bowl.hu div. 2./A

16 feliratkozó

több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 949 — Giants fan
Dömével minden emberünk betlizik kb, fasza rangadó 😀tenorx
Sztem ez messze van a betlitől azért, sőt, kifejezetten jól állsz, papírforma alapján nyerned kéne innen.
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 714 — Sworn to the Black
Dömével minden emberünk betlizik kb, fasza rangadó 😀tenorx
Hát ja, de a java még hátravan. Nekem amúgy az offense embereim szokták nyerni a meccseimet. 😊
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 347 — Wrath of Khan
Dömével minden emberünk betlizik kb, fasza rangadó 😀
több mint 13 éve
wmitty Indianapolis Colts 709 — Colts fan
Jó ötlet volt felszedni Ivoryttenorx
Igen, szép húzás. Én magam is napokig vacilláltam rajta (waiverezés előtt), s már persze bánom, hogy nem tettem - mégse panaszkodhatok, mert viszont az ugyancsak most behúzott Morris (Lions) várakozáson felül meghálálta a bizalmat (19). (Igaz, Burleson meg csalódást okozott.)

Otthonom MisColts
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 347 — Wrath of Khan
Jó ötlet volt felszedni Ivoryt, és berakni Best helyett 😀 (És mégcsak nem is waiverről, hanem FAról utána)
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nyilván Branch-nek is most jön össze a 79yardos TD amikor már kb nem érek vele semmit 😕
szerk: újabb TD...Szesze
ee vaze egy ember után 30 pontos hátrány nem jó 😕
(főleg annak tudatában h még én basztam ki Branch-et annak idején...)
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 949 — Giants fan
Nyilván Branch-nek is most jön össze a 79yardos TD amikor már kb nem érek vele semmit 😕
szerk: újabb TD...
több mint 13 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
[quote='Sm[!]th']Azért így is hoztál 264 pontot, brutál heted volt, grat

Mondjuk ha Orton és Haggan is emberfelettit hoz akkor még nyerhetek 😊

Szerencse terén meg én sem állok túl jól, 3. legtöbb szerzett ponttal fogok 5-6al állni, vszeg a po sem lesz meg 😕[/quote]Orton szerencsére nem brutálkodott 😊
Jó meccs volt, köszi.

W6 és ebben az időszakban négyszer 250 felett termeltünk (háromszor 260 felett). Féljetek 😛

Perception is reality.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 347 — Wrath of Khan
A pontokat is beirhatnad elso negynel (akinek meg van elmeleti eselye) - kinek mennyi van: Gutler Karcsinak/Csokkerek/Team 3-4?Igor
Kérem alássan:
szaba: 2466.5 (3.)
döme: 2336.5 (7.)
szesze: 2597 (1.)
moore: 2442 (6.)

Még 1 W, és megnyertem 😛 És a hátralévő 2 meccsem az utcsó 2 ellen lesz. 😛szaba
Boooo!
Sajnos nekem sikerült jól elkúrni, remélem a PO meglesz, és ott kiütök mindenkit 😊
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 949 — Giants fan
A pontokat is beirhatnad elso negynel (akinek meg van elmeleti eselye) - kinek mennyi van: Gutler Karcsinak/Csokkerek/Team 3-4?Igor
Kérem alássan:
szaba: 2466.5 (3.)
döme: 2336.5 (7.)
szesze: 2597 (1.)
moore: 2442 (6.)

Még 1 W, és megnyertem 😛 És a hátralévő 2 meccsem az utcsó 2 ellen lesz. 😛szaba
csalás 😛
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
A pontokat is beirhatnad elso negynel (akinek meg van elmeleti eselye) - kinek mennyi van: Gutler Karcsinak/Csokkerek/Team 3-4?Igor
Kérem alássan:
szaba: 2466.5 (3.)
döme: 2336.5 (7.)
szesze: 2597 (1.)
moore: 2442 (6.)

Még 1 W, és megnyertem 😛 És a hátralévő 2 meccsem az utcsó 2 ellen lesz. 😛
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
A pontokat is beirhatnad elso negynel (akinek meg van elmeleti eselye) - kinek mennyi van: Gutler Karcsinak/Csokkerek/Team 3-4?

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
állást valaki?haromt
1. Paks 8ers 9 2 0 .818 (myself)
2. Csokmaomany Csokkers 8 3 0 .727 (döme)
3. Team Szesze 7 4 0 .636
4. Gimme Moore 7 4 0 .636
5. Dorisz Fibi 6 5 0 .545
6. Sixburgh Colts 6 5 0 .545
7. Szarvas Deers 6 5 0 .545
8. Chelsea Dolphins 6 5 0 .545
9. Walter Mitties 6 5 0 .545
10. Budapest Islanders 5 6 0 .455
11. Body Head Bangerz 5 6 0 .455
12. Vac Cementers 4 7 0 .364
13. Death Knights 4 7 0 .364
14. Kunszentmiklos Tabby Cats 3 8 0 .273
15. Dombóvár Brewers 3 8 0 .273
16. Felegyhaza Gravediggers 3 8 0 .273
több mint 13 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 100 — playoffs???
állást valaki?haromt
Pm ment neked. Légyszives nézd meg, kösz!



több mint 13 éve
Törölt felhasználó
állást valaki?
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 949 — Giants fan
Most, h már gyakorlatilag nincs tétje számomra az utsó két fordulónak persze minden sérültem egyszerre épül fel... gondolom a rájátszásra megint lesérül a fél banda.. tököm televan ezzel az idénnyel.
több mint 13 éve
Henderson New York Giants 1 005
Valakinek nem kell Schaub így deadline előtt?

"Tears will get you sympathy, sweat will get you results"
több mint 13 éve
wmitty Indianapolis Colts 709 — Colts fan
Grattenorx
Köszönöm szépen. (És együttérzésem is.)

Igazából sohasem látom tisztán a saját "zsenialitásom" megnyilvánulását egy-egy győzelemben... Egyik héten a 'tuti' vezéregyéniségek hoznak 2-2 pontokat, másik héten meg jóformán mindenki termel fejenként 10-15-öt - most épp ez utóbbi fázisban tartottam, úgyhogy meglett a nyeréshez szükséges összeredmény. A kétféle viselkedés nagyjából váltakozik - ezért is az 50 százalék körüli szereplésem.
Például Marques Colston 2. vagy 3. körös választottam volt, a legtutibb ponttermelőként tekintettem rá, értelemszerűen csapata és ő maga tavalyi szereplése nyomán. Erre egészen mostanáig szinte semmit sem csinált (TD-k nuku, max. pár tucat yard meccsenként). Kidobni meg ugye mégse dobja ki az ember, de még csak kispadra se teszi. Mert mi van, ha...? Na, ez jött el végre a 11. héten. Két TD, 25 pont. Pedig én, esküszöm, nem lettem se szebb, se okosabb GM! 😊

És akkor ne is említsem elsőszámú klasszisomat, Manninget, aki egyszer győztes Indy-meccsen csinál 7 pontot, máskor vesztes derbin 36-ot. A Fantasy-játékosnak, ugyebár, meg kell tudni jósolni, mi lesz a hétvégén. De hát ebben a sportágban még az NFL-mérkőzések kimenetelét is szinte lehetetlen megtippelni, s lám, ha sikerülne, az se jelent semmit a konkrét játékos teljesítményét illetően!
És mindennek ellenére természetesen mégiscsak van logika, van ész, van tudás a Fantasy Footballban, ami egyikünket jobbá, másikunkat gyengébbé teszi ebben a versengésben.

Otthonom MisColts
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 347 — Wrath of Khan
Nekem természetesen megint szopó 226 ponttal 😕Szesze
Én 228al buktam 😕
Grat wmitty.
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 949 — Giants fan
Nekem természetesen megint szopó 226 ponttal 😕
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Na úgy fest ez meglesz. Következő 2-ből 1-et kell hoznom, és irány a div1. Csak összejön 😛
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Na, ezt a Chargers-szekciómnak kell hoznia most. Meg van két denverim is, DJ Will meg Gaffney. 5 játékos meg egy HC azért hozhatna úgy 70-80 pontot igazán.szaba
meglesz sztem 😕Szesze
Mondjuk ha nem nyernék, akkor is maradok elől, és utána két könnyebbnek kinéző - nyilván mind2 nehéz lesz - matchup jön.
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 949 — Giants fan
Na, ezt a Chargers-szekciómnak kell hoznia most. Meg van két denverim is, DJ Will meg Gaffney. 5 játékos meg egy HC azért hozhatna úgy 70-80 pontot igazán.szaba
meglesz sztem 😕
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Na, ezt a Chargers-szekciómnak kell hoznia most. Meg van két denverim is, DJ Will meg Gaffney. 5 játékos meg egy HC azért hozhatna úgy 70-80 pontot igazán.
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Markó nyert? 😮 O.M.G. 😀Höri
igen, nagyban hozzájárult steven johnson 33 pontocskája



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter