bowl.hu div. 1.

16 feliratkozó

több mint 7 éve
Rajna Tennessee Titans 7 832 — Nega Scott
Draft időpont: 2023. szeptember 6. szerda 19 óra

2023-es draftsorrend:

1. Team Szabo (Antonius)
2. ATMo Shenton (atmo shenton)
3. Susogós Mackók (Toto21)
4. Lökött Szentek (Kájzerszóze)
5. Telepi Madarok (peach)
6. Loco Motive (peterk2005)
7. Sanco's Sentinels (Sanco)
8. Cylon Toasters (Janek)
9. Transylvania Grey Wolves (FLZOLI)
10. BKV Conductors (Rajna)
11. Csongrád Raiders (Leon78)
12. Southside Guerillas (zinedine5)
13. Shilkor's Horde (shilkor)
14. Komáromi Repülők (newyorkjet)
15. Kispest KEAC (gabokocka)
16. Kamino Clones (caminoi)
17. Team Szesze (Szesze)
18. Waiver Warriors (Tony Adams)
19. Csehszlovák Hidegburkolók (Jakehomer)
20. Kanizsa Kinizsi (Zolika)

Szerkesztette: Rajna
több mint 12 éve
Göbi Indianapolis Colts 728 — Retired WR
Grat Somos, az Offensem a szezon egyik legjobbját hozza...kb egy átlag defense kellett volna a győzelmemhez....de hulladék módjára teljesített MINDENKI...így szopó

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Grat Danna... Talán ha nem bukja két elkapóm is a TD-jét visszanézés után, akkor még izgulhatnék holnapig :/

több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 774 — 49ers GM
Na végre, remélem, hogy Welker + Vilfork + a Pats HC nem fog 55+ pontot összehozni, és akkor végre van egy win 5 zakó után, és 5-6-os mérleggel, ennyi szerzett ponttal még nem reménytelen a helyzet.

Ráadásul még Igorral és Hörivel játszom, vagyis két közvetlen versenytárs esetleges elkalapálásával lehetne javítani az esélyeket.

több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Szerencse, h épp Tibivel játszottam a héten, mert ultrafos volt az egész csapat. Ez már csak egy ilyen hét.

Ha jól nézem heten állnak majd 6-5el a forduló után (ha ata is nyerne akkor nyolcan). Kemény harc lesz a POért az utsó két fordulóban.
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
el se hiszem végre megszakadt a loss széria...ezazz

|
több mint 12 éve
visi_b New England Patriots 738 — Comeback
Külföldi utam miatt 2 out-os playa is bennmaradt a csapatomban, ha emiatt kikapok, morcos leszek, márpedig szoros lesz visivel...Soldados
Szerintem megnyered. Meskó és Ghost egymás között eldönti. Én nagyon okosan felkaptam Rocky McIntosht a sérült Lewis helyére, de azt nem néztem hogy csere lesz.

több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Külföldi utam miatt 2 out-os playa is bennmaradt a csapatomban, ha emiatt kikapok, morcos leszek, márpedig szoros lesz visivel...


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Grat Ork...
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Grat ork!

Baj van... 😕Danna
Köszi.
Thomas és az LBid nagyon cserben hagytak az én szerencsémre.Ork
Viszont most rangadót nyomunk 😛 Ha nyerek, PO. :cool:
több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 774 — 49ers GM
Asszem mélyrepülésbe kezdek, ahogy elnézem a mostani hetemet...Göbi
Nagyon remélem. 😊

több mint 12 éve
Göbi Indianapolis Colts 728 — Retired WR
Asszem mélyrepülésbe kezdek, ahogy elnézem a mostani hetemet...

több mint 12 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
Grat ork!

Baj van... 😕Danna
Köszi.
Thomas és az LBid nagyon cserben hagytak az én szerencsémre.
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
és hol vannak a pontszámok? 😊 slendrián munka.. egyébként tőlem megcsinálhatod minden héten 😊Szesze
Nem volt kedvem már azt is 😊 De csak most csináltam, mert 'lógok' edzésről.
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
és hol vannak a pontszámok? 😊 slendrián munka.. egyébként tőlem megcsinálhatod minden héten 😊
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Remélem Szesze nem haragszik meg.


Week 10


szaba 238 - szesze 237.5
fucu 198.5 - haromt 156
dodo 199 - hurka 172.5
ork 211 - danna 172
soldi 171.5 - divat 156.5
atapapa 219 - somos 212.5
visi 247.5 - höri 230
rajna 227 - göbi 150
igor 206.5 - tyr 153


a forduló winnere: visi 247.5 pont
a forduló legszarabbja: göbi 150 pont
a forduló mákere: soldi 171.5 pontja is győzelmet ért
a forduló loosere: szesze 237.5 pontja kevés volt
fuck the bench award: igor 78 pont a padon (nettó 32)


Állás:

1. Team Szesze (szesze) 8 2 0
2. Hungarian Kolbasz's (fucu) 8 2 0
3. Paks 8ers (szaba) 7 3 0
4. Újpest Deadly Ogres (ork) 7 3 0
5. Iron County Loosers (visi) 6 4 0
6. Sárbogárd Tractors (dodo) 6 4 0
7. Óbuda Painkillers (göbi) 6 4 0
8. Greendale Human Beings (höri) 6 4 0
______________________________________________
9. Hangover Boyz (igor) 5 4 1
10. BKV Conductors (rajna) 5 5 0
11. New England Tyrants (tyr) 5 5 0
12. Soldi Superstars (soldi) 5 5 0
13. Allenville-i Smasszerek (atapapa) 5 5 0
14. Kaposmente Cannonballs (somos) 4 6 0
15. Danna's Patriots (danna) 3 7 0
16. Hurka's Packers (hurka) 1 8 1
17. Kanizsa Vandals (divat) 1 9 0
18. Vorkuta Red Army (haromt) 1 9 0


Week 11 schedule

szesze (8-2) - haromt (1-9)
fucu (8-2) - dodo (6-4)
szaba (7-3) - ork (7-3)
visi (6-4) - soldi (5-5)
göbi (6-4) - somos (4-6)
höri (6-4) - tyr (5-5)
igor (5-4-1) - rajna (5-5)
atapapa (5-5) - danna (3-7)
hurka (1-8-1) - divat (1-9)
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Másfél pontos hátrány, de Petersonnak be van írva egy fumble recovery amit nem számoltak hozzá elvileg, úgyh az átszámolás után még fordíthatok..Szesze
Fél pont ide, de még nem kiabálom el. Azért egyértelműen az év meccse, szóval bármi lesz én már lájkolom 😊szaba
én nem lájkolom, de azért gratu! végére azért csak összejött a 230+ mindkettőnknek 😊 POban majd kicsaplak és akkor kvittek leszünk 😛Szesze
Hát ha összekerülünk, te leszel az esélyesebb, addigra már Flynn lesz a GB kezdője.
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Másfél pontos hátrány, de Petersonnak be van írva egy fumble recovery amit nem számoltak hozzá elvileg, úgyh az átszámolás után még fordíthatok..Szesze
Fél pont ide, de még nem kiabálom el. Azért egyértelműen az év meccse, szóval bármi lesz én már lájkolom 😊szaba
én nem lájkolom, de azért gratu! végére azért csak összejött a 230+ mindkettőnknek 😊 POban majd kicsaplak és akkor kvittek leszünk 😛
több mint 12 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
Grat ork!

Baj van... 😕
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Másfél pontos hátrány, de Petersonnak be van írva egy fumble recovery amit nem számoltak hozzá elvileg, úgyh az átszámolás után még fordíthatok..Szesze
Fél pont ide, de még nem kiabálom el. Azért egyértelműen az év meccse, szóval bármi lesz én már lájkolom 😊
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
kabbe szaba 😊
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Persze, hogy nem, grat.somoskovig
köszi. a kiesésemet megelőzően még elhúzom magam előtt a bent maradás mézesmadzagjátatapapa
Én már nem tudom, mi a bánatért nem szeret engem a div. 1. Abdullah természetesen kiesett a meccsről agyrázkódás miatt, vele meglehetett volna.

Összességében a szerzett pontszámom több, mint az előttem álló 4 csapaté, és kb.ugyanannyi, mint az előttük álló újabb 4 gárdáé. Ehhez képest ellenem szerezték a legtöbb pontot, nem kicsivel ráadásul, az előttem állóknál 250-300 ponttal simán többet kaptam...

Mondhatnám, hogy még így is meglehet a PO, mert 3 közvetlen versenytárssal nyomom, de úgyse lesz semmi belőle.somoskovig
nekem meg jó kevés pontom van, cserébe hétről hétre elkúrom a padot.
Plusz az alapszakasz utolsó két meccsét 2 dobogós ellen nyomom, na meg Schaub is most "halt meg".

több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 774 — 49ers GM
a 2 embered az elmúlt hetekben simán átlagolta ezt a 30 pontos különbséget, szóval tényleg bármi lehet, jó kis meccs alakult kiatapapa
Persze, hogy nem, grat.somoskovig
köszi. a kiesésemet megelőzően még elhúzom magam előtt a bent maradás mézesmadzagjátatapapa
Én már nem tudom, mi a bánatért nem szeret engem a div. 1. Abdullah természetesen kiesett a meccsről agyrázkódás miatt, vele meglehetett volna.

Összességében a szerzett pontszámom több, mint az előttem álló 4 csapaté, és kb.ugyanannyi, mint az előttük álló újabb 4 gárdáé. Ehhez képest ellenem szerezték a legtöbb pontot, nem kicsivel ráadásul, az előttem állóknál 250-300 ponttal simán többet kaptam...

Mondhatnám, hogy még így is meglehet a PO, mert 3 közvetlen versenytárssal nyomom, de úgyse lesz semmi belőle.

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Basszus, rohadjon meg a Lions, ha Cutler csinált volna 15 pontot, akkor nem aggódnék, de semmit nem kellett tennie...

Az átszámolás is érdekes lesz, aztán meg Greenway + Abdullah vs. kb.30 pont hátrány, ez bármi lehet.somoskovig
a 2 embered az elmúlt hetekben simán átlagolta ezt a 30 pontos különbséget, szóval tényleg bármi lehet, jó kis meccs alakult kiatapapa
Persze, hogy nem, grat.somoskovig
köszi. a kiesésemet megelőzően még elhúzom magam előtt a bent maradás mézesmadzagját

több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Másfél pontos hátrány, de Petersonnak be van írva egy fumble recovery amit nem számoltak hozzá elvileg, úgyh az átszámolás után még fordíthatok..
több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 774 — 49ers GM
Basszus, rohadjon meg a Lions, ha Cutler csinált volna 15 pontot, akkor nem aggódnék, de semmit nem kellett tennie...

Az átszámolás is érdekes lesz, aztán meg Greenway + Abdullah vs. kb.30 pont hátrány, ez bármi lehet.somoskovig
a 2 embered az elmúlt hetekben simán átlagolta ezt a 30 pontos különbséget, szóval tényleg bármi lehet, jó kis meccs alakult kiatapapa
Persze, hogy nem, grat.