NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 230
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
jason brown, 28 évesen 3 éves szerződést írt alá a sztílerszhez. senkinek nem volt hozzá egy szava sem. vajon csak nem azért mert a rozik többségének nem kötözködés a lételeme?haromt
Nekem sem lételemem, bármennyire is csak ezt erőlteted.

Világosan leírtam, hogy nekem nem tetszik, és azt is hogy miért. Kikértem a másik 4 Rosi véleményét és mind azt mondta, hogy Harrison nem írna alá 7 milláért 2 évre. Ezután Te ahelyett hogy 1 évet rádobtál volna, mártírkodásba kezdtél. Csináld. Ettől még ez nem jó szerződés volt.

Engem nem zavarna, ha Jason Brownt is szavazásra bocsátaná bárki. Ha úgy dönt a Rosi, hozzávágok még egy évet. Nekem ő volt az egyetlen, aki nagyon kellett, túl is fizettem. Mint ahogy miután meggyőződtem arról, hogy IRL akár 1/32-t is kaphatnék az eredetileg TOP10-es Lionstól RFA-n, azt mondtam, hogy felőlem akár most is megváltoztathatjuk a szabályt - igazodva az IRL-hez. Ja hogy erre nem emlékszel? Pedig bizony, ezzel rosszul járnék. De engem ez nem érdekel, engem az érdekel, hogy a játék minél igazságosabb legyen és minél jobban hajazzon az IRL-re. Ha rosszul járok ezzel, ha jól. De Te mártírkodj tovább, jól áll neked, engem meg hidegen hagy, hogy engem utálnak. Attól még én tudom, hogy jobbító szándékom volt, nem pedig rosszindulat. Sőt most geci nagyképűen még azt is kijelentem, hogy azt is tudom, hogy igazam volt.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
jason brown, 28 évesen 3 éves szerződést írt alá a sztílerszhez. senkinek nem volt hozzá egy szava sem. vajon csak nem azért mert a rozik többségének nem kötözködés a lételeme?
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
Fred Robbinsra 2,8 millát írtam, tehát az én értékrendem szerint bőven túl lett fizetve a 4 millával, emellett Harrison egész más kategória az OLB-k között, mint Robbins a DT-k között. Az elmúlt 4 év legproduktivabb 3-4-OLB-jét nem tudom egy lapon emlegetni egy posztja átlagemberével.

Én ezt ezért nem kifogásoltam, azaz amíg a kiemelkedő Harrison nem lett túlfizetve az én értékrendem szerint, ezért kifogásoltam az időtartamot, míg az átlagos Robbins az én értékrendem szerint túl lett fizetve jócskán, ezért nem kifogásoltam az időtartamot.

Engem nem zavar, ha ördögűzőset játszunk a topikban, leszarom, én bevállalom a rosszfiú szerepet, és felvállalom a vitákat, de ha vmi nekem nem tetszik azt mindig világos érvrendzerrel támasztom alá (aztán azzal vagy egyetértenek vagy nem), de legalább nem olyan lózungokkal jövök, hogy "ilyen-olyan homer", "csak kötözködik" ésatöbbi...Soldados
Soldi, az igazán nagyok a "ráhagyom és csendben vagyok"-ot vállalják be.briareos
Nem. Azok a simulékony többség. Az igazán nagyok felvállalják a véleményüket.
Soldados
Ok, neked van igazad. 😊

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
robbinsról csak annyit h gecijó volt idén, 4milla nem tulfizetés sztembraxa88
persze hogy jó volt, de nem a steelersben így akár fél évest is kaphatharomt
Látom, neked még mindig ez az egyetlen érved, hogy Steelers és kötözködés... Majd ha érdemben tudsz reagálni és érvelni akkor próbáld meg leírni a véleményedet.

Én 2,8 millára értékeltem, tehát sztem túlfizették, méghozzá jócskán, ezért nem vétóztam az időtartamot. Ebbe hol akarsz belekötni? Ez az én véleményem volt, hogy Robbins ennyit ér, és ez alapján világos, hogy sztem túl van fizetve, ettől kezdve nem kötök bele az időtartamba.

De mondom, próbálj érdemben reagálni, akkor talán kulturált párbeszéd is kialakulhat, nemcsak a semmivel sem alátámasztható vádaskodásod, hogy "kötözködsz" és "Steelers-homerség".


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Kurvára nincs kedvem ezt végig olvasni

Fred Robbins 33 éves DT (annyi mint Harrison) semmiféle vihart nem kavart az 1 éves szerződése

Szerintem ez mindem elmond. Mármint annyit hogy van aki kötekedni akar és van aki nemharomt
Fred Robbinsra 2,8 millát írtam, tehát az én értékrendem szerint bőven túl lett fizetve a 4 millával, emellett Harrison egész más kategória az OLB-k között, mint Robbins a DT-k között. Az elmúlt 4 év legproduktivabb 3-4-OLB-jét nem tudom egy lapon emlegetni egy posztja átlagemberével.

Én ezt ezért nem kifogásoltam, azaz amíg a kiemelkedő Harrison nem lett túlfizetve az én értékrendem szerint, ezért kifogásoltam az időtartamot, míg az átlagos Robbins az én értékrendem szerint túl lett fizetve jócskán, ezért nem kifogásoltam az időtartamot.

Engem nem zavar, ha ördögűzőset játszunk a topikban, leszarom, én bevállalom a rosszfiú szerepet, és felvállalom a vitákat, de ha vmi nekem nem tetszik azt mindig világos érvrendzerrel támasztom alá (aztán azzal vagy egyetértenek vagy nem), de legalább nem olyan lózungokkal jövök, hogy "ilyen-olyan homer", "csak kötözködik" ésatöbbi...Soldados
Soldi, az igazán nagyok a "ráhagyom és csendben vagyok"-ot vállalják be.briareos
Nem. Azok a simulékony többség. Az igazán nagyok felvállalják a véleményüket.

Csak ismételni tudom önmagam:
Engem nem zavar, ha ördögűzőset játszunk a topikban, leszarom, én bevállalom a rosszfiú szerepet, és felvállalom a vitákat, de ha vmi nekem nem tetszik azt mindig világos érvrendzerrel támasztom alá (aztán azzal vagy egyetértenek vagy nem), de legalább nem olyan lózungokkal jövök, hogy "ilyen-olyan homer", "csak kötözködik" ésatöbbi... És mindezt azért, hogy a játék jobb és igazságosabb legyen. Nem kevés órám, energiám, vitám van benne, sőt a szabályok egy jelentős része is az én ötletem volt, de persze biztos akkor csak kötözködtem vagy önös érdekből védtem a játékot a sztem jogosulatlan előnyöktől, kiskapuktól... Viszont én ezt nem mártírkodásból írom, hanem azért, mert én továbbra is ezen dolgozom és továbbra is próbálom igazságosabbá, korrektebbé, életszerűbbé tenni a játékot. Ez pedig természetszerűleg vitákkal jár, amit eddig is felvállaltam, ezután is fel fogok. Még akkor is ha ez ilyen vitákká fajul. Nekem elég, hogy én tudom, nem a rosszindulat, nem a kötözködés és nem a Steelers-fanságom vezérelt. És leszarom, hogy Tibi, vagy bárki másként gondolja, én tudom, hogy nem így van.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
robbinsról csak annyit h gecijó volt idén, 4milla nem tulfizetés sztembraxa88
persze hogy jó volt, de nem a steelersben így akár fél évest is kaphat
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
robbinsról csak annyit h gecijó volt idén, 4milla nem tulfizetés sztem
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
na most itt pártatlanságról van szó
33 éves DT élete legtöbb sackes szezonja után 1 évet ír alá, az nem gáz (nekem kurvára nem, mert nem kötöttem bele).... na mindegy leszarom ezt a dolgot mert én jól jártam a köcsög elmenetelével (tök jó lesz az a 3.kör jövőre).
de ha nem steelers játékosról lett volna szó soha elő sem jött volna ez a téma...
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
Kurvára nincs kedvem ezt végig olvasni

Fred Robbins 33 éves DT (annyi mint Harrison) semmiféle vihart nem kavart az 1 éves szerződése

Szerintem ez mindem elmond. Mármint annyit hogy van aki kötekedni akar és van aki nemharomt
Fred Robbinsra 2,8 millát írtam, tehát az én értékrendem szerint bőven túl lett fizetve a 4 millával, emellett Harrison egész más kategória az OLB-k között, mint Robbins a DT-k között. Az elmúlt 4 év legproduktivabb 3-4-OLB-jét nem tudom egy lapon emlegetni egy posztja átlagemberével.

Én ezt ezért nem kifogásoltam, azaz amíg a kiemelkedő Harrison nem lett túlfizetve az én értékrendem szerint, ezért kifogásoltam az időtartamot, míg az átlagos Robbins az én értékrendem szerint túl lett fizetve jócskán, ezért nem kifogásoltam az időtartamot.

Engem nem zavar, ha ördögűzőset játszunk a topikban, leszarom, én bevállalom a rosszfiú szerepet, és felvállalom a vitákat, de ha vmi nekem nem tetszik azt mindig világos érvrendzerrel támasztom alá (aztán azzal vagy egyetértenek vagy nem), de legalább nem olyan lózungokkal jövök, hogy "ilyen-olyan homer", "csak kötözködik" ésatöbbi...Soldados
Soldi, az igazán nagyok a "ráhagyom és csendben vagyok"-ot vállalják be.

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Kurvára nincs kedvem ezt végig olvasni

Fred Robbins 33 éves DT (annyi mint Harrison) semmiféle vihart nem kavart az 1 éves szerződése

Szerintem ez mindem elmond. Mármint annyit hogy van aki kötekedni akar és van aki nemharomt
Fred Robbinsra 2,8 millát írtam, tehát az én értékrendem szerint bőven túl lett fizetve a 4 millával, emellett Harrison egész más kategória az OLB-k között, mint Robbins a DT-k között. Az elmúlt 4 év legproduktivabb 3-4-OLB-jét nem tudom egy lapon emlegetni egy posztja átlagemberével.

Én ezt ezért nem kifogásoltam, azaz amíg a kiemelkedő Harrison nem lett túlfizetve az én értékrendem szerint, ezért kifogásoltam az időtartamot, míg az átlagos Robbins az én értékrendem szerint túl lett fizetve jócskán, ezért nem kifogásoltam az időtartamot.

Engem nem zavar, ha ördögűzőset játszunk a topikban, leszarom, én bevállalom a rosszfiú szerepet, és felvállalom a vitákat, de ha vmi nekem nem tetszik azt mindig világos érvrendzerrel támasztom alá (aztán azzal vagy egyetértenek vagy nem), de legalább nem olyan lózungokkal jövök, hogy "ilyen-olyan homer", "csak kötözködik" ésatöbbi... És mindezt azért, hogy a játék jobb és igazságosabb legyen. Nem kevés órám, energiám, vitám van benne, sőt a szabályok egy jelentős része is az én ötletem volt, de persze biztos akkor csak kötözködtem vagy önös érdekből védtem a játékot a sztem jogosulatlan előnyöktől... Viszont én ezt nem mártírkodásból írom, hanem azért, mert én továbbra is ezen dolgozom és továbbra is próbálom igazságosabbá, korrektebbé, életszerűbbé tenni a játékot. Ez pedig természetszerűleg vitákkal jár, amit eddig is felvállaltam, ezután is fel fogok. Még akkor is ha ez ilyen vitákká fajul.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 268 — Wrath of Khan
😕 Pedig Winlsowt vártam FAn, mert azt mondta braxa, hogy kiengedi. Most meg, hogy tageli ajánlani akartam neki egy 4.et, de nem válaszolt 😕tenorx
erre egyszerű a válasz: winslow soha nem menne pittsburghbeJJ
Detroitban játszok 😀 Tudod, Woodley hazatér 😀

braxa: msn?
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
😕 Pedig Winlsowt vártam FAn, mert azt mondta braxa, hogy kiengedi. Most meg, hogy tageli ajánlani akartam neki egy 4.et, de nem válaszolt 😕tenorx
Fred Davis bőven jó,kezdőnek is szvsz.Newman
akkor én most izguljak Cooley-val?Höri
nem mondtam 😛
de Cooley sérülése alatt Davis megfelelően pótolta őt,kezdő lenne sok csapatban

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
tenorx, ha kell baszott jo starter TE, viheted Popeot 2. korert 😀

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
😕 Pedig Winlsowt vártam FAn, mert azt mondta braxa, hogy kiengedi. Most meg, hogy tageli ajánlani akartam neki egy 4.et, de nem válaszolt 😕tenorx
Fred Davis bőven jó,kezdőnek is szvsz.Newman
akkor én most izguljak Cooley-val?

több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
😕 Pedig Winlsowt vártam FAn, mert azt mondta braxa, hogy kiengedi. Most meg, hogy tageli ajánlani akartam neki egy 4.et, de nem válaszolt 😕tenorx
Fred Davis bőven jó,kezdőnek is szvsz.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Kurvára nincs kedvem ezt végig olvasni

Fred Robbins 33 éves DT (annyi mint Harrison) semmiféle vihart nem kavart az 1 éves szerződése

Szerintem ez mindem elmond. Mármint annyit hogy van aki kötekedni akar és van aki nem
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 838 — No es importante
😕 Pedig Winlsowt vártam FAn, mert azt mondta braxa, hogy kiengedi. Most meg, hogy tageli ajánlani akartam neki egy 4.et, de nem válaszolt 😕tenorx
erre egyszerű a válasz: winslow soha nem menne pittsburghbe


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
😕 Pedig Winlsowt vártam FAn, mert azt mondta braxa, hogy kiengedi. Most meg, hogy tageli ajánlani akartam neki egy 4.et, de nem válaszolt 😕tenorx
nem is irtál baszod 😊
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 268 — Wrath of Khan
😕 Pedig Winlsowt vártam FAn, mert azt mondta braxa, hogy kiengedi. Most meg, hogy tageli ajánlani akartam neki egy 4.et, de nem válaszolt 😕
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Akartam hozni másik tagelendőt is, de a gazdi kb le se szarta a PM em😊
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
F*ckin soldier+a diktator - veszelyes kombo.

Olyan tagelt jatekos nem is lesz, akit megtart a csapata? 😀 Eddig 4/4.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Most nézem Greenway IRL franchise taget kapott... Egész jó áron sikerült megtartani 😛Rataccess
Go Vikings buszke lenne rad 😛
de aztan ha eladod Harvint, kapsz

több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Most nézem Greenway IRL franchise taget kapott... Egész jó áron sikerült megtartani 😛

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
Ratából jó GM lesz
Az ifjú padawan. 😀tenorx
ki a mester?
Te?briareos
Ezen a fórumon rajtad kívül nincs Mester 😀eaglesmcnabb
pedig egyre többet hallom egy bizonyos alekosz nevét

több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Nos, azért kaptam én meg Ricet mert senki nem akart többet adni érte, pedig Rata húzta amíg bírta,
Lépnie kellett hisz RFA.

Én biztos vagyok benne hogy mindenkitől rákérdezett, akkor miért kéritek tőle számon?

A másik témához nem szólok... az maga egy vérciki dolog.
Ideje lenne elengedni a god módot.