GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 912
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 261 — 49ers GM
Fake, szerintem fejezd be nyugodtan, ha a héten megleszel vele, ennyit még mindenki kibír, legfeljebb majd kiosztunk 1-2 Sanaxot az idegesebbeknek.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
sajnalom. tegnap delutan 17 oratol mostanaig csinaltam a rostert de nem tudtam befejezni teljesen mert elszamitottam magam az idovel mivel nem gondoltam vna h ekkora idoszaras ez a szakasza a rosterkeszitesnek. kicsusztam a vegso hataridobol innentol fogva tenyleg egy szavam sem lehet. ha lehet azert befejeznem mivel mar csak egy kb 5-6 oras munka volna vele (amit maholnap megoldok mindenkepp marcsak a lelkiismeretem miatt is mert utalnam 85%os keszenletnel abbahagyni) de ha jobban akarjatok akkor menjen a szezon ugy ahogy a tobbseg jonak gondolja nekem egy arva szavam nem lesz ra mivel semmifele erkolcsi jogalapom nincs ra h szovategyek barmitis. az eddig turelmes es normalis gmektol mar elnezest sincs kedvem kerni pont elegge szarban hagytam oket igy h a mikulasbacsi nem hozta meg az ajandekot ... a kevesbe turelmes es normalis gmeknek meg annyit : igazatok volt, tenyleg inkabb elsem kellett vna vallalnom, ha tudom h nincs eleg kapacitasom h keszen legyek idore.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
csókolom Döme bácsi

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Jó hát köszönöm a jelentkezőket, akkor megcsinálom én ezt a kilencvenpár playát. Szólok ha megvagyok, betöltöm a programba, aztán valahogy kiszedem a rostereket átláthatóbb formában, és akkor még egy utsó ellenőrzést rá kell ereszteni.

Illetve várom mostmár a ratingeket.Döme
hagyd megcsinalom. ratingek hajnalban/reggel mennek.
több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Jó hát köszönöm a jelentkezőket, akkor megcsinálom én ezt a kilencvenpár playát. Szólok ha megvagyok, betöltöm a programba, aztán valahogy kiszedem a rostereket átláthatóbb formában, és akkor még egy utsó ellenőrzést rá kell ereszteni.

Illetve várom mostmár a ratingeket.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
a napokban meg visszaolvasok a csevegőben, milyen módosítások vetődtek fel anno, mert most egy se jut eszembefetomy
elvileg azt bria kigyűjtötte mikor felvetődtek, nem? de ha nem akkor is inkább a javaslatok topikot böngészd
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
A franchise tag így működik. Az, hogy tagelt játékost másképp is el lehet trade-elni, az nem ide tartozik. Lásd IRL Cassel esete.somoskovig
Részemről csak amiatt vetettem fel, hogy nálunk NEM lehet új szerződést ajánlani az embernek (mint pl RFA-knél), tehát én azt a kiegészítést szedném ki belőle, hogy ne legyen zavaró, vagy valóban lehessen újat adni, hogy igaz legyen 😊
Btw, köszi 😊Wyatt
De, lehet, csak még nem volt rá példa. De ha én pl. idén nem tudok hosszabbítani Bowe-val, ráteszem a taget, valaki pedig ajánl egy tag+10% szerződést 5 évre, akkor eldönthetem, hogy matchelem vagy elengedem két első körért.somoskovig
ilyen nincsen, mert nálunk nincs nem-exkluzív franchise tag és nem is lesz.

aki nem tudná mi az http://profootballbusiness.blogspot.com/2011/11/az-uj-nem-exkluziv-franchise-tag.html

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 470
Remélem JC6 jön a Broncoshoz 😀szaba
2011-2015 all picks for Sláger.fetomy
Jajaja, ezért örülnék neki 😀 De hát ez még odébb van. 😀
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Remélem JC6 jön a Broncoshoz 😀szaba
2011-2015 all picks for Sláger.fetomy
Csaaaak? 😊Delonso_
gondoltam 3-4 no1 pick és későbbi körös társai már elég ár lenne érte.. 😀

btw ha kell én is lehetek rozenház, a napokban meg visszaolvasok a csevegőben, milyen módosítások vetődtek fel anno, mert most egy se jut eszembe
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Remélem JC6 jön a Broncoshoz 😀szaba
2011-2015 all picks for Sláger.fetomy
Csaaaak? 😊
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Remélem JC6 jön a Broncoshoz 😀szaba
2011-2015 all picks for Sláger.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Remélem JC6 jön a Broncoshoz 😀szaba
felesleges talalgatni. sztem full egyertelmu.
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 470
Remélem JC6 jön a Broncoshoz 😀
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 245 — Whoops, looks like something went wrong.
Tehát vagy elhozod két első körért hosszú szerződéssel, vagy pedig elhozod egy évre tages fizuval annyiért, amiért meg tudsz egyezni a másik GM-mel, aztán jövőre max hosszabbíthatsz vele Te magad?
Csak hogy akkor tiszta legyen, mert ezt a módszert én sem vágtam, amit te itt az előbb felvázoltál, de szerintem ezzel még elég sokan vagyunk így.

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A franchise tag így működik. Az, hogy tagelt játékost másképp is el lehet trade-elni, az nem ide tartozik. Lásd IRL Cassel esete.somoskovig
Részemről csak amiatt vetettem fel, hogy nálunk NEM lehet új szerződést ajánlani az embernek (mint pl RFA-knél), tehát én azt a kiegészítést szedném ki belőle, hogy ne legyen zavaró, vagy valóban lehessen újat adni, hogy igaz legyen 😊
Btw, köszi 😊Wyatt
De, lehet, csak még nem volt rá példa. De ha én pl. idén nem tudok hosszabbítani Bowe-val, ráteszem a taget, valaki pedig ajánl egy tag+10% szerződést 5 évre, akkor eldönthetem, hogy matchelem vagy elengedem két első körért.somoskovig
Igen? Hát ez új akkor. Én azt hittem, hogy itt már csak tagelt összeggel lehet egy évre megszerezni valakit. És ez a 10% most fix, vagy csak kiindulási alap? Mert akkor ezt is bele lehetne tenni a szabálykönyvbe 😊

több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 261 — 49ers GM
Okés.
Ha meg kellek rozinak, akkor szóljatok.

ja, a taget tényleg át kéne írni két első körről, eddig sem eszerint mentek az ellenértékek, szerintem nem is kéne ehhez ragaszkodni.Stez
A franchise tag így működik. Az, hogy tagelt játékost másképp is el lehet trade-elni, az nem ide tartozik. Lásd IRL Cassel esete.somoskovig
Részemről csak amiatt vetettem fel, hogy nálunk NEM lehet új szerződést ajánlani az embernek (mint pl RFA-knél), tehát én azt a kiegészítést szedném ki belőle, hogy ne legyen zavaró, vagy valóban lehessen újat adni, hogy igaz legyen 😊
Btw, köszi 😊Wyatt
De, lehet, csak még nem volt rá példa. De ha én pl. idén nem tudok hosszabbítani Bowe-val, ráteszem a taget, valaki pedig ajánl egy tag+10% szerződést 5 évre, akkor eldönthetem, hogy matchelem vagy elengedem két első körért.

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Okés.
Ha meg kellek rozinak, akkor szóljatok.

ja, a taget tényleg át kéne írni két első körről, eddig sem eszerint mentek az ellenértékek, szerintem nem is kéne ehhez ragaszkodni.Stez
A franchise tag így működik. Az, hogy tagelt játékost másképp is el lehet trade-elni, az nem ide tartozik. Lásd IRL Cassel esete.somoskovig
Részemről csak amiatt vetettem fel, hogy nálunk NEM lehet új szerződést ajánlani az embernek (mint pl RFA-knél), tehát én azt a kiegészítést szedném ki belőle, hogy ne legyen zavaró, vagy valóban lehessen újat adni, hogy igaz legyen 😊
Btw, köszi 😊

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Rajna akár beugorhatna teljesjogú rózinak, és akkor már csak egy ember kell. Én Stezhez hasonlóan szívesen segítek, de amennyiben nálam alkalmasabb személy jelentkezne, természetesen támogatom a kinevezését.

több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 261 — 49ers GM
Okés.
Ha meg kellek rozinak, akkor szóljatok.

ja, a taget tényleg át kéne írni két első körről, eddig sem eszerint mentek az ellenértékek, szerintem nem is kéne ehhez ragaszkodni.Stez
A franchise tag így működik. Az, hogy tagelt játékost másképp is el lehet trade-elni, az nem ide tartozik. Lásd IRL Cassel esete.

több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Hát Tibit sajnálom...
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 245 — Whoops, looks like something went wrong.
Okés.
Ha meg kellek rozinak, akkor szóljatok.

ja, a taget tényleg át kéne írni két első körről, eddig sem eszerint mentek az ellenértékek, szerintem nem is kéne ehhez ragaszkodni.

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
„A többi csapat ajánlhat szerződést a játékosnak a franchise tag használata után, ekkor a játékos eredeti csapatának 2 lehetősége van:
• megfizetni ezt az összeget és ekkora a játékos a régi csapatánál marad
• két első körös draft pickért elengedi a játékost”
Ezt mi mondjuk eddig így nem használtuk, csak trade-elhető volt a játékos tagelés után, de nem lehetett új összeget ajánlani, és 2 elsőkörösért elhozni (ment az olcsóbban is, azoknál, akiket el akartak engedni 😛)

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Lesz új denveri, már Stormot megkérdeztem vagy egy hete, de ő marad Ram, így új ember fog jönni.

ne találgassatok.

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 245 — Whoops, looks like something went wrong.
Ha kell, és nincs elég, akkor leszek Rosenhaus tag.
Bár kétlem, hogy nagyon rám vágynátok.
Broncos GM lesz új? Mert nem úgy néz ki, hogy Tibi nagyon tudná, vagy akarná majd vinni a csapatát.
Mondjuk engem nem kifejezetten érdekel, hogy ki ellen kell tolni, csak kíváncsiságból kérdezem.

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ha nem a Madden lesz a jövőben is a simprogram, akkor a posztonkénti korlátokat lehetne módosítani talán