GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 216
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Soldi van játékos akit annyit cikiztél már mint Flaccot ?
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Címvédőként sztem természetes, hogy nem értek egyet a helyezésemmel, de köszi braxa ezt az igényes, tartalmas áttekintő munkát.

Bár Crowdert lehúzod és szó sincs arról, hogy elit lenne, de végignézve a Pats és a Colts D-jét, még így is bőven oda-visszaverem mindkettőt minden egységét (DL, LB, sec) nézve, ráadásul Timmons mellett, aki az én megítélésém szerint a liga legjobb, legsokoldalúbb 3-4-es ILB-je, méghozzá magasan (na neki zokszó nélkül meg fogom adni franchise tag értéket), bőven elég egy átlagos playa. (Zárójelben megjegyzem Orakpo és az LB-corp PR-megítélését sztem nem befolyásolja, hogy ki mennyiért érkezett, csak az számít PR-szempontból, hogy Orakpo van ott.) Épp ezért egyiket se sorolnám magam elé. Az RB-corp szintén nem elit, ahogy írtad, de nem mintha a 2 legfőbb riválisomnak annyival jobb lenne, sőt. Tehát a D miatt, amely egyértelműen jobb a Coltsénál és a Patsénél is, sztem enyém az előny.

Gabo csapata valóban bivaly - minden poszton. Kivéve QB... Akinek Flacco a QB-ja, nálam nem igazán lehet TOP-favorit.

(Nem kritika, csupán ez a véleményem. Még egyszer köszi a munkát)Soldados
örülök h tetszik nektek a mock, ha van ár igény, akkor majd csinálok egyek a draft után is de csak nyáron.
A colotsnál jobb D-d sokkal, de az offensed nagyon messze van tőle.
A pats D nagyon erős, jobb sztem mint a tied.az offenset meg egy kicsit érzem jobbnak.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Címvédőként sztem természetes, hogy nem értek egyet a helyezésemmel, de köszi braxa ezt az igényes, tartalmas áttekintő munkát.

Bár Crowdert lehúzod és szó sincs arról, hogy elit lenne, de végignézve a Pats és a Colts D-jét, még így is bőven oda-visszaverem mindkettőt minden egységét (DL, LB, sec) nézve, ráadásul Timmons mellett, aki az én megítélésém szerint a liga legjobb, legsokoldalúbb 3-4-es ILB-je, méghozzá magasan (na neki zokszó nélkül meg fogom adni franchise tag értéket), bőven elég egy átlagos playa. (Zárójelben megjegyzem Orakpo és az LB-corp PR-megítélését sztem nem befolyásolja, hogy ki mennyiért érkezett, csak az számít PR-szempontból, hogy Orakpo van ott.) Épp ezért egyiket se sorolnám magam elé. Az RB-corp szintén nem elit, ahogy írtad, de nem mintha a 2 legfőbb riválisomnak annyival jobb lenne, sőt. Tehát a D miatt, amely egyértelműen jobb a Coltsénál és a Patsénél is, sztem enyém az előny.

Gabo csapata valóban bivaly - minden poszton. Kivéve QB... Akinek Flacco a QB-ja, nálam nem igazán lehet TOP-favorit.

(Nem kritika, csupán ez a véleményem. Még egyszer köszi a munkát)


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Dobogó 😀 elégedett vagyok, draft után előzni fogokHöri
hajrá, én inkább év végén előznék 😀Wyatt
ha én eléd kanyarok, nincs visszaelőzésHöri
akkor nem engedlek
behúzom 1/16-ra Rambót, és véged

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Dobogó 😀 elégedett vagyok, draft után előzni fogokHöri
hajrá, én inkább év végén előznék 😀Wyatt
ha én eléd kanyarok, nincs visszaelőzés

több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
azért látszik mennyire utál a madden
itt egy cserével és 2 fontos távozó FAvel no 6
a madden meg top 10-es draft picket hozottOrk
Ez az egyik opció...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Dobogó 😀 elégedett vagyok, draft után előzni fogokHöri
hajrá, én inkább év végén előznék 😀

több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
azért látszik mennyire utál a madden
itt egy cserével és 2 fontos távozó FAvel no 6
a madden meg top 10-es draft picket hozott
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Dobogó 😀 elégedett vagyok, draft után előzni fogok

több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
korrekt az én értékelésem, a többit majd később nézem át
köszönet a melóért 😊

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
A GMek akik egyébként azt jelölték be, hogy nem jó nekik a 24.e semmiképp nem tudják megoldani, hogy itt legyenek?tenorx
Rám nem lehet panasz, ezzerel küzdők, hogy ott legyek, főleg, mivel a pickeim nagy része negyedik kör végétől van (8-ből 7). Gépet már szereztem, amin van valamilyen lassú kis net (talán egy megát eléri), de kérdés, a chat mennyire fog rajta behalni, szóval azért biztonság kedvéért lehet utolsó percben küldök listát valakinek. Illetve, lehet wifivel laptopra megoldom, akkor még jobb, bár az a szomszéd nete lesz 😀
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
nos hát nekem nincsen másnap iskola, úgyhogy szívesen átveszek néhány picket 😀fetomy
nem mintha höri nem ironizált volna, de húsvét hérfőn am senkinek nincs iskolakristof
oh man... 😂 jó lenne, ha néha értenék a poénjaimat bakker... 😀 szerinted én miért írtam? 😀
(jó nekem amúgy sincsen, de per pill lényegtelen 😛)
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
nos hát nekem nincsen másnap iskola, úgyhogy szívesen átveszek néhány picket 😀fetomy
nem mintha höri nem ironizált volna, de húsvét hétfőn am senkinek nincs iskolakristof
nekem vanSzegecs
Az élet iskolája 😊
Egész jól állok a PR-ben, braxa kösz, legyen igazad 😊
több mint 13 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
nos hát nekem nincsen másnap iskola, úgyhogy szívesen átveszek néhány picket 😀fetomy
nem mintha höri nem ironizált volna, de húsvét hérfőn am senkinek nincs iskolakristof
nekem van


The response must be equal to the threat.
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 155 — Eagles fan
Viszont menni kell hajnalban locsolni 😛 (nem is emlékszem mikor voltam utoljára 😊 )

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
nos hát nekem nincsen másnap iskola, úgyhogy szívesen átveszek néhány picket 😀fetomy
nem mintha höri nem ironizált volna, de húsvét hérfőn am senkinek nincs iskola
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
irony failWyatt
ennyire nem vagyok alap 😛 főleg, hogy már hatszázszor volt ironizálás az iskola-vs egy késő esti fentmaradás témakörben... 😊
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Sheldon Fetomy Cooper
több mint 13 éve
visi_b New England Patriots 738 — Comeback
irony failWyatt
😂

több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
😊 na ja. Ennyi a megoldás.
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 155 — Eagles fan
Delonso úgyis árulja az egyperegyet, oda kell neki érte adni az összes picket és a probléma máris megoldott - nem kell hosszú listát írni és az sem fordulhat elő hogy elviszik a kinézett játékost 😀

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
😊 jajj
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
irony fail

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Egyébként én pont azért támogatnám,hogy a 7. körösöket lehessen tradelni, mert akkor olyanok vennék meg azokat, akik ténylegesen ott is maradnak a végéig, és nem az lesz, hogy akár listával akár anélkül, 2-3 ember húzogat 16-nak, mert most lefogadom, hiába van 32 csapatnak pickje ott, a liga nagyon max fele lesz ott.

Míg akár én pl. ígyis úgyis itt szoktam maradni, simán vennék 2-3 7. köröst, ha nem többet 😛fetomy
de fetomy, a 7. kör már nagyon nagyon későn van.
23 óra után.
nem lehet senkitől sem elvárni, hogy ennyit virrasszon (minden évben!) miközben másnap iskola.Höri
nos hát nekem nincsen másnap iskola, úgyhogy szívesen átveszek néhány picket 😀
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Egyébként én pont azért támogatnám,hogy a 7. körösöket lehessen tradelni, mert akkor olyanok vennék meg azokat, akik ténylegesen ott is maradnak a végéig, és nem az lesz, hogy akár listával akár anélkül, 2-3 ember húzogat 16-nak, mert most lefogadom, hiába van 32 csapatnak pickje ott, a liga nagyon max fele lesz ott.

Míg akár én pl. ígyis úgyis itt szoktam maradni, simán vennék 2-3 7. köröst, ha nem többet 😛fetomy
de fetomy, a 7. kör már nagyon nagyon későn van.
23 óra után.
nem lehet senkitől sem elvárni, hogy ennyit virrasszon (minden évben!) miközben másnap iskola.