GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 314
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 3 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Tommy Tremble viszont még érthetetlen módon elérhető volt. Ami big boardokat én néztem, mindenhol 50-75 között volt, és szerintem is valahol itt van a reális helye. Kicsit sötét ló, de a 3. körben ez már nem akkora meglepetés. Elkapni is tud, bár erre nem igazán használták az egyetemen. Pont, mint Kittle, csaxólok. Ezért nem igazán tudtam hova tenni vassadi kommentjét, hogy 167. a boardon.ljambrik
157. 😊 A bajok ott kezdődnek nála, hogy a fizikuma (6-3 magas és 240 font körül van a versenysúlya) és a játéka is távol áll egy prototipikus NFL tight endétől. Ő sokkal inkább H-back / fullback, mintsem valódi tight end; a felépítése és a dinamikussága sincs meg ahhoz, hogy azt hozza, amit az NFL egy legitim TE-től a passzjátékban megkövetel (és akkor a kipróbálatlan ball skilljeit még fel se hoztam). Amiben tényleg elsőrangú, az a blokkolás, ezen a téren párját ritkítja a draft prospectek között (nem csak az idei classon belül). Ha olyan rendszerbe kerül, amelyik ezt kellőképp ki tudja aknázni, és tényleg elit szintet tud majd képviselni a játék ezen elemében, akkor egy 4. körös befektetést megszolgálhat, de ezzel a skill settel ennyi a maximum szerintem. A 157. hely a boardomon pedig annak is köszönhető, hogy én sokkal inkább áldozok be egy hátsó körös picket olyasvalakiért, akinél talán alacsonyabban van a floor, mint Tremble esetében, de emellett nem is áll meg nála a plafon egy blokkoló "tight end" szintjén. (A Kittle mentiont meg inkább nem kommentálom... 😀 )
vassadi
tudtam, hogy a Kittle kiszólás elegendő trigger lesz. 😉
ljambrik
A legkevésbé sem amiatt reagáltam. 😛 Ez a "Kittle-t sem használták a passzjátékban" kb. olyan szinten releváns, mintha egy QB prospectet kapásból Peyton Manninghez kezdenénk méregetni csak azért, mert egyetemen nem csak shotgunból, hanem center alól is vett már át snapet.
vassadi
Davis Mills játszott center alól hamár itt tartunk... 🧐


Liverpool Fc fan
több mint 3 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 415 — Colts fan
Nem is értem... Hiszen Andy Dalton a goat. Ezt is tudja mindenki.
több mint 3 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
Tommy Tremble viszont még érthetetlen módon elérhető volt. Ami big boardokat én néztem, mindenhol 50-75 között volt, és szerintem is valahol itt van a reális helye. Kicsit sötét ló, de a 3. körben ez már nem akkora meglepetés. Elkapni is tud, bár erre nem igazán használták az egyetemen. Pont, mint Kittle, csaxólok. Ezért nem igazán tudtam hova tenni vassadi kommentjét, hogy 167. a boardon.ljambrik
157. 😊 A bajok ott kezdődnek nála, hogy a fizikuma (6-3 magas és 240 font körül van a versenysúlya) és a játéka is távol áll egy prototipikus NFL tight endétől. Ő sokkal inkább H-back / fullback, mintsem valódi tight end; a felépítése és a dinamikussága sincs meg ahhoz, hogy azt hozza, amit az NFL egy legitim TE-től a passzjátékban megkövetel (és akkor a kipróbálatlan ball skilljeit még fel se hoztam). Amiben tényleg elsőrangú, az a blokkolás, ezen a téren párját ritkítja a draft prospectek között (nem csak az idei classon belül). Ha olyan rendszerbe kerül, amelyik ezt kellőképp ki tudja aknázni, és tényleg elit szintet tud majd képviselni a játék ezen elemében, akkor egy 4. körös befektetést megszolgálhat, de ezzel a skill settel ennyi a maximum szerintem. A 157. hely a boardomon pedig annak is köszönhető, hogy én sokkal inkább áldozok be egy hátsó körös picket olyasvalakiért, akinél talán alacsonyabban van a floor, mint Tremble esetében, de emellett nem is áll meg nála a plafon egy blokkoló "tight end" szintjén. (A Kittle mentiont meg inkább nem kommentálom... 😀 )
vassadi
tudtam, hogy a Kittle kiszólás elegendő trigger lesz. 😉
ljambrik
A legkevésbé sem amiatt reagáltam. 😛 Ez a "Kittle-t sem használták a passzjátékban" kb. olyan szinten releváns, mintha egy QB prospectet kapásból Peyton Manninghez kezdenénk méregetni csak azért, mert egyetemen nem csak shotgunból, hanem center alól is vett már át snapet.
több mint 3 éve
ljambrik Dallas Cowboys Purdue Boilermakers 592
Tommy Tremble viszont még érthetetlen módon elérhető volt. Ami big boardokat én néztem, mindenhol 50-75 között volt, és szerintem is valahol itt van a reális helye. Kicsit sötét ló, de a 3. körben ez már nem akkora meglepetés. Elkapni is tud, bár erre nem igazán használták az egyetemen. Pont, mint Kittle, csaxólok. Ezért nem igazán tudtam hova tenni vassadi kommentjét, hogy 167. a boardon.ljambrik
157. 😊 A bajok ott kezdődnek nála, hogy a fizikuma (6-3 magas és 240 font körül van a versenysúlya) és a játéka is távol áll egy prototipikus NFL tight endétől. Ő sokkal inkább H-back / fullback, mintsem valódi tight end; a felépítése és a dinamikussága sincs meg ahhoz, hogy azt hozza, amit az NFL egy legitim TE-től a passzjátékban megkövetel (és akkor a kipróbálatlan ball skilljeit még fel se hoztam). Amiben tényleg elsőrangú, az a blokkolás, ezen a téren párját ritkítja a draft prospectek között (nem csak az idei classon belül). Ha olyan rendszerbe kerül, amelyik ezt kellőképp ki tudja aknázni, és tényleg elit szintet tud majd képviselni a játék ezen elemében, akkor egy 4. körös befektetést megszolgálhat, de ezzel a skill settel ennyi a maximum szerintem. A 157. hely a boardomon pedig annak is köszönhető, hogy én sokkal inkább áldozok be egy hátsó körös picket olyasvalakiért, akinél talán alacsonyabban van a floor, mint Tremble esetében, de emellett nem is áll meg nála a plafon egy blokkoló "tight end" szintjén. (A Kittle mentiont meg inkább nem kommentálom... 😀 )
vassadi
tudtam, hogy a Kittle kiszólás elegendő trigger lesz. 😉
több mint 3 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
Tommy Tremble viszont még érthetetlen módon elérhető volt. Ami big boardokat én néztem, mindenhol 50-75 között volt, és szerintem is valahol itt van a reális helye. Kicsit sötét ló, de a 3. körben ez már nem akkora meglepetés. Elkapni is tud, bár erre nem igazán használták az egyetemen. Pont, mint Kittle, csaxólok. Ezért nem igazán tudtam hova tenni vassadi kommentjét, hogy 167. a boardon.ljambrik
157. 😊 A bajok ott kezdődnek nála, hogy a fizikuma (6-3 magas és 240 font körül van a versenysúlya) és a játéka is távol áll egy prototipikus NFL tight endétől. Ő sokkal inkább H-back / fullback, mintsem valódi tight end; a felépítése és a dinamikussága sincs meg ahhoz, hogy azt hozza, amit az NFL egy legitim TE-től a passzjátékban megkövetel (és akkor a kipróbálatlan ball skilljeit még fel se hoztam). Amiben tényleg elsőrangú, az a blokkolás, ezen a téren párját ritkítja a draft prospectek között (nem csak az idei classon belül). Ha olyan rendszerbe kerül, amelyik ezt kellőképp ki tudja aknázni, és tényleg elit szintet tud majd képviselni a játék ezen elemében, akkor egy 4. körös befektetést megszolgálhat, de ezzel a skill settel ennyi a maximum szerintem. A 157. hely a boardomon pedig annak is köszönhető, hogy én sokkal inkább áldozok be egy hátsó körös picket olyasvalakiért, akinél talán alacsonyabban van a floor, mint Tremble esetében, de emellett nem is áll meg nála a plafon egy blokkoló "tight end" szintjén. (A Kittle mentiont meg inkább nem kommentálom... 😀 )
több mint 3 éve
Spigo New England Patriots 1 105 — Patriots GM
Jason McCourty-t cserélném egy alacsonyabb fizetésű WR-re vagy jövő éves 6-7 körre.
Vagy ha valaki Ya-Sint, esetleg Greedy Williamset vinné, arról is tárgyalhatunk

Szerkesztette: Spigo
több mint 3 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Akinek kellene

Justin Houston 4 575 000 - UFA
és
Shawn Williams 3 520 000 $ 4 655 000 - UFA

2 napig vihetőek 7. körért. Ha nem kellnek el FA piacon újra megtalálhatóak lesznek.


Liverpool Fc fan
több mint 3 éve
Egon bá New England Patriots 1 109 — Saints GM
nem akarlak elkeseírteni, de Parsonszal kapcsolatban az utóbbi egy hétben kezdtek terjedni pletykák karakter porblémákról...
ljambrik
Lehet. Ilyenkor szoktak ilyenek lenni, hogy csússzon egy játékos. Az nem is annyira érdekel, hogy mikor kel el, az legyen az ő baja, az annál inkább, hogy hová kerül. Én el tudnám képzelni a Patsbe Hightower pótlásaként akár 2/14-re 😉

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 3 éve
ljambrik Dallas Cowboys Purdue Boilermakers 592
A "draftommal" kapcsolatban pár gondolat, a keret elemzését meghagyom az IRL draft utánra:

Bárhogy készülök fel, hagyományosan szarul draftolok 😕 Az eddig kiválasztott 54 játékosból 1 lett elit, 4 átlag feletti, 17 átlagos, 7 átlag alatti, 21 volt kuka és tavalyról van még 4 játékos, akinél nem tudok dönteni. Mindezek alapján arra a döntésre jutottam, hogy pár pickért inkább játékost hozok, így került a csapathoz Frank Ragnow, OC (2. kör), Jaylon Smith, LB (3. kör) és Javadeon Clowney, EDGE (6. kör). Az 1/4-et azért ajánlottam fel cserére, mert gondoltam, hogy lesz valaki, akinek QB kell és így lett az 1/4-ből, idei 1/15, jövő évi 1. és 3. kör (más ajánlat nem jött). Alapból a 3-3 TOP WR és OT volt a kiszemelt és bíztam benne, hogy valamelyik lecsúszik addig, ami nem így történt. Gondolkoztam, hogy esetleg jöhet - ha posztot nézek - itt Vera-Tucker, vagy Bateman, akik nálam 4.-ek voltak a posztonkénti boardnál, de Parsonst nem volt szívem bent hagyni, akiben defense oldalon a legnagyobb playmaker potenciált látom a classban. Remélem jó helyre kerül és hogy jól döntöttem...

5/2 és 7/4 között volt 7 választásom, akikkel idén a PS-t akarom tölteni és ha szerencsém van, akkor egy-két játékos majd jövőre cserének beférhet.
Egon bá
nem akarlak elkeseírteni, de Parsonszal kapcsolatban az utóbbi egy hétben kezdtek terjedni pletykák karakter porblémákról...
több mint 3 éve
Egon bá New England Patriots 1 109 — Saints GM
A "draftommal" kapcsolatban pár gondolat, a keret elemzését meghagyom az IRL draft utánra:

Bárhogy készülök fel, hagyományosan szarul draftolok 😕 Az eddig kiválasztott 54 játékosból 1 lett elit, 4 átlag feletti, 17 átlagos, 7 átlag alatti, 21 volt kuka és tavalyról van még 4 játékos, akinél nem tudok dönteni. Mindezek alapján arra a döntésre jutottam, hogy pár pickért inkább játékost hozok, így került a csapathoz Frank Ragnow, OC (2. kör), Jaylon Smith, LB (3. kör) és Javadeon Clowney, EDGE (6. kör). Az 1/4-et azért ajánlottam fel cserére, mert gondoltam, hogy lesz valaki, akinek QB kell és így lett az 1/4-ből, idei 1/15, jövő évi 1. és 3. kör (más ajánlat nem jött). Alapból a 3-3 TOP WR és OT volt a kiszemelt és bíztam benne, hogy valamelyik lecsúszik addig, ami nem így történt. Gondolkoztam, hogy esetleg jöhet - ha posztot nézek - itt Vera-Tucker, vagy Bateman, akik nálam 4.-ek voltak a posztonkénti boardnál, de Parsonst nem volt szívem bent hagyni, akiben defense oldalon a legnagyobb playmaker potenciált látom a classban. Remélem jó helyre kerül és hogy jól döntöttem...

5/2 és 7/4 között volt 7 választásom, akikkel idén a PS-t akarom tölteni és ha szerencsém van, akkor egy-két játékos majd jövőre cserének beférhet.

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 3 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
@Chargers LT A draftra nem is jelentkező Austin Deculus helyére beírtam a közös board legmagasabban rangsorolt még elérhető OL prospectjét, Carson Greent.
vassadi
Igen, köszi, ez így remek!

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 3 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
@Chargers LT A draftra nem is jelentkező Austin Deculus helyére beírtam a közös board legmagasabban rangsorolt még elérhető OL prospectjét, Carson Greent.
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
na én is minek cseréltem fel 2. kör végébe 238 ezres cap space-szel... 😀
Löfli
Én a saját táblámban -1.5 millióval álltam draft előtt, úgy hogy ott volt az 1/6 és 1/14, ami évi 9.2 misi átlagban... aztán rájöttem, h elnéztem az RFA számokat, így most simaliba lesz, pláne hogy megindítom a tisztogató hadműveletet...

Csak ki kell vagdalni a szemetet.... mindig van valaki akit ki lehet vágni!

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 767 — 49ers GM
na én is minek cseréltem fel 2. kör végébe 238 ezres cap space-szel... 😀
Löfli
Másfél szobás panellakásba a 10-en minek a plazmatévé hitelre? 😀

több mint 3 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 292 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
na én is minek cseréltem fel 2. kör végébe 238 ezres cap space-szel... 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
a lapszemlébe talán majd draft után, vagy jövőre, de azért néhány gondolat

2/5 - Pat Freiermuth, TE
Jamin Davis lett volna a célpont, ha nem viszi el valaki a picket egy jövő évi első körért. sajnos kocsmából, telefonról követni is nehéz volt a draftot, így a csere-bere egyezkedés esélytelen volt, ráadásul nem is néztem az előttem lévő csapatok needjeit, így ez eléggé az én hibám, hogy nem cseréltem fel néhány picket. Davis után maradt Freiermuth, Asante, Rousseau esetleg Leatherwood, végül előbbi mellett döntöttem, mert talán neki van a legmagasabban a padlója, valamint a TE a legnagyobb hiányposztom. utólag inkább valamelyik védőt vinném, fontosabb posztokra jöttek volna.

3/9 - Jackson Carman, OG
Walker Littlere fájt a fogam, sajnos nem sokkal előttem kiment, volt még pár LB a fejemben, de úgy voltam vele, hogy ők 10 pickkel később is elérhetőek lesznek, Carman talán kevésbé. remélem IRL guard lesz, LT-ként tuti besülne, de belül egy Ereck Flowers szerű szintet bőven hozhat. szerintem hamarabb ki fog menni.

3/19 - Kyle Trask, QB
LB-k közül Boltont és Browningot is kivitték, de még az iOL-be nézett Trey Smitht és Josh Myerst is, így a két pickem közötti néhány választás a lehető legrosszabbul alakult. jópár gin tonic után végül Traskra böktem, irl úgyis elviszi valaki a második körben, ha beválik, tovább lehet cserélni, ha meg nem, van egy drága 3. számú irányítóm az ezer sebből vérző rosteren... ezt sem húznám meg egy fél nappal később, Melifonwu pl. sokkal hasznosabb lett volna már első évében nálam.

5/36 - Talanoa Hufanga, S
negyedik körre vártam, így az ötödik kör végén nem akartam bent hagyni, úgy sem vagyok elégedett a safety sorommal, bár valszeg nem is ő lesz a megváltó, de egy korrekt cserével már elégedett leszek.

6/26 - Jimmy Morrissey, C
random center, kellett valaki a belső posztokra, reméljük talál magának csapatot.
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 314
Ha valaki lemaradt volna, egy-két "gyöngyszem" olcsón elérhető:
 bowl.hu/forum/manager-jatek/keres-kinal-2021/2221970
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Bazz!!! Igor, ezt 6 sör után?! 🤣🤣
Klaci79
Asszem csak 5 volt végül... egyébként meg ösztönözni kell az embereket h írjanak ők is/ha nem írom meg tegnap este, valszeg sose írom meg én sem 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Buffalo Bills 2021 draft

Nem voltak korai pickjeim, így nem nagyon ástam bele mélyen magam a prospectekbe, és boardokra hivatkoztam jobban, mint eddig.
Így a felsorolás inkább csak az utólagos könyebb értékelés miatt lesz 😊

3/22: Ifeatu Melifonwu, CB (Syracuse)
4/8: Osa Odighizuwa, Edge (UCLA)
5/24: Jordan Smith, Edge (UAB)
5/27: Dazz Newsome, WR (North Carolina)
6/9: Kary Vincent Jr., CB (LSU)
6/27: Kene Nwangwu, RB (Iowa State)
6/36: Tony Fields II, LB (West Virginia)
7/8: Quintin Morris, TE (Bowling Green)
tenorx
látom rámentél a Jets sapkára 😀
Löfli
Én csak a Seahawks sapkát ismerem :/
több mint 3 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.


Liverpool Fc fan
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 314
Bazz!!! Igor, ezt 6 sör után?! 🤣🤣
több mint 3 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
5/37-re majd a rosterre a MyKitty helyett McKitty legyen beírva 😀 😀
Csak picknél elírtam...

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 3 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Kicsit még kóüzdök a discorddal légyszi várjatok meg, szerintem meglesz az 1/16-ig. 😀

több mint 3 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
nem enged be a discord...
több mint 3 éve
Jón Gunnarson Philadelphia Eagles Purdue Boilermakers 227
Idei 5. kört vásárolnék jövő évi 5. (Chi) ért.
Helytől függően 6. vagy 7. köreinket is cserélhetjük 😊