bowl.hu div. 2./A

16 feliratkozó

több mint 13 éve
wmitty Indianapolis Colts 709 — Colts fan
Oké, kösz, szuper.

Akkor én javaslok valamit - apróságot - átvenni abból a csoportból, ahol tavaly voltam. Volt egy jelszavunk, ami ügyesen fejezte ki a kettősséget: a Fantasy "véresen komoly", egyszersmind barátságos társas időtöltés.
Valaki ugyanis egyszer el akarta magát ordítani, miszerint ez a játék nem tréfa, hanem "háború", ám véletlenül elgépelte, és lett belőle:
HÁROBÚ!

Ezt aztán szlogenként, sőt, varázsszóként alkalmaztuk. És bevált. Gyakorlatilag minden konfliktushelyzetre azonnali megoldást ad.

Tehát javaslom, szeptember 5-től - hárobú!

Otthonom MisColts
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 950 — Giants fan
Lehetséges, h változott a draftsorrend vagy csak rosszul emlékeztem, h 11.nek húzok?
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 950 — Giants fan
Megkérdezem, hát ha ... van véletlenül egy szabad hely ? :rolleyes:Big L
itt sztem megvagyunk
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 714 — Sworn to the Black
Sziasztok,
szeretnék egy megerősítést, hogy akkor mostantól itt megy minden, rendben, megvan a mezőny - én is ide tartozom-e, vagy eltévedtem?! -, és egyáltalán. Draft a kitűzött időpontban, itt beszélgetünk-e inkább menet közben, vagy az ESPN-es felületen? Megújult társaság, úgyhogy örülnék, ha idejekorán tisztáznánk az esetleges korábbi megszokásokat, elvárásokat, változásokat; nehogy később legyenek félreértések, sértődések, kavarodások.wmitty
Igen, itt vagy te is.
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Sziasztok,
szeretnék egy megerősítést, hogy akkor mostantól itt megy minden, rendben, megvan a mezőny - én is ide tartozom-e, vagy eltévedtem?! -, és egyáltalán. Draft a kitűzött időpontban, itt beszélgetünk-e inkább menet közben, vagy az ESPN-es felületen? Megújult társaság, úgyhogy örülnék, ha idejekorán tisztáznánk az esetleges korábbi megszokásokat, elvárásokat, változásokat; nehogy később legyenek félreértések, sértődések, kavarodások.wmitty
- itt megy majd a beszélgetés
- azt hogy idetartozol-e azt nem tudom majd Döme megmondja
- draft: szept. 5, 20:00, szerintem ezt már letisztáztuk
- voltak megszokások?
- én is új vagyok ebben a csoportban, de nem lesz gond szerintem

egyéb kérdés?



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Big L Las Vegas Raiders Oklahoma Sooners 342 — Raiders fan
Megkérdezem, hát ha ... van véletlenül egy szabad hely ? :rolleyes:

több mint 13 éve
wmitty Indianapolis Colts 709 — Colts fan
Sziasztok,
szeretnék egy megerősítést, hogy akkor mostantól itt megy minden, rendben, megvan a mezőny - én is ide tartozom-e, vagy eltévedtem?! -, és egyáltalán. Draft a kitűzött időpontban, itt beszélgetünk-e inkább menet közben, vagy az ESPN-es felületen? Megújult társaság, úgyhogy örülnék, ha idejekorán tisztáznánk az esetleges korábbi megszokásokat, elvárásokat, változásokat; nehogy később legyenek félreértések, sértődések, kavarodások.

Otthonom MisColts
több mint 13 éve
Antman Chicago Bears 397
Na akkor itt lehet kíméletlenül nyomni a trasht

több mint 13 éve
gsn 3 548
A div. 2./A fóruma

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness