bowl.hu div. 1.

16 feliratkozó

több mint 7 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Draft időpont: 2023. szeptember 6. szerda 19 óra

2023-es draftsorrend:

1. Team Szabo (Antonius)
2. ATMo Shenton (atmo shenton)
3. Susogós Mackók (Toto21)
4. Lökött Szentek (Kájzerszóze)
5. Telepi Madarok (peach)
6. Loco Motive (peterk2005)
7. Sanco's Sentinels (Sanco)
8. Cylon Toasters (Janek)
9. Transylvania Grey Wolves (FLZOLI)
10. BKV Conductors (Rajna)
11. Csongrád Raiders (Leon78)
12. Southside Guerillas (zinedine5)
13. Shilkor's Horde (shilkor)
14. Komáromi Repülők (newyorkjet)
15. Kispest KEAC (gabokocka)
16. Kamino Clones (caminoi)
17. Team Szesze (Szesze)
18. Waiver Warriors (Tony Adams)
19. Csehszlovák Hidegburkolók (Jakehomer)
20. Kanizsa Kinizsi (Zolika)

Szerkesztette: Rajna
több mint 12 éve
visi_b New England Patriots 738 — Comeback
Höri jól leverte az agyamat pedig futók nélkül is esélyesebbnek tartottam magam kicsivel 😊 Sajna épp most zuhant össze a csapat, rengeteg volt a sérültem már a végére amit nem lehetett kompenzálni. Na mind1, első évben az alapszakasz-győzelem is vmi 😊 Jövőre nyerek 😉 Idén meg akkor most már hajrá Höri! 😊Szesze
thx

természetesen a playoffban van season high pontszámom, és a többieknek mondom, hogy ez csak nőni fog 😀Höri
Remélem nem 😀 Jövő héten szeretnék nyerni ellened 😀

több mint 12 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
hát ez elég csúnya lett...grat Danna, szépen visszavágtál. nem gondoltam volna h nyerni fogsz... 😊

bájbáj div1...ez is szaba hibája 😕Divat
Köszi! 😊

Az a vicces h én se gondoltam volna.. teljesen lemondtam róla, a 22 órás meccsek közepénél néztem meg és akkor lepődtem meg h WTF, mi van ezekkel?! :o

Legjobbkor kapták össze magukat, még 1 meccs és akkor már nem esek ki, ha jól tudom...
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Höri jól leverte az agyamat pedig futók nélkül is esélyesebbnek tartottam magam kicsivel 😊 Sajna épp most zuhant össze a csapat, rengeteg volt a sérültem már a végére amit nem lehetett kompenzálni. Na mind1, első évben az alapszakasz-győzelem is vmi 😊 Jövőre nyerek 😉 Idén meg akkor most már hajrá Höri! 😊Szesze
thx

természetesen a playoffban van season high pontszámom, és a többieknek mondom, hogy ez csak nőni fog 😀

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Grat ata. Elbencheltem magam nagyon csúnyán, de amúgy se lett volna ersélyem, nagyon odabvaszott most a csapatod.
Soldados
köszi, a szezon meccsét futják a fiúk. jobb későn mint soha

több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Grat Fucu a továbbjutáshoz! Erős csapatod van, a QB-k között ezen a meccsen hatalmas különbség volt, pedig reménykedtem benne, hogy Fitzpatrick nem lesz olyan rossz, mert az elmúlt két héten is azt tudta hozni, mint Ryan, de sajnos ezen a héten elég rosszul játszott. További sok sikert kívánok a szezonban! 😊DODO92
köszi 😊 azért megállt a kaki is bennem éjjel amikor néztem a részeredményt, mondjuk Ryan egész évben nem játszott ilyen jól mint most 😊 mondjuk nem izgultam volna ha Rolle-t rakom be Volma helyett, de így is elég volt.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Höri jól leverte az agyamat pedig futók nélkül is esélyesebbnek tartottam magam kicsivel 😊 Sajna épp most zuhant össze a csapat, rengeteg volt a sérültem már a végére amit nem lehetett kompenzálni. Na mind1, első évben az alapszakasz-győzelem is vmi 😊 Jövőre nyerek 😉 Idén meg akkor most már hajrá Höri! 😊
több mint 12 éve
DODO92 Green Bay Packers 185 — Packers fan
Grat Fucu a továbbjutáshoz! Erős csapatod van, a QB-k között ezen a meccsen hatalmas különbség volt, pedig reménykedtem benne, hogy Fitzpatrick nem lesz olyan rossz, mert az elmúlt két héten is azt tudta hozni, mint Ryan, de sajnos ezen a héten elég rosszul játszott. További sok sikert kívánok a szezonban! 😊
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Grat ata. Elbencheltem magam nagyon csúnyán, de amúgy se lett volna ersélyem, nagyon odabvaszott most a csapatod.

Asszem megérintett a kiesés szele. :/ Az hogy is van most?


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Attól félek Visitől kapok egy pofont így az elején.szaba
Valószínű igen. Tartottam tőle, hogy Youngot rossz héten tetten a kispadra, de szerencsére a csapat többi része összehozta a Wt 😀 Grat Szaba!visi_b
Shame reportba beraknám a csapatot, nevetséges teljesítmény. Neked grat 😊
több mint 12 éve
Göbi Indianapolis Colts 723 — Retired WR
Grat Ork, a Giants kinyírt engem...nekem csak ennyi jutott idén, ez is szép teljesítmény. Sok sikert a továbbiakban!

több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 767 — 49ers GM
De kurvára jellemző a szezonomra, hogy lesz megint kb. 220 pontom, és cserébe olyan tükörsima zakó lesz, mint állat...

Rajna mondjuk valamibe nagyon belenyúlt a héten, itt is, keeperben is és aukciós ligában is arat. 😊

Remélem, még ki is fogok esni a végén, az igazán szép lenne.

több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
hát ez elég csúnya lett...grat Danna, szépen visszavágtál. nem gondoltam volna h nyerni fogsz... 😊

bájbáj div1...ez is szaba hibája 😕

|
több mint 12 éve
visi_b New England Patriots 738 — Comeback
Attól félek Visitől kapok egy pofont így az elején.szaba
Valószínű igen. Tartottam tőle, hogy Youngot rossz héten tetten a kispadra, de szerencsére a csapat többi része összehozta a Wt 😀 Grat Szaba!

több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Jó időzítéssel a PO-ra sikerült lesérülnie az egész csapatnak, így persze esély se volt. Grat.
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
sima W 8. kiemeltként. számomra most kezdődött az idényHöri
Megoldod, mint a Packers tette előző szezonban. 😛
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
sima W 8. kiemeltként. számomra most kezdődött az idény

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Attól félek Visitől kapok egy pofont így az elején.
több mint 12 éve
DODO92 Green Bay Packers 185 — Packers fan
Ez a Ryan--> Julio Jones 75 yardos TD hozott egy 30-35 pontot Fucunak. Egyik pillanatban még 15 ponttal vezetek, a másik pillanatban már 20 pontos hátrányban vagyok. 😀
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Szopj ki DJax.szaba
Jó nagy marhaság volt kiraknod már bocs 😊 nekem mondjuk nagyon jól jöttSzesze
Leszarom, amennyit szivatott, megérdemelte. Hülye kis köcsög. Amúgy az meglepett, hogy nem akarta senki elvinni előtted.szaba
engem is 😊 csak illemből waivereltem be érte
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Szopj ki DJax.szaba
Jó nagy marhaság volt kiraknod már bocs 😊 nekem mondjuk nagyon jól jöttSzesze
Leszarom, amennyit szivatott, megérdemelte. Hülye kis köcsög. Amúgy az meglepett, hogy nem akarta senki elvinni előtted.
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Szopj ki DJax.szaba
Jó nagy marhaság volt kiraknod már bocs 😊 nekem mondjuk nagyon jól jött
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Szopj ki DJax.
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Jólvan Peterson is out megint, ezzel mind3 futóm kiesett pont a POra. Na mind1, úgyis a védelem nyeri a bajnokságot 😊Szesze
+1 😀szaba
neked nem is voltak futóid 😊Szesze
Nem az, hanem h D wins Chship. Amúgy Bushom volt, akit cutoltam (ügyes szaba), McGahee viszont elég steal gyanús így utólag a hátsó körökből. Leon és LSH waiver.
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Jólvan Peterson is out megint, ezzel mind3 futóm kiesett pont a POra. Na mind1, úgyis a védelem nyeri a bajnokságot 😊Szesze
+1 😀szaba
neked nem is voltak futóid 😊
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Jólvan Peterson is out megint, ezzel mind3 futóm kiesett pont a POra. Na mind1, úgyis a védelem nyeri a bajnokságot 😊Szesze
+1 😀