GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 230
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 423 — TODDHERREMANS79
Ratából jó GM lesz
Az ifjú padawan. 😀tenorx
ki a mester?
Te?briareos
Ezen a fórumon rajtad kívül nincs Mester 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 264 — Wrath of Khan
Ratából jó GM lesz
Az ifjú padawan. 😀tenorx
ki a mester?
Te?briareos

Nyilván.
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
Ratából jó GM lesz
Az ifjú padawan. 😀tenorx
ki a mester?
Te?

több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Nem értem a boooozás okát 😊 Eaglesmcnabb, légyszi küldd már el akár PM-ben azt ahol én azt állítottam hogy 1/7-es ajánlatom van... Ez olyasmi ferdítés lehet mint amit Wyatt produkált az előbb 😛Rataccess
Msn volt. 😀 Az ajánlat érte nem tuti, de hogy 1/7-ről szó volt az ziher. 😀eaglesmcnabb
Azt tudom elképzelni hogy amikor Te írtad, hogy az 1/9-ért nem érdekel de ha hátrébb trédelsz az első kör második harmadába úgy már szóba jöhet az első kör, akkor reagáltam hogy ennél még az 1/7 = Rice + első kör vége ajánlat is jobbnak tűnik 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 264 — Wrath of Khan
Ratából jó GM lesz
Az ifjú padawan. 😀
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
kiderulnek Rata okossagai 😛 😀
kis plusz kampany a jobb ellenertek miatt 😀

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 423 — TODDHERREMANS79
Nem értem a boooozás okát 😊 Eaglesmcnabb, légyszi küldd már el akár PM-ben azt ahol én azt állítottam hogy 1/7-es ajánlatom van... Ez olyasmi ferdítés lehet mint amit Wyatt produkált az előbb 😛Rataccess
Msn volt. 😀 Az ajánlat érte nem tuti, de hogy 1/7-ről szó volt az ziher. 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Nem értem a boooozás okát 😊 Eaglesmcnabb, légyszi küldd már el akár PM-ben azt ahol én azt állítottam hogy 1/7-es ajánlatom van... Ez olyasmi ferdítés lehet mint amit Wyatt produkált az előbb 😛

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
😂 nekem azt mondta hogy 1/9 kevés lesz mert 1/7-et is ajánlottak érte 😀eaglesmcnabb
Kajak ilyet írtam? Nem szoktam ilyen gátlástalan módon hazudozni 😊

Később asszem 1/9-re McKinnie-t és Rice-ot is ideadta volna, de nem volt buli az sem.eaglesmcnabb
Szerintem ez egy korrekt biznisz lett volna...Rataccess
booooooo

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 423 — TODDHERREMANS79
😂 nekem azt mondta hogy 1/9 kevés lesz mert 1/7-et is ajánlottak érte 😀eaglesmcnabb
Kajak ilyet írtam? Nem szoktam ilyen gátlástalan módon hazudozni 😊

Később asszem 1/9-re McKinnie-t és Rice-ot is ideadta volna, de nem volt buli az sem.eaglesmcnabb
Szerintem ez egy korrekt biznisz lett volna...Rataccess
Igen, csak nekem jövőre lesz 1-2 brutálmagas fizum... 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
😂 nekem azt mondta hogy 1/9 kevés lesz mert 1/7-et is ajánlottak érte 😀eaglesmcnabb
Kajak ilyet írtam? Nem szoktam ilyen gátlástalan módon hazudozni 😊

Később asszem 1/9-re McKinnie-t és Rice-ot is ideadta volna, de nem volt buli az sem.eaglesmcnabb
Szerintem ez egy korrekt biznisz lett volna...

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Na, ez megint feltetelezes sztem.. lattuk Favre-nal is, hogy az idosodo franchise QB-t/legendat (akarhany evet is lehuzott a csapatnal) is ugyanugy eltradelhetik.

Young/Gannon/Warner utolso jo eve egyarant 37 evesen volt.. es Elway meg egyet odatett 38 evesen ugye.. de ennyi idosen azert mar ritka az ilyen.
38 folott meg csak Favre volt kepes maradandora.. aki mint Wrangler-ironman, nem igazan szamit tipikus QB-nek. 😊 bar erdekes, hogy mostanaban kitolodik a kor ezen a poszton, de azert 37+ folott sztem nem fognak dollartizmilliokat dobalni QB-knek.. plane nem egy Kraft-BB vezette franchise.Igor
Nem is azt mondtam, hogy feltétlenül fizetnék. Azt mondtam, ha úgy teljesít, akkor igen. Brady jelen állás szerint 37 éves koráig írt alá nagyon szép summáért. Ha BB is játszik addig és ugyanilyen szinten, akkor igen idősebb korában is megfizetem.Soldados
Hmm? BB itt Bill Belichik 😊
En azt irtam, hogy sztem ez az ordogi duo hamarabb fogja kivagni a franchiselegendat, minthogy dollartizmilliokat fizessen neki 37 evesen (sztem a trade a legsanszosabb) - ennyi. Szoval sztem nem ertunk egyet. Ha jol olvastam, te ennek az ellenkezojet irtad az eredetiben.. na mindegy. Ezt megbeszeltuk 😊

Irjon mindenki inkabb mock draftot, vagy Lapszemlet 😛
(mint ahogy a fetomy-fele harmas tradehisztinel volt anno 😉 😀)Igor
kristof kérdése Big Benre vonatkozott. Amúgy én azt mondtam, hogy igen hajlandó lennék sokat fizetni egy idős QB-nak, ha még mindig produktív. Mindössze ennyit mondtam.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 423 — TODDHERREMANS79
tévedés, te mondtad, hogy Rice vihető, és amikor kérdeztem miért, akkor jött az 1/7 😊Wyatt
😂 nekem azt mondta hogy 1/9 kevés lesz mert 1/7-et is ajánlottak érte 😀eaglesmcnabb
te megvetted volna 1/9-ért? 😛Newman
Deseant igen. 😊
Később asszem 1/9-re McKinnie-t és Rice-ot is ideadta volna, de nem volt buli az sem.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Brady 33 évesen 4 évre írt alá. Tehát ha játszik, akkor a Pats nagyon sok-sok pénzt fog fizetni neki 37 évesen.Soldados
Na, ez megint feltetelezes sztem.. lattuk Favre-nal is, hogy az idosodo franchise QB-t/legendat (akarhany evet is lehuzott a csapatnal) is ugyanugy eltradelhetik.

Young/Gannon/Warner utolso jo eve egyarant 37 evesen volt.. es Elway meg egyet odatett 38 evesen ugye.. de ennyi idosen azert mar ritka az ilyen.
38 folott meg csak Favre volt kepes maradandora.. aki mint Wrangler-ironman, nem igazan szamit tipikus QB-nek. 😊 bar erdekes, hogy mostanaban kitolodik a kor ezen a poszton, de azert 37+ folott sztem nem fognak dollartizmilliokat dobalni QB-knek.. plane nem egy Kraft-BB vezette franchise.Igor
Nem is azt mondtam, hogy feltétlenül fizetnék. Azt mondtam, ha úgy teljesít, akkor igen. Brady jelen állás szerint 37 éves koráig írt alá nagyon szép summáért. Ha BB is játszik addig és ugyanilyen szinten, akkor igen idősebb korában is megfizetem.Soldados
Hmm? BB itt Bill Belichik 😊
En azt irtam, hogy sztem ez az ordogi duo hamarabb fogja kivagni a franchiselegendat, minthogy dollartizmilliokat fizessen neki 37 evesen (sztem a trade a legsanszosabb) - ennyi. Szoval sztem nem ertunk egyet. Ha jol olvastam, te ennek az ellenkezojet irtad az eredetiben.. na mindegy. Ezt megbeszeltuk 😊

Irjon mindenki inkabb mock draftot, vagy Lapszemlet 😛
(mint ahogy a fetomy-fele harmas tradehisztinel volt anno 😉 😀)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Te ajánlgattad az 1/7-et, én meg írtam hogy DeSean és AP nem eladó, de Rice-t viheted 😊Rataccess
tévedés, te mondtad, hogy Rice vihető, és amikor kérdeztem miért, akkor jött az 1/7 😊Wyatt
😂 nekem azt mondta hogy 1/9 kevés lesz mert 1/7-et is ajánlottak érte 😀eaglesmcnabb
te megvetted volna 1/9-ért? 😛

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 423 — TODDHERREMANS79
ez...
1/7 mi? 😂 😂 😂
Wyatt
Te ajánlgattad az 1/7-et, én meg írtam hogy DeSean és AP nem eladó, de Rice-t viheted 😊Rataccess
tévedés, te mondtad, hogy Rice vihető, és amikor kérdeztem miért, akkor jött az 1/7 😊Wyatt
😂 nekem azt mondta hogy 1/9 kevés lesz mert 1/7-et is ajánlottak érte 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Brady 33 évesen 4 évre írt alá. Tehát ha játszik, akkor a Pats nagyon sok-sok pénzt fog fizetni neki 37 évesen.Soldados
Na, ez megint feltetelezes sztem.. lattuk Favre-nal is, hogy az idosodo franchise QB-t/legendat (akarhany evet is lehuzott a csapatnal) is ugyanugy eltradelhetik.

Young/Gannon/Warner utolso jo eve egyarant 37 evesen volt.. es Elway meg egyet odatett 38 evesen ugye.. de ennyi idosen azert mar ritka az ilyen.
38 folott meg csak Favre volt kepes maradandora.. aki mint Wrangler-ironman, nem igazan szamit tipikus QB-nek. 😊 bar erdekes, hogy mostanaban kitolodik a kor ezen a poszton, de azert 37+ folott sztem nem fognak dollartizmilliokat dobalni QB-knek.. plane nem egy Kraft-BB vezette franchise.Igor
Nem is azt mondtam, hogy feltétlenül fizetnék. Azt mondtam, ha úgy teljesít, akkor igen. Brady jelen állás szerint 37 éves koráig írt alá nagyon szép summáért. Ha BB is játszik addig és ugyanilyen szinten, akkor igen idősebb korában is megfizetem.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Brady 33 évesen 4 évre írt alá. Tehát ha játszik, akkor a Pats nagyon sok-sok pénzt fog fizetni neki 37 évesen.Soldados
Na, ez megint feltetelezes sztem.. lattuk Favre-nal is, hogy az idosodo franchise QB-t/legendat (akarhany evet is lehuzott a csapatnal) is ugyanugy eltradelhetik.

Young/Gannon/Warner utolso jo eve egyarant 37 evesen volt.. es Elway meg egyet odatett 38 evesen ugye.. de ennyi idosen azert mar ritka az ilyen.
38 folott meg csak Favre volt kepes maradandora.. aki mint Wrangler-ironman, nem igazan szamit tipikus QB-nek. 😊 bar erdekes, hogy mostanaban kitolodik a kor ezen a poszton, de azert 37+ folott sztem nem fognak dollartizmilliokat dobalni QB-knek.. plane nem egy Kraft-BB vezette franchise.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A szabálykönyv J pontjában (Változó összegű szerződések) foglaltak helytállók? nem rémlik, hogy lett volna ott kavar, de inkább megkérdezem, mielőtt elküldöm

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
egy 36 éves franchise QBnak is szerettél volna 3 évet?kristof
Nem kizárt, de a konkrét személytől is függ. Sőt, ha vki franchise QB (ez a szó alapból azt jelenti, hogy egy franchise 3 idénynél többel számol vele), akkor a válaszom igen. De azért franchise QB nem mindenhol rohangál.Soldados
BigBennek a 39. évében fizetnél 12 milliót?kristof
Attól függ. Ez így elég teoretikus. De elképzelhető, ha olyan szinten játszik. Favre óta nem kizárt.

Brady 33 évesen 4 évre írt alá. Tehát ha játszik, akkor a Pats nagyon sok-sok pénzt fog fizetni neki 37 évesen.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
De ugyanúgy nem engedtem volna franchise QB-k 3 éves szerződését és még sorolhatnám. De nem találtam kirívó szerződést időtartamot tekintve.Soldados
egy 36 éves franchise QBnak is szerettél volna 3 évet?kristof
Nem kizárt, de a konkrét személytől is függ. Sőt, ha vki franchise QB (ez a szó alapból azt jelenti, hogy egy franchise 3 idénynél többel számol vele), akkor a válaszom igen. De azért franchise QB nem mindenhol rohangál.Soldados
BigBennek a 39. évében fizetnél 12 milliót?
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Egyszerűbb lenne megelőzni a jövő évi galibákat azzal Soldi ha átadnád a helyed a bizottságban és akkor nem baszogatna senki az elfogultsággal.Höri
Én leszarom ha ezzel jöttök. Max nevetek rajta, hogy más fogásotok nincs. Én tudom, hogy nem vagyok elfogult, innentől fel is út, le is út. Én nem mondok le, max kiraksz, mint commish.

szaba: vegyél vissza az arcodból, de nagyon sürgősen.Soldados
Mert mi lesz? Leírtam a véleményem. Nem vagyok elfogult, és ezt tudom.szaba
Nem hiszem, hogy megengedhető az amit Te írtál, főleg nem tőled.

Itt azért mindenki érvelt a maga igaza mellett, Te még erre sem voltál képes, így pedig a degradáló véleményed igen szánalmas a szerény képességeidből fakadóan.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
igaz senki sem vagyok a gm játékban, de megkérnék mindenkit, h arra amit itt folyik napok óta használjátok ezt

http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?pid=210279#p210279

így nem kell mindig végignyálazni a flame-t hogy CSEVEGÉST olvashassak.

köszönöm a magam, és az ezt az egészet szintén unó gmek nevébenbriareos
hál' Istennek,már javasolni is akartam (mondjuk Soldi vs fórum néven,de a lényeg ugyanaz 😛)

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Egyszerűbb lenne megelőzni a jövő évi galibákat azzal Soldi ha átadnád a helyed a bizottságban és akkor nem baszogatna senki az elfogultsággal.Höri
Én leszarom ha ezzel jöttök. Max nevetek rajta, hogy más fogásotok nincs. Én tudom, hogy nem vagyok elfogult, innentől fel is út, le is út. Én nem mondok le, max kiraksz, mint commish.

szaba: vegyél vissza az arcodból, de nagyon sürgősen.Soldados
Mert mi lesz? Leírtam a véleményem. Nem vagyok elfogult, és ezt tudom.
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
igaz senki sem vagyok a gm játékban, de megkérnék mindenkit, h arra amit itt folyik napok óta használjátok ezt

http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?pid=210279#p210279

így nem kell mindig végignyálazni a flame-t hogy CSEVEGÉST olvashassak.

köszönöm a magam, és az ezt az egészet szintén unó gmek nevében