bowl.hu div. 2./A

16 feliratkozó

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Markó nyert? 😮 O.M.G. 😀

több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
fuck Jenkins, fuck hogy a padon hagytam Amendola-t, persze enélkül is kikapnék valószínűleg.

Grat Markó



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
100 pont csak a padon 😊 Big Ben 42, Meachem két TD, ezek fájnak picit, de Ortonnak nagyot kell játszania, hogy ne nyerjek.Jakehomer
Azért így is hoztál 264 pontot, brutál heted volt, grat

Mondjuk ha Orton és Haggan is emberfelettit hoz akkor még nyerhetek 😊

Szerencse terén meg én sem állok túl jól, 3. legtöbb szerzett ponttal fogok 5-6al állni, vszeg a po sem lesz meg 😕
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Nekem megint 230 körül lesz a vége, de természetesen megint nem nyerek vele. Nem vagyok a szerencse kegyeltje idén azért ez kijelenthető.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
na itt legalább nyertem 😊 már ha az utolsó emberem nem veri magát durván mínuszba 😛
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Basszus ha Marcus Thomas hoz 10.5 pontot nyerek 😀
Ha jobban benchelek már meglenne, McClain McIntosh helyett, Hernandez Keller helyett, Meriweather Hope helyett.
több mint 13 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
100 pont csak a padon 😊 Big Ben 42, Meachem két TD, ezek fájnak picit, de Ortonnak nagyot kell játszania, hogy ne nyerjek.

Perception is reality.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Nekem is elment ez a meccs úgy érzem 😕
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
nah nekem végleg elment ez a forduló. Kibaszott pechem volt...
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 717 — Sworn to the Black
Ha nyersz, mi meg szeszével szopunk, te lehetsz a hét nyertese.szaba
Áh én is bukok. Döme a nagy nyertes 😛 Colston is állatkodik, Peyton is nekiállt + Bradshaw és Nicks hátra van.tenorx
Döme helyzete sem olyan rózsás azért.
szaba viszont fordítani fog simán sztem.Szesze
Hát annyira nem is vagyok szarban. Már csak Vick meg a kicker van ellenem később, nála játékban aki még veszélyes lehet az Gore - de ő nem lesz, mert szopnak és nem fog tudni már sokat futni - és Green-Ellis - ő még igen, ha őt fogjafuttatni a Pats. De ne őt futtassa mer nálam meg Woodhead van. 😊

Szóval 25 pont az előnyöm, Brees tarol, még egy tizes kinéz, plusz a Pats HC is, Vick meg még egy olyan meccset csak nem csinál mint hétfőn...
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Ez nekem is szoros lesz, annyira boom or bust ez a csapat. Vagy hoznak 250 pontot, vagy lófaszt se. Best 1 pont, McIntosh 4, Timmons és Harris is betlizett, ki lesz ez centizve. Viszont Rodgers meg Wallace hozta amit kell 😀tenorx
Ha nyersz, mi meg szeszével szopunk, te lehetsz a hét nyertese.szaba
Áh én is bukok. Döme a nagy nyertes 😛 Colston is állatkodik, Peyton is nekiállt + Bradshaw és Nicks hátra van.tenorx
Döme helyzete sem olyan rózsás azért.
szaba viszont fordítani fog simán sztem.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Ez nekem is szoros lesz, annyira boom or bust ez a csapat. Vagy hoznak 250 pontot, vagy lófaszt se. Best 1 pont, McIntosh 4, Timmons és Harris is betlizett, ki lesz ez centizve. Viszont Rodgers meg Wallace hozta amit kell 😀tenorx
Ha nyersz, mi meg szeszével szopunk, te lehetsz a hét nyertese.szaba
Áh én is bukok. Döme a nagy nyertes 😛 Colston is állatkodik, Peyton is nekiállt + Bradshaw és Nicks hátra van.
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Ez nekem is szoros lesz, annyira boom or bust ez a csapat. Vagy hoznak 250 pontot, vagy lófaszt se. Best 1 pont, McIntosh 4, Timmons és Harris is betlizett, ki lesz ez centizve. Viszont Rodgers meg Wallace hozta amit kell 😀tenorx
Ha nyersz, mi meg szeszével szopunk, te lehetsz a hét nyertese.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Ez nekem is szoros lesz, annyira boom or bust ez a csapat. Vagy hoznak 250 pontot, vagy lófaszt se. Best 1 pont, McIntosh 4, Timmons és Harris is betlizett, ki lesz ez centizve. Viszont Rodgers meg Wallace hozta amit kell 😀
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
És én mit mondjak? Braxa csapata sztem toronymagasan a legjobb hetét tolja. 😛
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Hát a faszom televan komolyan... Panthers-Ravens garbage time-ban először Reed INT, aztán Lewis INT+TD
+ még 1 Bowe TD catch a Kansas meccs g.time-ban is. no comment
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Na, ha minden jól megy playoffra meglesz a kakaó a csapatban. VJ jövőhéten visszatér, Rice most jött le PUP-ról (még várok vele 2-3 hét visszarázódási időt), Gates is remélhetőleg jövőhéttől már jobban lesz, meg Portis is játszik már a héten (vele ua. a helyzet, mint Rice-al). Mondjuk ha minden jól megy, akkor már nem kell - persze hogy kell - a playoffban nyomás alatt játszani 😛 Ez a matchup lesz vízválasztó, úgy érzem.
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
33 pontos hátrány a TNF után 😕 jó szarul indul ez a hét is
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Alexandert sikerült behúznom, ennek örülök 😊 steal gyanús 😉Szesze
Mondjuk jövőhéten visszatér VJ, PO-ra sztem bele is lendül. Plusz Sid Rice is lassan visszajön, ő se lenne rossz, ha kapna pár lasztit, ha már így IR-en tartottam. Britt nemtom hogy áll, de róla már úgyahogy lemondtam. Azért még PO-ban jobb lehetek, ha összeállnak a dolgok.szaba
Most sem vagy rossz, de remélem ebben a 3 fordulóban legalább eggyel többet buksz, mint én 😊Szesze
Bőven benne van, hogy kikapok. De remélem nem következik be 😊
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Alexandert sikerült behúznom, ennek örülök 😊 steal gyanús 😉Szesze
Mondjuk jövőhéten visszatér VJ, PO-ra sztem bele is lendül. Plusz Sid Rice is lassan visszajön, ő se lenne rossz, ha kapna pár lasztit, ha már így IR-en tartottam. Britt nemtom hogy áll, de róla már úgyahogy lemondtam. Azért még PO-ban jobb lehetek, ha összeállnak a dolgok.szaba
Most sem vagy rossz, de remélem ebben a 3 fordulóban legalább eggyel többet buksz, mint én 😊
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Alexandert sikerült behúznom, ennek örülök 😊 steal gyanús 😉Szesze
Mondjuk jövőhéten visszatér VJ, PO-ra sztem bele is lendül. Plusz Sid Rice is lassan visszajön, ő se lenne rossz, ha kapna pár lasztit, ha már így IR-en tartottam. Britt nemtom hogy áll, de róla már úgyahogy lemondtam. Azért még PO-ban jobb lehetek, ha összeállnak a dolgok.
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Alexandert sikerült behúznom, ennek örülök 😊 steal gyanús 😉
több mint 13 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
259 ponttal kikapni valami felemelő leszFucu
Mákom volt Big Ben garbage time TD-ivel.

Perception is reality.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
A csapatom a második legtöbb ponttal is PO helyen áll, respect a srácoknak 😛
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Szesze, tudod hogy szól a mondás: offense wins games, defense wins championship. Amúgy még Dömét sem írnám le.