GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 311
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
egyébként nem azt beszéltük hogy vet mint nem lehet ajánlani 3 évnél tovább?
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
bocs Höri javítottam 😀eaglesmcnabb
még egy simlizés és bevágok 5 millió caphitet.

amúgymeg a cut után az aktuális caphitet kell beírni, a teljes összeget majd vezetem én.Höri
ez volt az utolsó, ugyanis idén már több embert nem vágok ki. 😀
balfasz voltam, de mentségemre szóljon, hogy semmi rossz szándék nem volt bennem.eaglesmcnabb
Erről itt senkit nem győzöl meg, mindenki ellenség 😊
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
bocs Höri javítottam 😀eaglesmcnabb
még egy simlizés és bevágok 5 millió caphitet.

amúgymeg a cut után az aktuális caphitet kell beírni, a teljes összeget majd vezetem én.Höri
ez volt az utolsó, ugyanis idén már több embert nem vágok ki. 😀
balfasz voltam, de mentségemre szóljon, hogy semmi rossz szándék nem volt bennem.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
bocs Höri javítottam 😀eaglesmcnabb
még egy simlizés és bevágok 5 millió caphitet.

amúgymeg a cut után az aktuális caphitet kell beírni, a teljes összeget majd vezetem én.

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
bocs Höri javítottam 😀
egyébként a "megint" szót kikérem magamnak, tegnap a ti javatokra néztem el 100k-val 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Köszi, akkor azért jól tippeltem volna.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ez nem teljesen tiszta most így nekem:
Tehát neki áll az adott GM játékosokat hozni, egészen felmegy a rosterre majd valamikorra 61 játékosig (ugye 53+8 fő), de ekkor még nincs esetleg PS megadás, akkor az ő fizetésük sem lehet több az adott capnél (jelenleg 89.4 milla) vagy ekkor is csak a legjobban kereső 51 játékos fizuját számítjuk, és tud még adott GM csereberélni, FA-ről hozni, ilyesmik?deny79
mindig csak 51 számít. (vagy kevesebb ha nincs annyi - pl most)

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Ez nem teljesen tiszta most így nekem:
Tehát neki áll az adott GM játékosokat hozni, egészen felmegy a rosterre majd valamikorra 61 játékosig (ugye 53+8 fő), de ekkor még nincs esetleg PS megadás, akkor az ő fizetésük sem lehet több az adott capnél (jelenleg 89.4 milla) vagy ekkor is csak a legjobban kereső 51 játékos fizuját számítjuk, és tud még adott GM csereberélni, FA-ről hozni, ilyesmik?deny79
szvsz mindig a top51 számít
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Ez nem teljesen tiszta most így nekem:
Tehát neki áll az adott GM játékosokat hozni, egészen felmegy a rosterre majd valamikorra 61 játékosig (ugye 53+8 fő), de ekkor még nincs esetleg PS megadás, akkor az ő fizetésük sem lehet több az adott capnél (jelenleg 89.4 milla) vagy ekkor is csak a legjobban kereső 51 játékos fizuját számítjuk, és tud még adott GM csereberélni, FA-ről hozni, ilyesmik?
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
GiantsHöri
Kössz a gyors választ!

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
A szabadügynöklista topic szerint Jason Babin FA, és a Titans rosterében sem látom, viszont most az FA licites topicban nem szerepel... Vele mi a szitu?Rataccess
Giants

több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
A szabadügynöklista topic szerint Jason Babin FA, és a Titans rosterében sem látom, viszont most az FA licites topicban nem szerepel... Vele mi a szitu?

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Értem, tehát hiába szánom PS-be, most számolni kell a fizujával, és ha vele hard cap fölé megyek akkor jön a "csak két normál cut a többi dupla áron" szabály...?Rataccess
igen. Hisz most nincs PS, az csak keretszűkítéstől létezik.

De pl tavaly én 2-3 embert így szedtem fel FA-n, hogy tudtam, PS-be kerülnek majd.Soldados
én is ezt teszem majd 😊eaglesmcnabb
Nekem pl Redman is ilyen volt. És idén már rosteren lesz. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
De lehet, ha a PS-be szánt ember megfelel a kritériumoknak. De PS-t majd csak keretszűkítésnél lehet hirdetni, addig csak magadnak vezetheted, hogy ki lesz PS.Soldados
Értem, tehát hiába szánom PS-be, most számolni kell a fizujával, és ha vele hard cap fölé megyek akkor jön a "csak két normál cut a többi dupla áron" szabály...?Rataccess
igen. Hisz most nincs PS, az csak keretszűkítéstől létezik.

De pl tavaly én 2-3 embert így szedtem fel FA-n, hogy tudtam, PS-be kerülnek majd.Soldados
én is ezt teszem majd 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
De lehet, ha a PS-be szánt ember megfelel a kritériumoknak. De PS-t majd csak keretszűkítésnél lehet hirdetni, addig csak magadnak vezetheted, hogy ki lesz PS.Soldados
Értem, tehát hiába szánom PS-be, most számolni kell a fizujával, és ha vele hard cap fölé megyek akkor jön a "csak két normál cut a többi dupla áron" szabály...?Rataccess
igen. Hisz most nincs PS, az csak keretszűkítéstől létezik.

De pl tavaly én 2-3 embert így szedtem fel FA-n, hogy tudtam, PS-be kerülnek majd.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Höri, igazán tehettél volna nfl.com-os profil-linket az FA-k neve mellé 😛 😀Rataccess
rögtön pótlom

több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Höri, igazán tehettél volna nfl.com-os profil-linket az FA-k neve mellé 😛 😀 (esetleg egy rövid leírást is... :rolleyes: )

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
brady cut. bár őt majd a QB FA után éri megharomt
és visszahoznám több millával olcsóbban, de nagy biznisz lenne 😀
biztos senki nem csinálna neki helyet 😊
egyelőre csak ez a balfasz megy
tibi, úgy voltam vele, hátha belefér a keretbe 😛 amúgy időzítés tök mindegy 😊Wyatt
... látod hogy kurvára a cap közelében vagy és őrizgetsz egy sokat kereső kukást mert hátha... ez milyen dolog...
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
brady cut. bár őt majd a QB FA után éri megharomt
és visszahoznám több millával olcsóbban, de nagy biznisz lenne 😀
biztos senki nem csinálna neki helyet 😊
egyelőre csak ez a balfasz megy
tibi, úgy voltam vele, hátha belefér a keretbe 😛 amúgy időzítés tök mindegy 😊

több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
azt hiszem idén nem leszek túl aktív a FA-n 😐

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
wyatt erre miért kellett 2 hónapot várni? 😛
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
De lehet, ha a PS-be szánt ember megfelel a kritériumoknak. De PS-t majd csak keretszűkítésnél lehet hirdetni, addig csak magadnak vezetheted, hogy ki lesz PS.Soldados
Értem, tehát hiába szánom PS-be, most számolni kell a fizujával, és ha vele hard cap fölé megyek akkor jön a "csak két normál cut a többi dupla áron" szabály...?Rataccess
amíg nincs legalább 51 játékosod, addig senki sem "PS képes"

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
De lehet, ha a PS-be szánt ember megfelel a kritériumoknak. De PS-t majd csak keretszűkítésnél lehet hirdetni, addig csak magadnak vezetheted, hogy ki lesz PS.Soldados
Értem, tehát hiába szánom PS-be, most számolni kell a fizujával, és ha vele hard cap fölé megyek akkor jön a "csak két normál cut a többi dupla áron" szabály...?Rataccess
igen. most még semmit se számít a PS mert nincs. az majd a draft után 1-2 hónappal, a szezon kezdet előtt lesz
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
De lehet, ha a PS-be szánt ember megfelel a kritériumoknak. De PS-t majd csak keretszűkítésnél lehet hirdetni, addig csak magadnak vezetheted, hogy ki lesz PS.Soldados
Értem, tehát hiába szánom PS-be, most számolni kell a fizujával, és ha vele hard cap fölé megyek akkor jön a "csak két normál cut a többi dupla áron" szabály...?

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
brady cut. bár őt majd a QB FA után éri meg