bowl.hu div. 2./A

16 feliratkozó

több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 946 — Giants fan
Engem még mindig, vkire mondd rá, hogy jó WR 😀 Jackson nem kell?szaba
Minek neked Vick amikor ott van Rivers? Erre az egy meccsre elég lesz Smith is.
szerk: nem akarok tippeket adni, de egyébként a waiveren van jobb opció is...Szesze
Jaxnél vagy Smithnél? 😛szaba
Smithnél 😊 Jackson most még bye, utána már játszik vagy mi lesz vele egyáltalán?
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Nah ezennel át is vettem a vezetést :cool: remélem innen már meg is tartom.
Vick-jó WR csere akkor nem érdekel senkit?Szesze
Engem még mindig, vkire mondd rá, hogy jó WR 😀 Jackson nem kell?szaba
Minek neked Vick amikor ott van Rivers? Erre az egy meccsre elég lesz Smith is.
szerk: nem akarok tippeket adni, de egyébként a waiveren van jobb opció is...Szesze
Jaxnél vagy Smithnél? 😛
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 946 — Giants fan
Nah ezennel át is vettem a vezetést :cool: remélem innen már meg is tartom.
Vick-jó WR csere akkor nem érdekel senkit?Szesze
Engem még mindig, vkire mondd rá, hogy jó WR 😀 Jackson nem kell?szaba
Minek neked Vick amikor ott van Rivers? Erre az egy meccsre elég lesz Smith is.
szerk: nem akarok tippeket adni, de egyébként a waiveren van jobb opció is...
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Nah ezennel át is vettem a vezetést :cool: remélem innen már meg is tartom.
Vick-jó WR csere akkor nem érdekel senkit?Szesze
Engem még mindig, vkire mondd rá, hogy jó WR 😀 Jackson nem kell?
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
hát 249-243-ra csak kikaptam 😕 grat braxa
ha vkinek van kedve csinálhat tabellát én sztem csak holnap tudok
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 946 — Giants fan
Nah ezennel át is vettem a vezetést :cool: remélem innen már meg is tartom.
Vick-jó WR csere akkor nem érdekel senkit?
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Amúgy ha nem mákolom be, akkor te leszel az 1., ugye? Több szerzett pont számít?szaba
igen és igenkristof
jaja, holnap elvileg az élre állok, ha minden jól megy 😊Szesze
Végre nem én leszek utcsó a waiveren 😀
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 946 — Giants fan
Amúgy ha nem mákolom be, akkor te leszel az 1., ugye? Több szerzett pont számít?szaba
igen és igenkristof
jaja, holnap elvileg az élre állok, ha minden jól megy 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Amúgy ha nem mákolom be, akkor te leszel az 1., ugye? Több szerzett pont számít?szaba
igen és igen
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
az a baj, h te sem vagy túl erős ott.. kb Ocho a legjobb WR-ed, de ő idén annyira nem tényezőSzesze
Ja. De van Britt, aki jó, azonban sérült 😀 Ochoval az a baj, h rohadtul inkonzisztens. Mikor benchen van, akkor általában jó, szóval most minimum 10 pontot várok tőle.szaba
Nekem megbízhatóan teljesítő WR kéne Vickért. Ocho kaliber nekem is van, Mike-Sims személyében, több nem kell 😊 Britt értékét a sérülés mellett tovább csökkenti Moss érkezése.. (bár mondjuk összefügg a kettő, de ha Britt felépül vszínű akkor se lesz olyan jó, mint előtte)Szesze
Amúgy ha nem mákolom be, akkor te leszel az 1., ugye? Több szerzett pont számít?
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 946 — Giants fan
na majd ezt megbeszéljük.szaba
az a baj, h te sem vagy túl erős ott.. kb Ocho a legjobb WR-ed, de ő idén annyira nem tényezőSzesze
Ja. De van Britt, aki jó, azonban sérült 😀 Ochoval az a baj, h rohadtul inkonzisztens. Mikor benchen van, akkor általában jó, szóval most minimum 10 pontot várok tőle.szaba
Nekem megbízhatóan teljesítő WR kéne Vickért. Ocho kaliber nekem is van, Mike Sims-Walker személyében, több nem kell 😊 Britt értékét a sérülés mellett tovább csökkenti Moss érkezése.. (bár mondjuk összefügg a kettő, de ha Britt felépül vszínű akkor se lesz olyan jó, mint előtte)
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Vick-et (ha a játszott meccseket tekintjük akkor a No 1 QB) elcserélném egy jó WR-re (esetleg RB-re)Szesze
na majd ezt megbeszéljük.szaba
az a baj, h te sem vagy túl erős ott.. kb Ocho a legjobb WR-ed, de ő idén annyira nem tényezőSzesze
Ja. De van Britt, aki jó, azonban sérült 😀 Ochoval az a baj, h rohadtul inkonzisztens. Mikor benchen van, akkor általában jó, szóval most minimum 10 pontot várok tőle.
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 946 — Giants fan
Szoros a meccs Dömével, még bármi lehet, kicsit tán jobban állok
szerk: nah innen viszont már illene nyernemSzesze
Á, csúnyán leszívtam, kb. mindenki betlizett. Grat.Döme
köszi, szerencsémre tényleg gyenge heted volt
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 714 — Sworn to the Black
Szoros a meccs Dömével, még bármi lehet, kicsit tán jobban állok
szerk: nah innen viszont már illene nyernemSzesze
Á, csúnyán leszívtam, kb. mindenki betlizett. Grat.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
eh szép lesz 243 ponttal kikapni de hát ez van 22 pont előny kevéske lesz Palmer+Reed ellen 😕
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 946 — Giants fan
Vick-et (ha a játszott meccseket tekintjük akkor a No 1 QB) elcserélném egy jó WR-re (esetleg RB-re)Szesze
na majd ezt megbeszéljük.szaba
az a baj, h te sem vagy túl erős ott.. kb Ocho a legjobb WR-ed, de ő idén annyira nem tényező
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
nice win tenorx, aztán még te rinyáltál nekem a 7es meccsek alatt 😛



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Vick-et (ha a játszott meccseket tekintjük akkor a No 1 QB) elcserélném egy jó WR-re (esetleg RB-re)Szesze
na majd ezt megbeszéljük.
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 946 — Giants fan
Vick-et (ha a játszott meccseket tekintjük akkor a No 1 QB) elcserélném egy jó WR-re (esetleg RB-re)
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 946 — Giants fan
Megint megvan a 220 pont, ilyen toldozott csapattal is! 😊 Ezzel most már kb tuti, h élre állok ettől a héttől :cool:
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Maradjál csöndben a két TD-s McMichaellel 😛

Holmes a padon elég fájó, gondolkodtam rajta, hogy csak be kéne tenni az eddigi semmittevés ellenére is, de Meachem ellenünk mindig jó, Smitty meg hát homer vagyok na.Jakehomer
Ezt innen hozod. Ha nem, akkor blame da steelers.
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 946 — Giants fan
Szoros a meccs Dömével, még bármi lehet, kicsit tán jobban állok
szerk: nah innen viszont már illene nyernem
több mint 13 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Maradjál csöndben a két TD-s McMichaellel 😛

Holmes a padon elég fájó, gondolkodtam rajta, hogy csak be kéne tenni az eddigi semmittevés ellenére is, de Meachem ellenünk mindig jó, Smitty meg hát homer vagyok na.

Perception is reality.
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Hát, lehet hogy most én is megsínylem ezt a hetet. Elég rövid eddig. 😕 Seyit meg Olivert nézegettem, de mondom majd Crayton meg Gregory jók lesznek. Crayton jó is volt, de Gregory megsérült, aztán Oliver aratott. Seyi meg....
több mint 13 éve
wmitty Indianapolis Colts 709 — Colts fan
Nem tudom, ki nézi a Criminal Mindsot (Gyilkos elmék). Ez egy krimi-tévésorozat.
A legutóbbi részben Indiana államban nyomoznak a főszereplők sorozatgyilkosok után. (Egy régebbi epizód egyébként kifejezetten a 2006-os Super Bowl napjaiban játszódott, mutattak is tévéképernyőket a filmben, amiken a meccs ment!)

Szóval az FBI-os elemző éppen olyan bárok adatait böngészi az interneten, amelyekben ún. motívum-esteket szoktak tartana. Amikor valamilyen jelszóval/akcióval csábítják be a vendégeket.
Az egyik kocsmáról azt mondja: ott a kérdéses időpontban (amikor a gyilkosok ott járhattak) "Képzelt futball péntek" volt éppen.

Szerencsére mutatják a monitort, így mi röhöghetünk azon, hogy valójában azon az estén a Fantasy Football kedvelőit invitálták egy közös görbe estére. 😊

Otthonom MisColts