bowl.hu div. 2./A

16 feliratkozó

több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
én óvatosan nem bántásból megkérdezném, hogy ezt miért is ide írtad, de hagyjuk



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
(technikai helpdesk:
szerintetek azt be lehet állítani, hogy a topik kommentjei fordított időrendben jelenjenek meg, felül az újabb - ahogy a régi fórumban volt?)wmitty
még nem

több mint 13 éve
wmitty Indianapolis Colts 709 — Colts fan
(technikai helpdesk:
szerintetek azt be lehet állítani, hogy a topik kommentjei fordított időrendben jelenjenek meg, felül az újabb - ahogy a régi fórumban volt?)

Otthonom MisColts
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 950 — Giants fan
bent vagyok, jó lesz az utolsó hely max lesz mire fogni ha szarul megy 😊kristof
Akkor ezek szerint ez a sorrend most már fixnek vehető? Mert most megint egy hellyel előrébb kerültem a draftsorrendben aminek mondjuk örülök, csak jó lenne már pontosan tudni, h ki hányadik, a draftstratégia miatt.Szesze
Nyilván előrébb kerültél, ha egy előtted lévő embert kivettünk, és nem az ő helyére, hanem a végére került valaki.

Mostmár fix a sorrend.Döme
Ok.
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 714 — Sworn to the Black
Ment. Most viszont annyi van, hogy draftra téged rakott be utolsónak kristof, a többi maradt ahogy volt. Remélem nem gáz. Ha mégis, akkor csinálok új sorsolást a többiek belegyezésével.Döme
bent vagyok, jó lesz az utolsó hely max lesz mire fogni ha szarul megy 😊kristof
Akkor ezek szerint ez a sorrend most már fixnek vehető? Mert most megint egy hellyel előrébb kerültem a draftsorrendben aminek mondjuk örülök, csak jó lenne már pontosan tudni, h ki hányadik, a draftstratégia miatt.Szesze
Nyilván előrébb kerültél, ha egy előtted lévő embert kivettünk, és nem az ő helyére, hanem a végére került valaki.

Mostmár fix a sorrend.
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Ment. Most viszont annyi van, hogy draftra téged rakott be utolsónak kristof, a többi maradt ahogy volt. Remélem nem gáz. Ha mégis, akkor csinálok új sorsolást a többiek belegyezésével.Döme
Sztem csináljunk újat 😀 Nem én vagyok az utolsó 😀
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 950 — Giants fan
Ment. Most viszont annyi van, hogy draftra téged rakott be utolsónak kristof, a többi maradt ahogy volt. Remélem nem gáz. Ha mégis, akkor csinálok új sorsolást a többiek belegyezésével.Döme
bent vagyok, jó lesz az utolsó hely max lesz mire fogni ha szarul megy 😊kristof
Akkor ezek szerint ez a sorrend most már fixnek vehető? Mert most megint egy hellyel előrébb kerültem a draftsorrendben aminek mondjuk örülök, csak jó lenne már pontosan tudni, h ki hányadik, a draftstratégia miatt.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ment. Most viszont annyi van, hogy draftra téged rakott be utolsónak kristof, a többi maradt ahogy volt. Remélem nem gáz. Ha mégis, akkor csinálok új sorsolást a többiek belegyezésével.Döme
bent vagyok, jó lesz az utolsó hely max lesz mire fogni ha szarul megy 😊
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 714 — Sworn to the Black
Ment. Most viszont annyi van, hogy draftra téged rakott be utolsónak kristof, a többi maradt ahogy volt. Remélem nem gáz. Ha mégis, akkor csinálok új sorsolást a többiek belegyezésével.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Akkor erre a v.kristof@c2.hu címre mehet a meghívó?Döme
igen
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 714 — Sworn to the Black
Akkor erre a v.kristof@c2.hu címre mehet a meghívó?
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
jövök akkor ide, Newman-ek írtam pmet h vegyen ki a div3as ligából és szerezzenek vkit a helyemre (pl BigL)
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Jaja, Jake már itt van.Döme
akkor ha eddig nem ugrált senki a helyért, akkor igazold le kristófot

több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 714 — Sworn to the Black
Jaja, Jake már itt van.
több mint 13 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Itt valami nagy gebasz van. Azt írta nekem Döme, hogy Göbi még benne van a ligában, pedig ő feljutott.
Ezzel mi a helyzet?haromt
Úgy emlékszem tenorx mellett kristof, és még valaki jelentkezett ide, aztán tenorx lett ugye bevéve, a másik kettő meg nem. Akkor az kéne hogy kristof ide feljön div3-ból, oda meg bekerül valaki az ő helyére.Döme
nem Jakehomer? mint tavalyi bajnok div3banHöri
Itt vagyok, ragyogok, bent is vagyok a ligában, minden oké, a többiek a második helyért mennek. 😊

Perception is reality.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Itt valami nagy gebasz van. Azt írta nekem Döme, hogy Göbi még benne van a ligában, pedig ő feljutott.
Ezzel mi a helyzet?haromt
Úgy emlékszem tenorx mellett kristof, és még valaki jelentkezett ide, aztán tenorx lett ugye bevéve, a másik kettő meg nem. Akkor az kéne hogy kristof ide feljön div3-ból, oda meg bekerül valaki az ő helyére.Döme
nem Jakehomer? mint tavalyi bajnok div3ban

több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 714 — Sworn to the Black
Itt valami nagy gebasz van. Azt írta nekem Döme, hogy Göbi még benne van a ligában, pedig ő feljutott.
Ezzel mi a helyzet?haromt
Úgy emlékszem tenorx mellett kristof, és még valaki jelentkezett ide, aztán tenorx lett ugye bevéve, a másik kettő meg nem. Akkor az kéne hogy kristof ide feljön div3-ból, oda meg bekerül valaki az ő helyére.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Kell egy helyettes.szaba
nem érsz rá draftolni? 😮 😀

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Kell egy helyettes.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Itt valami nagy gebasz van. Azt írta nekem Döme, hogy Göbi még benne van a ligában, pedig ő feljutott.
Ezzel mi a helyzet?
több mint 13 éve
gyalu Minnesota Vikings 314
A Dombóvár Brewers tulaja írja már be hogy ki ő, mert sehol nem lelem. 😀Döme
lakhely alapján GyaluHöri
Ja én vagyok, csak 2 hétig nem voltam gépnél, bocs.

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
A Dombóvár Brewers tulaja írja már be hogy ki ő, mert sehol nem lelem. 😀Döme
lakhely alapján Gyalu

több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 714 — Sworn to the Black
Az ide-oda variálásban az jött ki, hogy Göbi a div1-ben is ott van meg nálunk is. Ki volt az aki a helyére jött amikor felment?
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 714 — Sworn to the Black
A Dombóvár Brewers tulaja írja már be hogy ki ő, mert sehol nem lelem. 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A kommish küldjön nekem egy liganévsort PM-ben (Csapatnév+itteni user) meg egy draft időpontot Kösz