GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 309
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Ilyen elv alapján soha egyetlen Steelers játékos sem lehet bust, mert minimum 2-3 évet kell rá várni.. utána meg megszolgálta a helyét, mint jó special teamer 😛

Sajnálom, az IRL Steelers benchelési struktúrája nem kedvez az értékelési rendszeremnek a GM játékban... szopó. Mivel Harrison/Woodley ott van egy darabig.. nem lehet tudni, mikkorra lesz kezdő... és ez már alapból egy negatívum.. ahelyett ugyanis, hogy játszana, a padon ül. Ennyi... lehet, hogy még 2-3 évig rothad a padon.. sosem lehet tudni.
Mivel így is elég nehéz összehasonlítani a 2007-2010-es közötti összes draftot, meghallgatom a sirámaid, de nem igazán változtat az értékelési módszereimen, ami az eddig eltelt eseményeken, a múlton/jelenen alapul. Nem fogom az összes játékosnál elképzelni a jövőjüket kristálygömbből (pláne nem mindegyiknél a saját homár fanjeik véleménye alapján), különben elég nehéz lenne bármilyen szar picket is találni.

Előre kíváncsi vagyok, hogy Medencés Gilbertnél, aki jóval előrébb van a listán, ott mekkora hisztit fogsz csapni 😛 (van egyébként pozitív picked is a listán.. majd azt is meglátod)


Jah, és IRL nem írtam le Worilds jövőjét, Timmonsot korábban meg pláne nem.. őt speciel többet hypoltam, mint a helyi beat writereitek 80%-a... úgyhogy ne vagdoss mindenféle hülyeséget/személyeskedést a fejemhez, pls.

PS: amúgy az is előfordulhat, hogy valakit rosszul ítélik meg/kihagyok a listáról... ez van. Én el tudom ismerni a hibámat, és ha Worilds Pro Bowler lesz 3-4 év múlva, majd mea culpázok nagyban.
De nehogymár megint megmagyarázd, hogy miért steal minden picketek.. amikor speciel tavaly mindenki azon röhögött, hogy húztatok a rendszerbe nem igazán illő két LB-t (mert Worilds nem robbanékony eléggé, Sylvester meg pici ILB-nek)
Na mindegy.. a puding próbája az evés lesz, addig meg azt mondasz, amit akarsz.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Worlids? why?Fucu
Ezt én sem értem... Teljesen jó választás volt, csak nálunk nem lesz/lett azonnal kezdő. Amikor játszott, már most is tudott nyomást gyakorolni... 3. kör végén több mint jó pick.Soldados
HA majd játszik... nem fogok hipotetikus szcenariókat kigondolni... az alapján tudok ítélni ami eddig történt, és ahol jelenleg ül a DC-n. Sztem baromi messze van még a kezdéstől.
Jah, és én nem látom benne a 3-4-es passrusher OLB-t.. de mondjuk ezekkel manapság már vigyázni kell.. eléggé felxibilisen kezelik, egyre inkább.Igor
Bár bizonyára megint megkapom az elfogultság vádját, de ha vki védőként Pittsburgh-be kerül, akkor arra nem éppen azt szokták mondani, hogy "rossz helyre került", hanem azt, hogy a lehető legjobb helyre került. Én pl bármelyik GM helyében örülnék, ha egy általam választott védő Pittsburgh-be kerülne, ehhez annyit tennék hozzá, hogy viszont ki kell várni a kedves GM-nek amíg beérik a gyümölcs, de megéri.

A számomra kurtának bizonyuló szemszögedből (értsd: nekem úgy tűnik rengeteg tényezőt figyelmen kívül hagytál) képzelem, hogy értékelted volna Timmons-t pár éve. 😂 Aki kicsit jobban benne van, mindenki tudta, hogy Timmons nem bust, és mégis a liga talán legjobb 3-4-es ILB-jének 2 évet kellett 1. körösként padoznia, de azt hiszem megérte. Vagy vegyük Ziggy Hoodot, 1. körösként szintén 2 évig padozott, s most, amikor kénytelen volt reflektorfénybe lépni, megállta a helyét, s minden idők egyik legjobb futás elleni védekezésének pillére volt. Szted gabo megbánta, hogy annó őt draftolta? Kétlem, csak ki kellett várnia... Worilds már újoncként mutat pozitív jeleket, bár persze nyilván elfogult vagyok, mint mindig, de nekem kifejezetten tetszett. Olyannyira, hogy Fucunál bejelentkeztem érte a GM-játék folyamán... Hogy őszinte legyek, kiindulva IRL drafthelyéből, sztem inkább steal volt, mint almost worst TOP50 pick, csak őt még ki kell várni, valszeg 2012 körül jön el az ideje, de legalább akkor majd a mostani írásodon jót lehet derülni. 😛


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
csak most esett le, hogy annak ellenére hogy nekem végig volt egy 100 millás QB-m ezer évig, mind a 4 évben draftoltam QB-t
az igazán veretes Zabransky-Ostrander-Harrell-McCoy 4-es
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
GM játék: 3/29, New England Patriots
jó hogy megbocsáthatatlan, de az jó 5/32-nek is 😛
szerk
ja és irl sem itt ment el, de még csak nem is ebben az évben 😀 😀
"IRL: 2/31 (2009)"Wyatt
Copy paste miatt volt ilyen :S javítottam...

Amúgy bármilyen draftpick Wangra pazarolása megbocsáthatalan.. ha 3. köröst lősz el rá, sztem TOP 20-ba kerülsz 😛Igor
ott választottam egyet a külföldi portálokon 5. körre saccolt ot-k közül, ez van, fasz voltam 😊

több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
GM játék: 3/29, New England Patriots
jó hogy megbocsáthatatlan, de az jó 5/32-nek is 😛
szerk
ja és irl sem itt ment el, de még csak nem is ebben az évben 😀 😀
"IRL: 2/31 (2009)"Wyatt
Copy paste miatt volt ilyen :S javítottam...

Amúgy bármilyen draftpick Wangra pazarolása megbocsáthatalan.. ha 3. köröst lősz el rá, sztem TOP 20-ba kerülsz 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Igor, ha nem Tony Washington az ultimate legrosszabb választás, akkor ki? 😛 amúgy én sem értem ezt a kategorizálást, mert ha bustokat írnál, az még oké, de a legrosszabb pickek közé pl. Cody Brown nem sorolható, hiszen IRL előbb is kelt el a GM-es pozíciójánál, onnantól meg aztán tényleg nem rajtam múlik, hogy mi lesz vele... 😊 (Kyle Moore-ért sikerült elpasszolnom, jár ezért a plusz pont)JJ
1. vannak nála korábbi UDFA-k is
2. vannak olyan bustok, akik elkeltek, aztán semmit se csináltak

Olyan nevek lesznek még itt, ne aggódj 😛
Az ultimate rossz választás, egy a GM játékban 1/1-ként draftolt IRL UDFA lenne, aki egy percet se játszik aztán az NFL-ben.. és mindenki tudta előre róla, hogy katasztrófa lesz + 1/2, 1/3, 1/4 helyen ugyanazon a psozton három HoF megy el, és még a 7. körben is lehetett két Pro Bowlert húzni az adott poszton.
Asszem ennyi.

Cody Brown: na mit produkált az NFL-ben? 😛
Még ha pech is volt benne (sztem nem csak az... mondtam, illett volna visszaverekednie magát a csapatba... ha 2. körös prospect 😛), akkor is rossz választás volt, és megérdemli a helyét a listán. De ezért a 48... és nem a TOP 10-ben van 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
GM játék: 3/29, New England Patriots
jó hogy megbocsáthatatlan, de az jó 5/32-nek is 😛
szerk
ja és irl sem itt ment el, de még csak nem is ebben az évben 😀 😀
"IRL: 2/31 (2009)"

több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
Zabransky-t nem bántani emlékszem soldi mennyire követelte a csapatába amikor az új több éves rész kezdődött 😀
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
Igor, ha nem Tony Washington az ultimate legrosszabb választás, akkor ki? 😛 amúgy én sem értem ezt a kategorizálást, mert ha bustokat írnál, az még oké, de a legrosszabb pickek közé pl. Cody Brown nem sorolható, hiszen IRL előbb is kelt el a GM-es pozíciójánál, onnantól meg aztán tényleg nem rajtam múlik, hogy mi lesz vele... 😊 (Kyle Moore-ért sikerült elpasszolnom, jár ezért a plusz pont)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
jó, Peterson úgy lett acél, hogy Crunker beleszart a draftba és ő volt a BPA 😀

több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
egyszerűen totálisan érthetetlen számomra igor listája. Hogyan lehet összehasonlítani Mike Mitchellt mondjuk Cushinggal?
Az egyik steal volt az IRL helyéhez képest, de ezen kívül mást nem nagyon tett le az asztalra, max hasznos kiegészítő ember, a másik meg egy első körös itt is és IRL és DROY

valami nagy katyvasz van az agyadban igor. Áthelyeztek Fukushima-ba? 😛haromt
A legjobb pickek, ez a címe. Ebbe belefér mindkettő.. sőt épp az a lényeg, hogy beleférjen.
Amúgy meg szubjektív lista.. úgy csinálom, ahogy akarom 😛 de ha végigolvasod, ki fog derülni, hogy speciel gabonak miért olyan krva jó a csapata (mivel a lista negyedét az ő pickjei teszik ki 😀)

A legrosszabb, az valamivel közelebb lesz egy bustlistához.. de abban is lesznek hátsóbb körös pickek.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
egyszerűen totálisan érthetetlen számomra igor listája. Hogyan lehet összehasonlítani Mike Mitchellt mondjuk Cushinggal?
Az egyik steal volt az IRL helyéhez képest, de ezen kívül mást nem nagyon tett le az asztalra, max hasznos kiegészítő ember, a másik meg egy első körös itt is és IRL és DROY

valami nagy katyvasz van az agyadban igor. Áthelyeztek Fukushima-ba? 😛
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Worlids? why?Fucu
Ezt én sem értem... Teljesen jó választás volt, csak nálunk nem lesz/lett azonnal kezdő. Amikor játszott, már most is tudott nyomást gyakorolni... 3. kör végén több mint jó pick.Soldados
HA majd játszik... nem fogok hipotetikus szcenariókat kigondolni... az alapján tudok ítélni ami eddig történt, és ahol jelenleg ül a DC-n. Sztem baromi messze van még a kezdéstől.
Jah, és én nem látom benne a 3-4-es passrusher OLB-t.. de mondjuk ezekkel manapság már vigyázni kell.. eléggé felxibilisen kezelik, egyre inkább.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Worlids? why?Fucu
Ezt én sem értem... Teljesen jó választás volt, csak nálunk nem lesz/lett azonnal kezdő. Amikor játszott, már most is tudott nyomást gyakorolni... 3. kör végén több mint jó pick.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Campbell első kör nem fért be a top50be ?gabtsi
Sztem nem.. a 2007-es draft pl élmény.. ott 20-ra szűkíteni sem volt egyszerű 😀Igor
hát azzal szerintem pont kár példálózni, ott csak vakok között volt pár félszeműJJ
Sajna, van a félszeműektől is elég vicces ott.. 😊 minthogy teljes történelem itt van, úgy logikus hogy azt is belevettem. De messze ott vannak a legudrvább középső körök.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Campbell első kör nem fért be a top50be ?gabtsi
Aztán ha idén kezdő lesz és jól zörög meg majd én röhögök. 😊
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
Campbell első kör nem fért be a top50be ?gabtsi
Sztem nem.. a 2007-es draft pl élmény.. ott 20-ra szűkíteni sem volt egyszerű 😀Igor
hát azzal szerintem pont kár példálózni, ott csak vakok között volt pár félszemű


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Campbell első kör nem fért be a top50be ?gabtsi
Sztem nem.. a 2007-es draft pl élmény.. ott 20-ra szűkíteni sem volt egyszerű 😀

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Worlids? why?Fucu
Reach, még IRL is overdrafted volt, rossz csapatba került.. 3. körös specteamer szvsz.
De ő nem volt közel a határhoz amúgy..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
most mér? azért mert stealnek tituláltam Hoomanawanuit? Kezdő TE lett, 6 körre.haromt
ja aztán ment IR-re 2 meccs múlva

Deaderick még jobb 😀 hanyadik számú DE? olyan 6.Höri
dehogy ment. kihagyta az elejét aztán kezdőnek jött vissza. fossá is szopatta a broncos secondaryt 😛haromt
a broncos D ellen villogni igazi achievment

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
LOL Haromt elfogultabb, mint Soldi 😊Höri
most mér? azért mert stealnek tituláltam Hoomanawanuit? Kezdő TE lett, 6 körre.haromt
ja aztán ment IR-re 2 meccs múlva

Deaderick még jobb 😀 hanyadik számú DE? olyan 6.Höri
dehogy ment. kihagyta az elejét aztán kezdőnek jött vissza. fossá is szopatta a broncos secondaryt 😛
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Campbell első kör nem fért be a top50be ?

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
LOL Haromt elfogultabb, mint Soldi 😊Höri
most mér? azért mert stealnek tituláltam Hoomanawanuit? Kezdő TE lett, 6 körre.haromt
Késő körös stealnek ráhúzható (bár ebből is van vagy 30 jobb..) , de nálam nem fért a TOP 50-be 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
na és Celek 7. kör komp pickel? 😛

ezaz egyik worst pickem sem esett ki a végső rostán :cool:Ork
hmm Celek felett elsiklottam bocsánat.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
LOL Haromt elfogultabb, mint Soldi 😊Höri
most mér? azért mert stealnek tituláltam Hoomanawanuit? Kezdő TE lett, 6 körre.haromt
ja aztán ment IR-re 2 meccs múlva

Deaderick még jobb 😀 hanyadik számú DE? olyan 6.