bowl.hu div. 2./A

16 feliratkozó

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Nem kiabálok el semmit azzal, hogy kijelentem: megvan a finals.szaba
Grat, ez a bravúr: gyengébb csapattal nyerni!Jakehomer
Mint már mondtam: clutch a csapat. Jobb nyert, kérdésnek helye nincs.
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 927 — Giants fan
Nekem is megvan a győzelem és ezzel, h szaba nyert a feljutás is, de most annyira ez sem tud feldobni.
több mint 13 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 439 — Panthers fan
Nem kiabálok el semmit azzal, hogy kijelentem: megvan a finals.szaba
Grat, ez a bravúr: gyengébb csapattal nyerni!

Perception is reality.
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 818 — Nega Scott
Bazz most veszem észre, hogy van consolation ladder. Ennek mi értelme? 😀 Kiesni már úgyse fogok, meg feljutni se.tenorx
Játszol tovább, ennyi.

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Bazz most veszem észre, hogy van consolation ladder. Ennek mi értelme? 😀 Kiesni már úgyse fogok, meg feljutni se.
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Nem kiabálok el semmit azzal, hogy kijelentem: megvan a finals.
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 927 — Giants fan
Niners efense monnyon le. Az előző nyolc hétből hétszer lenyomtuk volna szabát, most nem fogjuk.Jakehomer
És még Burnettet ki is hagytam 😊 Az én csapatom clutch, annyit ad ki magából, amennyit kell 😛szaba
Nálunk braxa szerencsére elég szarul kezdett Davis: 0, Floyd: 0, Weddle: 11, nálam még senki, kezdésnek tökéletes.
Másik ágon meg hajrá szaba! 😉
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Niners efense monnyon le. Az előző nyolc hétből hétszer lenyomtuk volna szabát, most nem fogjuk.Jakehomer
És még Burnettet ki is hagytam 😊 Az én csapatom clutch, annyit ad ki magából, amennyit kell 😛
több mint 13 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 439 — Panthers fan
Niners efense monnyon le. Az előző nyolc hétből hétszer lenyomtuk volna szabát, most nem fogjuk.

Perception is reality.
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
ezt csúnyán benéztem, sima bukta lett, grat smith



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Lol. Egy csapat volt, aki verhettem ennyi ponttal, épp ellene játszottam 😀 Ezekután tuti, hogy 250-es átlagot hozok majd 😂szaba
ja én is néztem, grat 😀
consolationben is csak 2 embert vertél volna am, ezek után tuti te nyered a po-t is 😛
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Lol. Egy csapat volt, aki verhettem ennyi ponttal, épp ellene játszottam 😀 Ezekután tuti, hogy 250-es átlagot hozok majd 😂
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 927 — Giants fan
állást lécciharomt
Playoff:

Paks8ers (szaba #1) - Chelsea Dolphins (kristof #8): 181-176,5
Csokmaomany Csokkers (Döme #2) - Szarvas Deers (braxa #7): 185,5-263
Team Szesze (Szesze #3) - Body Head Bangers (Henderson #6): 220-217
Sixburgh Colts (tenorx #4) - Gimme Moore (Jakehomer #5): 193-248

Consolation:

Walter Mitties (wmitty #9) - Dorisz Fibi (Beher #10): 219-148
Budapest Islanders (Smith #11) - Vac Cementers (Fucu #12): 260-222
Death Knigths (Delonso #13) - Kunszentmiklos Tabby Cats (H_Marco #14): 233-198,5
Dombóvár Brewers (gyalu #15) - Felegyhaza Gravediggers (Hirosima #16): 138-182
több mint 13 éve
wmitty Indianapolis Colts 708 — Colts fan
állást lécciharomt
Ja, én is munkahelyproblémákkal küzdök. 😊

Otthonom MisColts
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
állást lécci
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 927 — Giants fan
A 3 pontra gondoltam 😀tenorx
az a hülyeség, h a tegnapi meccsen Umenyiorának írtak be egy olyan sacket amit minimum félig Tuck-nak kellett volna kapnia, biztos voltam benne, h ezt mára módosítják, de egyelőre semmi. Igazából mind1, csak negatív irányba ne változzon 😊 Eddig sok szerencsém nem volt idén, ideje volt már, h egy kicsit nekem is kedvezzen.Szesze
Azt a fél sacket szerintem is meg kellene kapnia Tuck-nak, nem hiszem, hogy ezt bármilyen átszámolással megnyerhetem. Mindenesetre a Vikings meccs mellett ezt is végig követtem és bizony a miénk izgalmasabb volt 😊 Gratulálok a győzelemhez!Henderson
Tényleg baromi izgi volt, a 2-3 pontos előny/hátrány változott ide-oda, aztán nem sokkal a vége előtt vezettél még 5 ponttal is, akkor kezdtem feladni, de aztán jött még pár tackle és fordítottam 😊
több mint 13 éve
Henderson New York Giants 999
A 3 pontra gondoltam 😀tenorx
az a hülyeség, h a tegnapi meccsen Umenyiorának írtak be egy olyan sacket amit minimum félig Tuck-nak kellett volna kapnia, biztos voltam benne, h ezt mára módosítják, de egyelőre semmi. Igazából mind1, csak negatív irányba ne változzon 😊 Eddig sok szerencsém nem volt idén, ideje volt már, h egy kicsit nekem is kedvezzen.Szesze
Azt a fél sacket szerintem is meg kellene kapnia Tuck-nak, nem hiszem, hogy ezt bármilyen átszámolással megnyerhetem. Mindenesetre a Vikings meccs mellett ezt is végig követtem és bizony a miénk izgalmasabb volt 😊 Gratulálok a győzelemhez!

"Tears will get you sympathy, sweat will get you results"
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 927 — Giants fan
A 3 pontra gondoltam 😀tenorx
az a hülyeség, h a tegnapi meccsen Umenyiorának írtak be egy olyan sacket amit minimum félig Tuck-nak kellett volna kapnia, biztos voltam benne, h ezt mára módosítják, de egyelőre semmi. Igazából mind1, csak negatív irányba ne változzon 😊 Eddig sok szerencsém nem volt idén, ideje volt már, h egy kicsit nekem is kedvezzen.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
A 3 pontra gondoltam 😀
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 927 — Giants fan
Szesze meg Szaba is bemákolta, sajnos nekem ennyi 😕tenorx
azért az újraszámolást még várjuk meg, de ettől függetlenül a 220 ponttal való győzelem nem bemákolás kategória sztem, főleg nem szaba 17x-éhez képest 😊
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Szesze meg Szaba is bemákolta, sajnos nekem ennyi 😕
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Bemackoltam.
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 927 — Giants fan
Meglesz az 😀szaba
Nagyon szoros lesz vszínű, 190 körül lesztek mindketten sztem.Szesze
190-nel itt meccset lehet nyerni rajatszasban, pfej.. 😛 plane, ha mar megint szaba.. 😐Igor
Nálunk meg 230 is kevés lesz sztem...
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Mondjuk jó lenne ha TJack dobálna megint szépen Ricenak. A benchelést megint elnéztem amúgy 😕szaba
miért, nekem két 0 pontos van csupán a kezdőben 😛
egyébként ha már szesze is szorosat jósol remélem azzal fél ponttal nyerek 😀kristof
Nekem is van egy 0 meg egy 2 pontos, szóval nem sok előnyt kaptál. Ellenben nettó 40+ pontom maradt a padon. Clutch vok 😂
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
10.5 pont előny nálam osi meg boley
szabánál rice és még 2 vki 😀
sztem nem lesz meg :/kristof
Meglesz az 😀szaba
Nagyon szoros lesz vszínű, 190 körül lesztek mindketten sztem.Szesze
190-nel itt meccset lehet nyerni rajatszasban, pfej.. 😛 plane, ha mar megint szaba.. 😐

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)