NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

bowl.hu div. 2./A

16 feliratkozó

több mint 13 éve
Beher Indianapolis Colts 38
Torrain egy félidő alatt 160 yardnál jár :o természetesen a padon ültetem 😀
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 330 — Wrath of Khan
Grat Jake, az 1 pontos Rodgersszel nem fog menni 😕
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
ez az ESPN "ajándéka"



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
wmitty Indianapolis Colts 709 — Colts fan
szólj a commishnak, hogy pakolja át a lakatos embereidHöri
Köszi, igen, próbáltam keresni őt.
Mindenesetre a lényeg számomra nem is a konkrét "szívás", ahogy Fucu is mondja, hanem a jelenség maga: hogy ilyen bénaság tényleg előfordulhat?! Vagy mi vagyunk ügyetlenek, vagy a programot állították be ilyen szerencsétlenül. Vis maior, mondhatni.

("Lakatos": úgy érted, hogy ők, izé...? 😊 Azt hittem, hogy Addai meg Powers, ööö, tudod. Píszí. 😀

(Lakatos Addáj. Még jól is hangzik 😉
(Vagy Addály, magyarosan.)

Otthonom MisColts
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
nekem is volt ilyen múltkor, ezt nevezik szívásnak



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Na, ez vicces!
A csütörtöki meccs óta az egyik IR-helyen lévő emberemet átminősítették D-vé. De mivel Locked, így nem tudok hozzányúlni. Viszont amiért nem IR-játékos van az IR-helyen, a roster sem adjusztálható*. Nem enged cserélni, semmi.
Van ilyen? Mi a teendő?

(* hiába van üres hely a Benchen, illetve a kezdők között)wmitty
szólj a commishnak, hogy pakolja át a lakatos embereid

több mint 13 éve
wmitty Indianapolis Colts 709 — Colts fan
Na, ez vicces!
A csütörtöki meccs óta az egyik IR-helyen lévő emberemet átminősítették D-vé. De mivel Locked, így nem tudok hozzányúlni. Viszont amiért nem IR-játékos van az IR-helyen, a roster sem adjusztálható*. Nem enged cserélni, semmi.
Van ilyen? Mi a teendő?

(* hiába van üres hely a Benchen, illetve a kezdők között)

Otthonom MisColts
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
nálam TE 3 pont
szabánál WR, S, K 18 pont
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Na rematch Jakehomer ellen. Mégegyszer nem lesz ilyen mákom, Ivory és McCoy nem hoz megint 3. és 4. legjobb RB számokat 😕tenorx
Vagy ha igen, akkor leszophatsz. Vagy inkább a csajod 😀Jakehomer
Jól kezdődik, Finnegan 19 pont 😕tenorx
inkább tiltották volna el a rákba mi? 😂

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Vagy ha igen, akkor leszophatsz. Vagy inkább a csajod 😀Jakehomer
Jól kezdődik, Finnegan 19 pont 😕tenorx
A Titans CB-k betorzultak, ellenem Braxánál Verner 26-ot csinált.Döme
De Verner mindig is tackle masina volt.
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 714 — Sworn to the Black
Na rematch Jakehomer ellen. Mégegyszer nem lesz ilyen mákom, Ivory és McCoy nem hoz megint 3. és 4. legjobb RB számokat 😕tenorx
Vagy ha igen, akkor leszophatsz. Vagy inkább a csajod 😀Jakehomer
Jól kezdődik, Finnegan 19 pont 😕tenorx
A Titans CB-k betorzultak, ellenem Braxánál Verner 26-ot csinált.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 330 — Wrath of Khan
Na rematch Jakehomer ellen. Mégegyszer nem lesz ilyen mákom, Ivory és McCoy nem hoz megint 3. és 4. legjobb RB számokat 😕tenorx
Vagy ha igen, akkor leszophatsz. Vagy inkább a csajod 😀Jakehomer
Jól kezdődik, Finnegan 19 pont 😕
több mint 13 éve
Beher Indianapolis Colts 38
A kisés hogy működik azt olvastam hogy az alsóházi consolation ladder után a 14-16ig megy.

De ez hogy alakul ki pontosan? (Jól sejtem hogy a GMC 11 vesztese és a GMC 12 résztvevői lesznek a szerencsétlenek?)
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 946 — Giants fan
259-206 az espn által jósolt eredmény Henderson ellen, hát kiváncsi leszek 😊 Mondjuk egyértelműen én vagyok a favorit, de amilyen peches voltam ebben az évben már eléggé megcsappant az önbizalmam. Egyébként reálisan a secondary-t (ez a gyakorlatilag 4 safety azért elég durva) és talán a QB-t leszámítva a többi poszton jobb vagyok.Szesze
Egyértelműen te vagy az esélyes, majdnem 300 ponttal többet szereztél az alapszakaszban, engem is meglepne ha még egyszer le tudnálak győzni. Az offensem meg lassan teljesen elfogy, de azért bízom benne hogy lesz pár meglepetésteljesítmény 😊Henderson
Hát igen, a múltkori meccsen még játszott nálad Gore és Bryant is. Ettől függetlenül persze egyáltalán nem lefutott.
több mint 13 éve
Henderson New York Giants 1 005
259-206 az espn által jósolt eredmény Henderson ellen, hát kiváncsi leszek 😊 Mondjuk egyértelműen én vagyok a favorit, de amilyen peches voltam ebben az évben már eléggé megcsappant az önbizalmam. Egyébként reálisan a secondary-t (ez a gyakorlatilag 4 safety azért elég durva) és talán a QB-t leszámítva a többi poszton jobb vagyok.Szesze
Egyértelműen te vagy az esélyes, majdnem 300 ponttal többet szereztél az alapszakaszban, engem is meglepne ha még egyszer le tudnálak győzni. Az offensem meg lassan teljesen elfogy, de azért bízom benne hogy lesz pár meglepetésteljesítmény 😊

"Tears will get you sympathy, sweat will get you results"
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 946 — Giants fan
Legalább az év szerencsétlen lúzere díjat sikerült begyűjtenem 😀 2. legtöbb szerzett ponttal lemaradni a POról. 😕Beher
hát igen, ez valóban elég nagy pech..

259-206 az espn által jósolt eredmény Henderson ellen, hát kiváncsi leszek 😊 Mondjuk egyértelműen én vagyok a favorit, de amilyen peches voltam ebben az évben már eléggé megcsappant az önbizalmam. Egyébként reálisan a secondary-t (ez a gyakorlatilag 4 safety azért elég durva) és talán a QB-t leszámítva a többi poszton jobb vagyok.
több mint 13 éve
Beher Indianapolis Colts 38
Legalább az év szerencsétlen lúzere díjat sikerült begyűjtenem 😀 2. legtöbb szerzett ponttal lemaradni a POról. 😕
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Most nézem, hogy 'away' 7-0 lett a csapat, 'home' viszont "csak" 4-2. Lehet hogy nem lesz advantage a home field a playoffban? :rolleyes: 😊
több mint 13 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Na rematch Jakehomer ellen. Mégegyszer nem lesz ilyen mákom, Ivory és McCoy nem hoz megint 3. és 4. legjobb RB számokat 😕tenorx
Vagy ha igen, akkor leszophatsz. Vagy inkább a csajod 😀

Perception is reality.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 330 — Wrath of Khan
Na rematch Jakehomer ellen. Mégegyszer nem lesz ilyen mákom, Ivory és McCoy nem hoz megint 3. és 4. legjobb RB számokat 😕
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
szaba, mivel feljutottál igazán lehetnél olyan jóarc h leadod nekem a meccset 😉kristof
Hogy állsz anyagilag? 😛
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
szaba, mivel feljutottál igazán lehetnél olyan jóarc h leadod nekem a meccset 😉
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 946 — Giants fan
Sanchonak nagy napja lesz sztem, BJGE-t meg megfogják, így behúzod én meg maradok alsóházban, de ne legyen igazam 😊Henderson
majdnem 😀Szesze
Mindennek bejött az ellenkezője, ennek én csak örülök 😀Henderson
Asszem egymással kezdünk a POban, ha jól néztem 😊
több mint 13 éve
Henderson New York Giants 1 005
Sanchonak nagy napja lesz sztem, BJGE-t meg megfogják, így behúzod én meg maradok alsóházban, de ne legyen igazam 😊Henderson
majdnem 😀Szesze
Mindennek bejött az ellenkezője, ennek én csak örülök 😀

"Tears will get you sympathy, sweat will get you results"
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 946 — Giants fan
Ha jól számolom akkor wmitty fog lemaradni a PO-ról a 7-6os csapatok közül.. 23,5 ponttal van neki kevesebb, mint kristofnak.