GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 314
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 2 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
Nyilván RT-t nagyítóval sem találni azt elismerem 😀
alatriste
Ja'wuan James királyos RT eladó, viheted 😉 Mivel végül vittem Sewellt drafton.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 2 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 071 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Az enyém is jobb!!!!
Viccen kívül 28. helyezett az az OL, ahol a liga legjobb LT-je van? 😀 Még ha egyedül is lenne a falban 20-on belül a csapat helye. Jó túlzok én is. Am Badass a 3. kezdő és nem Lamp, de ezen nem veszünk össze. Nyilván RT-t nagyítóval sem találni azt elismerem 😀 Sokkal előrébb amúgy nem raknám én sem, hisz Bakhon kívül csak Glasgow a bizonyított veterán és ő se egy all-pro kandidáns.
De ha Biadasz és Meinerz mint két fiatal hozzák amit remélni lehet tőlük jövőre ismét a top10et ostromolhatom. A legszomorúbb, hogy a csapatom egyik erőssége ez az OL... XD

Side note: Tavaly ugyan ezen a listán 8. voltam, 20 helyes visszaeséssel szerintem nyertem! (Az akkori egyséből a már említett 2 öreg volt már kezdő tavaly is.)

Köszi amúgy a listát Spigo, mindig jó az ilyen kontent! 😊


Liverpool Fc fan
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Nem szoktam az ilyen rankingeknek komoly jelentőséget tulajdonítani, de a 26. helynél sztem bőven jobb az OL-em. A kezdőim:
LT: Donovan Smith, 72.6-os PFF rating, 35. OT a 79 kvalifikáltból
LG: Ereck Flowers, 65.9-es PFF rating, 32. OG a 80 kvalifikáltból
C: Chase Roullier, 76.4-es PFF rating, 6. C a 36 kvalifikáltból
RG: Cody Ford, ő mondjuk eddig bustgyanús, 53.8-as PFF rating, 64. OG
RT: Sam Cosmi, rookie, lehet, hogy már day 1 starter lesz Washingtonban


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
ljambrik Dallas Cowboys Purdue Boilermakers 592
szerintem ne, van egy olyan megérzésem, hogy nem lesz olyan hosszú életű ez a Meyer projekt. Valmiért szeretik ezt a college coach az nfl-ben biztos jó lesz rulettet, de én nem annyira emlékszem olyanra ami bejött a dallason kívűl bárkinek, és az is több, mint 25 éve volt. de volt egy bő 15 éves szakasz, amikor nem nagyon követtem a sportot, úgyhogy ki tudja, történhetett azalatt bármi 😀
ljambrik
I know a guy, his name is Pete Carroll.
empty taxi
Jogos. A kivétel Jimmy Johnson és Barry Switzer társaságában. Mondjuk rá azért rá lehet fogni, hogy csak egy hosszú kirándulást tett a college világába 😜
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
szerintem ne, van egy olyan megérzésem, hogy nem lesz olyan hosszú életű ez a Meyer projekt. Valmiért szeretik ezt a college coach az nfl-ben biztos jó lesz rulettet, de én nem annyira emlékszem olyanra ami bejött a dallason kívűl bárkinek, és az is több, mint 25 éve volt. de volt egy bő 15 éves szakasz, amikor nem nagyon követtem a sportot, úgyhogy ki tudja, történhetett azalatt bármi 😀
ljambrik
I know a guy, his name is Pete Carroll.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
1/23 Travis Etienne, RB (Clemson) - 1/25 JAX
Ellenzem az 1. körös RB húzást, sose csináltam, de most ordító need volt és volt rá keret...kivételesen megengedhettem magamnak, de ez volt valószínűleg az utolsó. Az ellenfelek tartani fognak a passzoktól, szóval ez előny is lehet Etiennek.
Chargers LT
Főleg, hogy Etienne nem csak RB lesz nálunk, sőt.

iktriad
Ez igen, két éve még azért aggódott mindenki, hogy lehet-e bármi haszna a passzjátékban, most meg már WR lesz. 😊

Amúgy, nem mondták még, hogy nem kell ám mindent elhinni, amit a zinterneten olvasol? 😛
vassadi
Meyer is ezt mondta a draft záró sajtótájékoztatón(14:50-től).

Most neki se higgyek? 😉
iktriad
Hát, engem nem győzött meg. 😊 Spoiler alert: ebből az lesz, hogy egyszer-egyszer, amikor épp olyan playt hívnak, kimozgatják a backfieldről, ami manapság egyáltalán nem számít egzotikumnak, de amúgy RB lesz.
több mint 3 éve
ljambrik Dallas Cowboys Purdue Boilermakers 592
1/23 Travis Etienne, RB (Clemson) - 1/25 JAX
Ellenzem az 1. körös RB húzást, sose csináltam, de most ordító need volt és volt rá keret...kivételesen megengedhettem magamnak, de ez volt valószínűleg az utolsó. Az ellenfelek tartani fognak a passzoktól, szóval ez előny is lehet Etiennek.
Chargers LT
Főleg, hogy Etienne nem csak RB lesz nálunk, sőt.

iktriad
Ez igen, két éve még azért aggódott mindenki, hogy lehet-e bármi haszna a passzjátékban, most meg már WR lesz. 😊

Amúgy, nem mondták még, hogy nem kell ám mindent elhinni, amit a zinterneten olvasol? 😛
vassadi
Meyer is ezt mondta a draft záró sajtótájékoztatón(14:50-től).

Most neki se higgyek? 😉
iktriad
szerintem ne, van egy olyan megérzésem, hogy nem lesz olyan hosszú életű ez a Meyer projekt. Valmiért szeretik ezt a college coach az nfl-ben biztos jó lesz rulettet, de én nem annyira emlékszem olyanra ami bejött a dallason kívűl bárkinek, és az is több, mint 25 éve volt. de volt egy bő 15 éves szakasz, amikor nem nagyon követtem a sportot, úgyhogy ki tudja, történhetett azalatt bármi 😀
ljambrik
ettől függetlenül jobban örültem volna a Riley-nak, mint McCarthy mesternek tavaly. Oklahoma coach egyszer már bejött Dallasban.
több mint 3 éve
ljambrik Dallas Cowboys Purdue Boilermakers 592
1/23 Travis Etienne, RB (Clemson) - 1/25 JAX
Ellenzem az 1. körös RB húzást, sose csináltam, de most ordító need volt és volt rá keret...kivételesen megengedhettem magamnak, de ez volt valószínűleg az utolsó. Az ellenfelek tartani fognak a passzoktól, szóval ez előny is lehet Etiennek.
Chargers LT
Főleg, hogy Etienne nem csak RB lesz nálunk, sőt.

iktriad
Ez igen, két éve még azért aggódott mindenki, hogy lehet-e bármi haszna a passzjátékban, most meg már WR lesz. 😊

Amúgy, nem mondták még, hogy nem kell ám mindent elhinni, amit a zinterneten olvasol? 😛
vassadi
Meyer is ezt mondta a draft záró sajtótájékoztatón(14:50-től).

Most neki se higgyek? 😉
iktriad
szerintem ne, van egy olyan megérzésem, hogy nem lesz olyan hosszú életű ez a Meyer projekt. Valmiért szeretik ezt a college coach az nfl-ben biztos jó lesz rulettet, de én nem annyira emlékszem olyanra ami bejött a dallason kívűl bárkinek, és az is több, mint 25 éve volt. de volt egy bő 15 éves szakasz, amikor nem nagyon követtem a sportot, úgyhogy ki tudja, történhetett azalatt bármi 😀
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
1/23 Travis Etienne, RB (Clemson) - 1/25 JAX
Ellenzem az 1. körös RB húzást, sose csináltam, de most ordító need volt és volt rá keret...kivételesen megengedhettem magamnak, de ez volt valószínűleg az utolsó. Az ellenfelek tartani fognak a passzoktól, szóval ez előny is lehet Etiennek.
Chargers LT
Főleg, hogy Etienne nem csak RB lesz nálunk, sőt.

iktriad
Ez igen, két éve még azért aggódott mindenki, hogy lehet-e bármi haszna a passzjátékban, most meg már WR lesz. 😊

Amúgy, nem mondták még, hogy nem kell ám mindent elhinni, amit a zinterneten olvasol? 😛
vassadi
Meyer is ezt mondta a draft záró sajtótájékoztatón(14:50-től).

Most neki se higgyek? 😉
több mint 3 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
1/23 Travis Etienne, RB (Clemson) - 1/25 JAX
Ellenzem az 1. körös RB húzást, sose csináltam, de most ordító need volt és volt rá keret...kivételesen megengedhettem magamnak, de ez volt valószínűleg az utolsó. Az ellenfelek tartani fognak a passzoktól, szóval ez előny is lehet Etiennek.
Chargers LT
Főleg, hogy Etienne nem csak RB lesz nálunk, sőt.

iktriad
Ez igen, két éve még azért aggódott mindenki, hogy lehet-e bármi haszna a passzjátékban, most meg már WR lesz. 😊

Amúgy, nem mondták még, hogy nem kell ám mindent elhinni, amit a zinterneten olvasol? 😛
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nyilván, mivel tudják, hogy Ozigbo simán kisziritaná😂
ljambrik
Meyer szerintem kis túlzással azt se tudja ki az. Nála James Robinson és Carlos Hyde az RB duónk.
több mint 3 éve
ljambrik Dallas Cowboys Purdue Boilermakers 592
1/23 Travis Etienne, RB (Clemson) - 1/25 JAX
Ellenzem az 1. körös RB húzást, sose csináltam, de most ordító need volt és volt rá keret...kivételesen megengedhettem magamnak, de ez volt valószínűleg az utolsó. Az ellenfelek tartani fognak a passzoktól, szóval ez előny is lehet Etiennek.
Chargers LT
Főleg, hogy Etienne nem csak RB lesz nálunk, sőt.

iktriad
Nyilván, mivel tudják, hogy Ozigbo simán kisziritaná😂
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
1/23 Travis Etienne, RB (Clemson) - 1/25 JAX
Ellenzem az 1. körös RB húzást, sose csináltam, de most ordító need volt és volt rá keret...kivételesen megengedhettem magamnak, de ez volt valószínűleg az utolsó. Az ellenfelek tartani fognak a passzoktól, szóval ez előny is lehet Etiennek.
Chargers LT
Főleg, hogy Etienne nem csak RB lesz nálunk, sőt.
több mint 3 éve
Jón Gunnarson Philadelphia Eagles Purdue Boilermakers 227
Free agent licit-be tudtok írni?
Vagy csak nekem nem megy?
Klaci79
Nekem sem jelenik meg. Mariota neked is?
Lehet vassadi büntet minket. 😀

Szerkesztette: Jón Gunnarson
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 314
Free agent licit-be tudtok írni?
Vagy csak nekem nem megy?
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 713 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Ha claimeltem Dakota Doziert, a szerződését be kell írnom a szerződések topikba, vagy miért nincs a kereten? Megnéztem a waiver sorrendet és aszerint én voltam a legelől azok közül akik őt claimelték. Vagy mit néztem be ? 😀
Heisman
Nem kell beírni, és azért nincs a keretben, mert nem vagyok időmilliomos. 😛 Adminisztrálom majd, de még nem jutottam el odáig, talán ma este.
vassadi
Ja nem baj, nem úgy gondoltam, csak azt hittem én rontottam el valamit 😀

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
Ha claimeltem Dakota Doziert, a szerződését be kell írnom a szerződések topikba, vagy miért nincs a kereten? Megnéztem a waiver sorrendet és aszerint én voltam a legelől azok közül akik őt claimelték. Vagy mit néztem be ? 😀
Heisman
Nem kell beírni, és azért nincs a keretben, mert nem vagyok időmilliomos. 😛 Adminisztrálom majd, de még nem jutottam el odáig, talán ma este.
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 713 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Ha claimeltem Dakota Doziert, a szerződését be kell írnom a szerződések topikba, vagy miért nincs a kereten? Megnéztem a waiver sorrendet és aszerint én voltam a legelől azok közül akik őt claimelték. Vagy mit néztem be ? 😀

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 314
Jah, nem is néztem a 48 órát, csak a szabálytalan szerződést 😊
Sorry
több mint 3 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 767 — 49ers GM
Saját draft vs IRL:

Zach Wilson QB - 1/2 - IRL: 1/2 Jets - nem történt meglepetés, kapott támadófalat, elkapót is, remélem, hozni fogja, amit mindenki vár tőle

Landon Dickerson C - 2/25 - IRL: 2/5 Eagles - ennek örülök, nem a korábbi pozíció miatt, de azért ott szoktak jó belső falembereket képezni. Remélem, teljesen felépül, amiatt se lennék boldogtalan, ha idén guard poszton kapna lehetőséget, mert ott lejár mindkét kezdőm, Morse ellenben még lesz jövőre is.

Rashad Weaver EDGE - 4/6 - IRL: 4/30 Titans - kicsit később ment IRL, de körön belül, rotációs pass rusher lehet belőle, én se várok tőle többet. Csak Landry és Dupree van előtte a DC-n, úgyhogy azért kaphat pár snap-et.

Ernest Jones LB - 5/28 - IRL: 3/40 Rams - nem tudom, mit láttak meg benne, egy nem túl atletikus down LB, ilyet nem szoktak 3. körben vinni. Hátha mindenki helikopter, és a Rams csinálta jól, mindenesetre 2 körös steal.

Briley Moore TE - 7/27 - IRL: UDFA Titans - ő sajnos UDFA lett, bevált Igor dicsérete... 😀 Ellenben egész jó helyre került, a Titans egész jó TE-eket kalapált össze mostanában (Walker, Jonnu Smith, még Firsker se volt rossz tavaly). Emellett nincs előtte brutális verseny, Firsker, Geof Swaim, Tomy Hudson, Jared Pinkney névsorból kellene egy top 3 helyet megcsípnie, ezt azért nem érzem lehetetlennek.

több mint 3 éve
ljambrik Dallas Cowboys Purdue Boilermakers 592
Idén is megcsinálja valaki a draft trackerünk frissítését azzal, hogy kit hol draftoltak IRL?
Vagy csinálja midenki magának?
ljambrik
Csinálom majd aha.
tenorx
Itt a táblázat:
 docs.google.com/spreadsheets/d/1FGnYqgzN6qzrP24fXSYAjNTZjve5lFHXEeuw_EeALfY/edit?usp=sharing
tenorx
Köszi!
több mint 3 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Shit, dobom én is holnap, igazából nem lesz nagy valami a szerződésem, csak most nem vagyok gép előtt.
több mint 3 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 415 — Colts fan
...
3/33 Javon McKinley, WR (1,19M)
2021: 775 000
2022: 1 190 000
2023: 1 190 000
2024: 1 605 000
...
kristóf17
Ezért utólag is elnézést mindenkitől. Fogalmam sem volt, hogy van ilyen pickem, észre sem vettem, hogy húztatok nekem valamit a legvégéről, meg, hogy én jövök stb.
Szerintem látszik is a draftomon az idei összeszedetlenség, pedig kurvára kellett volna, hogy rá tudjak készülni és legalább 2 jó játékos beessen még... Persze ez még bejöhet, csak így igen kevés esélyt adtam neki.
több mint 3 éve
ljambrik Dallas Cowboys Purdue Boilermakers 592
Kész a táblázat, azért nézzetek rá kihagytam-e valakit.
Lett:
1 db 2. körös UDFA (Dylan Moses)
2 db 3. körös UDFA
4 db 4. körös UDFA
tenorx
Moses IRL a Jagsben kötött ki. Ha a térde meg tud gyógyulni, ott még akár játszhat is.
iktriad
mondtátok mekkora reach, így jártam 😕
habakukk
Majd együtt röhögünk ki mindenkit mikor mindketten all prok lesznek Tremble-el 😂🙈
több mint 3 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
Legkésőbb szerdáig igyekszem összerakni az UDFA listámat, utána küldheti mindenki a sajátját.