Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Magyar foci csevegő

35 feliratkozó

több mint 15 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 831
Félidőben Raptors-Rebels 7-26Buga
és egészidőben?arcsike
Végeredmény: Raptors - Rebels 24-40. Elvesztette veretlenségét a Jamina Field 😕Buga
Arról nem beszélve, hogy nagyon meleg volt. :/
több mint 15 éve
Gátwéder 52
és ahhoz ki mit szól, h (ha jól számolom) adabszurdum a debrecen 2-3-mal még akár be is juthat a rájátszásba egy kedvező eredménnyel ???arcsike
Pont ezt számolgatom....

Ha valami nem stimmel szóljatok.

A Tata-W2-t bátorkodom fix 1-re venni…(mert különben még több variáció lenne)

A változat:
Ha a Crushers győz, akkor 2.
Bulldogs 3.
Ha a Mustangs és az Eagles győz Wildcard helyezettek a C2-vel.
Ekkor 4-5-6 helyezett szerintem úgy számolható, hogy a C2 előrébb lesz mint az Eagles, mert megverte.
Tata nem játszott velük, így a kapott pontok alapján sorolódik. (Vélhetőleg a 6. helyre.)

B változat:
Ha a Crushers győz, akkor 2.
Bulldogs 3.
Ha a Mustangs győz és az Eagles kikap, akkor Mustang és C2 Wildcard 4-5. helyezettek kapott pontok alapján sorrendben.
A kiadó 6. hely a Pécs és Debrecen között kapott pontok alapján dől el.

C változat:
Ha a Crushers és az Eagles is kikap, a Mustangs pedig győz.
A Tata a 3, mert megverte a Pécset.
Pécs 4. mert megverte a Crusherst és C2-t.
Crushers és C2 közül a Crushers lesz az 5. mert verte a C2-t. (javítva)

D változat:
Ha a Crushers kikap, a Mustangs és az Eagles pedig győz.
Lesz 5 darab 3 pontos csapat, akik között én úgy állítanám fel a sorrendet:
3. Mustangs (verte a Gringost)
4. Gringos (verte a Crusherst és a C2-t)
5-6. C2-Eagles-Crushers körbeverte egymást.

No itt jön nekem a bibi, mert a Versenykiírás erre az esetre nem rendelkezik. Márpedig a 3-ból egy nem jut rájátszásba, úgy hogy azonos pontszámmal bejutottat megvert.
több mint 15 éve
arcsike 100
és ahhoz ki mit szól, h (ha jól számolom) adabszurdum a debrecen 2-3-mal még akár be is juthat a rájátszásba egy kedvező eredménnyel ???
több mint 15 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
Félidőben Raptors-Rebels 7-26Buga
és egészidőben?arcsike
Végeredmény: Raptors - Rebels 24-40. Elvesztette veretlenségét a Jamina Field 😕

több mint 15 éve
arcsike 100
Félidőben Raptors-Rebels 7-26Buga
és egészidőben?
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
elsősorban az egymás elleni eredmény dönt,
de akkor maradjunk annyiban, hogy a győztes bebiztosítja jövőre a helyét az első osztályban, és ha így nézzük akkor ki-ki meccs 😛
megint más: jó tudni, hogy van ilyen rádió budapesten 😀😀
több mint 15 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
Félidőben Raptors-Rebels 7-26

több mint 15 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
Van valami eredmény a raptors meccsről???

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 15 éve
arcsike 100
Wildfires játsza az osztályozót, ha csak nem +43 vagy annál többel nyernek.

De azt hiszem +35 lehet a legnagyobb különbség az új szabály miatt.tudu28
de elsősorban az egymás elleni eredmény dönt a div1-ben is, szóval ha a veszprém nyer akkor megmenekül 😉arcsike
azért én nagyon-nagyon meglepődnék, ha a Veszprém megverné a Zalát 😊Zorddd
nem mondtam egy szóval sem, h én esetleg nem 😀 de attól még tény, ha sikerül nekik akkor a zala osztályoz, így ilyen szempontból valóban ki-ki meccs 😀
több mint 15 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
i mean, a vesztesnek osztályozót kell játszania, a győztes megússza.bpcj97
Wildfires játsza az osztályozót, ha csak nem +43 vagy annál többel nyernek.

De azt hiszem +35 lehet a legnagyobb különbség az új szabály miatt.tudu28
de elsősorban az egymás elleni eredmény dönt a div1-ben is, szóval ha a veszprém nyer akkor megmenekül 😉arcsike
azért én nagyon-nagyon meglepődnék, ha a Veszprém megverné a Zalát 😊


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 15 éve
arcsike 100
i mean, a vesztesnek osztályozót kell játszania, a győztes megússza.bpcj97
Wildfires játsza az osztályozót, ha csak nem +43 vagy annál többel nyernek.

De azt hiszem +35 lehet a legnagyobb különbség az új szabály miatt.tudu28
de elsősorban az egymás elleni eredmény dönt a div1-ben is, szóval ha a veszprém nyer akkor megmenekül 😉
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
i mean, a vesztesnek osztályozót kell játszania, a győztes megússza.bpcj97
Miért is? Ott van még a Heroes is...

Hiszen ha a Wildfires veszít, több mint 9 ponttal akkor - mivel ugye azok a fránya kapott pontok számítanak - nem osztályozót játszik, hanem egész egyszerűen kiesik. Az osztályozót pedig a Heroes játssza mint utolsó előtti. Ha 9 pontnál kevesebb a különbség, akkor pedig fordítva.

Ha a Predators veszítene, a Wildfirest nagy valószínűséggel akkor is megelőzik a tabellán.
Hacsak nem kapnak 42 pontál többet a Futótüzektől, ami azért nem egy ki-ki kérdéskategória :rolleyes:

Ha jól értelmeztem az eddigieket, a különbség csak az volna, hogy így a Heroes esne ki biztosan, és a Wildfires játszana osztályozót.

Ha nem így van, javítson ki valaki 😛

---

Oké Tudu megelőztél 😉
több mint 15 éve
tudu28 152
i mean, a vesztesnek osztályozót kell játszania, a győztes megússza.bpcj97
Wildfires játsza az osztályozót, ha csak nem +43 vagy annál többel nyernek.

De azt hiszem +35 lehet a legnagyobb különbség az új szabály miatt.

http://www.facebook.com/pages/Gy%C5%91r-Sharks/274168015956901
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
i mean, a vesztesnek osztályozót kell játszania, a győztes megússza.
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
élményfaktorban monday night szinten volt.
más: arra vajon tett volna bárki is két fillért a szezon előtt, hogy az utolsó fordulóban majd a zépé ki-ki meccset játszik a wildfires-el? :obpcj97
öööö ez hol ki-ki meccs? 😀Zorddd
Na igen, éppen a HOL itt a nagy kérdés 😉 😛
több mint 15 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
élményfaktorban monday night szinten volt.
más: arra vajon tett volna bárki is két fillért a szezon előtt, hogy az utolsó fordulóban majd a zépé ki-ki meccset játszik a wildfires-el? :obpcj97
öööö ez hol ki-ki meccs? 😀


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
élményfaktorban monday night szinten volt.
más: arra vajon tett volna bárki is két fillért a szezon előtt, hogy az utolsó fordulóban majd a zépé ki-ki meccset játszik a wildfires-el? :o
több mint 15 éve
arcsike 100
hát én még mindig a tegnapi cowboys meccs hatása alatt vagyok. hihetetlenül izgalmas volt, és bánhatja aki nem jött. 😊bpcj97
bizony, bizony! am is jó meccs volt, de ami izgalom az utolsó 3-4 percben volt... eddigi legjobb meccs amit külső szemlélőként átéltem 😀 😛
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
hát én még mindig a tegnapi cowboys meccs hatása alatt vagyok. hihetetlenül izgalmas volt, és bánhatja aki nem jött. 😊
több mint 15 éve
arcsike 100
az utolsó két percben már a Redzone-unkban volt a Fehérvár és minden esélye megvolt, hogy újabb pontokat szerezzen de a vége előtt kb 50 másodperccel sikerült egy IC-t összehozni a védelmünknek

fokhagyma
azért az a nem mindegy, nem kis munka azért egy egész IC-t összehozni, pláne nem 50 mp alatt 😀 😛 azt lehet tudni, h melyik vonalon fog közlekedni??? 😀 😛 (bocsesz de nem bírtam kihagyni)
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
Szolnokiak közül vki nyilatkozzon már, hogy mi lett a dunaújvárosi fiktív halasztásos történet vége?

Nagyon kíváncsi lennék, h mit keres a tabella élén egy olyan csapat, aki 6 helyett 4 mérkőzést játszott csak le.
Az idei versenykiírás persze olyan-amilyen, de ettől függetlenül marha kíváncsi lennék, hogy miért nem tesznek pontot a végére. Mert avval, h odadobták a meccset a Dunaújnak, korántsem lenne szabad lezárni ezt az ügyet.e53m62
Én is úgy tudom nem dobták, mulasztottak, és a szabályok alapján ezen mulasztást a mérkőzés elvesztésével szankcionálták.
Vannak tök fölösleges szabályok (semmi értelmük), de a szabál az szabál, ha valaki ezt kihasználja akkor kiderül hogy az nem csak hogy értelmetlen (a szabály), de még káros is.
Minek mérkőzésről mérkőzésre a nevezés?? És hogy e miatt büntetik a csapatot ???
Bizonyítsd a rosszhiszeműséget! Ahogy azt sem lehet bizonyítani mi volt a pályafoglaltság "témájában"
Elég lenne a deltát a plusz játékosokat nevezni (ha azt elmulasztja valaki akkor csak az az egy-egy játékos nyeli be, nem a nézők, mindkét csapat játékosai stb.)
És igenis van jobban menedzselt és rosszabbul menedzselt csapat (sport jógi, szervezési téren), nem szeretem de ez is a hivatalos sport része. Lásd doppingvétség elbírálásának esete.
Az tény lehet hogy nem szimpatikus (nekem sem tetszik) de a játékos a csapat mindenképpen jobban jár.
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
Szolnokiak közül vki nyilatkozzon már, hogy mi lett a dunaújvárosi fiktív halasztásos történet vége?

Nagyon kíváncsi lennék, h mit keres a tabella élén egy olyan csapat, aki 6 helyett 4 mérkőzést játszott csak le.
Az idei versenykiírás persze olyan-amilyen, de ettől függetlenül marha kíváncsi lennék, hogy miért nem tesznek pontot a végére. Mert avval, h odadobták a meccset a Dunaújnak, korántsem lenne szabad lezárni ezt az ügyet.e53m62
Nem dobtuk... elvettek! Gerinctelen, gyava modon!

Tudomasom szerint a vezetes megtette a hivatalos lepeseket, ezidaig eredmenytelenul... vannak, akik barmit megtehetnek.😕
több mint 15 éve
fokhagyma New Orleans Saints 40
Tudja valaki mit játszott a Fehérvár ???tibibá
8-6 ra nyert a DebrecenWalky
Köszönöm 😊 Szoros lehetett.tibibá
igen az volt 😊

az utolsó két percben már a Redzone-unkban volt a Fehérvár és minden esélye megvolt, hogy újabb pontokat szerezzen de a vége előtt kb 50 másodperccel sikerült egy IC-t összehozni a védelmünknek

Köszönet a meccset a Fehérvárnak a sérülteknek mielőbbi felépülést!!

Butchers
Debrecen Gladiators
ZooBoszlo underground
több mint 15 éve
e53m62 Pittsburgh Steelers 299 — W.A.R. = We Are Renegades
Szolnokiak közül vki nyilatkozzon már, hogy mi lett a dunaújvárosi fiktív halasztásos történet vége?

Nagyon kíváncsi lennék, h mit keres a tabella élén egy olyan csapat, aki 6 helyett 4 mérkőzést játszott csak le.
Az idei versenykiírás persze olyan-amilyen, de ettől függetlenül marha kíváncsi lennék, hogy miért nem tesznek pontot a végére. Mert avval, h odadobták a meccset a Dunaújnak, korántsem lenne szabad lezárni ezt az ügyet.

A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...
több mint 15 éve
tibibá 54
Tudja valaki mit játszott a Fehérvár ???tibibá
8-6 ra nyert a DebrecenWalky
Köszönöm 😊 Szoros lehetett.