GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 909
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 12 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
Én maradok Rózsa.


The response must be equal to the threat.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
ja egyet elfelejtettem dome ! ha kellenenek a ps tagok is azok 0/100asok !Fake
Persze, a PS-sek alapból 0-ák. Igazából lehet utálni fogsz, de rájöttem hogy szerintem a potenciállal fölösleges baszódni, mert az többévrs sztori, nekünk meg az úgyis mindegy 😛
Döme
lol. hadd ne mondjam mennyi idonyi szarozas volt a potencial beirkalasa foleg az aljanepnel 😂
amikor minden marhat kiwikipediazol akinek vmiert nincs az agyadban a teljes palyafutasa h ne irj full allatsagot es 70-85 v 100 legyen a potencialja 😀
amugy sztem nem felesleges mivel igy sulyozni lehet ket 0s v 1s ember kozti kulonbseget adott szezonbeli varhato teljesitmenyuket figyelembe veve de a tobbi ratingcsoportnal is volt ilyen haszna.
mondjuk en meg nem hasznaltam egy pillanatot sem a programot igy hiszek neked. az elso ideny utan ugy is lelehet vonni a megfelelo tapasztalatokat.Fake
Szerintem abszolút nem felesleges, legalább aki akarja, tolhatja több éves módban a simen kívül is, szóval köszi érte 😊

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 245 — Whoops, looks like something went wrong.
Jóvan stez, tudjuk, hogy rozi akarsz lenni 😀tenorx
Pont leszarom, de köszönöm Emese.
Egyszerűen le kéne zárni minden felvetést vagy javaslatot, hogy nyugiban el lehessen kezdeni néhány napon belül a szezont és szarni mindenre.
Legyél te rozi, nem kifejezetten izgat.
Ettől függetlenül nem azért válallkoztam rá, mert olyan kurvára nem akarom csinálni, nyilván. Szívesen csinálnám majd, ha kell. De hogy ezen mit kell kötözködni?

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Szavazzunk rózikról akkor. Szedjük össze, kik lennének, és ha több, mint amennyien kellenek, akkor voksolunk, aztán cső.
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Jóvan stez, tudjuk, hogy rozi akarsz lenni 😀
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 245 — Whoops, looks like something went wrong.
Jah köszi a melótokat!

Viszont amire tojik bárki is válaszolni, az a rozi névsor. Jó páran mondták (köztük én is), hogy vállaljuk, de azóta sem lett megbeszélve a végleges névsor.
Inkább ide írom/kérdezem, nem a javaslatokba, hogy azzal most épp mi a helyzet?

több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 267 — Keep pounding
Kösz mindenkinek aki melózott vele, gondolom nem volt egyszerű!

A lényeg hogy megvan, és kezdődhet a sim majd az újabb offseason!

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
😂
Az mi kurvanagy volt? A mai napig sírok rajta. 😀
Mindegy, szaba örülhet egy évig... 😛Newman
igazabol nem is a rivers mekkora kiraly temara gondolok
(ami utan megszakadt a kommunikacio 1-2 hetig 😀) hanem ugy zusammen az egeszre.
jozsika meg pistike 3as 4es v 5os v 6os ... es kozben nyilvan nezegessem h mennyinek kell lennie 😀
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
ja egyet elfelejtettem dome ! ha kellenenek a ps tagok is azok 0/100asok !Fake
Persze, a PS-sek alapból 0-ák. Igazából lehet utálni fogsz, de rájöttem hogy szerintem a potenciállal fölösleges baszódni, mert az többévrs sztori, nekünk meg az úgyis mindegy 😛
Döme
lol. hadd ne mondjam mennyi idonyi szarozas volt a potencial beirkalasa foleg az aljanepnel 😂
amikor minden marhat kiwikipediazol akinek vmiert nincs az agyadban a teljes palyafutasa h ne irj full allatsagot es 70-85 v 100 legyen a potencialja 😀
amugy sztem nem felesleges mivel igy sulyozni lehet ket 0s v 1s ember kozti kulonbseget adott szezonbeli varhato teljesitmenyuket figyelembe veve de a tobbi ratingcsoportnal is volt ilyen haszna.
mondjuk en meg nem hasznaltam egy pillanatot sem a programot igy hiszek neked. az elso ideny utan ugy is lelehet vonni a megfelelo tapasztalatokat.
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 469
Kösz mindenkinek aki hozzátett ahhoz, hogy végül sikerüljön megcsinálni az adatbázist! Nagy meló lehetett vele, szóval le a kalappal.szaba
koszi es igazan nincs mit sot en jobban meglennek elegedve ha addigra lettunk vna kesz ahogy az meg lett igerve (dec 6). az erdekesseg kedveert ha mar az ido szoba kerult : (es kurvara nem azert h verjem magam vagy barmi csak tisztan az erdekesseg kedveert mivel elegge szamontartottam h mennyi ido baszodik el ra h legkozelebb ne tortenjen ilyen csuszas ) sac/kb olyan 70-75 munkaora volt az egesz.
eleinte sokat vitaztunk azon amikor az elitkozeli csoportokat csinaltuk h kik legyenek benne utana meg amikor azt letudtuk akkor a potencialon meg a kurvasok playa elrendezesevel csesztuk el a kibaszott sok idot a 0-1-2 bandanal (cirka 1300 jatekos) 😀

ja egyet elfelejtettem dome ! ha kellenenek a ps tagok is azok 0/100asok !Fake
😂
Az mi kurvanagy volt? A mai napig sírok rajta. 😀
Mindegy, szaba örülhet egy évig... 😛Newman
Az utolsó bő esztendő.
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Kösz mindenkinek aki hozzátett ahhoz, hogy végül sikerüljön megcsinálni az adatbázist! Nagy meló lehetett vele, szóval le a kalappal.szaba
koszi es igazan nincs mit sot en jobban meglennek elegedve ha addigra lettunk vna kesz ahogy az meg lett igerve (dec 6). az erdekesseg kedveert ha mar az ido szoba kerult : (es kurvara nem azert h verjem magam vagy barmi csak tisztan az erdekesseg kedveert mivel elegge szamontartottam h mennyi ido baszodik el ra h legkozelebb ne tortenjen ilyen csuszas ) sac/kb olyan 70-75 munkaora volt az egesz.
eleinte sokat vitaztunk azon amikor az elitkozeli csoportokat csinaltuk h kik legyenek benne utana meg amikor azt letudtuk akkor a potencialon meg a kurvasok playa elrendezesevel csesztuk el a kibaszott sok idot a 0-1-2 bandanal (cirka 1300 jatekos) 😀

ja egyet elfelejtettem dome ! ha kellenenek a ps tagok is azok 0/100asok !Fake
😂
Az mi kurvanagy volt? A mai napig sírok rajta. 😀
Mindegy, szaba örülhet egy évig... 😛

több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
ja egyet elfelejtettem dome ! ha kellenenek a ps tagok is azok 0/100asok !Fake
Persze, a PS-sek alapból 0-ák. Igazából lehet utálni fogsz, de rájöttem hogy szerintem a potenciállal fölösleges baszódni, mert az többévrs sztori, nekünk meg az úgyis mindegy 😛

Na akkor mostantól kérnék pár napi türelmet, hogy összedobjam a ratingeket is a táblában (ez is gyorsan megoldható folyamat 😛), aztán indulhatunk.
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Elvagytok 😀
Inkább kezdjük oszt akkor lehet flamelni azért, mert a Detroit már megint elver mindenkit (not).
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Meg Wyatt, meg Tenor, meg egyebek a fórumon. De mint írtam lezártam ezt a dolgot.
Ám annyi bizonyos, bármit csinálsz vagy vállalsz el, elég komoly fenntartással fogom azt kezelni.Delonso_
1 Fontos, hogy a mesét tájszólással mondjuk, hogy a gyerek tudja, hogy az apja egy büdös nagy paraszt.
2 Mekkora szerencse h megengedhetem magamnak azt a luxust h belefossak a fenntartasodba 😀Fake
No ezen üzeneted kb el is mond rólad mindent amit tudni érdemes.Delonso_
mostmar tudom mi hianyzott az eletembol. koszonom 😊 de ha nem haragszol meg valahogy nem sirom tele a kisparnam h egy altalam ennyire sokra tartott szemely igy velekedik rolam a forumposztjaim alapjan 😀
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Kösz mindenkinek aki hozzátett ahhoz, hogy végül sikerüljön megcsinálni az adatbázist! Nagy meló lehetett vele, szóval le a kalappal.szaba
koszi es igazan nincs mit sot en jobban meglennek elegedve ha addigra lettunk vna kesz ahogy az meg lett igerve (dec 6). az erdekesseg kedveert ha mar az ido szoba kerult : (es kurvara nem azert h verjem magam vagy barmi csak tisztan az erdekesseg kedveert mivel elegge szamontartottam h mennyi ido baszodik el ra h legkozelebb ne tortenjen ilyen csuszas ) sac/kb olyan 70-75 munkaora volt az egesz.
eleinte sokat vitaztunk azon amikor az elitkozeli csoportokat csinaltuk h kik legyenek benne utana meg amikor azt letudtuk akkor a potencialon meg a kurvasok playa elrendezesevel csesztuk el a kibaszott sok idot a 0-1-2 bandanal (cirka 1300 jatekos) 😀

ja egyet elfelejtettem dome ! ha kellenenek a ps tagok is azok 0/100asok !
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Meg Wyatt, meg Tenor, meg egyebek a fórumon. De mint írtam lezártam ezt a dolgot.
Ám annyi bizonyos, bármit csinálsz vagy vállalsz el, elég komoly fenntartással fogom azt kezelni.Delonso_
1 Fontos, hogy a mesét tájszólással mondjuk, hogy a gyerek tudja, hogy az apja egy büdös nagy paraszt.
2 Mekkora szerencse h megengedhetem magamnak azt a luxust h belefossak a fenntartasodba 😀Fake
No ezen üzeneted kb el is mond rólad mindent amit tudni érdemes.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Meg Wyatt, meg Tenor, meg egyebek a fórumon. De mint írtam lezártam ezt a dolgot.
Ám annyi bizonyos, bármit csinálsz vagy vállalsz el, elég komoly fenntartással fogom azt kezelni.Delonso_
1 Fontos, hogy a mesét tájszólással mondjuk, hogy a gyerek tudja, hogy az apja egy büdös nagy paraszt.
2 Mekkora szerencse h megengedhetem magamnak azt a luxust h belefossak a fenntartasodba 😀
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 469
Kösz mindenkinek aki hozzátett ahhoz, hogy végül sikerüljön megcsinálni az adatbázist! Nagy meló lehetett vele, szóval le a kalappal.
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Meg Wyatt, meg Tenor, meg egyebek a fórumon. De mint írtam lezártam ezt a dolgot.
Ám annyi bizonyos, bármit csinálsz vagy vállalsz el, elég komoly fenntartással fogom azt kezelni.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Te vagy a hangadó, meg az aki bár sosem teljesíti amit ígér, mégis bicskanyitogatóan szól be mindenkinek.
Azonban egy jó ideje azért küzdök láthatóan, hogy elinduljon az idény, nem azért hogy ellehetetlenedj. Ha más stoppolta volna fél évig arra a másra haragudnék/ ajánlanám a segítségem.
Ám Höri kérésére ezt a témát lezártam, örülök ha kész lett.Delonso_
somos doktor receptjere egy kis xanaxszal is szolgalhatok hamar ilyen szepen szotbirsz fogadni.
mindenki = te ? 😀
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
megvan az egesz baszas. kipattintva elkuldve.
remelhetoleg senkinek sem lesz higfosasa az ertekiteletemtol.
es koszi a turelmet mindenkinek meg1x. ha iden bizalmat szavaz a management akkor az ideibol tanulva mar jovo honap vegen nekiallunk megcsinalni az aktuell rostert h szezon lehessen mar julius/augusztusban.

amugy kurvanagy csavo vagy delonso 😀 azt vagod amugy h nem en csinaltam egyedul v csak annyira
hozzaszoktal h velem ugatsz h az mar nem is szamit ? 😀
mindenesetre koszi a segitseget dome es a tobbiek neveben is ahhoz a 91 emberhez.Fake
Te vagy a hangadó, meg az aki bár sosem teljesíti amit ígér, mégis bicskanyitogatóan szól be mindenkinek.
Azonban egy jó ideje azért küzdök láthatóan, hogy elinduljon az idény, nem azért hogy ellehetetlenedj. Ha más stoppolta volna fél évig arra a másra haragudnék/ ajánlanám a segítségem.
Ám Höri kérésére ezt a témát lezártam, örülök ha kész lett.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
megvan az egesz baszas. kipattintva elkuldve.
remelhetoleg senkinek sem lesz higfosasa az ertekiteletemtol.
es koszi a turelmet mindenkinek meg1x. ha iden bizalmat szavaz a management akkor az ideibol tanulva mar jovo honap vegen nekiallunk megcsinalni az aktuell rostert h szezon lehessen mar julius/augusztusban.

amugy kurvanagy csavo vagy delonso 😀 azt vagod amugy h nem en csinaltam egyedul v csak annyira
hozzaszoktal h velem ugatsz h az mar nem is szamit ? 😀
mindenesetre koszi a segitseget dome es a tobbiek neveben is ahhoz a 91 emberhez.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Juppíííí

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Megkapom Fake-től a maradék két csapatot elvileg még ma, este behegesztem az excel-fájlba (kb. hányingerem van már ha ránézek 😀), ill. a Del által elkészített playákat - köszi -, és holnap igyekszem szimulációképes állapotba hozni ezt a szart, azt indulhat a móka.Döme
amint megvagy indítsd, nehogy az én jelzésemre várj

több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
nem kell a balhéHöri
Úgy érzem elég tárgyilagos voltam.
Van egy probléma, miszerint egyetlen dolog hiányzik a játékhoz, a ratingek.
Ha nem készül el, be kell látni nem lesz meg akkor sem ha még tízszer meg van ígérve, azaz másnak kell elkészítenie. Mivel így is alig van idő az IRL FA-ig.