GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 216
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Na az a Cowboys-fele cap management jatek erdekes lesz 😀

Na meg Del rostere is eleg allat 11 LB-vel es 8 safetyvel 😊
Gaither+Vincy+MoJO meg elvisz 19 millert... gondolom nepszeruek az oltozoben a filleres focistak kozott 😀

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Lesz valaki (nevezhetjük Hörinek is 😛) olyan cukorfalat, hogy megcsinálja idén is az FA-listát posztonként?Döme
a mostani forma miért nem jó?
Tiki Barber jelen lesz a FA piacon? 😊szaba
nem, csak ha szrez egy csapatot magának addigra

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Tiki Barber jelen lesz a FA piacon? 😊
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 711 — Sworn to the Black
Lesz valaki (nevezhetjük Hörinek is 😛) olyan cukorfalat, hogy megcsinálja idén is az FA-listát posztonként?
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
akkor Powers viszont elit CB 😛

több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
CB: hol mondtam, hogy jó? Átlagon felülit írtam. És ezt tartom is, a csapatok több mint felében mindkettő 1. CB lenne. 😉Soldados
Ezek szerint ket TOP 15-os CB-d van? Ez az csak atlagon feluli... :/

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
LOL. Greer és Sheldon is átlagon felüli corner az én véleményem szerint. Ebből következik, hogy átlagon felüli a CB-corp, főleg hogy a nickel is IRL kezdő.

Wright pedig sokszor volt kezdő idén a Pats-ben. 😉Soldados
Volt, de visszatér Ty Warren és leigazolták Stroudot. és ez nem a 2010-es idény hanem a 2011-es.

Szerintem egyik szóban forgó CB-d sem jobb az átlagnál. Más szintet tekintük ezek alapján jónak. A depth-ed az jó, de a minőség szerintem nem az.Höri
Wright nálam is csere, sőt 4. számú DE. De ettől még idén sokszor kezdő volt. 😉

CB: hol mondtam, hogy jó? Átlagon felülit írtam. És ezt tartom is, a csapatok több mint felében mindkettő 1. CB lenne. 😉Soldados
nálam már nem sokáig 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
a CB átlagos, nem pedig felüli.
és Wright sem kezdő, amúgy stimmelHöri
LOL. Greer és Sheldon is átlagon felüli corner az én véleményem szerint. Ebből következik, hogy átlagon felüli a CB-corp, főleg hogy a nickel is IRL kezdő.

Wright pedig sokszor volt kezdő idén a Pats-ben. 😉Soldados
Volt, de visszatér Ty Warren és leigazolták Stroudot. és ez nem a 2010-es idény hanem a 2011-es.

Szerintem egyik szóban forgó CB-d sem jobb az átlagnál. Más szintet tekintük ezek alapján jónak. A depth-ed az jó, de a minőség szerintem nem az.Höri
Wright nálam is csere, sőt 4. számú DE. De ettől még idén sokszor kezdő volt. 😉

CB: hol mondtam, hogy jó? Átlagon felülit írtam. És ezt tartom is, a csapatok több mint felében mindkettő 1. CB lenne. 😉


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
A tobbi valoban lenyegtelen, ha neked Orakpo megert 5 db 1/2. koros picket, akkor nincs ertelme beszelgetnunk.Igor
Húúú...........

Mutasd meg hol mondtam, hogy ennyi a reális ára... Azt mondtam, hogy túlfizettem, de azért, mert ez volt az egyetlen megoldás, hogy isten se tudja milyen rendszerbe kerülő, vagy esetleg ordas bustnak bizonyuló rookie legyen a kezdőm. Ezért túlfizettem, mert ezt az egyetlen posztot kellett megoldanom, ezért ez nekem "bármit" megért. Ahogy tavaly Tanard is.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
a CB átlagos, nem pedig felüli.
és Wright sem kezdő, amúgy stimmelHöri
LOL. Greer és Sheldon is átlagon felüli corner az én véleményem szerint. Ebből következik, hogy átlagon felüli a CB-corp, főleg hogy a nickel is IRL kezdő.

Wright pedig sokszor volt kezdő idén a Pats-ben. 😉Soldados
Volt, de visszatér Ty Warren és leigazolták Stroudot. és ez nem a 2010-es idény hanem a 2011-es.

Szerintem egyik szóban forgó CB-d sem jobb az átlagnál. Más szintet tekintük ezek alapján jónak. A depth-ed az jó, de a minőség szerintem nem az.

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
a CB átlagos, nem pedig felüli.
és Wright sem kezdő, amúgy stimmelHöri
LOL. Greer és Sheldon is átlagon felüli corner az én véleményem szerint. Ebből következik, hogy átlagon felüli a CB-corp, főleg hogy a nickel is IRL kezdő.

Wright pedig sokszor volt kezdő idén a Pats-ben. 😉


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Nem tudok róla, hogy börtönben lenne. Annyi történt, hogy 1 évre eltiltották dopping miatt. szept 22-én jár le az eltiltása, a Bucs pedig továbbra is kezdő FS-ként számol vele, ha információim helyesek.Soldados
sok sittes DB, már nehéz követni.
valamiért abban a hitben voltam, hogy ő drogdíler. Azt tudom, hogy Tálib a taxisokkal verekszik, de arra még nem jöttem rá, hogy kivel kevertem összeHöri
nem egy régi ex-denveri punter verekedett taxissal?Ork
Sauerbrun is, Talib is, Clayborn is

aggresszív állatok 😊

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
mondjuk Tanard annyira nem jött be 😀 bár azt hiszem lassan már szabadul jó magaviselet eseténHöri
Na az ilyenek miatt mondom, és mert pl. Orakpo lehet, hogy tök jó, de ahogy Igor is írta, azért kétséges, hogy ott mi lesz, ugyanúgy besülhet valamiért. Nyilván kisebb eséllyel, mint egy ruki, de szerintem nem kisebb eséllyel, mint 3-4 elöl húzott ruki. Főleg, mert veteránokkal is váltogatnak össze-vissza, hogy mikor ki DE és OLB.

Csak persze ebben nincs benne, hogy én magát az istent se rakom be újoncként, mert az van a neve mellett, hogy újonc.

Komolyan mindjárt nekiállok egy statisztikának, hogy 1-2 körben húzott játékosok közül 1-1 poszton milyen arányban vannak a bustok-nem bustok-istenek 😀fetomy
De nehéz a felfogás... Nemcsak bustokról beszélek...

Orakpo 3-4-es OLB. Nem hinném, hogy egy év után visszaállnak 4-3-ra.

De bármelyik passrushert húzom elől drafton, nem tudhatom milyen rendszerbe kerül IRL. Ha van 2 kezdőm, akkor ezt tenném, de minthogy nem volt, ezért behúztam egy biztosan jó és olcsó 3-4-es OLB-t és még így is maradt 9 pickem, ebből 2-4. kör között van 5 pickem...


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
A DE-t visszavonom, Pickettet eszre se vettem, mert NT-kent volt bent 😀

A tobbi valoban lenyegtelen, ha neked Orakpo megert 5 db 1/2. koros picket, akkor nincs ertelme beszelgetnunk.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
mondjuk Tanard annyira nem jött be 😀 bár azt hiszem lassan már szabadul jó magaviselet eseténHöri
Nem tudok róla, hogy börtönben lenne. Annyi történt, hogy 1 évre eltiltották dopping miatt. szept 22-én jár le az eltiltása, a Bucs pedig továbbra is kezdő FS-ként számol vele, ha információim helyesek.Soldados
sok sittes DB, már nehéz követni.
valamiért abban a hitben voltam, hogy ő drogdíler. Azt tudom, hogy Tálib a taxisokkal verekszik, de arra még nem jöttem rá, hogy kivel kevertem összeHöri
nem egy régi ex-denveri punter verekedett taxissal?
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
a CB átlagos, nem pedig felüli.
és Wright sem kezdő, amúgy stimmelHöri
dont feed the troll

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
a CB átlagos, nem pedig felüli.
és Wright sem kezdő, amúgy stimmel

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ez a baj Soldi, hogy ezek szerint nem kell backup.. akkor te tervezd 22 emberrel az evet.

Amugy szvsz
1) Orakpot is meg lehetett volna olcsobban szerezni.
2) Tanarddal krva sokra mesz, amikor jovore pl mind a negy safetyd FA lesz... a harom nagynevu mind UFA. Peldaul.

Vegigneztem a csapatodon: RB, WR, OL, DE, CB - ezeken a posztokon mind erosithetnel, csak az idei szezont, es csak a kezdoket nezve.
Jo csapatod van.. azt is elfogadom, hogy bajnokeselyes, de ettol fuggetlenul tul sokat adtal Orakpoert - es ez a ketto nem fugg ossze. Legalabbis, nem kellene, hogy belejatsszon.. es akkor sokkal olcsobban megusztad volna a tradet.Igor
LOL

1. Légy szíves ne mondd már meg, hogy mit hogy lehet megszerezni... Döme nem ment bele az eredeti 2-2 első és második körös ajánlatba, azt kérte, hogy trédeljek fel TOP10-be, akkor megy bele a trédbe.
2. Minden poszton nem lehetsz 10/10-es, de én minden poszton legalább kielégítő szinten vagyok.
3. Mutass már rá, hol mondtam, hogy nem kell backup... Kell, ezért van még 9 (!) idei pickem...

Másrészt van pár igen véleményed az említett posztokról:
DE: Aaron Smith, Olshansky, Pickett, Wright - hogy ennél jobb 3-4-es DE-négyes nincs a ligában, ebben biztos vagyok, 4 kezdőm van, ebből 3 játékát én nagyon szeretem.
WR: Ward, Austin, Washington, Parrish - sztem bőven átlagon felüli.
CB: Sheldon Brown, Greer, Florence, Kyle Wilson - szintén átlagon felüli négyes...


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
mondjuk Tanard annyira nem jött be 😀 bár azt hiszem lassan már szabadul jó magaviselet eseténHöri
Nem tudok róla, hogy börtönben lenne. Annyi történt, hogy 1 évre eltiltották dopping miatt. szept 22-én jár le az eltiltása, a Bucs pedig továbbra is kezdő FS-ként számol vele, ha információim helyesek.Soldados
sok sittes DB, már nehéz követni.
valamiért abban a hitben voltam, hogy ő drogdíler. Azt tudom, hogy Tálib a taxisokkal verekszik, de arra még nem jöttem rá, hogy kivel kevertem össze

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
mondjuk Tanard annyira nem jött be 😀 bár azt hiszem lassan már szabadul jó magaviselet eseténHöri
Na az ilyenek miatt mondom, és mert pl. Orakpo lehet, hogy tök jó, de ahogy Igor is írta, azért kétséges, hogy ott mi lesz, ugyanúgy besülhet valamiért. Nyilván kisebb eséllyel, mint egy ruki, de szerintem nem kisebb eséllyel, mint 3-4 elöl húzott ruki. Főleg, mert veteránokkal is váltogatnak össze-vissza, hogy mikor ki DE és OLB.

Csak persze ebben nincs benne, hogy én magát az istent se rakom be újoncként, mert az van a neve mellett, hogy újonc.

Komolyan mindjárt nekiállok egy statisztikának, hogy 1-2 körben húzott játékosok közül 1-1 poszton milyen arányban vannak a bustok-nem bustok-istenek 😀
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Ez a baj Soldi, hogy ezek szerint nem kell backup.. akkor te tervezd 22 emberrel az evet.

Amugy szvsz
1) Orakpot is meg lehetett volna olcsobban szerezni.
2) Tanarddal krva sokra mesz, amikor jovore pl mind a negy safetyd FA lesz... a harom nagynevu mind UFA. Peldaul.

Vegigneztem a csapatodon: RB, WR, OL, DE, CB - ezeken a posztokon mind erosithetnel, csak az idei szezont, es csak a kezdoket nezve.
Jo csapatod van.. azt is elfogadom, hogy bajnokeselyes, de ettol fuggetlenul tul sokat adtal Orakpoert - es ez a ketto nem fugg ossze. Legalabbis nem kellene, hogy belejatsszon.. es akkor sokkal olcsobban megusztad volna a tradet.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
mondjuk Tanard annyira nem jött be 😀 bár azt hiszem lassan már szabadul jó magaviselet eseténHöri
Nem tudok róla, hogy börtönben lenne. Annyi történt, hogy 1 évre eltiltották dopping miatt. szept 22-én jár le az eltiltása, a Bucs pedig továbbra is kezdő FS-ként számol vele, ha információim helyesek.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
mondjuk Tanard annyira nem jött be 😀 bár azt hiszem lassan már szabadul jó magaviselet esetén

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
akkor is siman lehet 1. kor vegi, vagy 2-3. koros pickeket behuzni backupnak is. Egyreszt a depth sosem art, minden evben vannak serulesek.. Igor
Légy szíves tanulj meg olvasni. Előre is köszi.

Nekem nem backup kellett, hanem 3-4-es kezdő OLB, aki OLCSÓ, mert nem volt cap space-m. Nálam rookie nem lesz kezdő, főleg nem egy olyan poszton, ami séma függő. Nincs kedvem Gholstont húzni, vagy olyat, aki 4-3-as DE lesz IRL. Ha lenne kezdőm a posztra, akkor draftolnék (legfeljebb eltrédelem, ha más rendszerbe kerül), így viszont, hogy nem volt, ezt nem tehettem meg. Más pedig már nem kell, egyedül egy OLB hiányzott a kezdőmből. Orakpón kívül még 2 emberért próbálkoztam (Wake, Matthews) szintén Harvin-ajánlattal, de bria nem adta. Összesen 3 opció volt, akik olcsók (tehát beférnek a capembe) és jók. Ebből egyet megszereztem. Végig lehet nézni a rosteremet, minden posztra megvannak a kezdőim, bajnokesélyes csapatom van. Ha csak egy hiányposztod van és arra már csak egy ember jöhet szóba a körülmények miatt, akkor annak ára van.

Másrészt 9 idei pickem maradt (köztük pl egy 2., két-két 3. és 4. körös), azaz rohadtul nem fosom össze magam, hogy eladtam a jövőmet... Tavaly ugyanazt eljátszottam Tanard Jacksonnal, mert akkor FS volt az egyetlen hiányposztom, más nem fért volna a capembe, aki jó is, így bármit megadtam volna érte és meg is tettem.

Ha 5-6 needed van, nem éri meg ezt csinálni, amit tettem, ha csak 1 és van 12+ picked, akkor ez a legjobb megoldás.

De nem is tudom mit érdekel egy olyan véleménye, aki 4 éve képtelen egy normális csapatot összehozni, és nem a Maddenről beszélek, hanem somos "független" PR-értékeléséről, amit minden idény előtt megcsinál. Sose érted el a Steelers értékét, tehát vmit csak tudok. Felhalmoztam annyi picket, hogy ezt most megtehettem, hogy egyetlen lyukamat betömjem. Ennyi.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
fetomynak igaza lesz, szép lesz amikor 4-5 franchise (és tényleg jó playerem) lép contract yearbe és megindul az eladásbriareos
húbazmeg, ha csak 4-el számolunk is vagy 20 pick a top64-ben :/fetomy
sőt, ha jobb teljesítményt hoznak mint harvin/orakpo még több is