bowl.hu div. 2./A

16 feliratkozó

több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Henderson: ment is újra a Vick-es ajánlat. Ha nálad is változatlan a szitu akkor fogadd el.
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Végül összeszedtem 237 pontot megint.. vasárnap azt hittem max 170 jön össze. Persze ez sem lett elég. Gratula Henderson!

szerk: BAZZEG, most nézem, h Vick 64 ponttal ült a padon 😀 ez nagyon keménySzesze
Köszi! Vick durva, ha berakod, pont egy ponttal nyertem volna 😊 Gondolom már nem akarod eladni...Henderson
hát az az igazság, h eléggé elgondolkodtam h lassan kezdetni kellene 😊 Egyébként még gondolkodom, egyáltalán nem kizárt a trade továbbra sem.
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Az a 2371 szerzett pont eleg korrekt, hajra Szesze! 😉Igor
köszi 😊 ráadásul minden fordulóban 220+-os voltam, igazából nekem kéne vezetni nem szabának 😛 Sajna nem játszom ellene, így már nem csak rajtam múlik, h sikerül-e megelőzni, múlt héten átvettem a vezetést, reménykedtem h már nem vesztek többet, de sajna beleszaladtam Henderson 273 pontjába 😊
Ráadásul a héten Beherrel játszom akinek sztem rajtam kívűl (😛) a legerősebb csapata van.
A PO már lutri úgyh az alapszakaszt kéne megnyerni, de így már lehet, h nem sikerül.
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Hajrá Szaba!
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Az a 2371 szerzett pont eleg korrekt, hajra Szesze! 😉

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
hajrá döme, hajrá szesze!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Pontaranyok hogy neznek ki.. mondjuk elso hat csapatnal, lassuk ki nyeri az alapszakaszt?Igor
Szaba:2210.5-1920
Szesze:2371-2157
Döme:2115-1885
Én:2229.5-2192.5
Jake:2178-2083.5
Braxa:2092.5-2004

Tehát szerzett pontokban:
1. Szesze
2. Én
3. Szaba
4. Jake
5. Döme
6. Braxa

Kapott pontokban:
1. Én
2. Szesze
3. Jake
4. Braxa
5. Szaba
6. Döme
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Pontaranyok hogy neznek ki.. mondjuk elso hat csapatnal, lassuk ki nyeri az alapszakaszt?

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Két cimborám az utolsó két helyen. Gyönyörű 😛

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Hogy van feljutás? 3-an, vagy 4-en megyünk fel?Döme
Div 2:
-Mind a két csoportból Az alapszakasz győztese feljut a Div 1-be, valamint a playoffban rajta kívül a legelőrébb végzett 1-1 csapat is.
-Mind a két csoportból a consolation végén 14-15-16. helyezett kiesik a div 3-ba
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 717 — Sworn to the Black
Hogy van feljutás? 3-an, vagy 4-en megyünk fel?
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
1. Paks 8ers 8-2 (szaba)
2. Team Szesze 7-3 (Szesze)
3. Csokmaomany Csokkers 7-3 (Döme)
4. Sixburgh Colts 6-4 (tenorx)
5. Gimme Moore 6-4 (Jakehomer)
6. Szarvas Deers 6-4 (braxa)
7. Dorisz Fibi 5-5 (Beher)
8. Budapest Islanders 5-5 (Sm[!]th)
9. Body Head Bangerz 5-5 (Henderson)
10. Chelsea Dolphins 5-5 (kristof)
11. Walter Mitties 5-5 (wmitty)
12. Vác Cementers 4-6 (Fucu)
13. Death Knights 3-7 (Delonso_)
14. Dombóvár Brewers 3-7 (Gyalu)
15. Felegyhaza Gravediggers 3-7 (Hirosima)
16. Kunszentmiklos Tabby Cats 2-8 (H_Marko)
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
na 5-5 😊 haromt pár perc és írok egyet nickekkel együtt
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
állást nem kapunk?
több mint 13 éve
Henderson New York Giants 1 007
Végül összeszedtem 237 pontot megint.. vasárnap azt hittem max 170 jön össze. Persze ez sem lett elég. Gratula Henderson!

szerk: BAZZEG, most nézem, h Vick 64 ponttal ült a padon 😀 ez nagyon keménySzesze
Köszi! Vick durva, ha berakod, pont egy ponttal nyertem volna 😊 Gondolom már nem akarod eladni...

"Tears will get you sympathy, sweat will get you results"
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Végül összeszedtem 237 pontot megint.. vasárnap azt hittem max 170 jön össze. Persze ez sem lett elég. Gratula Henderson!

szerk: BAZZEG, most nézem, h Vick 64 ponttal ült a padon 😀 ez nagyon keménySzesze
Én meg az elveim miatt kaptam ki, mert nem hoztam el Vicket tőled 😀
Nem baj, innen már csak nem csúszok le a POról.tenorx
Én meg ha elfogadom Henderson ajánlatát szombaton akkor pontrekordot döntött volna ellenem 😀 így csak 276 pontja lett 😊
asszem el kell gondolkodnom rajta, h Vick-et kezdessem a jövőben Eli rovására...
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Végül összeszedtem 237 pontot megint.. vasárnap azt hittem max 170 jön össze. Persze ez sem lett elég. Gratula Henderson!

szerk: BAZZEG, most nézem, h Vick 64 ponttal ült a padon 😀 ez nagyon keménySzesze
Én meg az elveim miatt kaptam ki, mert nem hoztam el Vicket tőled 😀
Nem baj, innen már csak nem csúszok le a POról.
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Ha elalvásom előtt méltóztattak volna Portisnak egy o betűt odarakni, akkor keilandot felkaptam volna. Mind1, így is meglett. Remélem Portis még játszik idén. Jön braxa, húzós lesz.
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Végül összeszedtem 237 pontot megint.. vasárnap azt hittem max 170 jön össze. Persze ez sem lett elég. Gratula Henderson!

szerk: BAZZEG, most nézem, h Vick 64 ponttal ült a padon 😀 ez nagyon kemény
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
na talán sikerül pozitívba verni a mérleget 😊
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
259 ponttal kikapni valami felemelő lesz



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Na, ha kb. így marad minden meccs, akkor jó kis offhetet tudhatok magam mögött 😛 Troy meg csakazértis jó volt 😛 Még mindig azt a Britt padoztatást bánom a legjobban... 😕
több mint 13 éve
wmitty Indianapolis Colts 709 — Colts fan
Ekkora betlit, mint amit ma előadok azért ritkán produkálok... Szesze
Hasonlóképp érzek.
(Csak példaként: háromból két LB-m 2-2 pont... Ki tud ilyen betlit megjósolni?!)

Otthonom MisColts
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
talán elég lesz az előnyöm, maclin, mikell és andy reid van hátra ott, nálam meg portis, aki nyilván 0-zik.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Jó szar ez a mai nap, én is szívok, meg a Steelers is. Fantasztikus.