GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 314
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 3 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Idén is megcsinálja valaki a draft trackerünk frissítését azzal, hogy kit hol draftoltak IRL?
Vagy csinálja midenki magának?
ljambrik
Csinálom majd aha.
több mint 3 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
Nem azért, de a Jax nyilvánvalóan nézte a draftunkat, mert Trevor után kivittem neki a haver Etiennt, erre ők mit csináltak?.... 😀

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 711 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Idén is megcsinálja valaki a draft trackerünk frissítését azzal, hogy kit hol draftoltak IRL?
Vagy csinálja midenki magának?
ljambrik
Lehet megcsinálom, de ne vegyétek készpénznek, nem tudom mennyi időm lesz.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
ljambrik Dallas Cowboys Purdue Boilermakers 592
Idén is megcsinálja valaki a draft trackerünk frissítését azzal, hogy kit hol draftoltak IRL?
Vagy csinálja midenki magának?
több mint 3 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 292 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
huhú, Stokes mekkora steal! vagy mekkora reach a Packerstől 😀 remélem azért Noah Igbo-ungabungánál jobb lesz


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 711 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Elmúlt három 3 évből első választottjaim (2019-ben lecsúsztam egy órával mert rosszul emlékeztem és Arcega-Whiteside automatikusan lett kiválasztva)
2019 : Josh Jacobs -› IRL Raiders
2020 : Henry Ruggs -› IRL Raiders
2021 : Rashawn Slater -› IRL Chargers
Csak azok a fránya IRL csoportriválisai a Broncosnak 😀

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 870 — No es importante
Ha valaki kezdő QB-t szeretne, Ryan Tannehill eladó!


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
@vassadi
Meh, ennél valami izgibbet vártam.

I like
- Javonte as No 1 RB
- Newsome közel van a top tier CB-khez
- Jamin Davis at 18
- volt merszed Leatherwoodot/Levit mélyre rakni


I dislike
- Meinerz as 27 - 10/15 hellyel AVT, Dickerson Teven Jenkins fölött? Ez egy kicsit erős.. ezt a 27-29 vs 38-43 kozotti rangsort esetleg kifejtheted részletesebben, ez érdekes lenne.
- Dylan Moses over Cam McGrone... ez nagy boo, és számomra védhetetlen 😕
- meglep h ennyire "high" vagy Melifonwu-n, aszittem az ilyen tipusu prospecteket nem kedveled (bezzeg Nasilrideen outside 100, de még ott is túl magas 😛)
- nem mertél Mond/Mills között dönteni 😛
- Ihmir Smith-Marsette at 86? Really.... yuck.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
ljambrik Dallas Cowboys Purdue Boilermakers 592
Hackertámadás Houstonban, nyilvánosságra került a csapat 230 fős draft boardjának első 150 játékosa.
vassadi
Szerintem fake, nincs benne Tommy Tremble 😉
több mint 3 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
Hackertámadás Houstonban, nyilvánosságra került a csapat 230 fős draft boardjának első 150 játékosa.
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Ki hitte volna, hogy Rudinak nem negatív az értéke.... hmm, mindig tanulok valami újat.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
Spigo New England Patriots 1 105 — Patriots GM

Spigo
Köszi @r.baggio
mondjuk én továbbra sem látom 😀
több mint 3 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
az én big boardom évről évre:
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 314
340-es volt nekem, de a végén már eléggé kevés figyelmem jutott 1-1 prospectnek
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Én nem írtam 150+ fős big boardot sajnos idén 😕 (meg is látszik), de biztos van aki írt... lennie kell valakinek... 😉
Igor
Évek óta nem big boardot csinálok hanem pozíciós rangsorokat mellé round projectionnel. My bad.
empty taxi
Nem is tőled vártam mondjuk... 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 870 — No es importante
Én nem írtam 150+ fős big boardot sajnos idén 😕 (meg is látszik), de biztos van aki írt... lennie kell valakinek... 😉
Igor
Én 3 emberes big boardot írtam (ketten jöttek is), onnantól meg c'est la vie!

Ezért szoktam a középső körökben szenvedni, mert ott próbálom a bpa-t/hiányposztot eltalálni, a végén pedig jöhetnek megint a kedvencek (Adams Jr. és Patrick Johnson kettősétől nagyon sokat várok és bízom benne, hogy sokkal korábban kimennek majd)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
Spigo New England Patriots 1 105 — Patriots GM


Szerkesztette: r.baggio
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Én nem írtam 150+ fős big boardot sajnos idén 😕 (meg is látszik), de biztos van aki írt... lennie kell valakinek... 😉
Igor
Évek óta nem big boardot csinálok hanem pozíciós rangsorokat mellé round projectionnel. My bad.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Én nem írtam 150+ fős big boardot sajnos idén 😕 (meg is látszik), de biztos van aki írt... lennie kell valakinek... 😉
Igor
az enyémben oweh pl első körös, tremble meg 2., úgyhogy hanyagolnám 😀
ljambrik

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
ljambrik Dallas Cowboys Purdue Boilermakers 592
Én nem írtam 150+ fős big boardot sajnos idén 😕 (meg is látszik), de biztos van aki írt... lennie kell valakinek... 😉
Igor
az enyémben oweh pl első körös, tremble meg 2., úgyhogy hanyagolnám 😀
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Én nem írtam 150+ fős big boardot sajnos idén 😕 (meg is látszik), de biztos van aki írt... lennie kell valakinek... 😉

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 711 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Less trash talk, more analysis/big board sharing in GM Lapszemle pls! 😛
Igor
Mondjuk így gyorsan az Irl draft előtt kiváncsi lennék ki milyen big boardot állított össze, mert én nem írok fel mindenkit, hanem állítok egy 5 neves sort kb arra a helyekre ahol húzok, mert 2 valamire való pickem volt a draft előtt. Mondjuk az sokat nem ér, mert tudtam hogy 1/8-ra Slatert szeretném, és a 3.körös pickre rosszul mértem fel/reménykedtem hogy hátha bent lesznek, erre mindenki a 2.körben már kiment 😀

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Less trash talk, more analysis/big board sharing in GM Lapszemle pls! 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 314
Tommy Tremble viszont még érthetetlen módon elérhető volt. Ami big boardokat én néztem, mindenhol 50-75 között volt, és szerintem is valahol itt van a reális helye. Kicsit sötét ló, de a 3. körben ez már nem akkora meglepetés. Elkapni is tud, bár erre nem igazán használták az egyetemen. Pont, mint Kittle, csaxólok. Ezért nem igazán tudtam hova tenni vassadi kommentjét, hogy 167. a boardon.ljambrik
157. 😊 A bajok ott kezdődnek nála, hogy a fizikuma (6-3 magas és 240 font körül van a versenysúlya) és a játéka is távol áll egy prototipikus NFL tight endétől. Ő sokkal inkább H-back / fullback, mintsem valódi tight end; a felépítése és a dinamikussága sincs meg ahhoz, hogy azt hozza, amit az NFL egy legitim TE-től a passzjátékban megkövetel (és akkor a kipróbálatlan ball skilljeit még fel se hoztam). Amiben tényleg elsőrangú, az a blokkolás, ezen a téren párját ritkítja a draft prospectek között (nem csak az idei classon belül). Ha olyan rendszerbe kerül, amelyik ezt kellőképp ki tudja aknázni, és tényleg elit szintet tud majd képviselni a játék ezen elemében, akkor egy 4. körös befektetést megszolgálhat, de ezzel a skill settel ennyi a maximum szerintem. A 157. hely a boardomon pedig annak is köszönhető, hogy én sokkal inkább áldozok be egy hátsó körös picket olyasvalakiért, akinél talán alacsonyabban van a floor, mint Tremble esetében, de emellett nem is áll meg nála a plafon egy blokkoló "tight end" szintjén. (A Kittle mentiont meg inkább nem kommentálom... 😀 )
vassadi
tudtam, hogy a Kittle kiszólás elegendő trigger lesz. 😉
ljambrik
A legkevésbé sem amiatt reagáltam. 😛 Ez a "Kittle-t sem használták a passzjátékban" kb. olyan szinten releváns, mintha egy QB prospectet kapásból Peyton Manninghez kezdenénk méregetni csak azért, mert egyetemen nem csak shotgunból, hanem center alól is vett már át snapet.
vassadi
Davis Mills játszott center alól hamár itt tartunk... 🧐
alatriste
Ezért jó is lesz majd TE-nek 😀
A kör bezárult 😉
több mint 3 éve
ljambrik Dallas Cowboys Purdue Boilermakers 592
Tommy Tremble viszont még érthetetlen módon elérhető volt. Ami big boardokat én néztem, mindenhol 50-75 között volt, és szerintem is valahol itt van a reális helye. Kicsit sötét ló, de a 3. körben ez már nem akkora meglepetés. Elkapni is tud, bár erre nem igazán használták az egyetemen. Pont, mint Kittle, csaxólok. Ezért nem igazán tudtam hova tenni vassadi kommentjét, hogy 167. a boardon.ljambrik
157. 😊 A bajok ott kezdődnek nála, hogy a fizikuma (6-3 magas és 240 font körül van a versenysúlya) és a játéka is távol áll egy prototipikus NFL tight endétől. Ő sokkal inkább H-back / fullback, mintsem valódi tight end; a felépítése és a dinamikussága sincs meg ahhoz, hogy azt hozza, amit az NFL egy legitim TE-től a passzjátékban megkövetel (és akkor a kipróbálatlan ball skilljeit még fel se hoztam). Amiben tényleg elsőrangú, az a blokkolás, ezen a téren párját ritkítja a draft prospectek között (nem csak az idei classon belül). Ha olyan rendszerbe kerül, amelyik ezt kellőképp ki tudja aknázni, és tényleg elit szintet tud majd képviselni a játék ezen elemében, akkor egy 4. körös befektetést megszolgálhat, de ezzel a skill settel ennyi a maximum szerintem. A 157. hely a boardomon pedig annak is köszönhető, hogy én sokkal inkább áldozok be egy hátsó körös picket olyasvalakiért, akinél talán alacsonyabban van a floor, mint Tremble esetében, de emellett nem is áll meg nála a plafon egy blokkoló "tight end" szintjén. (A Kittle mentiont meg inkább nem kommentálom... 😀 )
vassadi
tudtam, hogy a Kittle kiszólás elegendő trigger lesz. 😉
ljambrik
A legkevésbé sem amiatt reagáltam. 😛 Ez a "Kittle-t sem használták a passzjátékban" kb. olyan szinten releváns, mintha egy QB prospectet kapásból Peyton Manninghez kezdenénk méregetni csak azért, mert egyetemen nem csak shotgunból, hanem center alól is vett már át snapet.
vassadi
Érzékeny az a ravasz, mint Michael Douglas ujján az Összeomlásban 😉