bowl.hu div. 2./A

16 feliratkozó

több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 930 — Giants fan
Sanchonak nagy napja lesz sztem, BJGE-t meg megfogják, így behúzod én meg maradok alsóházban, de ne legyen igazam 😊Henderson
majdnem 😀
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 930 — Giants fan
11 pont előny, mnfre nálam sancho másik oldalon bjge meg vmelyik safety.
hát szoros lesz az biztos 😊kristof
Sanchonak nagy napja lesz sztem, BJGE-t meg megfogják, így behúzod én meg maradok alsóházban, de ne legyen igazam 😊Henderson
Hát legalább is ennek nagyobb az esélye.
Remélem Brady nem dolgozza le a 30pont előnyt (+Banch), bár igazából számomra olyan nagy tétje már nincs, a 2. hely még jó lett volna, de azt behúzza Döme. Remélem a POra megszakad a pechszériám.

szerk: természetesen Brady 40 pont, mily meglepő 😊
több mint 13 éve
Henderson New York Giants 999
11 pont előny, mnfre nálam sancho másik oldalon bjge meg vmelyik safety.
hát szoros lesz az biztos 😊kristof
Sanchonak nagy napja lesz sztem, BJGE-t meg megfogják, így behúzod én meg maradok alsóházban, de ne legyen igazam 😊

"Tears will get you sympathy, sweat will get you results"
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Ha jófej akarnék lenne a jelenlegi ellenfelemmel, az utolsó Misivel, akkor most Chungot kivenném, és reménykedhetne, h újraszámolás útján nem lenne bukta neki, mert a jelenlegi X-el ő maradna benn. 😛

De ez nem lenne fair. 😛
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
11 pont előny, mnfre nálam sancho másik oldalon bjge meg vmelyik safety.
hát szoros lesz az biztos 😊
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Hú ez nagyon szoros lesz Jakel, főleg hogy ott van nála Tulloch, nekem meg 2-2t hoztak a DTk, és alulteljesített a CB duó is.tenorx
Á, a GB és a NO mákos big playeid eldöntötték. Közröhej volt Rodgers egyik TD passza, 25 missed tackle mellett ment be Jennings.

7 előtt gondolkoztam, hogy az RB/WR helyre Keiland Williams vagy Meachem menjen, 24 pont múlt rajta.Jakehomer
Szerintem nem. Sőt, te valszeg jobban állsz most, mivel ha Wallacenak sok pontja lesz, akkor BBnek is. Viszont ha BBnek sok pontja lesz az nem jelenti azt, hogy Wallacenak is. Emellett Edwards+Keller van nálam, nálad Santonio, és Sanchez mostanában Holmesnak dobál, szóval azt a matchupot könnyen nyerheted.
Emellett Timmons + Harris vs Farrior + Mayo. Mayo a legtöbb tacklet szerző játékos a ligában, ő simán kiüti Harrist. Timmons meg Farrior meg megint ugyanaz, ha az egyiknek sok van akkor a másiknak kevés, és most Farrior van jobb formában sajnos. És emellé még van egy Mason vs Rice, ami sztem szintén feléd billen.
Én szoros Lt várok ezután.
több mint 13 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 439 — Panthers fan
Hú ez nagyon szoros lesz Jakel, főleg hogy ott van nála Tulloch, nekem meg 2-2t hoztak a DTk, és alulteljesített a CB duó is.tenorx
Á, a GB és a NO mákos big playeid eldöntötték. Közröhej volt Rodgers egyik TD passza, 25 missed tackle mellett ment be Jennings.

7 előtt gondolkoztam, hogy az RB/WR helyre Keiland Williams vagy Meachem menjen, 24 pont múlt rajta. Ja és Goodson elvett KR TD-je is érdekes volt

Perception is reality.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Hú ez nagyon szoros lesz Jakel, főleg hogy ott van nála Tulloch, nekem meg 2-2t hoztak a DTk, és alulteljesített a CB duó is.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Chris Ivory jó arc! 😀
Jó látni, hogy a csapatom Jackson kivételével eddig hozza, amire szükség van jake ellen.
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Látod Sidney, ezért tartottalak én ilyen sokáig rosteren 😊
több mint 13 éve
gsn 3 548
Felszedtem Sherrod Martint. Neki is NULLA minden ligamutatója - senkinek nincs a csapatában és senkinél sem kezdő.....

Ez egy szar statisztika. Nem jelent semmit sem. Valszeg angol mintán van a dolog, ahogy az öreg Winston Churchill mondta: csak abban a statisztikában hiszek, amit én hamisítok.....Kájzerszóze
Sok tényezőt nem vesztek figyelembe. Például ilyen az, hogy az IDP ligák pontozása különböző, van, amely a sackeket és interceptionöket favorizálja, van amely csak a tackle-öket, van amely mindkettőt egyben, de egyik vagy másik felé húzó arányban. A különböző pontozások meghatározzák, hogy egy játékos mennyire lesz kelendő és mennyi csapatnál van kezdőben. Sack alapú ligában egy pass rusher OLB ezerszer többet ér, mint egy tackle halmozó MLB például. Emellett van olyan liga, ahol csak egyetlen kezdő játékos van adott poszton. Pl. vegyük azt, hogy 1 LB-t kell náluk kezdetni. Ez ahhoz vezet, hogy ezekben a ligákban 10-16 LB van a kezdőcsapatokban összesen, és ennek megfelelően valószínűleg 20-30 körüli rosteren. A fennmaradók nincsenek birtokolva. A bowl.hus ligákban meg előfordul, hogy 80 körüli LB van rosteren.
A nulla pedig nem azt jelenti, hogy ténylegesen nulla. Mivel ez egy %-os adat, lehet olyan kicsi a birtoklási szám, hogy nem 0,1%-ra kell kerekíteni, hanem mondjuk a ligák 0,03 %-ában van rosteren az adott játékos.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
wmitty Indianapolis Colts 708 — Colts fan
ahogy az öreg Winston Churchill mondta: csak abban a statisztikában hiszek, amit én hamisítok.....Kájzerszóze
A mondanivalód lényegével nem vitatkozva: nem mondta ezt, úgy tudom. A statisztika tudománya (ráadásul ezek csak számtáblázatok, amikről beszélünk, nem statisztika) az urban legendek kedvelt terepe.

Otthonom MisColts
több mint 13 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 095 — playoffs???
Felszedtem Sherrod Martint. Neki is NULLA minden ligamutatója - senkinek nincs a csapatában és senkinél sem kezdő.....

Ez egy szar statisztika. Nem jelent semmit sem. Valszeg angol mintán van a dolog, ahogy az öreg Winston Churchill mondta: csak abban a statisztikában hiszek, amit én hamisítok.....



több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Ez az újra számolás hogy működik? Azon kívül hogy szopat... :oBeher
Meccs közben becsúsznak false statok, meg van, hogy utólag fél sack lesz az egészből, meg assist tackle a solóból.
több mint 13 éve
Beher Indianapolis Colts 38
Ez az újra számolás hogy működik? Azon kívül hogy szopat... :o
több mint 13 éve
Henderson New York Giants 999
Nahát, kellemes meglepetés, szerdai újraszámolással nyertem gore sérülése meg a zseniális benchelésem ellenére is. így POért is mehetek a héten :cool:

"Tears will get you sympathy, sweat will get you results"
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
wmitty el van baszódva, én is gondolkodtam már rajta pár hete. Tényleg vannak 0.0%osok.
Amúgy nem mindegy?tenorx
Nincs elbaszódva, csak a legtöbb liga valószínűleg 20ad annyira se veszi komolyan magát, mint a miénk, ennyi. Sokan csak kipróbálják, h mi is ez, belépnek egy ligába aztán már nem foglalkoznak vele.Szesze
De elvan, 0.0% egyszerűen nem lehet.
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 930 — Giants fan
wmitty el van baszódva, én is gondolkodtam már rajta pár hete. Tényleg vannak 0.0%osok.
Amúgy nem mindegy?tenorx
Nincs elbaszódva, csak a legtöbb liga valószínűleg 20ad annyira se veszi komolyan magát, mint a miénk, ennyi. Sokan csak kipróbálják, h mi is ez, belépnek egy ligába aztán már nem foglalkoznak vele.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
wmitty el van baszódva, én is gondolkodtam már rajta pár hete. Tényleg vannak 0.0%osok.
Amúgy nem mindegy?
több mint 13 éve
wmitty Indianapolis Colts 708 — Colts fan
mellesleg nem mindegy mennyiben birtokolják?haromt
Nekem speciel mindegy. Viszont izgatnak azok a következtetések, amiket a számokból lehet levonni magára a játékra nézve.

a játszók fele síkhülye vagy nem foglalkozik vele rendesenharomt
Ez komoly? Honnan lehet tudni? (Ilyen oszlop nincs: "%SH - Sík hülye".)
Például itt a bowl.hu-s ligákban kik a síkhülyék, ezt lehet tudni?

Komolyra fordítva, a fenti egyik megjegyzésre onnan kapok utalást ugyanezekből a statisztikákból, hogy látom, Hakeem Nicks, aki ugye hetek óta és még hetekig out, az ESPN-es ligák negyedében jelenleg starter. Ebből szerintem nagyjából kiolvasható, hogy a bajnokságok legalább egynegyedében vannak inaktív vagy figyelmetlen Fantasy-játékosok. Ez számomra meglepő arány.

Otthonom MisColts
több mint 13 éve
wmitty Indianapolis Colts 708 — Colts fan
Sőt, egyre jobban nem áll ez össze nekem.
Ránéztem egy másik linebackeremre. Az illető az egész éves rangsorban messze hátul kullog, viszont ha csak az utóbbi pár hétbeli számait nézzük (mióta valóban szerepet kapott csapatában), akkor top10-en belüli. Ennek én örülök, büszke vagyok rá, hogy időben kiszúrtam magamnak. De... a birtoklási statisztikája 0,00 százalék! Holott nem létezik, hogy én volnék a világon az egyetlen okos fantasyző, aki észrevette, hogy a fickó hétről hétre 20 körüli pontokat hoz! (Amit, ha fix, ugye, sokan elfogadnánk más játékosaink esetében is.) Nem értem.

Otthonom MisColts
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
mellesleg nem mindegy mennyiben birtokolják? a játszók fele síkhülye vagy nem foglalkozik vele rendesen.
szerintem még soha nem néztem rá ezekre az értékekre.
több mint 13 éve
wmitty Indianapolis Colts 708 — Colts fan
a legtöbb helyen csak offense van.Höri
Ja, úgy érted, hogy a statisztika tényleg az össz-re vonatkozik, nem csak az IDP-re? Elég butaság, ha így van.
Akkor viszont annak kell következnie a számokból, hogy az ESPN-en a ligák pontosan fele IDP-s (másik fele D/ST), és akkor az illető védőt lényegében minden IDP-s játékban birtokolják.
De ez se stimmel, mert a másik, akire gondoltam az előbb, punter, tehát ahhoz is IDP kell. Márpedig nála 63 százalék az érték. Tehát legalább 63 százaléka a ligáknak IDP? (Ebben az esetben megintcsak igaz, amin fennakadtam egy poszt-második 50 százalékával.)

Otthonom MisColts
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Na, ezt magyarázzátok meg nekem!
Az ESPN-es táblázatban, ugyebár, ott az adat, hogy illető játékost az össz-Fantasy-ligákban szerte a világon milyen arányban birtokolják, illetve játszatják a népek.
Most nézem: egy posztján második embert csak a bajnokságok felében... A posztján elsőt a bajnokságok kevesebb mint kétharmadában... Nem értem. Hülyék játsszák ezt a játékot máshol? De komolyan. Vagy hogy van ez?wmitty
a legtöbb helyen csak offense van.Höri
Ez a magyarázat szerintem nem jó. Mert pl. Pollardot 90%-ban birtokolják és az biztos, hogy nincs ennyi IDP-s liga.F.Schleck
akkor a legtöbb csapat gazdája inaktív

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Na, ezt magyarázzátok meg nekem!
Az ESPN-es táblázatban, ugyebár, ott az adat, hogy illető játékost az össz-Fantasy-ligákban szerte a világon milyen arányban birtokolják, illetve játszatják a népek.
Most nézem: egy posztján második embert csak a bajnokságok felében... A posztján elsőt a bajnokságok kevesebb mint kétharmadában... Nem értem. Hülyék játsszák ezt a játékot máshol? De komolyan. Vagy hogy van ez?wmitty
a legtöbb helyen csak offense van.Höri
Ez a magyarázat szerintem nem jó. Mert pl. Pollardot 90%-ban birtokolják és az biztos, hogy nincs ennyi IDP-s liga.