GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 230
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
iGor, Jamal Andit még nem én választottam, hanem elődöm, Zsoca.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 264 — Wrath of Khan
Viito egy szolid F draft után nyert Super Bowlt.

Nincs miért izgulnunkHöri
Azért az a keret 0 rookieval is bajnokesélyes volt már 😊szaba
Hát igen, aztán sajnos jött Wyatt 😕
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
amúgy sem a rookiek tesznek egy csapatot bajnokesélyessé, elég baj lenne, ha egy újonctól kéne ezt a csodát várni

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Viito egy szolid F draft után nyert Super Bowlt.

Nincs miért izgulnunkHöri
Azért az a keret 0 rookieval is bajnokesélyes volt már 😊
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Viito egy szolid F draft után nyert Super Bowlt.

Nincs miért izgulnunk

több mint 13 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
Kérdés: A poszt minimumokat az 53-as rosterrel, vagy PS-el együtt kell elérni? Gondolom előbbi...Rataxes
természetesen az aktív rosteren kell elérned a minimumokat.haromt
kivétel a qb, mert ott a 3. lehet psen is


The response must be equal to the threat.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Kérdés: A poszt minimumokat az 53-as rosterrel, vagy PS-el együtt kell elérni? Gondolom előbbi...Rataxes
természetesen az aktív rosteren kell elérned a minimumokat.
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
a PS-be bármilyen posztra pakolhatsz, akár 8 kickert isHöri
Hű, akkor rá kell gyúrnom OL-re, messze vagyok még a 10 főtől...Rataxes
emiatt ne izguljál, annyi megfelelő csereember maradt FA, hogy bőven lehet majd válogatniHöri
Igen, én is FA-ban bízom 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
a PS-be bármilyen posztra pakolhatsz, akár 8 kickert isHöri
Hű, akkor rá kell gyúrnom OL-re, messze vagyok még a 10 főtől...Rataxes
pm ment

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
a PS-be bármilyen posztra pakolhatsz, akár 8 kickert isHöri
Hű, akkor rá kell gyúrnom OL-re, messze vagyok még a 10 főtől...Rataxes
emiatt ne izguljál, annyi megfelelő csereember maradt FA, hogy bőven lehet majd válogatni

több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
a PS-be bármilyen posztra pakolhatsz, akár 8 kickert isHöri
Hű, akkor rá kell gyúrnom OL-re, messze vagyok még a 10 főtől...

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Én így látom a saját draftjaim.

Draft 2008:
3/19 - Carl Nicks (OT), Nebraska - hatalmas steal, a legjobb pickem karrierem során, a liga egyik legjobb OG-je lett - eltrédelve Billshez 2011-es off-seasonban
4/15 - Tyvon Branch (CB), Connecticut - szintén kiváló pick, noha SS lett belőle, de abból a jobbik fajta
5/21 - Keilen Dykes (DE), West Virginia - nem jött be sajnos, roster és PS között ingázott, 2010 után lejárt a szerződése, nem hosszabbítottam

Értékelés: B+ - Sajnos dolgoztam draft közben, így nem tudtam lereagálni, hogy a korai pickjeimnél minden jelöltem kiment előttem, így ezeket a pickeket kénytelen voltam jövő évire cserélni, a megmaradt 3 mid-round pickjeimből viszont 2 igazi steal lett.

Draft 2009:
1/22 - Knowshon Moreno (RB), Georgia - utólag reach, de split carryben, amit játszok, szódával elmegy, továbbra is nálam van
1/23 - Jarron Gilbert (DE), San Jose State - bust, főleg, hogy még Tyson Jackson és Ziggy Hood bent volt..., 2010-es off-seasonban eltrédeltem
2/10 - William Beatty (OT), Connecticut - nem váltotta be a hozzá fűzött reményeimet, de még mindig bízok benne, hogy legalább stabil kezdő lesz, nálam van.
4/8 - Louis Vasquez (OG), Texas Tech - steal, 4. körben IRL azonnal kezdő OG-t húzni szép pick, solidnak mondanám a játéktudását, nálam van
4/20 - Sherrod Martin (CB), Troy - újabb jó pick a mid-roundban, átképezték S-nek, de abban kezdő, nálam van
4/30 - Sammie Lee Hill (NT), Stillman - újoncként IRL kezdő volt, nem is volt rossz, aztán Suh érkeztével csere lett, hasznos kiegészítő playának tartom, akiben van még mindig potenciál, nálam van
6/38 - Patrick Turner (WR), USC - nem jött be, de még mindig ligában van, ahogy az én rosteremen is ott van még
7/28 - Tom Brandstater (QB), Fresno State - PS és roster között van, idén még nálam is elmegy 3. QB-nak

Értékelés: C- - Sajnos nagyon lerontja az osztályzatot a 3 korai pickből 2 totál mellé, és a 3. sem bivaly pick. Ezt a draftot a középső körök mentik meg.

Draft 2010:
1/13 - Mike Iupati (OG), Idaho - nagyon korai egy OG-ért, de legalább bevált, mert jó játékos, nálam van
1/19 - Kyle Wilson (CB), Boise State - első évében sokat bénázott, de egy év után nem szabad leírni még egy cornert, elvileg jó helyen van, ahol sokat fejlődhet, nálam van
2/28 - Jerome Murphy (CB), South Florida - sztem jó pick, a 3 behúzott cornerből ő volt a legbíztatóbb, nálam van
2/30 - Riley Cooper (WR), Florida - nagy reach, de egyáltalán nem kizárt, hogy lehet belőle vki, nálam van
3/32 - Thaddeus Gibson (OLB), Ohio State - jó és rossz is, hogy IRL elkerült Pittsburgh-ből, de szerencsére ugyanúgy 3-4-es rendszerben maradt, sztem van jövője, nálam van
5/20 - Kevin Thomas (CB), USC - Első évét IR-en töltötte, így még messze nem írnám le
7/28 - Nic Richmond (OT), TCU - Egyelőre semmi, nálam valszeg PS-en lesz idén is, hátha...
7/50 - Chris McGaha (WR), Arizona State - Szintén semmi, de őt is PS-be szánom, nem szeretnék türelmetlenségem miatt úgy járni, mint mások, hogy nem tudták kivárni, míg beérik egy playa.

Értékelés: B- - ez egy igen solid draftnak tűnik, hatalmas sztár ugyan nincs benne, de sokan rosteren vannak és játszanak is, egyelőre igazi kukának csak a két 7. kör tűnik.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Kérdés: A poszt minimumokat az 53-as rosterrel, vagy PS-el együtt kell elérni? Gondolom előbbi...Rataxes
53

a PS-be bármilyen posztra pakolhatsz, akár 8 kickert is

több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Kérdés: A poszt minimumokat az 53-as rosterrel, vagy PS-el együtt kell elérni? Gondolom előbbi...

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
Mindenképp folytasd somos 😊

C- ??? egy 12 pontos skálán 4 pont?? Oké, hogy Gholston bust, de nehogymár egy elég jó CB, egy k.vajó elkapó TE, egy kezdő szintű, elkapni is tudó RB, és három csereként igenis megragadt játékos ennyire semmit ne érjen..

Nem mondom, hogy As draft, de ennyire azért szerintem nem volt szar. 3 jó kezdő és 3 backup érkezett, egyik sem első körben, én nem hiszem, hogy ez ilyen szar lenne, még egy bebukott 1/3-al sem (aki amúgy szerintem ennyire nem lett volna szar 43 DE-ként, de ez más kérdés.. 😊)fetomy
Nem csak magukat a játékosokat néztem, hanem azt is, hogy az adott drafton adott posztra később húzott játékosok közül lehetett volna-e jobb opciót találni. Felix Jones után ment el CJ2K, Rice és Charles is, utóbbi 2 ráadásul 3. körben, ehhez képest Jones sem túl jó pick. Reggie Smith is eléggé bust gyanús, szóval az első 4 pickből 1 tragédia, 1 rossz és egy közepes pick van. Dizon 2 csere szezon után egy IR, Cousins elmegy back-upnak, az utolsó 4 pick teljes kuka (ebből főleg a két 4. körös pick fájó). Ha a 4. körös és későbbi pickjeidet összeveted mondjuk a Rams hasonló pickjeivel, akkor látszik, hogy itt is lehet még bőven alkotni.

Egyébként is szigorú leszek, mert a pontozásos PR-nél mindig az a kritika, hogy túl lágyszívű vagyok!😊

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Storm üzeni, hogy nagyon akar draftolni, és ha nem jön közbe semmi, fog is. Sokat melózik meg más is közbe jött, illetve nem is volt tervbe neki az 1. FA körbeni aktívkodás.
több mint 13 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 725 — Keep pounding
mint tudjuk, vasárnap draft.

Stormmal ki beszélt utoljára? itt lesz ?

ja és érdekelne Deny és Gabó isHöri
én leszek

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Stormal megpróbálok majd beszélni a héten...
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Most, hogy mondod, már k.vára várom a draftot 😀 Agyon boardoltam már magam 😂fetomy
aki nem akar saját táblát csinálni, az használja Buntingét, legfeljebb kinevetjük 😊

http://cdn.cloudfiles.mosso.com/c1910342/media_center/images/static/total_access/Wes11.jpg
http://cdn.cloudfiles.mosso.com/c1910342/media_center/images/static/total_access/Wes2.jpgHöri
most mi van, egy QB se első körös nála 😀 Már tökéletes is 😀
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Most, hogy mondod, már k.vára várom a draftot 😀 Agyon boardoltam már magam 😂fetomy
aki nem akar saját táblát csinálni, az használja Buntingét, legfeljebb kinevetjük 😊

http://cdn.cloudfiles.mosso.com/c1910342/media_center/images/static/total_access/Wes11.jpg
http://cdn.cloudfiles.mosso.com/c1910342/media_center/images/static/total_access/Wes2.jpg

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Most, hogy mondod, már k.vára várom a draftot 😀 Agyon boardoltam már magam 😂
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
mint tudjuk, vasárnap draft.

Stormmal ki beszélt utoljára? itt lesz ?

ja és érdekelne Deny és Gabó is

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Mindenképp folytasd somos 😊

C- ??? egy 12 pontos skálán 4 pont?? Oké, hogy Gholston bust, de nehogymár egy elég jó CB, egy k.vajó elkapó TE, egy kezdő szintű, elkapni is tudó RB, és három csereként igenis megragadt játékos ennyire semmit ne érjen..

Nem mondom, hogy As draft, de ennyire azért szerintem nem volt szar. 3 jó kezdő és 3 backup érkezett, egyik sem első körben, én nem hiszem, hogy ez ilyen szar lenne, még egy bebukott 1/3-al sem (aki amúgy szerintem ennyire nem lett volna szar 43 DE-ként, de ez más kérdés.. 😊)
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Ennek csak örülhetünk, ha több színvonalas írás is érkezik.
Braxáé nagyon nagyon szép és komoly munka de én az 1- 10 ig osztályzást hiányolom belőle a csapatrészeknél. Ez segít sokkal objektívebbé tenni a PR-t.

De a draft utáni PR sokkal komplettebb dolog és jól kitölti az űrt míg eljő az idény.
( Én azt hittem, hogy Höri vs TTT is dob még egy final mockot, olyan háromköröst a javából)
több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
Ha lesz rá időm, akkor csinálok majd, persze, bár braxa most magasra tette a lécet! 😊