GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 212
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Storm üzeni, hogy nagyon akar draftolni, és ha nem jön közbe semmi, fog is. Sokat melózik meg más is közbe jött, illetve nem is volt tervbe neki az 1. FA körbeni aktívkodás.
több mint 13 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 708 — Keep pounding
mint tudjuk, vasárnap draft.

Stormmal ki beszélt utoljára? itt lesz ?

ja és érdekelne Deny és Gabó isHöri
én leszek

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Stormal megpróbálok majd beszélni a héten...
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Most, hogy mondod, már k.vára várom a draftot 😀 Agyon boardoltam már magam 😂fetomy
aki nem akar saját táblát csinálni, az használja Buntingét, legfeljebb kinevetjük 😊

http://cdn.cloudfiles.mosso.com/c1910342/media_center/images/static/total_access/Wes11.jpg
http://cdn.cloudfiles.mosso.com/c1910342/media_center/images/static/total_access/Wes2.jpgHöri
most mi van, egy QB se első körös nála 😀 Már tökéletes is 😀
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Most, hogy mondod, már k.vára várom a draftot 😀 Agyon boardoltam már magam 😂fetomy
aki nem akar saját táblát csinálni, az használja Buntingét, legfeljebb kinevetjük 😊

http://cdn.cloudfiles.mosso.com/c1910342/media_center/images/static/total_access/Wes11.jpg
http://cdn.cloudfiles.mosso.com/c1910342/media_center/images/static/total_access/Wes2.jpg

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Most, hogy mondod, már k.vára várom a draftot 😀 Agyon boardoltam már magam 😂
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
mint tudjuk, vasárnap draft.

Stormmal ki beszélt utoljára? itt lesz ?

ja és érdekelne Deny és Gabó is

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Mindenképp folytasd somos 😊

C- ??? egy 12 pontos skálán 4 pont?? Oké, hogy Gholston bust, de nehogymár egy elég jó CB, egy k.vajó elkapó TE, egy kezdő szintű, elkapni is tudó RB, és három csereként igenis megragadt játékos ennyire semmit ne érjen..

Nem mondom, hogy As draft, de ennyire azért szerintem nem volt szar. 3 jó kezdő és 3 backup érkezett, egyik sem első körben, én nem hiszem, hogy ez ilyen szar lenne, még egy bebukott 1/3-al sem (aki amúgy szerintem ennyire nem lett volna szar 43 DE-ként, de ez más kérdés.. 😊)
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Ennek csak örülhetünk, ha több színvonalas írás is érkezik.
Braxáé nagyon nagyon szép és komoly munka de én az 1- 10 ig osztályzást hiányolom belőle a csapatrészeknél. Ez segít sokkal objektívebbé tenni a PR-t.

De a draft utáni PR sokkal komplettebb dolog és jól kitölti az űrt míg eljő az idény.
( Én azt hittem, hogy Höri vs TTT is dob még egy final mockot, olyan háromköröst a javából)
több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 747 — 49ers GM
Ha lesz rá időm, akkor csinálok majd, persze, bár braxa most magasra tette a lécet! 😊

több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Bár ebben nem leszek nagyon érdekelt, de folytasd Somos, jó munka tiszta és átlátható.
(avagy a szokásos) Csinálsz idén PR-t draft után?
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Igor, ugye nem durciztál be?briareos
csak ihletet gyűjtSzegecs
Ingázom a két város közt... és csak az egyik helyen van a gépemen elmentve.
Ma este talán fölkerül a 40-31.. de lehet csak holnapIgor
Használj dropboxot, gecijo. Kapsz egy shared mappat azokra a gépekre ahova fel van rakva + fájlmegosztóként is használható.
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Igor, ugye nem durciztál be?briareos
csak ihletet gyűjtSzegecs
Ingázom a két város közt... és csak az egyik helyen van a gépemen elmentve.
Ma este talán fölkerül a 40-31.. de lehet csak holnap

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
Igor, ugye nem durciztál be?briareos
csak ihletet gyűjt


The response must be equal to the threat.
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 825 — StuG Life
Igor, ugye nem durciztál be?

több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
pedig már azt hittem, hogy be tudom még húzni a fr ls-emet gyorsan 😛

több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 805 — No es importante
Érdekes, hogy Alualu nem tudott bekerülni a top20 steal közé, igaz, nem késői körös, de sztem harmadik körben IRL top10-es embert húzni igen nagy steal.

Összességében amúgy sztem nem (csak) a draftjaim miatt erős a keretem. Volt jó néhány bustom is, pl több harmadik körös picket csesztem el (Andre Brown, Herman Johnson), de sztem majd kétszer annyi pickem volt, mint amennyi alapjáraton lett volna (és nem 5-6-7. körösökből volt sok, hanem 1-2-3. körösökből). Így pedig már jóval könnyebb jól draftolni, mégha egy-két játékos bust is lesz, az összkép mindenképp pozitív.gabokocka
Tibi írta, hogy csak az 5-7. körösöket írta bele

két draftomból 15-en vannak a rosteren (+ Carlson 2008-ból), szerintem ez sem rossz arány 😊 Capers remélem beverekszi magát a Skins keretébe, Robert Johnsontól sokat várok, és akkor már csupán Price-nak kellene valami villantania -> az idei 1/2-esem jókora bust leszJJ
Tudom, olvastam, de akkor ez top20 late round pick, nem pedig top20 steal. Mert lehet vki nagy steal adott esetben a 2-3-4. körben is.gabokocka
persze, Alualu és Duane Brown egyaránt top10 steal


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 708 — Keep pounding
Érdekes, hogy Alualu nem tudott bekerülni a top20 steal közé, igaz, nem késői körös, de sztem harmadik körben IRL top10-es embert húzni igen nagy steal.

Összességében amúgy sztem nem (csak) a draftjaim miatt erős a keretem. Volt jó néhány bustom is, pl több harmadik körös picket csesztem el (Andre Brown, Herman Johnson), de sztem majd kétszer annyi pickem volt, mint amennyi alapjáraton lett volna (és nem 5-6-7. körösökből volt sok, hanem 1-2-3. körösökből). Így pedig már jóval könnyebb jól draftolni, mégha egy-két játékos bust is lesz, az összkép mindenképp pozitív.gabokocka
Tibi írta, hogy csak az 5-7. körösöket írta bele

két draftomból 15-en vannak a rosteren (+ Carlson 2008-ból), szerintem ez sem rossz arány 😊 Capers remélem beverekszi magát a Skins keretébe, Robert Johnsontól sokat várok, és akkor már csupán Price-nak kellene valami villantania -> az idei 1/2-esem jókora bust leszJJ
Tudom, olvastam, de akkor ez top20 late round pick, nem pedig top20 steal. Mert lehet vki nagy steal adott esetben a 2-3-4. körben is.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 805 — No es importante
Érdekes, hogy Alualu nem tudott bekerülni a top20 steal közé, igaz, nem késői körös, de sztem harmadik körben IRL top10-es embert húzni igen nagy steal.

Összességében amúgy sztem nem (csak) a draftjaim miatt erős a keretem. Volt jó néhány bustom is, pl több harmadik körös picket csesztem el (Andre Brown, Herman Johnson), de sztem majd kétszer annyi pickem volt, mint amennyi alapjáraton lett volna (és nem 5-6-7. körösökből volt sok, hanem 1-2-3. körösökből). Így pedig már jóval könnyebb jól draftolni, mégha egy-két játékos bust is lesz, az összkép mindenképp pozitív.gabokocka
Tibi írta, hogy csak az 5-7. körösöket írta bele

két draftomból 15-en vannak a rosteren (+ Carlson 2008-ból), szerintem ez sem rossz arány 😊 Capers remélem beverekszi magát a Skins keretébe, Robert Johnsontól sokat várok, és akkor már csupán Price-nak kellene valami villantania -> az idei 1/2-esem jókora bust lesz


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 708 — Keep pounding
Érdekes, hogy Alualu nem tudott bekerülni a top20 steal közé, igaz, nem késői körös, de sztem harmadik körben IRL top10-es embert húzni igen nagy steal.

Összességében amúgy sztem nem (csak) a draftjaim miatt erős a keretem. Volt jó néhány bustom is, pl több harmadik körös picket csesztem el (Andre Brown, Herman Johnson), de sztem majd kétszer annyi pickem volt, mint amennyi alapjáraton lett volna (és nem 5-6-7. körösökből volt sok, hanem 1-2-3. körösökből). Így pedig már jóval könnyebb jól draftolni, mégha egy-két játékos bust is lesz, az összkép mindenképp pozitív.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Jól van srácok nem kell túlreagálni (még jobban mint amennyire megint sikerült). Én furcsáltam, igor adott rá magyarázatot (saját véleménye, nem a világé) én elfogadom más is tegyen így, még ha nehezére esik is.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
No akkor szerintem örüljünk hogy beleöli az idejét, szórakoztató dolog ez.
Másrészt. Idén worstnak tűnik valaki az jövőr amikor szintén csinál ilyet lehet jó is, ez a pillanatnyi állás.
Itt a worst szó van és nem a bust. A bust már leírt ipse a worst meg rossznak tűnő húzás.Delonso_
De ez még csak worstnek sem tűnik. Legalábbis aki látta játszani. És a problémám, hogy alapból nem tudok azonosulni azzal a véleménnyel, hogy vki alapból worst csak azért mert 3. kör végén behúzva 1 évet padozott...


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
No akkor szerintem örüljünk hogy beleöli az idejét, szórakoztató dolog ez.
Másrészt. Idén worstnak tűnik valaki az jövőr amikor szintén csinál ilyet lehet jó is, ez a pillanatnyi állás.
Itt a worst szó van és nem a bust. A bust már leírt ipse a worst meg rossznak tűnő húzás.
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 805 — No es importante
Bár bizonyára megint megkapom az elfogultság vádját, de ha vki védőként Pittsburgh-be kerül, akkor arra nem éppen azt szokták mondani, hogy "rossz helyre került", hanem azt, hogy a lehető legjobb helyre került. Én pl bármelyik GM helyében örülnék, ha egy általam választott védő Pittsburgh-be kerülne, ehhez annyit tennék hozzá, hogy viszont ki kell várni a kedves GM-nek amíg beérik a gyümölcs, de megéri.Soldados
na ez azért elég durva, kb. ahhoz a poénunkhoz hasonló, hogy minden Steelers játékos future Hall of Famer 😛

Al Woods-nál is hogy örültem a Steelers PS-ébe kerülésnek, bár maradt volna ott a Tampa aktív rostere helyett, egy számomra pont rossz védekező rendszerben... 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Igazából az a baj, hogy Te lehúzol vkit azért, mert valszeg első 2 évében padozik, pedig ez sztem faszság. Arról nem is beszélve, hogy Worilds volt pályán, meg lehetett nézni, és ha azt láttad volna, akkor tuti nem írsz ilyesmit...

De hát jó tudni, hogy olyan kiváló szempontok alapján értékelsz, ami alapján ugye TOP10-be húzta volna szegény Hoodot és Timmons-t, amikor hasonló cipőben jártak, mint most Worilds. Számomra a listád max megmosolyogtató. 😊 Azt javaslom, azt nézd, ami a pályán történik, ne pedig a benchelési struktúrát, mert az csak idő kérdése... Ha nem láttad Worildsot, akkor inkább ne mondj semmit. 😉 Mert én már ettem pudingot, de ezek szerint Te nem. Akkor pedig nem kellene hülyeséget beszélni... 😉

Végezetül pedig Gilbertre semmit nem fogok mondani. Meg a pozitív pickjeimkre se. Most se a saját választottammal foglalkoztam, csak érthetetlen kategóriába soroltad a Worilds picket. A saját draftomat tudom magam is értékelni, nem kellesz hozzá Te, és különösebben nem is érdekel a véleményed, látva a szempontrendszered.

ja és az utolsó bekezdesédre még pár gondolat. 1. tanulj meg olvasni, ugyanis azt írtam, hogy a 3. kör végén Fucutól volt inkább steal, nem azt hogy IRL az volt. 2. A rendszerbe nem illő? 😂 😂 Mert nem robbanékony? LOL. Rég olvastam ilyen hülyeséget, Woodley szted robbanékony?? Mert elárulom: nem.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!