bowl.hu div. 1.

16 feliratkozó

több mint 7 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Draft időpont: 2023. szeptember 6. szerda 19 óra

2023-es draftsorrend:

1. Team Szabo (Antonius)
2. ATMo Shenton (atmo shenton)
3. Susogós Mackók (Toto21)
4. Lökött Szentek (Kájzerszóze)
5. Telepi Madarok (peach)
6. Loco Motive (peterk2005)
7. Sanco's Sentinels (Sanco)
8. Cylon Toasters (Janek)
9. Transylvania Grey Wolves (FLZOLI)
10. BKV Conductors (Rajna)
11. Csongrád Raiders (Leon78)
12. Southside Guerillas (zinedine5)
13. Shilkor's Horde (shilkor)
14. Komáromi Repülők (newyorkjet)
15. Kispest KEAC (gabokocka)
16. Kamino Clones (caminoi)
17. Team Szesze (Szesze)
18. Waiver Warriors (Tony Adams)
19. Csehszlovák Hidegburkolók (Jakehomer)
20. Kanizsa Kinizsi (Zolika)

Szerkesztette: Rajna
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
ha ma Bowman nem csinál 19 ponttal többet, mint Ginn, akkor bejutok a döntőbe.
#8 helyről 😛

pedig Visinél volt Brees...Höri
Ez az egész divíziót leminősíti. Jövőre nem lesz div1, div2/c néven futunk tovább. 😀szaba
Csak magatokat hibáztathatjátok amiért meghagytátok nekem 1/13-ra (?) Tom Brady-tHöri
Igazából azt sajnálom, hogy Rodgers így legyalázta magát szezon végére, de várható volt, hogy nem hoz 40 pontos átlagot egész idényben.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
ha ma Bowman nem csinál 19 ponttal többet, mint Ginn, akkor bejutok a döntőbe.
#8 helyről 😛

pedig Visinél volt Brees...Höri
Ez az egész divíziót leminősíti. Jövőre nem lesz div1, div2/c néven futunk tovább. 😀szaba
Csak magatokat hibáztathatjátok amiért meghagytátok nekem 1/13-ra (?) Tom Brady-t

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
ha ma Bowman nem csinál 19 ponttal többet, mint Ginn, akkor bejutok a döntőbe.
#8 helyről 😛

pedig Visinél volt Brees...Höri
Ez az egész divíziót leminősíti. Jövőre nem lesz div1, div2/c néven futunk tovább. 😀
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
ha ma Bowman nem csinál 19 ponttal többet, mint Ginn, akkor bejutok a döntőbe.
#8 helyről 😛

pedig Visinél volt Brees...Höri
Gratula. Volt több mint 100 pont előnyöm is, csak nem voltam bátor (nem tettem be az Eagles HCt és Ray Lewist).visi_b
thx, bár még kicsit korán van örülni.

Reidet berakni inkább vakmerőség lett volna (vagy hülyeség 😀 ), ne bánkódj emiatt.

több mint 12 éve
visi_b New England Patriots 738 — Comeback
ha ma Bowman nem csinál 19 ponttal többet, mint Ginn, akkor bejutok a döntőbe.
#8 helyről 😛

pedig Visinél volt Brees...Höri
Gratula. Volt több mint 100 pont előnyöm is, csak nem voltam bátor (nem tettem be az Eagles HCt és Ray Lewist).

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
ha ma Bowman nem csinál 19 ponttal többet, mint Ginn, akkor bejutok a döntőbe.
#8 helyről 😛

pedig Visinél volt Brees...

több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
ha csak nem történik vmi extra, akkor barátkozhattok a gondolattal h jövőre is boldogítalak titeket. 😛

már csak azt nem tom, h miért nem lehetett ezt az alapszakaszban is megtenni, miért kell paráznom a bennmaradás miatt. 😊Danna
Grat Danna, szinte biztos voltam benne, az alsóház 2. legtöbb pontját szereztem a fordulóban, na ki ellen? Hát persze, hogy a legtöbb pontot szerző ellen...

De összességében is stimmel a szezonhoz, hogy kaptam kétszer 250 pontot a két alsóházi meccsen...

több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Megvertem Hurkát. Ezzel bennmaradtam?


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Grat Ork, mondtam én hogy megnyered, botrányos teljesítmény avagy kifogytam a mázliból, de legalább saját jogon maradok bent 😀



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 983 — #neverpunt
CJ kiherélt wazze, 44 pont
Most mi a szabály, én kieshetek még? (ha jól értelmezem a dolgokat, akkor nem, de vaki erősítsen már meg)

több mint 12 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
ha csak nem történik vmi extra, akkor barátkozhattok a gondolattal h jövőre is boldogítalak titeket. 😛

már csak azt nem tom, h miért nem lehetett ezt az alapszakaszban is megtenni, miért kell paráznom a bennmaradás miatt. 😊
több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
Ha Somos és Soldi kiesne meg, hmm.. de szép lenne 😊Igor
Ennek biztos örülnél, főleg mert idén a 3 meccsünkből 3-szor vertelek meg. 😊somoskovig
Hát. a másodosztályban sokra mész majd ezzel 😛 😕Igor
Évek óta abszolút nincs szerencsém a div. 1-ben, idén is 6. legtöbb szerzett pont az alapszakaszban, ezzel együtt sikerülni fog kiesnem...

több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Ha Somos és Soldi kiesne meg, hmm.. de szép lenne 😊Igor
Ennek biztos örülnél, főleg mert idén a 3 meccsünkből 3-szor vertelek meg. 😊somoskovig
Hát. a másodosztályban sokra mész majd ezzel 😛 😕

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
Danna-Somos meccsen azért eléggé bekezdtek a DE-k, látszik, h nagy a tét 😊Szesze
Én még örültem, mikor láttam a statokat, hogy Mincey milyen jó, erre utána néztem, hogy Abraham Danna csapatát erősíti... :/

több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 946 — Giants fan
Danna-Somos meccsen azért eléggé bekezdtek a DE-k, látszik, h nagy a tét 😊
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
tök mind1 mert haromt az utolsó ergo létszámemelés lesz 32 főre.Höri
Szaba is csak följutott valahogy :/
Ha nem jön vissza... akkor pláne nem valószínű.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
tök mind1 mert haromt az utolsó ergo létszámemelés lesz 32 főre.

több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Tavaly hogy volt az alsóház? Emlékeim szerint az alapszakasz utolsó két helyezettje már csak egymás ellen játszott, ezt nem valahogy manuálisan kellene pakolni? Asszem így hoztuk össze, hogy a két egyenes kieső mellé az alsóházi PO 8 fős mezőnyének két legrosszabbja essen ki.

Ha minden igaz, akkor ez a hét a döntő, asszem a Soldi-Divat és a Danna-somos meccsek vesztesei esnek ki, ha jól látom át a schedule-t.somoskovig
Azt hiszem, jól gondolod somos - ez a két kieső meccs... micsoda patinás csapatok a kiesés szélén, lehet, hogy elbúcsúzunk egy alapító anyától? 😕

Amúgy ez már tavaly is gond volt.. a manuális állítás.
Tibi 599-es hsz-e vág a témába, és úgy sejtem igazad van.. az utolsó kör már nem számít bele.

Igazából azért nem tetszik ez a rendszer, mert aki így 15-16. helyen végzett, egy megfelelő időpontban szerzett győzelemmel, amit a consolation 2. körében arat, azzal is bennmaradhat (lásd Divat ebben az esetben..) - de olyan szempontból jó a rendszer, hogy mindenkinek esélyt ad a bennmaradásra.


Én jövőre azért felvetném a témát, hogy szavaztassuk meg a rendszert.. nekem van egy ötletem rá:
ugye 9-16 közötti embereknek kellhetne aggódni... én egy olyan rendszert vezetnék be, hogy a 9-10. hely biztosan bennmarad, a 11-12. bennmarad 1 győzelemmel, a 13-14. bennmarad két győzelemmel, a 15-16. bennmarad 3 győzelemmel. (ergo az egyikük tuti kiesik)
Ha több olyan csapat is marad, amelyik nem tett eleget a kitételnek.. akkor a végső sorrend számít majd (és így nagyon izgalmas lesz az utolsó hét) - és mindig lesz legalább két csapat, amelyik nem tud megfelelő győzelmet szerezni.

De az ideire, útközben már nem változtatunk szabályt.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
Grat Ork, a Giants kinyírt engem...nekem csak ennyi jutott idén, ez is szép teljesítmény. Sok sikert a továbbiakban!Göbi
Köszi remélhetőleg jövőre ugyanitt találkozunk aztán megbosszulhatod 😊
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Szesze, látod hová süllyedtünk 😕 😀szaba
Látom.. most visszakapod a félpontos veréstSzesze
Bedarálsz 1,5-el? 😀 Amúgy nem játszottam a visi elleni vereség után, kidobtam gyorsan 4 embert. De még 8-at is ki lehetett volna, amilyen szerencsétlenek voltak. Pedig nem kellett volna gálázni a W-hoz, de ez ilyen.
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 946 — Giants fan
Szesze, látod hová süllyedtünk 😕 😀szaba
Látom.. most visszakapod a félpontos verést
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Szesze, látod hová süllyedtünk 😕 😀
több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
Tavaly hogy volt az alsóház? Emlékeim szerint az alapszakasz utolsó két helyezettje már csak egymás ellen játszott, ezt nem valahogy manuálisan kellene pakolni? Asszem így hoztuk össze, hogy a két egyenes kieső mellé az alsóházi PO 8 fős mezőnyének két legrosszabbja essen ki.

Ha minden igaz, akkor ez a hét a döntő, asszem a Soldi-Divat és a Danna-somos meccsek vesztesei esnek ki, ha jól látom át a schedule-t.

több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
Ha Somos és Soldi kiesne meg, hmm.. de szép lenne 😊Igor
Ennek biztos örülnél, főleg mert idén a 3 meccsünkből 3-szor vertelek meg. 😊

több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Az alsó ágon magasabb pontszámok születtek, mint a PO-ban 😛

Köszi Tyr a meccset, remélem ezt már behúztam.. és maradok az első osztályban 😊 neked is hasonló jókívánságokat.
Ha Somos és Soldi kiesne meg, hmm.. de szép lenne 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)