GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 218
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ha vki ezután azt mondja, hogy aláírna 2 évre, az téved.Soldados
Pedig lefogadom, hogy alairt volna.. ez valoban csak osszegfuggo.
Ha mondjuk 15milla dohany/2 evre ajanlasz neki, vagy 10M/3 evet.. na akkor vajon melyiket irja ala?

Igor
Rossz a példa... A 7 milliót 3 évre kellett volna vállalni. Azaz nem arról van szó, hogy 4,5 milla 3 évre, vagy 7 milla 2 évre. A 7 millát kellett volna 3 évre vállalni.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Harrison pedig kizárt dolog, hogy aláírt volna 2 évre. Soldados
itt jön be a szubjektivitás Soldi.

és nem az elfogultságodra gondolok, hanem arra, hogy Harrisonról napi szinten olvasod a híreket, de OJ Atogwéről vagy Jeff Faineről nem. És így a Steelers játékosoknak van egy extra védőügyvédje, a Texans játékosoknak meg nincsen.

Nyilván akkor is szót emeltél volna mikor Seymour vagy Asomugha elé 2 éves szerződést pakol valaki, holott pontosan ilyet kaptak Oaklandben. Ergo itt is megkaphatják, mert szabályos.

És itt teljesen lényegtelen a steelers hagyomány mert ez 32 másik csapat, csak a nevek stimmelnek. Romot se aták volna el 3. körért, Josh Freeman sem csúszott le a 3. körig stb.Höri
Így van, aláírt volna 2 évre, ha olyan kiemelt zsetont kap. Ez nem volt az, nézve Hali, Ware, Woodley szerződését.

És ha hiszed, ha nem, én mindig végignéztem ki hány évre kapott szerződést. Ez volt az első, ami nekem KIRÍVÓAN nem tetszett.

A szubjektivitásról pedig annyit, hogy 5/5 Rosi vélte úgy, hogy ez nem elfogadható. Továbbá IRL sem éppen ilyen szerződést kötött. Ha TTT 9 millát mond, akkor az lett volna 2 évre is. Ráadásul kb nulla kockázata lett volna plusz 1 évet rápakolnia, de ezt jól leírta Wyatt.

Igor: somos, Fake, Szegecs egyértelműen foglalt állást, somos azonban hozzátette a szabályok-érvrendszert, de a szerződésről nagyon egyértelmű véleményt alkotott. Rajna volt kicsit finomabb, de ő is egyértelműen azt mondta, hogy szerinte sem megfelelő az a szerződés.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Ha vki ezután azt mondja, hogy aláírna 2 évre, az téved.Soldados
Pedig lefogadom, hogy alairt volna.. ez valoban csak osszegfuggo.
Ha mondjuk 15milla dohany/2 evre ajanlasz neki, vagy 10M/3 evet.. na akkor vajon melyiket irja ala?

Abban nem vagyok biztos, hogy a 7milla/2 ev eleg, de sztem amugy hatareset.. en nem latom ennyire optimistan Harrison karrierjenek jovojet (ettol persze lehet nagy az igenye) - de nezzuk meg a 33-36 ev kozotti passrusher OLB-k teljesitmenyet az elmult 10 evben mondjuk..

De nem is ez a fo baj amugy.
Miutan masodszorra is atolvastam a hetvegi mokat.. megerosodott az a velemenyem, hogy egyre inkabb abszolutista modon irsz Soldi. Lehet, hogy Rozsi vagy, es senior GM vagy.. es lehet hivatkozni arra, hogy a tobbi Rosenhaus is egyetertett veled (megjegyzem joval finomabban jeleztek ezt, es en azert egyik-masik hsz-bol kiolvastam apro ketsegeket.. persze ez en vagyok) - de ez 32 egyen jateka, ahogy bria is tobbszor hangsulyozta. Nem azert csatlakozott senki a jatekhoz, hogy allandoan basztassak.. es minden masodik hsz-ben lehulyezzek.

Es az, hogy egyetlen hsz-t sem tudsz megvalaszolatlanul hagyni.. es nem tudod elereszteni a temat, mint kutya a csontot, plane nem segit. Nyugodtan reagalj erre is.. csak gondold inkabb at ketszer, mielott beirod, pls.

Es mielott ma is kitor a vita, mindket felnek tiz perc kaveszunet, most! 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 10 816 — SB 50 Champion @ Grund
Storm, szted miért írnak alá az első helyen? Mert odamennek először, ahol a legtöbbet kínálják neki... Kérdezd csak meg gsn-t. 😉 Az FA-playa 99%-ban oda megy, ahol a legtöbbet adják neki. Ennyire egyszerű.

Harrison pedig kizárt dolog, hogy aláírt volna 2 évre. Akinek van kicsi rálátása erre a sportra, annak ez nem kérdés, ezt jól mutatja a Rozik egyhangú véleménye is, sőt IRL is alátámasztja ezt, ugyanis Harrison 2 éve 6 éves szerződést kapott. A legutóbbi szezonja sorozatban 3. All-Pro és 4. Pro Bowl-szereplése volt, plusz 3. lett a def. MVP szavazáson. Ha vki ezután azt mondja, hogy aláírna 2 évre, az téved.Soldados
Ez érdekes. Bemondják a játékosnak telefonon, tárgyalás nélkül, hogy mennyit adnának? Úgy, hogy személyesen valszeg még sose beszéltek vele. Vagy esetleg talán az ÜGYNÖKÉVEL tárgyalnak, aki előkészít neki valamit?

És akkor arra mi a válasz, akik tovább mennek az első helyről? A legtöbb kevés volt? Vagy hogy van? 😛

Néha fura ellentmondásokat látok nálad Soldi, de mindegy, én lezárom a vitát, mert úgyse tud téged soha senki meggyőzni semmiről (kivéve akit a tükörben látsz), meg már röhögtem eleget mára... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Harrison pedig kizárt dolog, hogy aláírt volna 2 évre. Soldados
itt jön be a szubjektivitás Soldi.

és nem az elfogultságodra gondolok, hanem arra, hogy Harrisonról napi szinten olvasod a híreket, de OJ Atogwéről vagy Jeff Faineről nem. És így a Steelers játékosoknak van egy extra védőügyvédje, a Texans játékosoknak meg nincsen.

Nyilván akkor is szót emeltél volna mikor Seymour vagy Asomugha elé 2 éves szerződést pakol valaki, holott pontosan ilyet kaptak Oaklandben. Ergo itt is megkaphatják, mert szabályos.

És itt teljesen lényegtelen a steelers hagyomány mert ez 32 másik csapat, csak a nevek stimmelnek. Romot se aták volna el 3. körért, Josh Freeman sem csúszott le a 3. körig stb.

több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Rice eladva hiába, a te embered Randy Moss lesz 😀Stez
jaja, de sajna érte se kapnék már annyit, mint tavaly 😕

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Storm, szted miért írnak alá az első helyen? Mert odamennek először, ahol a legtöbbet kínálják neki... Kérdezd csak meg gsn-t. 😉 Az FA-playa 99%-ban oda megy, ahol a legtöbbet adják neki. Ennyire egyszerű.

Harrison pedig kizárt dolog, hogy aláírt volna 2 évre. Akinek van kicsi rálátása erre a sportra, annak ez nem kérdés, ezt jól mutatja a Rozik egyhangú véleménye is, sőt IRL is alátámasztja ezt, ugyanis Harrison 2 éve 6 éves szerződést kapott. A legutóbbi szezonja sorozatban 3. All-Pro és 4. Pro Bowl-szereplése volt, plusz 3. lett a def. MVP szavazáson. Ha vki ezután azt mondja, hogy aláírna 2 évre, az téved.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 10 816 — SB 50 Champion @ Grund
Whááááá...

Mi alapján döntöm el? LOL. Ez a dolga a Rosinak, hogy eldöntse a játékos igényét hosszabbításkor. Sajnos ez (az 5 Rosi-tag szubjektív véleménye) kikerülhetetlen, mert csak így lehet megoldani, hogy legyen lehetőség hosszabbításra a játékban. Mi, öten mondjuk meg a játékos igényét. Egyszerűen fel nem foghatom, hogy abban mit nem lehet érteni, hogy ugyanerre miért nincs szükség FA-nél... Azért mert ott az x beérkezett szerződésből a játékos automatikusan a legjobbat választja. És bizony előfordulhat, hogy az rosszabb, mint az eredeti, hosszabbításra felkínált szerződés. De alá fogja írni, mert még mindig jobb 5 milláért játszani, mint 0 dolcsiért nem játszani.

A játékost hosszabbításkor azért kell védeni, mert csak egy csapat tehát rá ajánlatot, tehát nem tudja, hogy máshol kaphatna-e többet. A piacon már nem kell védeni, ott kiderül, hogy mennyit is ér valójában, hisz versenyeznek érte.Soldados
Whááááááááááááááááá....

Nem, én nem tudom megérteni, hogy FA-n miért nincs szükség rá. Ez olyan, mintha IRL a játékos ügynöke nem venne részt a tárgyalásokon, csak a hosszabbításoknál, FA idején a csapatok egy független cégnél bedobnák a kalapba az ajánlatokat, aztán a legmagasabbhoz menne a játékos. Fincsi lenne, tényleg. Aztán ha a kalapból az jön ki, hogy "beszoptad", akkor a játékos mehetne a sóhivatalba...

Arra alapozol mindent, hogy majd a piac eldönti, csak sajnos a piac rohadtul nem a játékos értéket tükrözi az esetek nagy részében, hanem az azon a poszton need-es csapatok (amiből jellemzően addigra pont az a csapat száll ki, akinél ő nem írt alá, mert ha valaki nem tud egy poszttal hosszabbítani, azt FA előtt trade-ben megoldja, vagy a draft-ot tervezi át) aktuális pénztárca állását . Mondhatod, hogy az ugyanaz, de sokszor nagyon nem...

Én változatlanul úgy gondolom, egy 2 éves top10 fizus szerződést csak azért nem fog visszautasítani egy játékos, mert "hát 1 év még jól jönne", vagy mert "hátha kicsit többet kapok FA alatt"...StormST
Márpedig így működik IRL. A csapatok versenyeznek játékosokért és a legjobb ajánlatot tevőhöz ír alá az FA-playa 99%-ban. Ezt ha belátod, ha nem, így van... Ott nem kell semmiféle érdeket képviselni, mert a játékosnak itt már nincs lehetősége jobb ajánlatot kicsikarni, hiszen a piac megtette ajánlatát.

A hosszabbításnál viszont pontosan az van, hogy ha elégedetlen vele, akkor azt mondja, hát sorry, kimegyek az FA-piacra, mert sztem ennél többet érek, ergó itt még van választási lehetősége. Aztán vagy igaza lesz, vagy nem. Utóbbi esetben lehet kénytelen lesz rosszabb ajánlatot aláírni, mert a piac azt igazolja vissza, hogy túlértékelte magát. Ilyen IRL is van.

Fura ezt nem belátni. Így működik az egész élet. Amikor hosszabbítani akarsz, ott képviselned kell a játékost, mert egyetlen csapat tesz csak ajánlatot. Vagy szted Harrison 1 évre is aláírt volna 7 milláért? Lóf.szt. Ilyenkor azt mondja, kimegyek a piacra, ott meglátom mennyit érek. Akkor már nyílt versenyhelyzet van, mert mind a 32 csapat versenyezhet érte, s így a legjobb ajánlatot abból elfogadja. És elfogadja mindenképpen, még akkor is, ha az esetleg rosszabb, mint a hosszabbítás volt, mert ha nem tenné, akkor 0 dolcsit keresne, így meg jó pár millát, még akkor is, ha az eredeti szerződésével még több millát keresett volna. Ez nem egyedi eset lenne. Előfordul.Soldados
Én vagyok a hülye megint, hogy veled vitatkozok, ebbe minden évben belefutok...

Az mondjuk, hogy a piac dönt IRL, az szerintem pont nem igaz. Az esetek nagy részében így zajlik IRL a FA, ahogy én láttam:
1. A játékos kiválasztja a kérők közül, hogy kihez megy egyáltalán, aztán meghatározza a sorrendet közöttük.
2. Az esetek nagy részében az első helyen alá is ír, mert olyan helyen van, hogy leszarja a piacot, inkább a hely a fontos...
3. A második helyen megmondja, hogy mennyit kapott volna az elsőn, de mivel az a hely is bejön neki, ezért egy kicsivel több pénzért oda aláír.
4. Idáig jutnak el azok, akik a pénzre mennek. Végigjárnak 3-4 helyet, aztán mivel nem kaptak eleget sehol, kivárnak a draft utánig, amikor vagy tesznek még egy körutat, vagy csak simán aláírnak valahová, ahonnan tisztességes ajánlatot kapnak...

Nah, a 4. eset a tiéd. Az első 3-ban a piac a főszereplő, mivel a hely is fontos. (meg mondjuk vannak olyan HC-k és GM-ek, akik helyből olyan ajánlatot tesznek, hogy a srác el se menjen, de azt sose lehet tudni, hogy nem kapott-e volna máshol jobbat, csak neki inkább tetszik a tuti pénz)

Nos, ha ezt ide be tudod hozni, akkor rendben van, egyébként megint félmegoldás van...

Szerintem Harrison egyébként simán aláírt volna két évre. 7 misiért igen. 5-ért nem...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
dede
savat akarunk


The response must be equal to the threat.
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Rice eladva hiába, a te embered Randy Moss lesz 😀

több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
másold, de miért nem az elsővel kezded? 😀
Rataccess írta:

Wyatt írta:

Rataccess írta:

Csövi!

Sidney Rice érdekel még? Első kör az ára...

érdekelhet, ha jól rémlik rfa lesz, 2012/1 is játszik? smile
csapatból érdekel valaki?

Az az idei 1/7 jobban érdekel smile Még nem néztem a csapatod, odáig nem jutottam el, szóval az esetleges trade sem biztos még részemről... Egyelőre csak érdeklődök, ki adna érte többet smile

1/7 részemről nem sanszos, talán, ha lejjebb megyek, vagy jövő évi, vagy játékos


amúgy szerintem nem kéne ezzel teleoffolni a topicot

több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 155 — Eagles fan
Most másoljam be a PM váltásunkat? 😊
Wyatt írta:

Rataccess írta:

Wyatt írta:

gondolom 1/7 nem érdekel trade-ben amúgy (ap és desean érdekelne főleg tőled, pick hiányában)
Sidney Rice?

Az a 2012/4 szóba jöhet Zoliért, nemsokára reagálok rá...
Rice tavaly még sima lett volna 1/7-ért is, most max egy 1. kör vége+ő féle trade-ben, persze, miután felépült, valszeg megint jó lesz, de ha ismét egy nyomi qb-ja lesz, akkor nagyon szenvedhet majd, és akkor baszhatom smile
inkább a két említett érdekel, meg esetleg penn, de gondolom egyiket sem akarod eladni smile

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
ez...
1/7 mi? 😂 😂 😂
Wyatt
Te ajánlgattad az 1/7-et, én meg írtam hogy DeSean és AP nem eladó, de Rice-t viheted 😊Rataccess
tévedés, te mondtad, hogy Rice vihető, és amikor kérdeztem miért, akkor jött az 1/7 😊

több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 155 — Eagles fan
ez...
1/7 mi? 😂 😂 😂
Wyatt
Te ajánlgattad az 1/7-et, én meg írtam hogy DeSean és AP nem eladó, de Rice-t viheted 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
De mi alapján döntöd el TE, vagy akárki más, hogy ő mit fogad el és mit nem az évek számánál? Én ezt nem értem. És milyen alapon mondod te, hogy a legjobb FA ajánlatot elfogadja, ha korábban egy ugyanolyat nem fogadott el?

Csak azért, mert mi nem akarunk hagyni játékosokat kiesni a játékból? Szerintem ez hülye hozzáállás. Az NFL történetében nem egy játékos maradt már otthon 1 évre, vagy legalább több hónapra, mert nem tetszettek neki az ajánlatok, amiket kapott.

Holdout sincsen nálunk, pedig annak több realitása lenne, mint egy ilyen "ennyi évet nem fogadna el" dolognak. Nálunk minden játékos simán aláírja a tag-eket, meg végigjátssza a rookie szerződését, hiába lesz belőle mondjuk PRer 500k-s fizetéssel...StormST
Whááááá...

Mi alapján döntöm el? LOL. Ez a dolga a Rosinak, hogy eldöntse a játékos igényét hosszabbításkor. Sajnos ez (az 5 Rosi-tag szubjektív véleménye) kikerülhetetlen, mert csak így lehet megoldani, hogy legyen lehetőség hosszabbításra a játékban. Mi, öten mondjuk meg a játékos igényét. Egyszerűen fel nem foghatom, hogy abban mit nem lehet érteni, hogy ugyanerre miért nincs szükség FA-nél... Azért mert ott az x beérkezett szerződésből a játékos automatikusan a legjobbat választja. És bizony előfordulhat, hogy az rosszabb, mint az eredeti, hosszabbításra felkínált szerződés. De alá fogja írni, mert még mindig jobb 5 milláért játszani, mint 0 dolcsiért nem játszani.

A játékost hosszabbításkor azért kell védeni, mert csak egy csapat tehát rá ajánlatot, tehát nem tudja, hogy máshol kaphatna-e többet. A piacon már nem kell védeni, ott kiderül, hogy mennyit is ér valójában, hisz versenyeznek érte.Soldados
Whááááááááááááááááá....

Nem, én nem tudom megérteni, hogy FA-n miért nincs szükség rá. Ez olyan, mintha IRL a játékos ügynöke nem venne részt a tárgyalásokon, csak a hosszabbításoknál, FA idején a csapatok egy független cégnél bedobnák a kalapba az ajánlatokat, aztán a legmagasabbhoz menne a játékos. Fincsi lenne, tényleg. Aztán ha a kalapból az jön ki, hogy "beszoptad", akkor a játékos mehetne a sóhivatalba...

Arra alapozol mindent, hogy majd a piac eldönti, csak sajnos a piac rohadtul nem a játékos értéket tükrözi az esetek nagy részében, hanem az azon a poszton need-es csapatok (amiből jellemzően addigra pont az a csapat száll ki, akinél ő nem írt alá, mert ha valaki nem tud egy poszttal hosszabbítani, azt FA előtt trade-ben megoldja, vagy a draft-ot tervezi át) aktuális pénztárca állását . Mondhatod, hogy az ugyanaz, de sokszor nagyon nem...

Én változatlanul úgy gondolom, egy 2 éves top10 fizus szerződést csak azért nem fog visszautasítani egy játékos, mert "hát 1 év még jól jönne", vagy mert "hátha kicsit többet kapok FA alatt"...StormST
Márpedig így működik IRL. A csapatok versenyeznek játékosokért és a legjobb ajánlatot tevőhöz ír alá az FA-playa 99%-ban. Ezt ha belátod, ha nem, így van... Ott nem kell semmiféle érdeket képviselni, mert a játékosnak itt már nincs lehetősége jobb ajánlatot kicsikarni, hiszen a piac megtette ajánlatát.

A hosszabbításnál viszont pontosan az van, hogy ha elégedetlen vele, akkor azt mondja, hát sorry, kimegyek az FA-piacra, mert sztem ennél többet érek, ergó itt még van választási lehetősége. Aztán vagy igaza lesz, vagy nem. Utóbbi esetben lehet kénytelen lesz rosszabb ajánlatot aláírni, mert a piac azt igazolja vissza, hogy túlértékelte magát. Ilyen IRL is van.

Fura ezt nem belátni. Így működik az egész élet. Amikor hosszabbítani akarsz, ott képviselned kell a játékost, mert egyetlen csapat tesz csak ajánlatot. Vagy szted Harrison 1 évre is aláírt volna 7 milláért? Lóf.szt. Ilyenkor azt mondja, kimegyek a piacra, ott meglátom mennyit érek. Akkor már nyílt versenyhelyzet van, mert mind a 32 csapat versenyezhet érte, s így a legjobb ajánlatot abból elfogadja. És elfogadja mindenképpen, még akkor is, ha az esetleg rosszabb, mint a hosszabbítás volt, mert ha nem tenné, akkor 0 dolcsit keresne, így meg jó pár millát, még akkor is, ha az eredeti szerződésével még több millát keresett volna. Ez nem egyedi eset lenne. Előfordul.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 10 816 — SB 50 Champion @ Grund
Pont ez a lényeg. Ez nem kibúvó. Előtte nem tudja felmérni a piacot, tehát ő kér vmit. Ha nem kapja meg, nem fogadja el. Miután nem köttetett megállapodás, ezután kimegy a piacra, ott tudja felmérni a való értékét. És ha más is csak olyan szerződést ad neki, mint amit előzőleg visszautasított, akkor kénytelen lesz azt aláírni. Ez pont így működik IRL is és nemcsak az NFL-ben, hanem úgy összességében az életben. A játékos érdekeit csak a hosszabbításnál kell védeni, mert ott eredeti csapata monopol helyzetben van, csak ő tehet neki ajánlatot, amikor FA lesz, akkor már azért nem kell védeni, mert a beérkező ajánlatokból a lehető legjobbat fogja elfogadni.Soldados
De mi alapján döntöd el TE, vagy akárki más, hogy ő mit fogad el és mit nem az évek számánál? Én ezt nem értem. És milyen alapon mondod te, hogy a legjobb FA ajánlatot elfogadja, ha korábban egy ugyanolyat nem fogadott el?

Csak azért, mert mi nem akarunk hagyni játékosokat kiesni a játékból? Szerintem ez hülye hozzáállás. Az NFL történetében nem egy játékos maradt már otthon 1 évre, vagy legalább több hónapra, mert nem tetszettek neki az ajánlatok, amiket kapott.

Holdout sincsen nálunk, pedig annak több realitása lenne, mint egy ilyen "ennyi évet nem fogadna el" dolognak. Nálunk minden játékos simán aláírja a tag-eket, meg végigjátssza a rookie szerződését, hiába lesz belőle mondjuk PRer 500k-s fizetéssel...StormST
Whááááá...

Mi alapján döntöm el? LOL. Ez a dolga a Rosinak, hogy eldöntse a játékos igényét hosszabbításkor. Sajnos ez (az 5 Rosi-tag szubjektív véleménye) kikerülhetetlen, mert csak így lehet megoldani, hogy legyen lehetőség hosszabbításra a játékban. Mi, öten mondjuk meg a játékos igényét. Egyszerűen fel nem foghatom, hogy abban mit nem lehet érteni, hogy ugyanerre miért nincs szükség FA-nél... Azért mert ott az x beérkezett szerződésből a játékos automatikusan a legjobbat választja. És bizony előfordulhat, hogy az rosszabb, mint az eredeti, hosszabbításra felkínált szerződés. De alá fogja írni, mert még mindig jobb 5 milláért játszani, mint 0 dolcsiért nem játszani.

A játékost hosszabbításkor azért kell védeni, mert csak egy csapat tehát rá ajánlatot, tehát nem tudja, hogy máshol kaphatna-e többet. A piacon már nem kell védeni, ott kiderül, hogy mennyit is ér valójában, hisz versenyeznek érte.Soldados
Whááááááááááááááááá....

Nem, én nem tudom megérteni, hogy FA-n miért nincs szükség rá. Ez olyan, mintha IRL a játékos ügynöke nem venne részt a tárgyalásokon, csak a hosszabbításoknál, FA idején a csapatok egy független cégnél bedobnák a kalapba az ajánlatokat, aztán a legmagasabbhoz menne a játékos. Fincsi lenne, tényleg. Aztán ha a kalapból az jön ki, hogy "beszoptad", akkor a játékos mehetne a sóhivatalba...

Arra alapozol mindent, hogy majd a piac eldönti, csak sajnos a piac rohadtul nem a játékos értéket tükrözi az esetek nagy részében, hanem az azon a poszton need-es csapatok (amiből jellemzően addigra pont az a csapat száll ki, akinél ő nem írt alá, mert ha valaki nem tud egy poszttal hosszabbítani, azt FA előtt trade-ben megoldja, vagy a draft-ot tervezi át) aktuális pénztárca állását . Mondhatod, hogy az ugyanaz, de sokszor nagyon nem...

Én változatlanul úgy gondolom, egy 2 éves top10 fizus szerződést csak azért nem fog visszautasítani egy játékos, mert "hát 1 év még jól jönne", vagy mert "hátha kicsit többet kapok FA alatt"...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
hú na ez nem volt egyszerű, nem gondoltam, hogy 3.5 nap ekkora terjedelem lesz 😀
ware komoly pénzbriareos
lol 😀
Vikings adja:
Sidney Rice + 2012 / 2

Buccaneers adja:
3/1 + 2/1 + 5/22

(ugyanez az 5/22 nélkül láttamozva lett, gondolom ezt akkor nem kell külön...)Rataccess
ez...
1/7 mi? 😂 😂 😂

Vince Wilfork, DT: 6 750 000/5 év
LOL tavaly tag felett jóval sem írt volna alá, max ilyen nevetséges 7 330 833-ért, most mivel volt gyengébb? semmivel, ez azért elég érdekes, hogy 6.8-at nem fogadt el New Englandben, de 6.57-ért igen a Jetnél 😊

mockban elég szép csúszások vannak azért, de nem vészes 😊
viszont nekem egyelőre újabb fiatal dl-emberke nem igen kell 😊

Soldival egyetértek, hogy az OLB-k eszméletlenül drágák, meg még egy-két ember
nálam a reális egy Brady 12 max 12.5 milla, Hali 5.75, max 6 milla (pláne, hogy tavaly is nagyon jó volt, csak kurvára nem figyelt rá senki, mert rajta kívül az egész KC védelem szar volt, és akkor 4.3 milla környékén aláírt volna itt), de tudtam, hogy elszállt értékek lesznek, és muszáj voltam ilyen óriási összegeket adni, kicsit spórolhattam volna még, de közel nem annyit, amennyit reálisan lehetett volna

a Harrison-félére nem értem minek kellett ekkora cirkusz... Tibi részéről simán hozzá lehet baszni egy évet, ha már nem játszik, akkor meg ingyen visszavonul, tehát pont ugyanott van... amúgy meg szerződésminimum évben elég jövőre bevezetni, meg egy frissítést megcsinálnia valakinek (nem feltétlen csak somos csinálja meg majd állandóan)

a trade meg nagyon jó volt, én a Szegeccsel kötött trade-emben szívtam, ez van 😊

pm-ek reppentek

hirtelen még azt nem láttam, hogy meddig kell beírnom szerződéseket
de ma este szerintem még meglesz

(ja Igor meg eléggé eltűnt 😊)

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
KeKi frissult, 1/10 belekerult

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Pont ez a lényeg. Ez nem kibúvó. Előtte nem tudja felmérni a piacot, tehát ő kér vmit. Ha nem kapja meg, nem fogadja el. Miután nem köttetett megállapodás, ezután kimegy a piacra, ott tudja felmérni a való értékét. És ha más is csak olyan szerződést ad neki, mint amit előzőleg visszautasított, akkor kénytelen lesz azt aláírni. Ez pont így működik IRL is és nemcsak az NFL-ben, hanem úgy összességében az életben. A játékos érdekeit csak a hosszabbításnál kell védeni, mert ott eredeti csapata monopol helyzetben van, csak ő tehet neki ajánlatot, amikor FA lesz, akkor már azért nem kell védeni, mert a beérkező ajánlatokból a lehető legjobbat fogja elfogadni.Soldados
De mi alapján döntöd el TE, vagy akárki más, hogy ő mit fogad el és mit nem az évek számánál? Én ezt nem értem. És milyen alapon mondod te, hogy a legjobb FA ajánlatot elfogadja, ha korábban egy ugyanolyat nem fogadott el?

Csak azért, mert mi nem akarunk hagyni játékosokat kiesni a játékból? Szerintem ez hülye hozzáállás. Az NFL történetében nem egy játékos maradt már otthon 1 évre, vagy legalább több hónapra, mert nem tetszettek neki az ajánlatok, amiket kapott.

Holdout sincsen nálunk, pedig annak több realitása lenne, mint egy ilyen "ennyi évet nem fogadna el" dolognak. Nálunk minden játékos simán aláírja a tag-eket, meg végigjátssza a rookie szerződését, hiába lesz belőle mondjuk PRer 500k-s fizetéssel...StormST
Whááááá...

Mi alapján döntöm el? LOL. Ez a dolga a Rosinak, hogy eldöntse a játékos igényét hosszabbításkor. Sajnos ez (az 5 Rosi-tag szubjektív véleménye) kikerülhetetlen, mert csak így lehet megoldani, hogy legyen lehetőség hosszabbításra a játékban. Mi, öten mondjuk meg a játékos igényét. Egyszerűen fel nem foghatom, hogy abban mit nem lehet érteni, hogy ugyanerre miért nincs szükség FA-nél... Azért mert ott az x beérkezett szerződésből a játékos automatikusan a legjobbat választja. És bizony előfordulhat, hogy az rosszabb, mint az eredeti, hosszabbításra felkínált szerződés. De alá fogja írni, mert még mindig jobb 5 milláért játszani, mint 0 dolcsiért nem játszani.

A játékost hosszabbításkor azért kell védeni, mert csak egy csapat tehát rá ajánlatot, tehát nem tudja, hogy máshol kaphatna-e többet. A piacon már nem kell védeni, ott kiderül, hogy mennyit is ér valójában, hisz versenyeznek érte.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
erre én is mondtam, hogy szarul jársz, szóval ne sírjon a szádSzegecs
meg én isStez
Na rád viszont emlékszem, hogy azt írtad 50-50, vagy bejön, vagy nem 😀tenorx
Az Soldi volt emlékeim szerint, én azt mondtam, szerintem szar

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Wyatt meg bekaphatja.
Adalis Thomas + Matt Light = 1/7 + Ernie Sims, miért nem volt még ekkora kötelező láttamoztatás 😀tenorx
erre én is mondtam, hogy szarul jársz, szóval ne sírjon a szádSzegecs
meg én isStez
Na rád viszont emlékszem, hogy azt írtad 50-50, vagy bejön, vagy nem 😀
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Wyatt meg bekaphatja.
Adalis Thomas + Matt Light = 1/7 + Ernie Sims, miért nem volt még ekkora kötelező láttamoztatás 😀tenorx
erre én is mondtam, hogy szarul jársz, szóval ne sírjon a szádSzegecs
meg én is

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Wyatt meg bekaphatja.
Adalis Thomas + Matt Light = 1/7 + Ernie Sims, miért nem volt még ekkora kötelező láttamoztatás 😀tenorx
erre én is mondtam, hogy szarul jársz, szóval ne sírjon a szádSzegecs
Meglehet, delonsora emlékeztem kifejezetten.
Mindegy, egy ilyen benne van.
több mint 13 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
Wyatt meg bekaphatja.
Adalis Thomas + Matt Light = 1/7 + Ernie Sims, miért nem volt még ekkora kötelező láttamoztatás 😀tenorx
erre én is mondtam, hogy szarul jársz, szóval ne sírjon a szád


The response must be equal to the threat.
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 10 816 — SB 50 Champion @ Grund
Holdout sincsen nálunk, pedig annak több realitása lenne, mint egy ilyen "ennyi évet nem fogadna el" dolognak. Nálunk minden játékos simán aláírja a tag-eket, meg végigjátssza a rookie szerződését, hiába lesz belőle mondjuk PRer 500k-s fizetéssel...StormST
ez jóóó 😀 vezessük be Storm-rule néven a JMR-szorzót, amit a Cornelius Bennett-bizottság állapít majd meg minden draft előtt 😂JJ Tiller
Szerintem a holdout bevezetése (ami szerintem is baromság lenne) se lenne kisebb hülyeség, mint hogy nekiállnak egyesek a játékosok fejével gondolkodni... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!