GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 911
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Bailey ettől függetlenül szerintem teljesen jó rúgó, én tuti nem cserélném le 😊

több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Én inkább nem teszem be a draftjaimat, mert még a végén én szégyellem el magam amiatt, hogy milyen jól draftolok... 😀

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Lefeged a kibaszott legalja

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
2/4 Leonard Hankerson: IRL is jóval később vitték el, mint vártam és sajnos sem a campekben sem a pre meccseken nem úgy teljesített, hogy számíthattak rá. A sérülések után egyre több bizalmat kapott amivel élt is, a Phins ellen a 100 yardot is átlépte azonban megsérült -> IR, ha jövőre is ilyen inkonzisztens marad nem sokra megyek vele, ha a jobbik arcát mutatja akkor meg bármire képes lehet.

3/34 Ahmad Black: A rosteren se sikerült megmaradnia, azóta a PSből már feltörte magát, 2 tacklet sikerült összehoznia.

4/1 James Brewer: Sérült sajnos, de neki amúgy is a jövőben kell bizonyítania az egyre öregedő Giants O-Lineban.

4/2 Colin McCarthy: Ruud sérülése után azért megmutatta, hogy eléggé vadállat, igazi vezér volt rookieként a védelemben, jövőre ha mindketten egészségesek lesznek tuti többet fogják őket rotálni. Örülünk.

4/10 Shareece Wright: Chargers PS-ben kezdett azóta Blackhez hasonló úton jár.

5/3 Joe Lefeged: Höri imádja, így nyilván a Coltsnál boldogítja az embereket, volt már kezdő, 2 intje van, visszahordani is szokott.

5/7 Alex Green: IR pedig lett volna lehetősége bizonyítani, na majd jövőre.

7/2 Andre Smith: UDFA, jelenleg a Bears rosterén tesz semmit.

7/34 Damien Berry: Ravens PS.

UDFA 1. kör Jacquian Williams: Újoncként 6. a Giants tackle listáján, volt már kezdő is, pár rookie mistake, de simán övé a jövő.

UDFA 2. kör Richard Gordon: Blokkoló TE/FB poszton volt már kezdő is, van egy elkapása, van benne lehetőség.

UDFA 3. kör Ollie Ogbu: Colts PS

UDFA 4. kör Taylor Potts: Rams PS-ig vitte, azóta FA

Rosterfeltöltés vol 1. Darvin Adams: Panthers kerettag, még nem lépett pályára

Rosterfeltöltés vol 2. Kai Forbath: non-football inj. a Cowboysnál de ha Bailey-t továbbra is ilyen jó ütemben jegelik a meccsek végén, nagy jövő elé nézhet.

na asszem én is összeszedtem minden rookiemat, eléggé felemás, szezon elején sokkal rosszabbnak nézett ki.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 245 — Whoops, looks like something went wrong.
Na akkor én is.
Mindenki szar, de egyet legalább elcseréltem, hogy másnál legyen szar 😂
Kerrigan meg király, remekül draftolt helyettem Rata 😊

több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
No akkor én is.
Patrick Peterson, CB (LSU) CB-ként kicsit sok a szabálytalanság, de elég jól nyomja, returnerként, de első évében PB.
Marvin Austin, DT (North Carolina) IR, remélem jó sorsa lesz ettől függetlenül.
Andy Dalton, QB (TCU) 1st alternate PB. Második körből nem is rossz.
Marcus Gilbert, OT (Florida) Stabil kezdő a Steelz falában
Stephen Paea, DT (Oregon State) Kezdő és nem is rossz statokkal.
Kendall Hunter, RB (Oklahoma State) csere futó, remek statokkal
Greg Romeus, DE (Pittsburgh) who?
Greg Little, WR (North Carolina) Stabil kezdő sok droppal, de remek fejlődési lehetőség van benne.
Taiwan Jones, RB (Eastern Washington) 3. számú futó sokat sérült
Cecil Shorts III, WR (Mount Union) Talán slot lesz belőle.
Jah Reid, OT (Central Florida) csere még kellemes potenciállal.
Bruce Miller, DE (Central Florida) Kezdett egyet kettőt, majd sérült lett.

Nem lesz ez rossz 😊
több mint 12 éve
visi_b New England Patriots 738 — Comeback
Én is megnéztem a draftoltjaim mit hoztak:
2/20 DeMarco Murray: sérüléséig kiváló volt, remélem visszatér és legalább ilyen jó lesz
3/19 Quan Sturdivant: Cardinals PS
4/18 Rashad Carmichael: Texans, IRen pihen, lehet még valami belőle talán
5/20 Lawrence Wilson: Panthers PSben, volt már egy drogügye is
7/18 Kevin Rutland: kellemes meglepetés, Jaguars, van INTje is (thx JJ)

UDFAim:
Anthony Sherman: Cardinals FB, volt elkapása, játszott
Frank Kearse: Carolina DT/NT, van fél sackje, és legalább valamennyit a pályán volt.
Armon Binns: Bengals PS
David Sims: elvileg a Browns PSben van, de nem nagyon találtam róla semmit
Jeff Tarpinian: Patriots keret tag volt, IRre került a spec teamben elég jól játszott

több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
na akkor ideje letörni a jókedvet, hogy nem lesz január elsején szezon kezdet, mert Döme elveszett 😊Höri
Ez max. Delonsot zavarja, engem nem. 😀szaba
Csak előkerül, ha nem, akkor marad a Madden. Azzal is ment évekig.
Miért zavarna?
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 470
na akkor ideje letörni a jókedvet, hogy nem lesz január elsején szezon kezdet, mert Döme elveszett 😊Höri
Ez max. Delonsot zavarja, engem nem. 😀
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát az enyém parádés, LeShoure kapásból IR (csak úgy, mint Gabe Miller, neki még bőven van esélye), Harris csak elvétve látott idén pályát, aztán ennyi volt gyakorlatilag 😀
Mario Harvey rostert sem élt meg sajna, akárcsak Will Hill és Anthony Gray, de Aldrick Robinson és Kris Adams PS-helye sem a legüdítőbb.
Joseph Barksdale-nek igencsak jó esélyei vannak viszont a jövőre nézve, mint ahogy Evan Royster is szépeket domborít az elmúlt hetekben, DeMarcus Dobbs biztatóan kezdett, fog ő még lehetőséget kapni, Da'Rel Scott a fumble-jéig jó volt, azóta visszahordásoknál is alig, Mana Silva meg legalább pályára lépett a második kategóriával ellentétben 😀
Mondjuk ebből LeShoure-nak és Harrisnek kell jövőre nagyot dobbantania, a többi project, aminek a fele ha már bejön jó

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
na akkor ideje letörni a jókedvet, hogy nem lesz január elsején szezon kezdet, mert Döme elveszett 😊

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 470
Lassan lecseng a szezon, így merész állításom szerint a legutóbbi draftom volt a legsikeresebb GM pályám során (nem volt nehéz überelni az eddigieket 😀). Torrey Smith és Jabaal Sheard kedzők lettek, és vállalhatóan teljesítenek, Kerley és Newton pedig stabil rostertagnak nevezhetőek. Két kezdő meg két csere egy 2., egy 3., egy 6. és egy 7. körből nálam már bravúr. 😀
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Jah ezt nem tudtam 😊 Sebaj, akkor majd nem mondja lea SB résztvevő 😀

Egyébként most nézem, a 2012-es pick-eknél a Redskinsnél el van írva a feltétel.
ha Troy Nolan IRL legalább a meccsek felénél egyel többször (50%+1 meccs) lesz kezdő vagy,ha a GM játékban legalább 4 INT-et szerez,akkor 3.kör a Redskinsé,ha nem teljesíti a feltételeket,akkor 4.kör


Itt át kéne írni a redskins-et falconsra 😊
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Smitty és Kalil megy a Hawaiira, Newton első tartalék. Tekintettel arra, hogy igen sanszos hogy Brees/Rodgers megy a Superbowlba, ő is ott lehet.gabokocka
Ha ez így van, akkor az első visszalépésnél (Super Bowl) ott lesz 😊

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Igen, de nekem jönne jól, ha beválasztanák, tehát akár Brees akár Rodgers játszik az SB-n, most kivételesen megy a PB-re is 😀

De egyébként is sokkal valószínűbb, hogy a Stafford, Ryan, Romo trióból hát minimum 2 megelőzi még. Meg egyébként is mindegy, mert ígyis úgyis szarul jártam a trade-el tekintve Cam produktumát 😀
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Bizony, a Rodgers/Brees duó egyik tagja az SB miatt jó eséllyel lemarad, aztán ha jól rémlik, akkor már PB-s, de ha lesz még lemondás, akkor tuti 😀

több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Igor végül csak bukja az idei 1. körös pickjét, bármennyire röhögött rajta a draft után 😀Wyatt
Miért bukná? Ha Nyúton Pro Bowler akkor bukja, és hát nem lett az sajnos. :/fetomy
De az lesz.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Igor végül csak bukja az idei 1. körös pickjét, bármennyire röhögött rajta a draft után 😀Wyatt
Miért bukná? Ha Nyúton Pro Bowler akkor bukja, és hát nem lett az sajnos. :/
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Igor végül csak bukja az idei 1. körös pickjét, bármennyire röhögött rajta a draft után 😀

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 245 — Whoops, looks like something went wrong.
gondoltam azért nem sorolom fel mind a 150 futót, aki megsérült és azt, aki egyetlen másodpercet sem töltött el NFL pályán 😊

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
LeShoure neked smafu? 😀

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 245 — Whoops, looks like something went wrong.
Az idei év öli rendesen a futókat. :/
Charles, AP, Forte, Murray, Hightower, Jackson, mint kezdők

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 470
én meg Megatront
ja, inkább nem, isten a csávó, Tebow IIStez
ha akkora isten, miért nem Tebow inkább a Megatron II?JJ
Sajnos az már nem lehet, a Tebow név osztható szét ilyen esetben, nem a Megatron.
több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 828 — 258. §
én meg Megatront
ja, inkább nem, isten a csávó, Tebow IIStez
ha akkora isten, miért nem Tebow inkább a Megatron II?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 245 — Whoops, looks like something went wrong.
én meg Megatront
ja, inkább nem, isten a csávó, Tebow II