GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 909
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 245 — Whoops, looks like something went wrong.
Ő semmiképpen sem léesz cut 😉
Ki van már számolva a capem és megvannak a playák is, akiket kivágok, Benson 4,5 millája alapból szerepel a capben, amivel számolok. 😊

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Szeretem az ilyen "eladó lesz XY, de nem baj ha nem viszik el, mert nálam is kurvajó lesz, de egyébként szarérhugyér odaadom, de nem baj ha marad, mert tökéletesen jó játékos" történeteket, amiknek a vége cut 😂
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Döméről még mindig semmi hír?
IRL PO-val egy időben pedig jó lenne elkezdeni nekünk is a simmelést :rolleyes:kristof
hétvégén felhívom hogy mi van, addig várunk

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 388 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
kurva jól jártál vele 😛Stez
ja csak abból a pénzből amit keresett még jött Woodhead is. Szóval van 3 backup futóm, aki nem eszik 4,5 millát. Egy gyenge Kezdő nekem nem ért meg 4ésfelet. Benson meg minden csak nem megoldás. hosszú távra meg pláne nem, és ő sem lesz fiatalabb 😊eaglesmcnabb
Woodheaddel is kurva jól jártál. 😀
Leadtad Bensont, majd ugyanúgy ordas RB needed maradt, Addai meg nem keveset eszik amúgy sem. De én még mindig olyan csapatokról beszélek, akiknek kurvára minősíthetetlen az RB corpjuk, nekik megérheti Benson simán. Nyilnávalóan nem a jövő futója, de 2-3 évre még megoldás, 4,5 millát meg csak idén eszik majd, utána 3-mat, ami teljesen vállalható egy starter RB-nél, aki fut 1000 yardokat. Főleg, mivel egyáltalán nem kérek érte lófasz árat sem kb. 😉
Oké, hogy van piac is, de azért nem vagyok benne biztos, hogy olyan baszott sok, használható, de főleg kezdő RB-t engednénk ki, nem szokása senkinek sem.Stez
nálam másfélszer ennyit evett, hosszabbítanom kellett Ngatával, Cullen is kapott rengeteget ( bár ő sajtóértesülések szerint idén távozik a csapattól, nagyon elvágyódik), urlacherrel is hosszabbítanom kell, Orton is milliárdokat keres. Nyilván eladtam.
De amúgy leszarom úgyis Kahlil Bell lesz a kezdő RB-m. Labdába sem rúghattok 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 245 — Whoops, looks like something went wrong.
Én kiengedem Górét.Szegecs
Jól teszed, berántom Őt is. 😊

több mint 12 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
Én kiengedem Górét.


The response must be equal to the threat.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 245 — Whoops, looks like something went wrong.
konkrétan nálam volt tavaly, oszt ingyé se kellett. Jó az más kérdés hogy Addai jött helyette 😀eaglesmcnabb
kurva jól jártál vele 😛Stez
ja csak abból a pénzből amit keresett még jött Woodhead is. Szóval van 3 backup futóm, aki nem eszik 4,5 millát. Egy gyenge Kezdő nekem nem ért meg 4ésfelet. Benson meg minden csak nem megoldás. hosszú távra meg pláne nem, és ő sem lesz fiatalabb 😊eaglesmcnabb
Woodheaddel is kurva jól jártál. 😀
Leadtad Bensont, majd ugyanúgy ordas RB needed maradt, Addai meg nem keveset eszik amúgy sem. De én még mindig olyan csapatokról beszélek, akiknek kurvára minősíthetetlen az RB corpjuk, nekik megérheti Benson simán. Nyilnávalóan nem a jövő futója, de 2-3 évre még megoldás, 4,5 millát meg csak idén eszik majd, utána 3-mat, ami teljesen vállalható egy starter RB-nél, aki fut 1000 yardokat. Főleg, mivel egyáltalán nem kérek érte lófasz árat sem kb. 😉
Oké, hogy van piac is, de azért nem vagyok benne biztos, hogy olyan baszott sok, használható, de főleg kezdő RB-t engednénk ki, nem szokása senkinek sem.

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 388 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Oszt Benson kinek kell? 😀tenorx
konkrétan nálam volt tavaly, oszt ingyé se kellett. Jó az más kérdés hogy Addai jött helyette 😀eaglesmcnabb
kurva jól jártál vele 😛Stez
ja csak abból a pénzből amit keresett még jött Woodhead is. Szóval van 3 backup futóm, aki nem eszik 4,5 millát. Egy gyenge Kezdő nekem nem ért meg 4ésfelet. Benson meg minden csak nem megoldás. hosszú távra meg pláne nem, és ő sem lesz fiatalabb 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 245 — Whoops, looks like something went wrong.
Nálam Benson lesz eladó, és nyilván nem is horribilis áron azért.Stez
Oszt Benson kinek kell? 😀tenorx
konkrétan nálam volt tavaly, oszt ingyé se kellett. Jó az más kérdés hogy Addai jött helyette 😀eaglesmcnabb
kurva jól jártál vele 😛

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 388 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Nálam Benson lesz eladó, és nyilván nem is horribilis áron azért.Stez
Oszt Benson kinek kell? 😀tenorx
konkrétan nálam volt tavaly, oszt ingyé se kellett. Jó az más kérdés hogy Addai jött helyette 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Hogy jövök most ide? 😀
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 245 — Whoops, looks like something went wrong.
Mondjuk konkrétan jövőre nem lesz szerintem már kezdő a Bengalsban 😛Wyatt
Ha nem marad, akkor is lesz pár más csapat, ahová kezdőnek fogják hívni.Stez
Pl.?szaba
Nem írok példát. Nem egy csapat van/lesz, ahol lazán elfér kezdeni és kétlem, hogy munkanélküli maradna. Vagy majd Trent Richardsonék megoldják az összes RB needes csapat gondját? Végül is, ha tenorxen múlik, akkor biztos. 😀

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 469
Mondjuk konkrétan jövőre nem lesz szerintem már kezdő a Bengalsban 😛Wyatt
Ha nem marad, akkor is lesz pár más csapat, ahová kezdőnek fogják hívni.Stez
Pl.?
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 245 — Whoops, looks like something went wrong.
Mondjuk konkrétan jövőre nem lesz szerintem már kezdő a Bengalsban 😛Wyatt
Ha nem marad, akkor is lesz pár más csapat, ahová kezdőnek fogják hívni.

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mondjuk konkrétan jövőre nem lesz szerintem már kezdő a Bengalsban 😛

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 469
4,5 millás backup rb? 😂Szegecs
haromt vinné.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 245 — Whoops, looks like something went wrong.
Túlélem.
De kétlem, hogy nem fog kelleni senkinek sem, amikor egy rakat csapatnál lazán upgrade, nem is kicsit. De hát most ha valaki konkrétan vállalhatatlan RB corppal akar nekimenni a szezonnak, hát tegye, engem az sem fog érdekelni. Nekem habár nem olcsó, viszont baszott erős RB duóm lesz legalább. Ráadásul amilyen kurva nagy máker vagyok, első héten IR-re kerül MoJo. 😀

több mint 12 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
4,5 millás backup rb? 😂


The response must be equal to the threat.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 245 — Whoops, looks like something went wrong.
Nálam Benson lesz eladó, és nyilván nem is horribilis áron azért.Stez
Oszt Benson kinek kell? 😀tenorx
Szerintem jó pár RB needes csapat van, Benson meg 1000 yardos futó, PO csapatban, nem is adom drágán, én úgy gondolom, hogy inkább mennék neki a szezonnak vele, mint egy noname, vagy backup szint RB-vel. De javíts ki, ha hülye vagyok. Legrosszabb esetben marad nálam, több, mint megfelelő backup lesz MoJo mögött, a fizetése pedig úgy is be van kalkulálva, szóval belehalni sem fogok.

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Newman, úgy érzed, hogy az embereid a PO-ban már semmit nem nyújtanak, hogy ilyen hamar értékelsz? 😀

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
IRL PO-val egy időben pedig jó lenne elkezdeni nekünk is a simmelést :rolleyes:kristof
kidobjuk k9el a meccseket aztan csa.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Döméről még mindig semmi hír?
IRL PO-val egy időben pedig jó lenne elkezdeni nekünk is a simmelést :rolleyes:
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Nálam Benson lesz eladó, és nyilván nem is horribilis áron azért.Stez
Oszt Benson kinek kell? 😀
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 245 — Whoops, looks like something went wrong.
Nálam Benson lesz eladó, és nyilván nem is horribilis áron azért.

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Turnerre is lehet majd pályázni, ha valaki titokban megsúgja, hogy kell neki és adna neki szép nagy szerződést, akkor taggel elcserélem. Ha nem súgja meg senki, akkor kimegy lehet piacra és lehet alkudni rá. Vagy megtartom, mivel nincs lassan QB-m jó lesz a 2 elit futó 😛