GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 909
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Üdv Toca, PM megy 😀

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 245 — Whoops, looks like something went wrong.
Tolhatjuk maddennel, hadd fusson Vick is 2000 yardot valami cheattel 😛

több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Okay.

Akkor kérném azokat a játékosokat és instrukciót, hogy kell megcsinálni. Az email címem gdelonso@gmail.com
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
mit kapnál, ha azt mondaná, hogy nem? 😂
én tuti kiégnék 😀Newman
leszarnam oszinten szolva. ennyi baszodas utan egy negativ valaszt vhogyan csak tulelnek 😀
csak valaszoljon mert eddig azert nem fejeztem be a masik focsoportot h ne kelljen halal folosbe megcsinalnom 2x ha nem szimpatikus neki ez a worldpades megoldas.Fake
Mivel nem szólt hogy gáz, én azt javallanám csináld.
Ha gondja lenne vele, szólt volna.
Kellemes lenne elkezdeni.Delonso_
rendben. viszont most megragadnam az alkalmat es megkernelek h segits megcsinalni azt a 91 playert amirol dome meg kb 1 honapja es fentebb emlitest tett.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Életjelet adok, sajnos a ribancok lefoglalják minden időmet de beszámolnék a dolgokról:
még a 2. felére várok a ratinges cucconak, illetve a 91 adat nélküli playa sem lett még megcsinálva mindig, erre is várok. Ha ezeket megkapom, tolom a mókát. Csak hogy lássátok, hogy azért nem elsősorban rajtam múlik a pöcsölés. 😀Döme
Végre bazzeg!
Gondoltam, hogy nehéz a strigó élet.

Preszezon egymás után 4 nap, alapszakasz 2 naponta.

több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
most hajnalban kapod a masodik felet. az elso hianytalan lett es jo a formatum ?Fake
mit kapnál, ha azt mondaná, hogy nem? 😂
én tuti kiégnék 😀Newman
leszarnam oszinten szolva. ennyi baszodas utan egy negativ valaszt vhogyan csak tulelnek 😀
csak valaszoljon mert eddig azert nem fejeztem be a masik focsoportot h ne kelljen halal folosbe megcsinalnom 2x ha nem szimpatikus neki ez a worldpades megoldas.Fake
Mivel nem szólt hogy gáz, én azt javallanám csináld.
Ha gondja lenne vele, szólt volna.
Kellemes lenne elkezdeni.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Életjelet adok, sajnos a ribancok lefoglalják minden időmet de beszámolnék a dolgokról:
még a 2. felére várok a ratinges cucconak, illetve a 91 adat nélküli playa sem lett még megcsinálva mindig, erre is várok. Ha ezeket megkapom, tolom a mókát. Csak hogy lássátok, hogy azért nem elsősorban rajtam múlik a pöcsölés. 😀Döme
most hajnalban kapod a masodik felet. az elso hianytalan lett es jo a formatum ?Fake
mit kapnál, ha azt mondaná, hogy nem? 😂
én tuti kiégnék 😀Newman
leszarnam oszinten szolva. ennyi baszodas utan egy negativ valaszt vhogyan csak tulelnek 😀
csak valaszoljon mert eddig azert nem fejeztem be a masik focsoportot h ne kelljen halal folosbe megcsinalnom 2x ha nem szimpatikus neki ez a worldpades megoldas.
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Életjelet adok, sajnos a ribancok lefoglalják minden időmet de beszámolnék a dolgokról:
még a 2. felére várok a ratinges cucconak, illetve a 91 adat nélküli playa sem lett még megcsinálva mindig, erre is várok. Ha ezeket megkapom, tolom a mókát. Csak hogy lássátok, hogy azért nem elsősorban rajtam múlik a pöcsölés. 😀Döme
most hajnalban kapod a masodik felet. az elso hianytalan lett es jo a formatum ?Fake
mit kapnál, ha azt mondaná, hogy nem? 😂
én tuti kiégnék 😀

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Életjelet adok, sajnos a ribancok lefoglalják minden időmet de beszámolnék a dolgokról:
még a 2. felére várok a ratinges cucconak, illetve a 91 adat nélküli playa sem lett még megcsinálva mindig, erre is várok. Ha ezeket megkapom, tolom a mókát. Csak hogy lássátok, hogy azért nem elsősorban rajtam múlik a pöcsölés. 😀Döme
most hajnalban kapod a masodik felet. az elso hianytalan lett es jo a formatum ?
több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Életjelet adok, sajnos a ribancok lefoglalják minden időmet de beszámolnék a dolgokról:
még a 2. felére várok a ratinges cucconak, illetve a 91 adat nélküli playa sem lett még megcsinálva mindig, erre is várok. Ha ezeket megkapom, tolom a mókát. Csak hogy lássátok, hogy azért nem elsősorban rajtam múlik a pöcsölés. 😀
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
en mindenkit eladok csak van akit dragan 😛Fake
Majd valamikor írd meg, hogy mennyire drága Watt
Newman, úgy érzed, hogy az embereid a PO-ban már semmit nem nyújtanak, hogy ilyen hamar értékelsz? 😀Wyatt
Mindegyik nyer egy gyűrűt, még idén! Az nem számít, ha nem egy csapatban vannak.Newman
Mindent értek 😀

több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Newman, úgy érzed, hogy az embereid a PO-ban már semmit nem nyújtanak, hogy ilyen hamar értékelsz? 😀Wyatt
Mindegyik nyer egy gyűrűt, még idén! Az nem számít, ha nem egy csapatban vannak.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
en mindenkit eladok csak van akit dragan 😛
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Majd lesz, ha vége a szezonnak 😊
Inkább adnád el Wattot 😛

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
nincs d# elemzes 😕
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na hány topicban? 😊 Szerintem csak itt, mondjuk nem tudom amúgy sem, hogy miért zavar, de szimplán ugord át
Am, meg csak Stez felvetésére írtam, nyilván egyike voltam a szerinte vállalhatatlan RB-sorú csapatoknak

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
es te kivel csevegtel ? magaddal ? 😀
meg mielott tulzottan magadra venned inkabb konstruktiv leszek es kurvara nyitott :
a kurva erdekes arra vonatkozott h a forum nemtom hany topikjaban es hanyszor targyaltad ki
a futo helyzetedet. most meselj inkabb a defensedrol mert az meg nem leragott csont es igy valoban
kurva erdekes lehet a nota.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
No, akkor már egy csomóan gondolják így, még szerencse, hogy ez egy csevegő, így pont ez a célja, szal mindenki örül 😊

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
hat ez kurva erdekes
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nekem vállalhatatlan tűnő RB-részlegem volt az elmúlt hetekig, de LeShoure végülis csak korai pick, neki egy évet még tuti adok, Royster 6. körösként nagyon biztatóan teljesít, LT valszeg visszavonul, de Da'Rel Scott ott pöcög még, visszahordóként is jó lesz, szal annyira nem vészes, úgyis a passzjáték visz majd előre ezúttal is minket 😛

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 245 — Whoops, looks like something went wrong.
fasza 😀

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
hát ez kurva érdekesbriareos
azt hittem csak én unom

több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 505 — StuG Life
hát ez kurva érdekes

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 245 — Whoops, looks like something went wrong.
Abszolút természetesen így van, hiszen mindig így van 😊fetomy
Nem, tavaly más volt a helyzet, ott Mossal gond volt, mert buziként keresett 8 millát. Azt egy évig sem tudtam túlélni, hogy aztán FA legyen. Benson 4,5 millája egy évig nem vészes, utána meg a 3 millákat már simán bekalkulálom a capbe, ha arra lesz szükség. De most annyi szintjéhez képest sokat kereső játékosom van, hogy nem lesz szükség Benson kivágására, mert nagytakarítás lesz rajta kívül, és elég sok helyem lesz majd, hogy megtartsam. Az már más tészta, hogy enyhe luxus lesz backupként, de ha MoJot kisimmeli Höri a játékból, jól jönne majd még nagyon, bár remélem nem lesz rá szükség.. De elsőszándékból trade blockra rakom, nyilván. Ha van rá lehetőség, nem szívesen padoztatok ilyen fizuval senkit sem, de rászorulva akkor sem leszek majd a cutra, szóval nincs gond vele.

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Abszolút természetesen így van, hiszen mindig így van 😊