et kapott, de semmi hosszú TD, alig van bónusz 200 yardra, hmm... és a FL ezek szerint -3 pont.. azért ez hülyeség, egy 200 yardos meccs vs FL arányait tekintve.)

Most már csak 235-214, még mindig kétesélyes, de sztem azért már hajszállal nekem áll.

Nekem az a Hurka elleni iksz fáj nagyon. 😕 de igazad van somos, a vesztes elbúcsúzhat a PO-tól sajna, és még a győztesnek is tepernie kell.. mert az összes párharcban nyert a 6-5-ös csapat (négyen az ötből, Höri vs Rajna meg egymás ellen volt)


szerk: ráadásul Dodo és Tyr röhejes matchuppal bír az utolsó körben... szóval úgy tűnik egy hely maradt kiadó, ami a Göbi-szaba, Höri-somos és Igor-Danna meccseken dől el.Igor
Ja, az átszámolás után én is neked adom már a meccset. Mondjuk az ellenem szerzett pontokat elnézve tök reális, hogy így búcsúzom a PO-tól, szerzek kb. 250 pontot és kikapok.

több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Rangadóhoz méltó párharcot tolunk Igorral, nagyon fájni fog a vesztesnek a meccs, az tuti.

Jelenleg 235-202 ide, nálam még Kenny Phillips, odaát Sproles, Ross és Harper, az átszámolás is nagyon fontos lesz...somoskovig
Haha, én már tegnap vigyorogtam, amikor megnéztem a punting statokat - Jon Ryan a hősöm 😊
(Beanie-nél mondjuk alig hittem, hogy "csak" 29-et kapott, de semmi hosszú TD, alig van bónusz 200 yardra, hmm... és a FL ezek szerint -3 pont.. azért ez hülyeség, egy 200 yardos meccs vs FL arányait tekintve.)

Most már csak 235-214, még mindig kétesélyes, de sztem azért már hajszállal nekem áll.

Nekem az a Hurka elleni iksz fáj nagyon. 😕 de igazad van somos, a vesztes elbúcsúzhat a PO-tól sajna, és még a győztesnek is tepernie kell.. mert az összes párharcban nyert a 6-5-ös csapat (négyen az ötből, Höri vs Rajna meg egymás ellen volt)


szerk: ráadásul Dodo és Tyr röhejes matchuppal bír az utolsó körben... szóval úgy tűnik egy hely maradt kiadó, ami a Göbi-szaba, Höri-somos és Igor-Danna meccseken dől el.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
koxos barátom szerencséd h nem most játszunk, most telibe vernélek... 😀Divat
Pff... Még jó, hogy 12-ból találsz 2 olyan hetet, mikor meg tudnál verni 😀
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Ez most sima bukó Ork ellen, de ha jövő héten nyerek ata ellen akkor megvan az alapszakasz győzelem. Sajnos mostanában alig van időm, nem is waiverelek hetek óta és ez meglátszik a csapat teljesítményén. A POra azért összeszedem magam.
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
ritka szarul teljesítek ezen a héten, de Divat talán kikaparja nekem, h maradjak az első helyen 😊Szesze
ne kiabáljuk el, de esélyes... 😊Divat
sima lesz nagyon, a csapatom tele betlivel, GratulálokFucu
hát köszi...nem gondoltam volna.

koxos barátom szerencséd h nem most játszunk, most telibe vernélek... 😀

|
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Playoffba jutottam, király. 😊
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
ritka szarul teljesítek ezen a héten, de Divat talán kikaparja nekem, h maradjak az első helyen 😊Szesze
ne kiabáljuk el, de esélyes... 😊Divat
sima lesz nagyon, a csapatom tele betlivel, Gratulálok



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Göbi Indianapolis Colts 728 — Retired WR
Na 25 + ide, ott Colston és Thomas, itt egy punter, webster, és osi..meg kell lennie

több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
ne kiabáljuk el, de esélyes... 😊Divat
azért ezt már nevezhetjük tutinak 😊Szesze
bármire képes vok....de egyebassza, megvan a W...nem gondoltam volna, de jövök fel mint a talajvíz 😊Divat
mióta lesérült az 1/1 azóta beindultál 😊 csak kicsit későn..
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
ritka szarul teljesítek ezen a héten, de Divat talán kikaparja nekem, h maradjak az első helyen 😊Szesze
ne kiabáljuk el, de esélyes... 😊Divat
azért ezt már nevezhetjük tutinak 😊Szesze
bármire képes vok....de egyebassza, megvan a W...nem gondoltam volna, de jövök fel mint a talajvíz 😊

|
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
ritka szarul teljesítek ezen a héten, de Divat talán kikaparja nekem, h maradjak az első helyen 😊Szesze
ne kiabáljuk el, de esélyes... 😊Divat
azért ezt már nevezhetjük tutinak 😊
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
ritka szarul teljesítek ezen a héten, de Divat talán kikaparja nekem, h maradjak az első helyen 😊Szesze
ne kiabáljuk el, de esélyes... 😊

|