GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 171
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
haromt/Höri/akárki Doom meg Williams szerződését beleszerkeszthetem az első hszembe v írjak nekik újat?
kristof
szerkesszed

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Braxa mockjában Wilson és Moore sem ártana, kár, hogy egyik sem első körös kaliber még

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
augusztustól-februárig = lehet hozni annyi szabályt amennyit akarsz
februártól-augusztusig = a játék ideje. Ami nem merült fel az elmúlt öt évben az kibírja hogy a szezonok között legyen meghozva.haromt
Mindig minden évben fel fog merülni új és új kiskapu, nem szabályozott rész. És ezt a játék védelmében meg kell hozni.

De mondom, igazából "csodálatos" ez a szavazás. A saját igazságoztó szerepednek tuti jót tesz. Másra tuti nem jó. mert eredménye előre boritékolható, de ettől nem lesz jobb a játék.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
augusztustól-februárig = lehet hozni annyi szabályt amennyit akarsz
februártól-augusztusig = a játék ideje. Ami nem merült fel az elmúlt öt évben az kibírja hogy a szezonok között legyen meghozva.haromt
és mi van azokkal a javaslatokkal, amiket ugyan felhoztunk, de nem született érdemi döntés?


The response must be equal to the threat.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
augusztustól-februárig = lehet hozni annyi szabályt amennyit akarsz
februártól-augusztusig = a játék ideje. Ami nem merült fel az elmúlt öt évben az kibírja hogy a szezonok között legyen meghozva.haromt
Mindig minden évben fel fog merülni új és új kiskapu, nem szabályozott rész. És ezt a játék védelmében meg kell hozni.

De mondom, igazából "csodálatos" ez a szavazás. A saját igazságoztó szerepednek tuti jót tesz. Másra tuti nem jó. mert eredménye előre boritékolható, de ettől nem lesz jobb a játék.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
augusztustól-februárig = lehet hozni annyi szabályt amennyit akarsz
februártól-augusztusig = a játék ideje. Ami nem merült fel az elmúlt öt évben az kibírja hogy a szezonok között legyen meghozva.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Mellesleg ez a szavazás kb olyan mintha azt kérdeznéd, hogy kevesebb adót akarsz fizetni? Jó kis kommunikációs trükk és saját mártírszereped erősítése.

De a játék szabályrendszerében, ha hiba van, azt ki kell javítani éppen az igazságosság elve miatt, hogy vki ne szerezzen jogosulatlan előnyt egy kiskapu megtalálásával.

Merthogy akkor most jó sok szabályt kidobhatunk a kukába, pl az életkorosat, merthogy az is menet közben született, csakhogy ezektől a játék csak jobb, ha pedig kidobjuk őket, akkor rosszabb lesz.

A hangsúly nem az új szabályokon van, mert azok jobbító szándékúak, hanem azt sokkal jobban kell kommunikálni, azaz el kell jutnia a játékosokhoz. És ez az ami eddig nem történt meg. Ezen kell változtatni, nem azon, hogy ne hozzunk szabályokat.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ezt a kurva pudingot 5 éve rágjuk... ha most is döntő hibák vannak, akkor az vérciki
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
inkább ezzel foglalkozz

"Persze nem szerencsés menet közben szabályt módosítani, de azért ez egyáltalán nem olyan problémás, mint ahogy most megy a hiszti rajta. Puding próbája az evés, azaz használat közben derülnek ki a hibák, és ezeket igenis tömjük be minél hamarabb. Az én meglátásom szerint túldimenzionáljátok a menetközbeni szabályváltoztatásokat. Én inkább abban látom a problémát, hogy ezt nem jól kommunikáljuk le. Azaz pl nem kerül be a hiv. közleményekbe, vagy a szabályokba. Ez a fő gond, nem az, hogy szabályt változtatunk, és szegény Storm is ezt szívta meg."

van 6 hónap a sim vége és a játék kezdete előtt. Ezidő alatt mindenki nagyívben szarik a szabályok megvitatására. Ezért állnak elő ilyen dolog. És emiatt teljesen jogos, hogy az a szabály ami a szabálykönyvben van. Leszarom hogy kinek kedveznek a menet közben hozottak. Meccs közben nem módosítják a lesszabályt és a kinevet a végén szabályát sem dobás közben. Ennyi.haromt
A kiemelt rész a lényeg. Ha agyalnánk a szabályokon 6 hónapon át, akkor is maradnak lyukak, amik menet közben derülnek ki, ez a világ legtermészetesebb dolga. A kiskapukat pedig szvsz azonnal be kell tömni.

Csak a szabályváltozást jobban kell kommunikálni, hogy olyan ne forduljon többet elő, mint Stormmal.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
inkább ezzel foglalkozz

"Persze nem szerencsés menet közben szabályt módosítani, de azért ez egyáltalán nem olyan problémás, mint ahogy most megy a hiszti rajta. Puding próbája az evés, azaz használat közben derülnek ki a hibák, és ezeket igenis tömjük be minél hamarabb. Az én meglátásom szerint túldimenzionáljátok a menetközbeni szabályváltoztatásokat. Én inkább abban látom a problémát, hogy ezt nem jól kommunikáljuk le. Azaz pl nem kerül be a hiv. közleményekbe, vagy a szabályokba. Ez a fő gond, nem az, hogy szabályt változtatunk, és szegény Storm is ezt szívta meg."

van 6 hónap a sim vége és a játék kezdete előtt. Ezidő alatt mindenki nagyívben szarik a szabályok megvitatására. Ezért állnak elő ilyen dolog. És emiatt teljesen jogos, hogy az a szabály ami a szabálykönyvben van. Leszarom hogy kinek kedveznek a menet közben hozottak. Meccs közben nem módosítják a lesszabályt és a kinevet a végén szabályát sem dobás közben. Ennyi.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Soldados. Nem veszed észre hogy már senkit sem érdekel ez a dolog?haromt
Mivel feltettem egy kérdést, így természetesen közlöm annak végeredményét. Mint ahogy akkor is megtettem ezt, amikor pl gsn válasza nekem nem kedvező volt.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Soldados. Nem veszed észre hogy már senkit sem érdekel ez a dolog?
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Összegzem a válaszokat.

- Mind az 5 Rosi egyetértett abban, hogy Harrison nem írná alá ezt a 2 éves szerződést. (Ennyit a szokásos JolyJoker érvről, hogy Steelers-homer)
- Mind az 5 Rosi egyetértett abban, hogy TTT ezzel nem bukta el Harrisont, megvan a lehetősége, hogy 3 évre növelje a szerződés időtartamát - ennyit a nagy mártírkodásról
- 2 Rosi ugyanakkor kifogásolta, hogy ha ez nincs benne a szabályban, akkor nem kellene alkalmozni ezt. 3 Rosi viszont ezt nem tartja aggályosnak.

Hát ennyi. Höri válasza nem volt érdemi, nem foglalt állást. Ő önhatalmúlag, mint commish úgy akar dönteni, hogy jó a szerződés. Joga van hozzá, el is fogadom, de ne feledjük, hogy mindössze vmi adminisztrációs hiba miatt nincs benne az erre feljogosító kitétel, mert korábban benne volt a szabályban. Illetve szükség esetén igenis kellhet menet közben szabályt változtatni, pontosan az igazságosabb és realisztikusabb játék miatt. Nyugodtan lehet precedenst teremteni. Az 5/5-ös állásfoglalás pedig beszédes adat.

Persze nem szerencsés menet közben szabályt módosítani, de azért ez egyáltalán nem olyan problémás, mint ahogy most megy a hiszti rajta. Puding próbája az evés, azaz használat közben derülnek ki a hibák, és ezeket igenis tömjük be minél hamarabb. Az én meglátásom szerint túldimenzionáljátok a menetközbeni szabályváltoztatásokat. Én inkább abban látom a problémát, hogy ezt nem jól kommunikáljuk le. Azaz pl nem kerül be a hiv. közleményekbe, vagy a szabályokba. Ez a fő gond, nem az, hogy szabályt változtatunk, és szegény Storm is ezt szívta meg.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Höri tud olyat 😊
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 153 — Eagles fan
Ehh, francba, elsőkörös cetli híján még a Mock Draftból is kimaradok... Legközelebb kéretik legalább 3 körös mockot írni 😛

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ja most nézem, úgy hoztad el ennyiért Grantet, hogy megvolt Stewart ÉS Donald Brown is? 😀tenorx
Stewart megy el, kérdés még h hová (jöhetnek ajánlatok pmben 😊)
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 351 — TODDHERREMANS79
Ja most nézem, úgy hoztad el ennyiért Grantet, hogy megvolt Stewart ÉS Donald Brown is? 😀tenorx
Nemhogy vitte volna Bensont szotyiért 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Ja most nézem, úgy hoztad el ennyiért Grantet, hogy megvolt Stewart ÉS Donald Brown is? 😀
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
szinte biztos h nem OT-t húzokkristof
jó hát a brownsban kevés poszt van megoldva 😊braxa88
nyilván, de már nem olyan kilátástalan a helyzet mint tavaly amikor átvettem (persze jövőre még így is valszeg top5-ös pickem lesz...)

haromt/Höri/akárki Doom meg Williams szerződését beleszerkeszthetem az első hszembe v írjak nekik újat?

frissült a DC (http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?pid=191407#p191407)
és a KeKi (http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?pid=100744#p100744)kristof
hát a friss DC után már biztos h nem OTt irnék neked 😀
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Höri után te is OG-t adsz nekem, ami bő hete még lett is volna, most már Kosier és Herremans mellé luxus lenne még egy OG első körben.deny79
tanulság: irj normális DCt 😛braxa88
Pont ma este akartam frissíteni, aláírókkal, meg új emberekkel. 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
szinte biztos h nem OT-t húzokkristof
jó hát a brownsban kevés poszt van megoldva 😊braxa88
nyilván, de már nem olyan kilátástalan a helyzet mint tavaly amikor átvettem (persze jövőre még így is valszeg top5-ös pickem lesz...)

haromt/Höri/akárki Doom meg Williams szerződését beleszerkeszthetem az első hszembe v írjak nekik újat?

frissült a DC (http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?pid=191407#p191407)
és a KeKi (http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?pid=100744#p100744)
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Höri után te is OG-t adsz nekem, ami bő hete még lett is volna, most már Kosier és Herremans mellé luxus lenne még egy OG első körben.deny79
tanulság: irj normális DCt 😛
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 351 — TODDHERREMANS79
Kétlem hogy Green benn lesz még 1/9-re. 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Höri után te is OG-t adsz nekem, ami bő hete még lett is volna, most már Kosier és Herremans mellé luxus lenne még egy OG első körben.
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
nesztek mock 😊braxa88
köszi, bár szinte biztos h nem OT-t húzokkristof
jó hát a brownsban kevés poszt van megoldva 😊