bowl.hu div. 1.

16 feliratkozó

több mint 7 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Draft időpont: 2023. szeptember 6. szerda 19 óra

2023-es draftsorrend:

1. Team Szabo (Antonius)
2. ATMo Shenton (atmo shenton)
3. Susogós Mackók (Toto21)
4. Lökött Szentek (Kájzerszóze)
5. Telepi Madarok (peach)
6. Loco Motive (peterk2005)
7. Sanco's Sentinels (Sanco)
8. Cylon Toasters (Janek)
9. Transylvania Grey Wolves (FLZOLI)
10. BKV Conductors (Rajna)
11. Csongrád Raiders (Leon78)
12. Southside Guerillas (zinedine5)
13. Shilkor's Horde (shilkor)
14. Komáromi Repülők (newyorkjet)
15. Kispest KEAC (gabokocka)
16. Kamino Clones (caminoi)
17. Team Szesze (Szesze)
18. Waiver Warriors (Tony Adams)
19. Csehszlovák Hidegburkolók (Jakehomer)
20. Kanizsa Kinizsi (Zolika)

Szerkesztette: Rajna
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Jólvan Peterson is out megint, ezzel mind3 futóm kiesett pont a POra. Na mind1, úgyis a védelem nyeri a bajnokságot 😊
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
PO párosítás, ha jól számoltam:

szesze - höri
fucu - dodo
ork - göbi
szaba - visiSzesze
konklúzió:

ha jó csapatot akarsz, válassz 4 betűs nicknevet. szegény ork halálra van ítélve ebben a mezőnyben.Höri
akkor át is kell adnom a helyemet Igornak?Ork
Nem, csak mondjuk célszerű lenne Orki nickre váltanod.
több mint 12 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
PO párosítás, ha jól számoltam:

szesze - höri
fucu - dodo
ork - göbi
szaba - visiSzesze
konklúzió:

ha jó csapatot akarsz, válassz 4 betűs nicknevet. szegény ork halálra van ítélve ebben a mezőnyben.Höri
akkor át is kell adnom a helyemet Igornak?
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
PO párosítás, ha jól számoltam:

szesze - höri
fucu - dodo
ork - göbi
szaba - visiSzesze
konklúzió:

ha jó csapatot akarsz, válassz 4 betűs nicknevet. szegény ork halálra van ítélve ebben a mezőnyben.Höri
bazzeg, ez fájt 😊
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Megnyugtató, hogy 8-5 kellett a PO-hoz, és nem csak a Hurka-bénázáson múlott.. sok sikert a PO-ra mindenkinek.. a consolationben pedig a nagy öregek ellen szintén jó csatákat várok. 😊
Úgy látom, hogy egyet még nyernem kell, hogy tuti bent maradjak.

PS: 0-4-1 voltam hazai pályán, nem volt hazai győzelmem... abszolút csúcs 😀 még jó hogy Tyr ellen is idegenben meccselünk 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
ÉS mindezekkel együtt 5 nyomorult ponton múlt, ha a Dallas megveri a nyomi Arizonat, akkor bent lennék, mert összejött az upset is a Hurka-Tyr meccsen... Nem szeret engem a div.1...

Grat Höri.somoskovig
thx.

ha a sittes McClaint tudom, hogy bilincs nélkül engedik ki a pályára, simább lett volna 😀Höri
Mákod volt, ne szépítsük... 😀somoskovig
persze, persze... 😛

olyan játékosokat kell draftolni, akiket nem lehet csak úgy leséríteni 😀

több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 767 — 49ers GM
ÉS mindezekkel együtt 5 nyomorult ponton múlt, ha a Dallas megveri a nyomi Arizonat, akkor bent lennék, mert összejött az upset is a Hurka-Tyr meccsen... Nem szeret engem a div.1...

Grat Höri.somoskovig
thx.

ha a sittes McClaint tudom, hogy bilincs nélkül engedik ki a pályára, simább lett volna 😀Höri
Mákod volt, ne szépítsük... 😀

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
ÉS mindezekkel együtt 5 nyomorult ponton múlt, ha a Dallas megveri a nyomi Arizonat, akkor bent lennék, mert összejött az upset is a Hurka-Tyr meccsen... Nem szeret engem a div.1...

Grat Höri.somoskovig
thx.

ha a sittes McClaint tudom, hogy bilincs nélkül engedik ki a pályára, simább lett volna 😀

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
PO párosítás, ha jól számoltam:

szesze - höri
fucu - dodo
ork - göbi
szaba - visiSzesze
konklúzió:

ha jó csapatot akarsz, válassz 4 betűs nicknevet. szegény ork halálra van ítélve ebben a mezőnyben.

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Na, hát jöjjön, aminek jönnie kell 😀 Végre PO. 😛
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Grat Fucu ezt most buktam, jövő héten viszont Szabát összeverem 😀visi_b
Köszi, Ryan teljesítménye után nem vártam sokat a csapattól



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Grat Szesze, sajnos teljesen leolvadtam a hajrára.
Cseppet dühítő, hogy Hasi pont attól a héttől kezdve kezdte negyedelni a pontjait, amikor Schaub lesérült :/atapapa
Kösz! Sajnos én is leszálló ágba kerültem, főleg a sérülések miatt. Ha a futóim felépülnének akkor újra bajnokesélyessé lépek elő, addig sajna nem vszínű.
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
legalább szépen búcsúztam a div1-től 😊 nem nagyon jött össze ez az év fantasy szempontból, college fantasyban egy nagyszerű idény után is csak 2. helyezés, míg itt kiesés, sok sikert mindenkinek a továbbiakban
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Grat Szesze, sajnos teljesen leolvadtam a hajrára.
Cseppet dühítő, hogy Hasi pont attól a héttől kezdve kezdte negyedelni a pontjait, amikor Schaub lesérült :/

több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Akkó ezek szerint Hörivel játszom az első PO körben. Remélem legalább az egyik futóm képes lesz játszani.. ha igen akkor illene nyernem.Szesze
PO párosítás, ha jól számoltam:

szesze - höri
fucu - dodo
ork - göbi
szaba - visi

(érdekes, h Tyr ha nyeri ezt a meccsét Hurka ellen még 8-5-tel is kiesett volna)
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Akkó ezek szerint Hörivel játszom az első PO körben. Remélem legalább az egyik futóm képes lesz játszani.. ha igen akkor illene nyernem.
több mint 12 éve
Göbi Indianapolis Colts 723 — Retired WR
Sikerült!!!! Egymás követő második div I.-es szezonomban ott vagyok a playoffban, innentől minden meccs ajándék :cool:

több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 767 — 49ers GM
14 pont hátrány, nálam még Mathews és Mincey, odaát Weddle, szerintem nem lesz meg. Igazán hű képe a meccs a szezonomnak, Dalton, McCourty és Kenny Phillips kidőltek meccs közben, a punterem hozott kemény 1 pontot, a Cowboys meg kiszopott egy simán nyerhető meccsen, úgyhogy még a HC-m is mínuszos.somoskovig
ÉS mindezekkel együtt 5 nyomorult ponton múlt, ha a Dallas megveri a nyomi Arizonat, akkor bent lennék, mert összejött az upset is a Hurka-Tyr meccsen... Nem szeret engem a div.1...

Grat Höri.

több mint 12 éve
TyR New England Patriots 276 — Mad, Bad & Dangerous to Know
lol a csapatom 63 ponttal múlta alul múlt heti teljesítményét, ami elég is volt ahhoz hogy Hurka megnyerje a második meccsét, én meg kiessek a PO harcból 😊
több mint 12 éve
visi_b New England Patriots 738 — Comeback
Óriási meccs, ha megversz, nem kérdés hogy POban a helyed. 😊 én már páholyban vagyok, jövőhéten visi lesz valsz, szóval úgy fest örökrangadóval indul a PO 😊szaba
Jaja, úgy néz ki. de remélem akkor kicsit értelmesebben teljesít a csapatom és nem fog mindenki betlizni.

Grat Fucu ezt most buktam, jövő héten viszont Szabát összeverem 😀visi_b
9 ponttal vezetsz, messze van ez még a bukástólSzesze
De ott van Vincent Jackson, akinek épp a 25+ pontos hete jön nem a 2-3 pontos 😀

több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Viszon akármelyikünk kap ki Szaba, akkor az a forduló lúzere lesz valszeg....csúnya lenne így lemaradni a PO-rólGöbi
Óriási meccs, ha megversz, nem kérdés hogy POban a helyed. 😊 én már páholyban vagyok, jövőhéten visi lesz valsz, szóval úgy fest örökrangadóval indul a PO 😊szaba
Jaja, úgy néz ki. de remélem akkor kicsit értelmesebben teljesít a csapatom és nem fog mindenki betlizni.

Grat Fucu ezt most buktam, jövő héten viszont Szabát összeverem 😀visi_b
9 ponttal vezetsz, messze van ez még a bukástól
több mint 12 éve
visi_b New England Patriots 738 — Comeback
Viszon akármelyikünk kap ki Szaba, akkor az a forduló lúzere lesz valszeg....csúnya lenne így lemaradni a PO-rólGöbi
Óriási meccs, ha megversz, nem kérdés hogy POban a helyed. 😊 én már páholyban vagyok, jövőhéten visi lesz valsz, szóval úgy fest örökrangadóval indul a PO 😊szaba
Jaja, úgy néz ki. de remélem akkor kicsit értelmesebben teljesít a csapatom és nem fog mindenki betlizni.

Grat Fucu ezt most buktam, jövő héten viszont Szabát összeverem 😀

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Viszon akármelyikünk kap ki Szaba, akkor az a forduló lúzere lesz valszeg....csúnya lenne így lemaradni a PO-rólGöbi
Óriási meccs, ha megversz, nem kérdés hogy POban a helyed. 😊 én már páholyban vagyok, jövőhéten visi lesz valsz, szóval úgy fest örökrangadóval indul a PO 😊
több mint 12 éve
Göbi Indianapolis Colts 723 — Retired WR
Viszon akármelyikünk kap ki Szaba, akkor az a forduló lúzere lesz valszeg....csúnya lenne így lemaradni a PO-ról

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Yeah