GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 324
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 161 — Eagles fan
Sorry, javítottam 5 év 750.000-re (így már ok a vet. min.)... Így viszont akkor a másik ajánlatom sem megfelelő, azt is javítom.
Hogyha ez így nem oks és bevezetjük a be nem került szabályt akkor majd variálok tovább...

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Rata, veteránminimum alá nem ajánlhatsz 😊 Crowder két év múlva már magasabb minimumot érdemel.Rajna
És vmi olyan is volt, hogy 5 évre nem lehet vkit vetmin-ért leszerződtetni. Bár nem tudom, hogy haromt amúgy jó ötlete bevezetésre került-e.Soldados
az éjjeli flamewar elhomályosította a felvetésemet, hogy miért nem került be, de ha visszamész 1,5 oldalt megtalálod hogy már hőzöngtem miatta
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Rata, veteránminimum alá nem ajánlhatsz 😊 Crowder két év múlva már magasabb minimumot érdemel.Rajna
És vmi olyan is volt, hogy 5 évre nem lehet vkit vetmin-ért leszerződtetni. Bár nem tudom, hogy haromt amúgy jó ötlete bevezetésre került-e.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Rata, veteránminimum alá nem ajánlhatsz 😊 Crowder két év múlva már magasabb minimumot érdemel.

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Stez kevesebbet ajánlottál Spearsért, mint Höri feletted pár hszel. Mielőtt valaki ajánl nézze már meg, hogy van-e már nagyobb ajánlat.tenorx
javítottam kösz
megnéztem egyébként, kire ki és mennyit ajánlott, felette pont átsiklottam ezekszerint

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Stez kevesebbet ajánlottál Spearsért, mint Höri feletted pár hszel. Mielőtt valaki ajánl nézze már meg, hogy van-e már nagyobb ajánlat.
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
íj bazdmeg, mindezt egy éjszaka alatt...
állatok vagytok na 😀

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Letroy Guion DT 3 év minimum -ezugyanannyi mint amit én ajánlottam...braxa88
Biztos nem vette észre, mert elsőnek asszem de Letroy helyett valami mást írtál be (megvan: Detroy), aztán csak rákeresett ctrl+f-fel.
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Letroy Guion DT 3 év minimum -ezugyanannyi mint amit én ajánlottam...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
döme te pusztuljál el 😛

ezért kellett volna a határ alatt nincs 3+ év 😛 most mehet majd az ilyen 650, de 4 évre, de én 700-at háromra szerencsétlenkedés 😛
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Te is csináltad már, Delonso is, mindenki. Részemről lezártam a témát.Soldados
Így van. Aztán le lettünk állítva, és leálltunk, mert beláttuk, hogy nem helyes. Szerintem ez különbség.fetomy
Sztem én is leálltam. Vagy most annyira acsarkodok? 😊Soldados
Most így nemtom másfél órával később már nem. Szerintem Delonso és az én ezzel kapcsolatos hszeim után is folytattad még jó darabig 😊
De egyébként sem fontos. Csinál mindenki amit és ahogy akar, én elmondtam a véleményemet.

Más:
Hamptonnak 2012-re jól gondolom, hogy nem lehet több pénze, mint idén, ugye? (szeptemberben lesz 34)
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Te is csináltad már, Delonso is, mindenki. Részemről lezártam a témát.Soldados
Így van. Aztán le lettünk állítva, és leálltunk, mert beláttuk, hogy nem helyes. Szerintem ez különbség.fetomy
Sztem én is leálltam. Vagy most annyira acsarkodok? 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Te is csináltad már, Delonso is, mindenki. Részemről lezártam a témát.Soldados
Így van. Aztán le lettünk állítva, és leálltunk, mert beláttuk, hogy nem helyes. Szerintem ez különbség.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
látod, megnyílt a reality topic, mára meg oda jutottunk, hogy szerkesztő dobál kígyót-békát a másikra 😛 (nem tudok elmenni ama tény mellett, hogy néha láttam Soldi nevét feltűnni a topic hozzászólói között 😊)JJ
Látod így máris más megvilágításba kerül 😀 Főleg, hogy Soldi is azóta ilyen. 😀

Soldados: Oké vettem. "Én ilyen vagyok", illetve "akkor vagyok őszinte és egyenes, ha mocskosan fejezem ki magam" elveket követve akkor ezentúl bárki gyalázhat bárkit, ha úgy támad kedve. Egyébként igazad van, ha valaki gyalázza a másikat, jobban megjegyzik, mintha normálisan nyilvánul meg. 😉

ui.: ...mégsem...fetomy
Bár figyelmen kívül hagyhatod a leírt okokat, de valszeg, ha éppen Te írod ezt be, akkor még csak nem is válaszoltam volna. Nem a megfelelő ember és nem a megfelelő témában kötött belém. Leírtam, így gondolom, elmagyaráztam, pont. Utálni lehet engem, nem zavar. De túl nagy feneket ne kerítsünk az erkölcsbeszédnek, mert a személyeskedés igen gyakori vitás helyzetekben, nemcsak itt, hanem általában az emberi természetből fakadóan, Te is csináltad már, Delonso is, mindenki. Részemről lezártam a témát.

ui.: köszi a 3. körös picket. 😉 :cool:


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
mindenről szaba tehet. ő törölt ki mindent a SZABÁly könyvből. ezért is vonult most el.

őt lehet anyázni
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 879 — No es importante
tudom, hogy baromira szúrja a szemed a reality topic, de szerintem közel sem az a legnagyobb probléma... azért mondtam amiket mondtam, főleg neked, mert tőled olvastam sokszor, hogy aggódsz a fórum jelene és jövője miatt. De akkor hagyjuk, aztán ezentúl a k. anyját annak aki nem ért egyet velem. 😛fetomy
látod, megnyílt a reality topic, mára meg oda jutottunk, hogy szerkesztő dobál kígyót-békát a másikra 😛 (nem tudok elmenni ama tény mellett, hogy néha láttam Soldi nevét feltűnni a topic hozzászólói között 😊)JJ
Azért csak néha. 😉 Érdekesebb témákba bekapcsolódtam, mint pl a "kurvák szocializációja", meg manipulatív technikák. 😊 Ezek érdekesek voltak. De ami a legdurvább, hogy az elmúlt 3-4 hétben az említett témák kapcsán ott folytattam le a legérdekfeszítőbb értekezéseket ezen a fórumon. 😕 Ez vhol rémisztő, másrészt viszont számomra létjogosultságot ad a topiknak, pedig a nyitáskor én is berzenkedtem tőle.Soldados
nyilván, mivel oda írnak a legtöbben, ott viszonylag könnyebb "szakérteni", ergo jóval nagyobb az esélye hogy alkalomadtán valami párbeszédféle is kialakul

abból, hogy "höri te gerinctelen féreg" szerintem nehezebben jutunk el az érdekesebb értekezésekhez


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Nekem mostmár úgy tűnik hogy fetomy csak azért erőlteti ezen témát, hogy elterelje a figyelmet Hampton és az ő jövőbeli 3 éves 6 milliós szerződéséről 😛eaglesmcnabb
te szemét, már majdnem sikerült 😕

ui.:egyébként ha már 2, vagy akár csak 1 évig hozza magát, már megérte 😊
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Nekem mostmár úgy tűnik hogy fetomy csak azért erőlteti ezen témát, hogy elterelje a figyelmet Hampton és az ő jövőbeli 3 éves 6 milliós szerződéséről 😛

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
látod, megnyílt a reality topic, mára meg oda jutottunk, hogy szerkesztő dobál kígyót-békát a másikra 😛 (nem tudok elmenni ama tény mellett, hogy néha láttam Soldi nevét feltűnni a topic hozzászólói között 😊)JJ
Látod így máris más megvilágításba kerül 😀 Főleg, hogy Soldi is azóta ilyen. 😀

Soldados: Oké vettem. "Én ilyen vagyok", illetve "akkor vagyok őszinte és egyenes, ha mocskosan fejezem ki magam" elveket követve akkor ezentúl bárki gyalázhat bárkit, ha úgy támad kedve. Egyébként igazad van, ha valaki gyalázza a másikat, jobban megjegyzik, mintha normálisan nyilvánul meg. 😉

ui.: ...mégsem...
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
ez jogos, de azon a fórumon, ahol a reality a legolvasottabb topic és a bowl.hu-n tudtommal szinte még semmilyen moderáció (ban, topictörlés, stb.) nem volt, azért ne dramatizáljuk túl a helyzetet

liberalizmus és szólásszabadság van, háromszoros hurráJJ
tudom, hogy baromira szúrja a szemed a reality topic, de szerintem közel sem az a legnagyobb probléma... azért mondtam amiket mondtam, főleg neked, mert tőled olvastam sokszor, hogy aggódsz a fórum jelene és jövője miatt. De akkor hagyjuk, aztán ezentúl a k. anyját annak aki nem ért egyet velem. 😛fetomy
látod, megnyílt a reality topic, mára meg oda jutottunk, hogy szerkesztő dobál kígyót-békát a másikra 😛 (nem tudok elmenni ama tény mellett, hogy néha láttam Soldi nevét feltűnni a topic hozzászólói között 😊)JJ
Azért csak néha. 😉 Érdekesebb témákba bekapcsolódtam, mint pl a "kurvák szocializációja", meg manipulatív technikák. 😊 Ezek érdekesek voltak. De ami a legdurvább, hogy az elmúlt 3-4 hétben az említett témák kapcsán ott folytattam le a legérdekfeszítőbb értekezéseket ezen a fórumon. 😕 Ez vhol rémisztő, másrészt viszont számomra létjogosultságot ad a topiknak, pedig a nyitáskor én is berzenkedtem tőle.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 879 — No es importante
ez jogos, de azon a fórumon, ahol a reality a legolvasottabb topic és a bowl.hu-n tudtommal szinte még semmilyen moderáció (ban, topictörlés, stb.) nem volt, azért ne dramatizáljuk túl a helyzetet

liberalizmus és szólásszabadság van, háromszoros hurráJJ
tudom, hogy baromira szúrja a szemed a reality topic, de szerintem közel sem az a legnagyobb probléma... azért mondtam amiket mondtam, főleg neked, mert tőled olvastam sokszor, hogy aggódsz a fórum jelene és jövője miatt. De akkor hagyjuk, aztán ezentúl a k. anyját annak aki nem ért egyet velem. 😛fetomy
látod, megnyílt a reality topic, mára meg oda jutottunk, hogy szerkesztő dobál kígyót-békát a másikra 😛 (nem tudok elmenni ama tény mellett, hogy néha láttam Soldi nevét feltűnni a topic hozzászólói között 😊)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
JJ: például legutóbb a haromt-Soldados "vita" esetén. Nem azt mondom, hogy gyakori, de elég ha egy is van...

Soldados: Szerintem nem az én személyes emberi normám, hogy nem hányok össze-vissza mindenki pofájába, ha valami nem tetszik. De ha Te olyan helyen élsz, dolgozol, ahol ugyanígy beszélsz másokkal, a főnökeiddel, akkor az persze más dolog, hiszen nem mindenkinek a tudatába ivódnak bele ezek a dolgok.fetomy
Igen. Képzeld van ilyen. Amikor kiadsz egy műszakban, mondjuk 30-40 hírt és egy faszfej, annyit tud hozzátenni, hogy a "szuperóriásműlesiklásban" nem a szuperóriás, hanem a szuper után van a kötőjel, akkor elhajtottam a picsába.

Nem vagyok egy finomkodós fajta. Világ életemben megosztó személyiség voltam. Vagy imádnak, vagy utálnak. Pont leszarom, hogy Te vagy bárki itt a fórumon mit gondol. Megvannak a magam normái, amibe pl beletartozik, hogy lefaszfejezek vkit, ha faszfejnek tartom. Ennyi történt. Megvoltak az okai, leírtam őket. Nem a megfelelő személy, a megfelelő témában tett megjegyzést. Lehet ezen rágódni és újra elvi és erkölcsi bajnokot játszani, de mint korábban is kiderült, hamar megbuknak az ilyenek, senki sem szent. És én pont ezt utálom, és Hörivel is van ilyen problémám. Pont ennyit érnek a leírt és elmondott szavak, 2 nap múlva már senki nem emlékszik rá mit írt és mondott.

Az enyémet legalább komolyan lehet venni, még ha nem is tetszik (a stílusa). Mert én nem változtatom meg 2 nap múlva, mert én nem a saját érdekemet nézem a vélemény- és szabályalkotásban, és még csak nem is akarok jófejnek tűnni a fórumozók közössége előtt. Ezek hidegen hagynak.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
ez jogos, de azon a fórumon, ahol a reality a legolvasottabb topic és a bowl.hu-n tudtommal szinte még semmilyen moderáció (ban, topictörlés, stb.) nem volt, azért ne dramatizáljuk túl a helyzetet

liberalizmus és szólásszabadság van, háromszoros hurráJJ
tudom, hogy baromira szúrja a szemed a reality topic, de szerintem közel sem az a legnagyobb probléma... azért mondtam amiket mondtam, főleg neked, mert tőled olvastam sokszor, hogy aggódsz a fórum jelene és jövője miatt. De akkor hagyjuk, aztán ezentúl a k. anyját annak aki nem ért egyet velem. 😛
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 879 — No es importante
Mondjuk érdekes lenne a topictörlés, miután csak az adminok/modok nyithatnak 😀tenorx
22-es csapdája 😀

Egyébként is faszom ki van, megfogadtam, hogy nem olvasok csevegős agymenéseket... Mert ennyi megy itt: sírás-rívás, "jófejkedés", basztatás, de 2 értelmes HSZ nincs itt, amelyben normális érvek lennének, akár egy trédről, vagy egy témáról.Soldados
a gm csevegő mindig is a trashelésről szólt, ez nagyjából olyan mintha az off topicba írókon kérnéd számon, hogy senki nem képes az atomfizikáról beszélgetni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Mondjuk érdekes lenne a topictörlés, miután csak az adminok/modok nyithatnak 😀 Az azokon a fórumokon szokott lenni, ahol a userek minden szarnak topicot nyitnak (hozzáteszem, ez nekem jobban tetszik).