bowl.hu div. 2./A

16 feliratkozó

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
végeredmény itt nincs?haromt
De van.

Szesze vs szaba
224 - 214.5
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
végeredmény itt nincs?
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Gyerekek. Nem értitek meg, hogy defense wins championship?
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 927 — Giants fan
Azért jegyezzük le, hogy szabának földöntúli mákja volt idén, legalább négy jobb csapat volt az övénél. Szesze feljutása teljesen megérdemelt, az ő csapata volt a legjobb az egész idényt figyelembe véve.

Megjegyzem, a playoffban 248,5 pontot átlagoltunk, ami bőven a legjobb volt az egész ligában, így az sem kérdés, hogy kinek kellett volna a másik feljutónak lennie igazság szerint 😛Jakehomer
Összességében bár persze elégedett vagyok, jobban örültem volna, ha az alapszakaszt nyerem meg, ott jobb teljesítményt nyújtottam, bár végül is az egész szezonban a PO első körében elért 220 pontom volt a leggyengébb teljesítményem, így azért ott sem voltam rossz, de azt jobban megérdemelted volna, mint én. A szezon másik nagy vesztese rajtad kívül Beher, aki még PO-ba sem jutott (asszem 3. legtöbb elért ponttal), pedig én tőle és tőled tartottam leginkább.Szesze
Nekem van a harmadik legtöbb elér (úgy, hogy két héten át a 0 pontos Rodgers volt a QBm)tenorx
akkor neki a második legtöbb volt, pláne pech 😊
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Azért jegyezzük le, hogy szabának földöntúli mákja volt idén, legalább négy jobb csapat volt az övénél. Szesze feljutása teljesen megérdemelt, az ő csapata volt a legjobb az egész idényt figyelembe véve.

Megjegyzem, a playoffban 248,5 pontot átlagoltunk, ami bőven a legjobb volt az egész ligában, így az sem kérdés, hogy kinek kellett volna a másik feljutónak lennie igazság szerint 😛Jakehomer
Szép monológ volt, ezért Szaba maradjon, te jöhetsz.

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Azért jegyezzük le, hogy szabának földöntúli mákja volt idén, legalább négy jobb csapat volt az övénél. Szesze feljutása teljesen megérdemelt, az ő csapata volt a legjobb az egész idényt figyelembe véve.

Megjegyzem, a playoffban 248,5 pontot átlagoltunk, ami bőven a legjobb volt az egész ligában, így az sem kérdés, hogy kinek kellett volna a másik feljutónak lennie igazság szerint 😛Jakehomer
Összességében bár persze elégedett vagyok, jobban örültem volna, ha az alapszakaszt nyerem meg, ott jobb teljesítményt nyújtottam, bár végül is az egész szezonban a PO első körében elért 220 pontom volt a leggyengébb teljesítményem, így azért ott sem voltam rossz, de azt jobban megérdemelted volna, mint én. A szezon másik nagy vesztese rajtad kívül Beher, aki még PO-ba sem jutott (asszem 3. legtöbb elért ponttal), pedig én tőle és tőled tartottam leginkább.Szesze
Nekem van a harmadik legtöbb elér (úgy, hogy két héten át a 0 pontos Rodgers volt a QBm)
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 927 — Giants fan
Azért jegyezzük le, hogy szabának földöntúli mákja volt idén, legalább négy jobb csapat volt az övénél. Szesze feljutása teljesen megérdemelt, az ő csapata volt a legjobb az egész idényt figyelembe véve.

Megjegyzem, a playoffban 248,5 pontot átlagoltunk, ami bőven a legjobb volt az egész ligában, így az sem kérdés, hogy kinek kellett volna a másik feljutónak lennie igazság szerint 😛Jakehomer
Összességében bár persze elégedett vagyok, jobban örültem volna, ha az alapszakaszt nyerem meg, ott jobb teljesítményt nyújtottam, bár végül is az egész szezonban a PO első körében elért 220 pontom volt a leggyengébb teljesítményem, így azért ott sem voltam rossz, de azt jobban megérdemelted volna, mint én. A szezon másik nagy vesztese rajtad kívül Beher, aki még PO-ba sem jutott (asszem 3. legtöbb elért ponttal), pedig én tőle és tőled tartottam leginkább.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Azért jegyezzük le, hogy szabának földöntúli mákja volt idén, legalább négy jobb csapat volt az övénél. Szesze feljutása teljesen megérdemelt, az ő csapata volt a legjobb az egész idényt figyelembe véve.

Megjegyzem, a playoffban 248,5 pontot átlagoltunk, ami bőven a legjobb volt az egész ligában, így az sem kérdés, hogy kinek kellett volna a másik feljutónak lennie igazság szerint 😛Jakehomer
mi sem titkoljuk hogy szivesebben látnánk bárkit szaba helyén 😊
több mint 13 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 439 — Panthers fan
Azért jegyezzük le, hogy szabának földöntúli mákja volt idén, legalább négy jobb csapat volt az övénél. Szesze feljutása teljesen megérdemelt, az ő csapata volt a legjobb az egész idényt figyelembe véve.

Megjegyzem, a playoffban 248,5 pontot átlagoltunk, ami bőven a legjobb volt az egész ligában, így az sem kérdés, hogy kinek kellett volna a másik feljutónak lennie igazság szerint 😛

Perception is reality.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Kicsit korai ugyan de a jövő évi draft sorrendet befolyásolja az idei végeredmény? :cool:

Grat a feljutóknak!Beher
Elvileg igen, de asszem mindig ott kötünk ki, h akkor legyen random 😛szaba
mivel az emberek fele lemondja itt mire odaérünk...
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Kicsit korai ugyan de a jövő évi draft sorrendet befolyásolja az idei végeredmény? :cool:

Grat a feljutóknak!Beher
Elvileg igen, de asszem mindig ott kötünk ki, h akkor legyen random 😛
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 927 — Giants fan
Köszi mindenkinek! Érdekes volt ez a szezon, majd ha lesz egy kis időm akkor talán elemzek is kicsit.
több mint 13 éve
Beher Indianapolis Colts 38
Kicsit korai ugyan de a jövő évi draft sorrendet befolyásolja az idei végeredmény? :cool:

Grat a feljutóknak!
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Ha kicsit kalandos körülmények között is, de azért csak megvan a bajnoki cím :cool:Szesze
Grat, jó döntő volt, döntőhöz méltó. Jövőre az első osztályban revans!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Grat Szesze, megérdemelted!
És grat Szabának is a feljutáshoz!
(Mindkét feljutónk nickje 4 betűből áll, az első betű SZ, a második meg a negyedik pedig ugyanolyan magánhangzó 😀 )
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 927 — Giants fan
Ha kicsit kalandos körülmények között is, de azért csak megvan a bajnoki cím :cool:
több mint 13 éve
wmitty Indianapolis Colts 708 — Colts fan
Nekem hátravan még (két másik, védő, mellett) Colston, és 297-149 a hátrányom...
(Tizenhány TD kéne? 😊wmitty
Nos, "tizenhány" TD helyett a jó Marques hozott nekem összesen 2 pontot...
Talán draft-második választottam volt, a Super Bowl-győztes, passzorientált csapat elsőszámú elkapója, egy rekord-irányító mellett - és ehhez képest az idény nagy részében 2, meg 3, meg 5 pontokat szerzett; csak háromszor volt 15-nél több, és egyetlen egyszer 20-nál több. Bosszantó. Ilyenkor nem érzem, hogy "elrontottam" valamit fantasyileg. (Ti hogy vagytok hasonló szituációkkal?)
Aktuális ellenfelem 300 pontos hétvégéjére pedig nincsenek szavak - csak az áhítat részemről.
(Kinek és mennyi volt az év során a legmagasabb egyszeri pontszám?)

Otthonom MisColts
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 927 — Giants fan
erről beszéltem...máris 206,5-204 oda. Abraham 11 éves pályafutásának első INT-je, no comment..Szesze
Azért ha jól benchelek, már nincs miről beszélni 😛 Abraham: clutch 😀 Nem tudom ki waivelte, de ezúton is köszi 😀szaba
Nálad netto 31 pont van a padon, nálam 29 úgyh ettől még lenne miről beszélni. Az a bosszantó, h én az utolsó pillanatban tettem ki Dawkins és Alexandert a sérülésveszély miatt, így 28 pont helyett lett 6.. ráadásul kicseréltem Stewart-or Branch-re, ez szintén -5 pont, úgyh a banchelést inkább hagyjuk..
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
erről beszéltem...máris 206,5-204 oda. Abraham 11 éves pályafutásának első INT-je, no comment..Szesze
Azért ha jól benchelek, már nincs miről beszélni 😛 Abraham: clutch 😀 Nem tudom ki waivelte, de ezúton is köszi 😀
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 927 — Giants fan
erről beszéltem...máris 206,5-204 oda. Abraham 11 éves pályafutásának első INT-je, no comment..
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
nem dőlt még el, ez még behozható, bár nekem áll most már ez tény.Szesze
Nekem itt ne szerenykedjé b-meg. 😀szaba
nem szerénykedek, de nyugtával dicsérd a napot 😊
csak, h a többiek is képben legyenek a döntőt illetően: 200-181,5 az állás ide, nálam még Gonzalez, Greenway, NO HC, szabánál: Abraham, Patterson, Moore. Nekem áll, de még nem dőlt el.Szesze
LB sor sajnos szar napot fogott ki, abban 20 pont maradt. :/ Na mind1, Pattersonnak talán dob 2-3 td-t Webb 😀
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 927 — Giants fan
Grat Szesze, ezt megérdemled 😊szaba
nem dőlt még el, ez még behozható, bár nekem áll most már ez tény.Szesze
Nekem itt ne szerenykedjé b-meg. 😀szaba
nem szerénykedek, de nyugtával dicsérd a napot 😊
csak, h a többiek is képben legyenek a döntőt illetően: 200-181,5 az állás ide, nálam még Gonzalez, Greenway, NO HC, szabánál: Abraham, Patterson, Moore. Nekem áll, de még nem dőlt el.
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Mennyi lehet a Fantasy Football játékban valaha egy játékos által elért legmagasabb pontszám egy meccsen?
Nekem hátravan még (két másik, védő, mellett) Colston, és 297-149 a hátrányom...
(Tizenhány TD kéne? 😊wmitty
Vick idén nyomott egy 67 pontot talán annál nem hallottam még többről

de ez a meccs pont olyan, hogy nekem minden, neked semmi nem jött össze



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
wmitty Indianapolis Colts 708 — Colts fan
Mennyi lehet a Fantasy Football játékban valaha egy játékos által elért legmagasabb pontszám egy meccsen?
Nekem hátravan még (két másik, védő, mellett) Colston, és 297-149 a hátrányom...
(Tizenhány TD kéne? 😊

Otthonom MisColts
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Grat Szesze, ezt megérdemled 😊szaba
nem dőlt még el, ez még behozható, bár nekem áll most már ez tény.Szesze
Nekem itt ne szerenykedjé b-meg. 😀