GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 237
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
nem kéne, végre kezd normális idő lenni 😛

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
storm lesz?
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Nekem 180-as listám van... sztem az elég lesz, úgyis lesz aki kimarad.. vagy húzok small school prospectet. Tavaly/idén már én is PFW módra csináltam.. jól átlátható, tudom nézni, melyik poziban kik vannak még bent.
Csak 21 db 1. körös prospectem van, és 13 emberem van, kit 1/15-re vinnék, szóval lehet hogy lesz letrade.. aki szeretne 1/15-e feljönni, az már most figyelmezzen, és álljon készen vasárnap ha megesik a dolog.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
jó de ez nálad nem taktika hanem lustaság 😀Höri
Nameg a sör úgyis jól draftol az utóbbi időben 😊Delonso_
otthon soha nem iszom, tehát draft közben sem 😛haromt
Afene... valamit ki kell akkor találni
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
jó hát 6-7. körre nekem sincs konkrét tervem általában jó nevű, vagy sokat csúszó játékosokat húzok be.

mondjuk tavaly Jim Dray pont bejött hogy IRL is Cards-os lett, de boldog voltam 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
amúgy tegnapig egész konkrét elképzelésem volt a draftom alakulásáról, most viszont már kezdek reménykedni, hogy valaki kikapja 1/16 előtt wattot... 😛Wyatt
mondtam hogy JJ-t viszem 1/2-vel nem? 😛JJ
ja, hogy mindegy melyik, csak jj legyen? 😀

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
90% hogy nem leszek drafton, de szereztem helyettest Schleck személyében. Gondoltam szólok.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 845 — No es importante
amúgy tegnapig egész konkrét elképzelésem volt a draftom alakulásáról, most viszont már kezdek reménykedni, hogy valaki kikapja 1/16 előtt wattot... 😛Wyatt
mondtam hogy JJ-t viszem 1/2-vel nem? 😛


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
én soha nem írtam draft boardot. figyelem hogy mit csináltok és az alapján húzok 😛
persze használok pár draftos oldalt de leginkább a megérzéseimre hagyatkozok. illetve az elejére mindig ki vannak nézve az emberekharomt
jó de ez nálad nem taktika hanem lustaság 😀Höri
Nameg a sör úgyis jól draftol az utóbbi időben 😊Delonso_
otthon soha nem iszom, tehát draft közben sem 😛
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
tapasztalat, hogy a saját megérzéseidben bízz inkább, mint az állandóan változó draft boardokban... Coye Francies és Cody Brown óta nem különösebben érdekel, hogy ki hova sorolnak, akiket a szezon közben és a draft előtt kinéztem magamnak, azok közül húzok, tőlem akár UDFA-nek is írhatják az illetőtJJ
Óóó, ezzel egyáltalán nincs probléma, nem véletlen, hogy szerintem a steal listán egyszer sem leszek fent 😊 Behúzom akit én akarok, leszarva, hogy reach-evagy nem.fetomy
dettó, már most biztos, hogy 5-6. körökben is sanszosan irl udfa-t, vagy nagyon max 7. körös emberkét húzok, de pont nem érdekel már ott, viszont ők kellenek majd 😛
amúgy tegnapig egész konkrét elképzelésem volt a draftom alakulásáról, most viszont már kezdek reménykedni, hogy valaki kikapja 1/16 előtt wattot... 😛

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
én soha nem írtam draft boardot. figyelem hogy mit csináltok és az alapján húzok 😛
persze használok pár draftos oldalt de leginkább a megérzéseimre hagyatkozok. illetve az elejére mindig ki vannak nézve az emberekharomt
jó de ez nálad nem taktika hanem lustaság 😀Höri
ha szükségem lenne rá akkor írnék. de én csak az elején megyek emberre. direkt úgy alakítom mindig a tradjeimet. most is megvan 2 pick oda ahova kezdőt akarok. a többire megvannak a posztok hogy mi kell főleg, onnan meg már látom úgyis, hogy mi maradt.
a draft board írás csak pánikhoz vezet a legtöbb esetben, ezért sem írok.
Ismerem annyira a prospecteket hogy improvizáljak. na meg van sok kedvencem 😊
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
én soha nem írtam draft boardot. figyelem hogy mit csináltok és az alapján húzok 😛
persze használok pár draftos oldalt de leginkább a megérzéseimre hagyatkozok. illetve az elejére mindig ki vannak nézve az emberekharomt
jó de ez nálad nem taktika hanem lustaság 😀Höri
Nameg a sör úgyis jól draftol az utóbbi időben 😊
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
én soha nem írtam draft boardot. figyelem hogy mit csináltok és az alapján húzok 😛
persze használok pár draftos oldalt de leginkább a megérzéseimre hagyatkozok. illetve az elejére mindig ki vannak nézve az emberekharomt
jó de ez nálad nem taktika hanem lustaság 😀

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
én soha nem írtam draft boardot. figyelem hogy mit csináltok és az alapján húzok 😛
persze használok pár draftos oldalt de leginkább a megérzéseimre hagyatkozok. illetve az elejére mindig ki vannak nézve az emberekharomt
Én idén először írtam. Ezt is csak azért, mert különös érzékem van ahhoz (pontosabban a többieknek), hogy épp előttem 1-2-vel kimenjen mindenki, akire épp gondolok, hogy kivinném, aztán 1 pick alatt kell találnom valami épelméjűt. Persze ez nem volt rossz néha, de azért jó lenne idén már jó picket is húzni 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
én soha nem írtam draft boardot. figyelem hogy mit csináltok és az alapján húzok 😛
persze használok pár draftos oldalt de leginkább a megérzéseimre hagyatkozok. illetve az elejére mindig ki vannak nézve az emberek
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
tapasztalat, hogy a saját megérzéseidben bízz inkább, mint az állandóan változó draft boardokban... Coye Francies és Cody Brown óta nem különösebben érdekel, hogy ki hova sorolnak, akiket a szezon közben és a draft előtt kinéztem magamnak, azok közül húzok, tőlem akár UDFA-nek is írhatják az illetőtJJ
Óóó, ezzel egyáltalán nincs probléma, nem véletlen, hogy szerintem a steal listán egyszer sem leszek fent 😊 Behúzom akit én akarok, leszarva, hogy reach-evagy nem.

Nekem azzal van a problémám, hogy a hátsó 4-5 pickre (5-6-7 körösök) kinézett embereim, akiket pár hete még ott is reachként húztam volna be, ma ott vannak a 2-3. körre jósolva, ami meg szar helyzet. Az nem fog érdekelni, hogy pl. 3/4-en olyat húzok, aki IRL meg 6-7 körre van becsülve 😊fetomy
na jó persze, a 7 kinézett futómból 6 sajnos biztosan más csapatot fog majd boldogítani, ez ellen sajnos nem lehet tenni semmit 😊JJ
Én kinéztem konkrétan 4-5 embert, mind különböző posztról. Megnéztem ha jól emlékszem 6 oldal előrejelzéseit, rankingjait, és mindenhol, mindegyik late roundernek volt írva. Szépen be is írtam őket az utolsó 4-5 pickjeim közé. A mai napon esélyes, hogy 3/4-re egy sem maradna bent... 😊
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 845 — No es importante
tapasztalat, hogy a saját megérzéseidben bízz inkább, mint az állandóan változó draft boardokban... Coye Francies és Cody Brown óta nem különösebben érdekel, hogy ki hova sorolnak, akiket a szezon közben és a draft előtt kinéztem magamnak, azok közül húzok, tőlem akár UDFA-nek is írhatják az illetőtJJ
Óóó, ezzel egyáltalán nincs probléma, nem véletlen, hogy szerintem a steal listán egyszer sem leszek fent 😊 Behúzom akit én akarok, leszarva, hogy reach-evagy nem.

Nekem azzal van a problémám, hogy a hátsó 4-5 pickre (5-6-7 körösök) kinézett embereim, akiket pár hete még ott is reachként húztam volna be, ma ott vannak a 2-3. körre jósolva, ami meg szar helyzet. Az nem fog érdekelni, hogy pl. 3/4-en olyat húzok, aki IRL meg 6-7 körre van becsülve 😊fetomy
na jó persze, a 7 kinézett futómból 6 sajnos biztosan más csapatot fog majd boldogítani, ez ellen sajnos nem lehet tenni semmit 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
tapasztalat, hogy a saját megérzéseidben bízz inkább, mint az állandóan változó draft boardokban... Coye Francies és Cody Brown óta nem különösebben érdekel, hogy ki hova sorolnak, akiket a szezon közben és a draft előtt kinéztem magamnak, azok közül húzok, tőlem akár UDFA-nek is írhatják az illetőtJJ
Óóó, ezzel egyáltalán nincs probléma, nem véletlen, hogy szerintem a steal listán egyszer sem leszek fent 😊 Behúzom akit én akarok, leszarva, hogy reach-evagy nem.

Nekem azzal van a problémám, hogy a hátsó 4-5 pickre (5-6-7 körösök) kinézett embereim, akiket pár hete még ott is reachként húztam volna be, ma ott vannak a 2-3. körre jósolva, ami meg szar helyzet. Az nem fog érdekelni, hogy pl. 3/4-en olyat húzok, aki IRL meg 6-7 körre van becsülve 😊
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 845 — No es importante
hát, én már rég megírtam a boardot, amit azóta kétszer már teljesen át is írtam, jó is lesz már, ha lesz draft, mert még átírnám hatszor 😂 Spec most nagyon rá vagyok pörögve a témára 😀

De egyébként gondolom elég nagy kavarodás lehet, mert két hét alatt is tök máshol kel el nem egy játékos.. Össze-vissza kavarodás van, 3 naponta rendezik át az erőviszonyokat.. Nem is véletlen kellett már kétszer átvariálnom, mert akkor még 5-6. körös emberek most már 2-3-ban legkésőbb elkelnek.. 😊fetomy
tapasztalat, hogy a saját megérzéseidben bízz inkább, mint az állandóan változó draft boardokban... Coye Francies és Cody Brown óta nem különösebben érdekel, hogy ki hova sorolnak, akiket a szezon közben és a draft előtt kinéztem magamnak, azok közül húzok, tőlem akár UDFA-nek is írhatják az illetőt


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Sajnos az én kinézett late round játékosaim is előre másztak...
Dühítő. Lesz olyan izgalmas mint az IRL draft.
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
hát, én már rég megírtam a boardot, amit azóta kétszer már teljesen át is írtam, jó is lesz már, ha lesz draft, mert még átírnám hatszor 😂 Spec most nagyon rá vagyok pörögve a témára 😀

De egyébként gondolom elég nagy kavarodás lehet, mert két hét alatt is tök máshol kel el nem egy játékos.. Össze-vissza kavarodás van, 3 naponta rendezik át az erőviszonyokat.. Nem is véletlen kellett már kétszer átvariálnom, mert akkor még 5-6. körös emberek most már 2-3-ban legkésőbb elkelnek.. 😊
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 842 — StuG Life
miért? most lesz draft?
hűha jobb ha elkezdek leszedni pár ncaa meccset.

több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Steznek a legjobb három pickje van, neki nem melós a draft, az elején odafigyel majd megy a dolgára.
több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Én tegnap csináltam meg a boardot 😊

több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
😊
Én bár elég pontos draft boardot csináltam, tuti csúszni fogok a sok csere ajánlat miatt mint a múltkor, a sok pick átka. A legjobb az volt amikor egyszerre heten akartak tradelni.