GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 912
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 267 — Keep pounding
Csak felraktam ami eddig megvan, az RFA témakör nyilván változni fog még, draft időpont pedig még nincs

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Kell Rosenhaus bizottság (5 fő)
Kell hosszabbítós ember, akinek majd lehet küldeni az ajánlatokat (gondolom az egyik Rosenhaus lesz)
Kell kompenzációs pickek kiosztására is ember (1 fő)
Illetve tisztázni kell, mind a 32 jelenlegi GM marad-e és vállalja a csapata tovább építését.gabokocka
a komp pickeket megcsinálom én.
és a létszámot is kézben tartom. ha valaki át akar menni másik csapathoz, szóljon nekem.

több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 267 — Keep pounding
Kell Rosenhaus bizottság (5 fő)
Kell hosszabbítós ember, akinek majd lehet küldeni az ajánlatokat (gondolom az egyik Rosenhaus lesz)
Kell kompenzációs pickek kiosztására is ember (1 fő)
Illetve tisztázni kell, mind a 32 jelenlegi GM marad-e és vállalja a csapata tovább építését.

Tag értékeket, veterán minimumokat, újonc fizukat meg az egyéb már tisztázott dolgokat már átírtam a szabálykönyvben, ha minden más letisztul akkor felrakom.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Cap-szavazás, RFA-kérdések, egyebek is most legyenek? A korábbi ötleteket elő kéne keresni valahonnan majd

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
momentán nincs GM szezon.

igen, ilyenkor kell átírogatni a szabálykönyvet.

több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 505 — StuG Life
elvileg én vállaltam a szabálykönyv aktualizálását, de akkor már le lett zárva a mostani szezonra.

szóval első körben azt kéne eldönteni hogy akkor most mégis módosítsunk még rajta köv offseason előtt

több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
...gabokocka
Korábban már felvetettem, mondjuk ez lehet hogy majd inkább az off-season indulásakor lesz aktuális:

"ha a játékos fizetése legalább $1,200,001; akkor a salary cap büntetés 20% (pl. $4,000,000 fizetés esetén a salary cap büntetés $800,000)"

"Azon játékosok, akik kevesebb, mint $ 1.200.000 éves átlagú ajánlatot kapnak, maximum 3 éves szerződést írhatnak alá."

Szerintem a kettőt összhangbe kéne hozni, hogy 3 évesnél hosszabb szerződést csak 20 % capbünti mellett lehessen adni (most ugye 1.200.000-es átlaggal már 5 éves szerződés is adható, viszont a bünti csak 10%). Viccesnek hangzik, mert 1 dollárról van szó 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 267 — Keep pounding
Most itthon vagyok egy darabig, még szezonkezdet előtt átnézném a szabálykönyvet, hogy kijavítsuk a hibákat, aktualizáljuk a dolgokat stb... A sirámokat most kéne elővezetni, a le nem szabályozott részekről rendelkezni, kiskapukat bezárni, világmegváltó ötletekkel előrukkolni. Bárkinek bármi nem tiszta, most derüljön ki, ne játékközben variáljunk jó szokásunkhoz híven. Az ötletelés mehet itt szerintem, de amit szavazásra érdemesnek tartunk azt külön topikba vezessük majd át.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Okay. Szerintem minden szót lerágtunk a múlton úgysem változtatunk.
Januárban ha minden igaz indul a bajnokság, ez a lényeg. ha pedig nem megy valaki részéről az szól és akinek van ideje és ereje rá az segít.

Nekem lesz valamennyi időm, bár nem nagyon vágom mi hogy van de ha kapok pontos instrukciókat, gondolom nem nagy kaland.
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Hm nagyon egyedi ez az álláspont.
Én megértem hogy vannak egyéb dolgok is.
De mint anno is mondtam lehet szólni ha nem megy és akkor is ha segítség kell, ti pedig eltűntetek ehelyett.
Az ember olyat vállal be amiről tudja, képes elkészíteni. Ez elhangzott már. Az hogy ennyit húzódott akármennyire nem tetszik a ti hibátok.
Én mondtam hogy segítek egy idő után, mert akkor már volt erre időm. Amikro ti kezdtétek meg nem volt, így nem vállaltam be. Erre le lettem oltva, hogy gondolom én ezt, különben is mindjárt kész. A cuccok máig nincsenek meg, megy a nagy duma róla kinek hogy kellett volna, de Newman, nektek hogy kellett volna szerinted?
És ha nem készül el hónapok fél év alatt, akkor az a legnormálisabb ha csöndbe maradunk?
Mert mi jogon szólunk bele?Delonso_
Egy szóval nem mondtam, hogy mi nem basztuk el, egész egyszerűen nem tudtuk úgy bekalkulálni, hogy ez időre meglegyen, sehogyse tudtunk közös időpontokat találni. Ennek én sem örülök, elhiheted, nyilván én is azt szerettem volna, hogy még a nyár alatt elkészüljön, de nagyon úgy tűnik, hogy nem mértük fel rendesen a feladat nagyságát, mert elég nagy meló ez.
A segítséget pedig, ha úgy alakul, legközelebb elfogadjuk, de akárhogy is nézzük, október közepe egy új ember felvételéhez már nagyon késő volt, egy teljesen más nézőpont bevonása csak megbonyolította volna a dolgokat és, ha még hülyén hangzik is, lehet, hogy addigra se végeztünk volna, mint, ahogy most fogunk.
Ja igen, azt már leírtam miért maradtam csöndben, nem akartam felesleges indulatokat szítani, szóval tőlem biztos nem is láthattál ilyet, de, ha jól emlékszem Fake-től se kaptál közvetlen támadást.

több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Hm nagyon egyedi ez az álláspont.
Én megértem hogy vannak egyéb dolgok is.
De mint anno is mondtam lehet szólni ha nem megy és akkor is ha segítség kell, ti pedig eltűntetek ehelyett.
Az ember olyat vállal be amiről tudja, képes elkészíteni. Ez elhangzott már. Az hogy ennyit húzódott akármennyire nem tetszik a ti hibátok.
Én mondtam hogy segítek egy idő után, mert akkor már volt erre időm. Amikro ti kezdtétek meg nem volt, így nem vállaltam be. Erre le lettem oltva, hogy gondolom én ezt, különben is mindjárt kész. A cuccok máig nincsenek meg, megy a nagy duma róla kinek hogy kellett volna, de Newman, nektek hogy kellett volna szerinted?
És ha nem készül el hónapok fél év alatt, akkor az a legnormálisabb ha csöndbe maradunk?
Mert mi jogon szólunk bele?
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Nyavalyogtam volna? Nem hiszem. De miattam nem is kell fél évet várni az tuti. Ha elvállalom, akkor meg is csinálom 😛 És ha egyszer nem volt időm, amikor el lett kezdve, akkor nem fogom azt mondani, hogy csinálom, aztán lehetne beszólogatni, hogy miért nem haladok. Mondjuk ha mégis ezt csináltam volna, tuti nem sírok akkor, ha valaki segíteni akar, mert lett ideje közbenWyatt
Furcsa dolog ez, nálam evidens, hogy, ha már elkezdek valamit és félig kész is vagyok vele, akkor ne kezdje el egy új, 3. ember is, pláne, hogy egy pontozásos rendszerről beszélünk, ami mindenki nézőpontjából teljesen mást takar. Mi Fake-kel a kezdeti nehézségek után elég jól át tudjuk beszélni a dolgokat és már nincs is sok hátra belőle. A sietség visszatartásánal oka pedig a következő, 1, nem akarunk óriási faszságokat írni a ratingekhez, jó munkához idő kell, tartja a mondás 2, Höri januári kezdetet határozott meg, szerintem nincs miről beszélni. Arról ne is beszéljünk, hogy szerintem nincs még 2 olyan ember, mint én és Fake, ennyire szvsz egyik duónak se különbözik a menetrendje, mint nekünk az egész fórumon. 😀
Ennyi, ha tetszik, jó, ha nem meg nem érdekel, ezért mi biztosan nem fogunk bocsánatot kérni. (volt ilyen hsz is, h kéne :lol😊Newman
Uhm ezt komolyan gondolod? Vagy csak írsz valamit.
Amikor eltüntetek egy-két hónapra, sehol nem volt még januári határidő, az azért lett, mert hirtelen sehol nem voltatok.

Ám ez lerágott csont. Amit nem értek:
1. miért kell olyanra verni magatokat, amire nem sok okotok lenne? (giga késés, eltűnés stb stb)
2. miért kell másokkal úgy beszélni ahogy azt Fake mester tette és olyan indulatokkal.

Ez egy játék ahol elvileg nem kisgyerekek veszekednek a csirkecombokon.Delonso_
Szerintem evidens, hogy vannak bennem indulatok, mikor voltaképpen egy játékról beszélünk és ezen pörögtök és nyavalyogtok, kb. augusztus óta. Arról inkább ne is beszéljünk, hogy voltaképpen ti akkor szartatok bele a legjobban, amikor a ratingek kiosztásáról szó volt. Mindenki nagy ívben szart rá, kivétel persze Fake, szaba és Döme. Azt, hogy utánna nagy kegyesen belököd 2 hónap múlva, hogy segítenél (miután lehordtál minket fűnek, fának), szerintem nyilvánvaló, hogy nem kérünk belőle. Én am azért kussoltam, mert 1, nem akartam felesleges indulatokat szítani, mert még mindig egy játékról beszélünk, ami normális emberekből nem vált ki ilyes fajta indulatokat. 2, úgyse lehet a tüntetőket meggyőzni a mi álláspontunkról, lassan tényleg sajnálnom kell azt, hogy van életem, bria szólt előre. 😊

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Inkább nem teszel hozzá semmit és nyavalyogsz, grat. 😊Newman
Nyavalyogtam volna? Nem hiszem. De miattam nem is kell fél évet várni az tuti. Ha elvállalom, akkor meg is csinálom 😛 És ha egyszer nem volt időm, amikor el lett kezdve, akkor nem fogom azt mondani, hogy csinálom, aztán lehetne beszólogatni, hogy miért nem haladok. Mondjuk ha mégis ezt csináltam volna, tuti nem sírok akkor, ha valaki segíteni akar, mert lett ideje közbenWyatt
Furcsa dolog ez, nálam evidens, hogy, ha már elkezdek valamit és félig kész is vagyok vele, akkor ne kezdje el egy új, 3. ember is, pláne, hogy egy pontozásos rendszerről beszélünk, ami mindenki nézőpontjából teljesen mást takar. Mi Fake-kel a kezdeti nehézségek után elég jól át tudjuk beszélni a dolgokat és már nincs is sok hátra belőle. A sietség visszatartásánal oka pedig a következő, 1, nem akarunk óriási faszságokat írni a ratingekhez, jó munkához idő kell, tartja a mondás 2, Höri januári kezdetet határozott meg, szerintem nincs miről beszélni. Arról ne is beszéljünk, hogy szerintem nincs még 2 olyan ember, mint én és Fake, ennyire szvsz egyik duónak se különbözik a menetrendje, mint nekünk az egész fórumon. 😀
Ennyi, ha tetszik, jó, ha nem meg nem érdekel, ezért mi biztosan nem fogunk bocsánatot kérni. (volt ilyen hsz is, h kéne :lol😊Newman
Az nem baj, ha nincs hülyeség benne, és nyilván ha új ember jön, akkor az nem biztos, hogy úgy látja ez is tiszta sor. Onnantól, hogy a határidő végül el lett tolva, tényleg felesleges miről beszélni, mondjuk kíváncsi lettem volna, hogy holnap eldőlt-e volna, hogy madden vagy fof lesz 😊 A legjobb persze az lett volna, ha még szeptemberre megvan az egész, és mehet a szezon, de ahogy csúszott el teljesen, onnan azért már volt egy beleszarásjellege a történetnek, amit nem sokan szeretnek, és ha érdeklődik valaki, hogy mi a helyzet, hol van elakadás, kell-e segítség, akkor nem lebaszni kell szerencsétlen tenorkát állandóan 😛

több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Inkább nem teszel hozzá semmit és nyavalyogsz, grat. 😊Newman
Nyavalyogtam volna? Nem hiszem. De miattam nem is kell fél évet várni az tuti. Ha elvállalom, akkor meg is csinálom 😛 És ha egyszer nem volt időm, amikor el lett kezdve, akkor nem fogom azt mondani, hogy csinálom, aztán lehetne beszólogatni, hogy miért nem haladok. Mondjuk ha mégis ezt csináltam volna, tuti nem sírok akkor, ha valaki segíteni akar, mert lett ideje közbenWyatt
Furcsa dolog ez, nálam evidens, hogy, ha már elkezdek valamit és félig kész is vagyok vele, akkor ne kezdje el egy új, 3. ember is, pláne, hogy egy pontozásos rendszerről beszélünk, ami mindenki nézőpontjából teljesen mást takar. Mi Fake-kel a kezdeti nehézségek után elég jól át tudjuk beszélni a dolgokat és már nincs is sok hátra belőle. A sietség visszatartásánal oka pedig a következő, 1, nem akarunk óriási faszságokat írni a ratingekhez, jó munkához idő kell, tartja a mondás 2, Höri januári kezdetet határozott meg, szerintem nincs miről beszélni. Arról ne is beszéljünk, hogy szerintem nincs még 2 olyan ember, mint én és Fake, ennyire szvsz egyik duónak se különbözik a menetrendje, mint nekünk az egész fórumon. 😀
Ennyi, ha tetszik, jó, ha nem meg nem érdekel, ezért mi biztosan nem fogunk bocsánatot kérni. (volt ilyen hsz is, h kéne :lol😊Newman
Uhm ezt komolyan gondolod? Vagy csak írsz valamit.
Amikor eltüntetek egy-két hónapra, sehol nem volt még januári határidő, az azért lett, mert hirtelen sehol nem voltatok.

Ám ez lerágott csont. Amit nem értek:
1. miért kell olyanra verni magatokat, amire nem sok okotok lenne? (giga késés, eltűnés stb stb)
2. miért kell másokkal úgy beszélni ahogy azt Fake mester tette és olyan indulatokkal.

Ez egy játék ahol elvileg nem kisgyerekek veszekednek a csirkecombokon.
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Sosem fogom megérteni ilyen beírásokra mi szükség van az indulatok folyamatos szításán kívül.

De Fake vállald el szerintem és mostantól számítva 1-3 éven belül meg is leszel vele.

Ha nem lesz senki aki ért is hozzá bevállalom, csak segítsetek mit és hogy.Delonso_
Mi legalább jelentkeztünk rá és meg is csináljuk, csak érdekes módon nekünk nincs annyi időnk, mint pl. azoknak, akik állandóan nyavalyognak a kezdés miatt, ahelyett, hogy segítenének. Hajrá, lehet segíteni, de most is csak a nyavalygást látom, mint mindig.Newman
Olvasás, értelmezés.....Delonso_
A 2.mondatra reagáltam, az utolsóra az előző hsz-ben láthatsz választ.

több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Én inkább nem vállalok el olyan feladatot, amit nem biztos, hogy időre be tudnék fejezni, és mindenki rám várnaWyatt
Inkább nem teszel hozzá semmit és nyavalyogsz, grat. 😊Newman
Nyavalyogtam volna? Nem hiszem. De miattam nem is kell fél évet várni az tuti. Ha elvállalom, akkor meg is csinálom 😛 És ha egyszer nem volt időm, amikor el lett kezdve, akkor nem fogom azt mondani, hogy csinálom, aztán lehetne beszólogatni, hogy miért nem haladok. Mondjuk ha mégis ezt csináltam volna, tuti nem sírok akkor, ha valaki segíteni akar, mert lett ideje közbenWyatt
Furcsa dolog ez, nálam evidens, hogy, ha már elkezdek valamit és félig kész is vagyok vele, akkor ne kezdje el egy új, 3. ember is, pláne, hogy egy pontozásos rendszerről beszélünk, ami mindenki nézőpontjából teljesen mást takar. Mi Fake-kel a kezdeti nehézségek után elég jól át tudjuk beszélni a dolgokat és már nincs is sok hátra belőle. A sietség visszatartásánal oka pedig a következő, 1, nem akarunk óriási faszságokat írni a ratingekhez, jó munkához idő kell, tartja a mondás 2, Höri januári kezdetet határozott meg, szerintem nincs miről beszélni. Arról ne is beszéljünk, hogy szerintem nincs még 2 olyan ember, mint én és Fake, ennyire szvsz egyik duónak se különbözik a menetrendje, mint nekünk az egész fórumon. 😀
Ennyi, ha tetszik, jó, ha nem meg nem érdekel, ezért mi biztosan nem fogunk bocsánatot kérni. (volt ilyen hsz is, h kéne :lol😊

több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Sosem fogom megérteni ilyen beírásokra mi szükség van az indulatok folyamatos szításán kívül.

De Fake vállald el szerintem és mostantól számítva 1-3 éven belül meg is leszel vele.

Ha nem lesz senki aki ért is hozzá bevállalom, csak segítsetek mit és hogy.Delonso_
Mi legalább jelentkeztünk rá és meg is csináljuk, csak érdekes módon nekünk nincs annyi időnk, mint pl. azoknak, akik állandóan nyavalyognak a kezdés miatt, ahelyett, hogy segítenének. Hajrá, lehet segíteni, de most is csak a nyavalygást látom, mint mindig.Newman
Olvasás, értelmezés.....
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ja értem 😊

több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Mártírkodni 😀 Egyre jobb 😀Wyatt
A Wyatt nyilván Newman akart lenni 😀
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mártírkodni 😀 Egyre jobb 😀

több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Na, álljunk meg egy szóra, nem kellene itt mártírkodni neked sem Newman. Nagyon örülünk, hogy csináljátok, de
a; Eredetileg csak a rating baszogatás topic cuccait kellett volna átnézni, hogy jogosak-e a kérelmek. Nem mi kértük, hogy akkor rakjátok sorba az összes pozíció összes játékosát.
b; Le lehet szállni a magas lóról, nem csak ti dolgoztatok ezzel a programmal. Többen fizettünk is bele, sőt még a rookie ratingeket is megírtuk egy szó nélkül, akkor érdekes módon mi nem problémáztunk itt.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Én inkább nem vállalok el olyan feladatot, amit nem biztos, hogy időre be tudnék fejezni, és mindenki rám várnaWyatt
Inkább nem teszel hozzá semmit és nyavalyogsz, grat. 😊Newman
Nyavalyogtam volna? Nem hiszem. De miattam nem is kell fél évet várni az tuti. Ha elvállalom, akkor meg is csinálom 😛 És ha egyszer nem volt időm, amikor el lett kezdve, akkor nem fogom azt mondani, hogy csinálom, aztán lehetne beszólogatni, hogy miért nem haladok. Mondjuk ha mégis ezt csináltam volna, tuti nem sírok akkor, ha valaki segíteni akar, mert lett ideje közben

több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Én inkább nem vállalok el olyan feladatot, amit nem biztos, hogy időre be tudnék fejezni, és mindenki rám várnaWyatt
Inkább nem teszel hozzá semmit és nyavalyogsz, grat. 😊

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Én inkább nem vállalok el olyan feladatot, amit nem biztos, hogy időre be tudnék fejezni, és mindenki rám várna

több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Én mondanám szívesen hogy segítek, de félő hogy közreműködésemmel csak lassítanám a folyamatot, meg ugye Döme azt írta hogy elsősorban már gyakorlottak jelentkezését várja...

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes