GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 171
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 814 — StuG Life
látom nyugaton a helyzet változatlan

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ezért mondjuk, hogy rajtad van a Steelers szemüveg. És ez sajnálatos.szaba
Igen, ez a szomorú, hogy általában ez a jolly joker nyerő érvetek, ami tulajdonképpen nem is érv.
Soldados
Arra nem gondoltál, hogy azért ez az érv mert igaz?Szegecs
Nem, mert nem igaz. Mint ahogy fetomynak írtam haromt-témában, mindenki azt gondol, amit akar, de nem személyeket támadok és nem Steelers-playákat védek, hanem globálisan nézem a helyzetet. Ettől még Te és még mások is gondolhattok, amit akartok, de az igazságot csak én tudhatom, hogy mit miért teszek, Te csak feltételezhetsz dolgokat e tekintetben, hogy az én motivációmat kitaláld...

Csak hát arra soha senki nem szokott emlékezni, amikor Steelers-playákat szidok, kritizálok, mint ahogy azt sem. És most épp egy Steelers-playa volt terítéken. De ez nem egyenlő azzal, hogy azért kifogásoltam vmit, mert ő IRL Steelers-playa.

De fura ez, hogy ha Steelers-playa képbe kerül, akkor mindenki jön hozzám, hogy mit gondolok róla, ha meg kifogást emelek, akkor meg jöttök a homerséggel... Na ez az igazi vicc.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Mert nem találtam neccesnek. Nem szólok minden egyes dealnél, csak amit kirívónak találok és ez volt mostanáig az egyetlen.Soldados
tavaly azon voltál kiakadva, hogy milyen olcsón szereztem meg LT-nek Charlie Johnsont aztán olyan bűnrossz volt idén, hogy elmondani se lehet.Höri
Ez hogy jön ide? Igen én többet írtam rá, mint mások. És?Soldados
Ne hidd magad tévedhetetlennek az értékítéleteddel kapcsolatban.
Harrison 33 éves, a következő szezonban simán lehet, hogy nem 7 hanem 4 milliót se fog érni

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
De ugyanúgy nem engedtem volna franchise QB-k 3 éves szerződését és még sorolhatnám. De nem találtam kirívó szerződést időtartamot tekintve.Soldados
egy 36 éves franchise QBnak is szerettél volna 3 évet?
több mint 13 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
Mert nem találtam neccesnek. Nem szólok minden egyes dealnél, csak amit kirívónak találok és ez volt mostanáig az egyetlen.Soldados
Ezért mondjuk, hogy rajtad van a Steelers szemüveg. És ez sajnálatos.szaba
Igen, ez a szomorú, hogy általában ez a jolly joker nyerő érvetek, ami tulajdonképpen nem is érv.
Soldados
Arra nem gondoltál, hogy azért ez az érv mert igaz?


The response must be equal to the threat.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Mert nem találtam neccesnek. Nem szólok minden egyes dealnél, csak amit kirívónak találok és ez volt mostanáig az egyetlen.Soldados
tavaly azon voltál kiakadva, hogy milyen olcsón szereztem meg LT-nek Charlie Johnsont aztán olyan bűnrossz volt idén, hogy elmondani se lehet.Höri
Ez hogy jön ide? Igen én többet írtam rá, mint mások. És?


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ez egy igen jó kérdésSzegecs
Mert nem találtam neccesnek. Nem szólok minden egyes dealnél, csak amit kirívónak találok és ez volt mostanáig az egyetlen.Soldados
Ezért mondjuk, hogy rajtad van a Steelers szemüveg. És ez sajnálatos.szaba
Igen, ez a szomorú, hogy általában ez a jolly joker nyerő érvetek, ami tulajdonképpen nem is érv.

Most is végignéztem a listát és ilyen necces dealt nem találtam. De ugyanúgy nem engedtem volna franchise QB-k 3 éves szerződését és még sorolhatnám. De nem találtam kirívó szerződést időtartamot tekintve.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
tavaly azon voltál kiakadva, hogy milyen olcsón szereztem meg LT-nek Charlie Johnsont aztán olyan bűnrossz volt idén, hogy elmondani se lehet.Höri
Neked nincs kedved gyorsan csinálni egy dealt a tegnapi ötleten felbuzdulva? 😛szaba
mondtam, hogy az RFA-kon múlik. az meg odébb vanHöri
Nekem RFA-ra kell az áru. Ha neked is, akkor kampobasso.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Mert nem találtam neccesnek. Nem szólok minden egyes dealnél, csak amit kirívónak találok és ez volt mostanáig az egyetlen.Soldados
tavaly azon voltál kiakadva, hogy milyen olcsón szereztem meg LT-nek Charlie Johnsont aztán olyan bűnrossz volt idén, hogy elmondani se lehet.Höri
Neked nincs kedved gyorsan csinálni egy dealt a tegnapi ötleten felbuzdulva? 😛szaba
mondtam, hogy az RFA-kon múlik. az meg odébb van

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Mert nem találtam neccesnek. Nem szólok minden egyes dealnél, csak amit kirívónak találok és ez volt mostanáig az egyetlen.Soldados
tavaly azon voltál kiakadva, hogy milyen olcsón szereztem meg LT-nek Charlie Johnsont aztán olyan bűnrossz volt idén, hogy elmondani se lehet.Höri
Neked nincs kedved gyorsan csinálni egy dealt a tegnapi ötleten felbuzdulva? 😛
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Mert nem találtam neccesnek. Nem szólok minden egyes dealnél, csak amit kirívónak találok és ez volt mostanáig az egyetlen.Soldados
tavaly azon voltál kiakadva, hogy milyen olcsón szereztem meg LT-nek Charlie Johnsont aztán olyan bűnrossz volt idén, hogy elmondani se lehet.

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Gondolom 20 milánál sem. De miért nem jelezted a többi neccesnél?szaba
Ez egy igen jó kérdésSzegecs
Mert nem találtam neccesnek. Nem szólok minden egyes dealnél, csak amit kirívónak találok és ez volt mostanáig az egyetlen.Soldados
Ezért mondjuk, hogy rajtad van a Steelers szemüveg. És ez sajnálatos.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nyilvánvalóan erről a konkrét szerződésről beszélek. Nagyon sok HSZ-ben benne van a kijelölő szó, ebben épp nem. De mondom 9-10 millánál nem jeleztem volna, hogy ennél hosszabb szerződés kell.Soldados
Gondolom 20 milánál sem. De miért nem jelezted a többi neccesnél?szaba
Ez egy igen jó kérdésSzegecs
Mert nem találtam neccesnek. Nem szólok minden egyes dealnél, csak amit kirívónak találok és ez volt mostanáig az egyetlen.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
amúgy szerintem nem kéne ezzel teleoffolni a topicotWyatt
Már bocsánat de nem én hoztam fel a témát, egyébként meg hol máshol van helye mint a csevegő topicban? 😊 Egyébként nem látom hol írtam hogy Rice = 1/7... Nem ugyanaz, mint hogy az 1/7 is a trade részét képezheti.Rataccess
Ne offold már a topikot ember.
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 153 — Eagles fan
amúgy szerintem nem kéne ezzel teleoffolni a topicotWyatt
Már bocsánat de nem én hoztam fel a témát, egyébként meg hol máshol van helye mint a csevegő topicban? 😊 Egyébként nem látom hol írtam hogy Rice = 1/7... Nem ugyanaz, mint hogy az 1/7 is a trade részét képezheti.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
Lehet.. csak egy peldat irtam, arra, hogy az alabbi bekezdesed pl. miert alapul teves allitason. Ha valaki gazillio dollart kap ket evre -> alairja.
Ezert nem jo ennyire abszolut allitasokat tenni.

"Harrison pedig kizárt dolog, hogy aláírt volna 2 évre. Akinek van kicsi rálátása erre a sportra, annak ez nem kérdés, ezt jól mutatja a Rozik egyhangú véleménye is, sőt IRL is alátámasztja ezt, ugyanis Harrison 2 éve 6 éves szerződést kapott. A legutóbbi szezonja sorozatban 3. All-Pro és 4. Pro Bowl-szereplése volt, plusz 3. lett a def. MVP szavazáson. Ha vki ezután azt mondja, hogy aláírna 2 évre, az téved."

Igor
Nyilvánvalóan erről a konkrét szerződésről beszélek. Nagyon sok HSZ-ben benne van a kijelölő szó, ebben épp nem. De mondom 9-10 millánál nem jeleztem volna, hogy ennél hosszabb szerződés kell.Soldados
Gondolom 20 milánál sem. De miért nem jelezted a többi neccesnél?szaba
Ez egy igen jó kérdés


The response must be equal to the threat.
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Lehet.. csak egy peldat irtam, arra, hogy az alabbi bekezdesed pl. miert alapul teves allitason. Ha valaki gazillio dollart kap ket evre -> alairja.
Ezert nem jo ennyire abszolut allitasokat tenni.

"Harrison pedig kizárt dolog, hogy aláírt volna 2 évre. Akinek van kicsi rálátása erre a sportra, annak ez nem kérdés, ezt jól mutatja a Rozik egyhangú véleménye is, sőt IRL is alátámasztja ezt, ugyanis Harrison 2 éve 6 éves szerződést kapott. A legutóbbi szezonja sorozatban 3. All-Pro és 4. Pro Bowl-szereplése volt, plusz 3. lett a def. MVP szavazáson. Ha vki ezután azt mondja, hogy aláírna 2 évre, az téved."

Igor
Nyilvánvalóan erről a konkrét szerződésről beszélek. Nagyon sok HSZ-ben benne van a kijelölő szó, ebben épp nem. De mondom 9-10 millánál nem jeleztem volna, hogy ennél hosszabb szerződés kell.Soldados
Gondolom 20 milánál sem. De miért nem jelezted a többi neccesnél?
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Lehet.. csak egy peldat irtam, arra, hogy az alabbi bekezdesed pl. miert alapul teves allitason. Ha valaki gazillio dollart kap ket evre -> alairja.
Ezert nem jo ennyire abszolut allitasokat tenni.

"Harrison pedig kizárt dolog, hogy aláírt volna 2 évre. Akinek van kicsi rálátása erre a sportra, annak ez nem kérdés, ezt jól mutatja a Rozik egyhangú véleménye is, sőt IRL is alátámasztja ezt, ugyanis Harrison 2 éve 6 éves szerződést kapott. A legutóbbi szezonja sorozatban 3. All-Pro és 4. Pro Bowl-szereplése volt, plusz 3. lett a def. MVP szavazáson. Ha vki ezután azt mondja, hogy aláírna 2 évre, az téved."

Igor
Nyilvánvalóan erről a konkrét szerződésről beszélek. Nagyon sok HSZ-ben benne van a kijelölő szó, ebben épp nem. De mondom 9-10 millánál nem jeleztem volna, hogy ennél hosszabb szerződés kell.

A hibákat pedig orvosolni kell, akár idény közben is. Ráadásul ez vmi véletlen folytán nem került át ebbe a szabálykönyvbe, korábban benne volt. De szintén idény közben módosítottuk az életkoros cuccot (amit sajna qrvára nem kommunikáltunk le helyesen), megváltoztattuk az RFA-t, lásd javaslatok topik. Ezekre szükség van, mert használat közben derülnek ki a hibák. Haromttól pedig nem kértünk extra nagy rizikót, áldozatot azzal, hogy pakoljon rá még egy évet.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Lehet.. csak egy peldat irtam, arra, hogy az alabbi bekezdesed pl. miert alapul teves allitason. Ha valaki gazillio dollart kap ket evre -> alairja.
Ezert nem jo ennyire abszolut allitasokat tenni.

"Harrison pedig kizárt dolog, hogy aláírt volna 2 évre. Akinek van kicsi rálátása erre a sportra, annak ez nem kérdés, ezt jól mutatja a Rozik egyhangú véleménye is, sőt IRL is alátámasztja ezt, ugyanis Harrison 2 éve 6 éves szerződést kapott. A legutóbbi szezonja sorozatban 3. All-Pro és 4. Pro Bowl-szereplése volt, plusz 3. lett a def. MVP szavazáson. Ha vki ezután azt mondja, hogy aláírna 2 évre, az téved."

A szamokon lehet vitazni.. es kellett volna. Az evek szaman - azon nem. A szabalykonyv alapjan nem hinnem, hogy a RH-bizottsag hataskorebe tartozik.. ennyit latok leirva:
"a névsor összesítése után a Rosenhaus-bizottság megszabja a játékos igényeit az alábbi módon: az 5 bizottság tag megad egy-egy összeget, ezek közül a legmagasabb és a legalacsonyabb kiesik, a maradék 3 átlaga lesz a játékos elvárása"
Egy szo nincs idotartamrol.. ezek alapjan, siman at kellett volna mennie a 7M/2 evnek. Case closed.
(egy ujabb kiskapu, amit jovore be kell toldozgatni egy ujabb alszaballyal. )

Ehhez kepest balhe.. mindenki megsertodott, es mig haromt esetebol/Harrisonbol peldat statualtunk, egy csomo masik, szvsz neccessebb szerzodes atment.

Tessek, kiprovokaltad belolem (direkt nem akartam eddig.. de akkor tessek.) Ez az en velemenyem.
Azt meg hogy mi realis IRL-hez kepest, es mi nem.. nos ezt nem szeretnem ervkent hallani, mert ezt 27 peldaval cafolom barmikor pro/contra, barmelyik iranyba.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Akkor viccek vagytok. Főleg Soldi. 10 oldal flame, és kb. minden 2. hsz ugyanaz.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
És igen válaszolni fogok minden erre érkező HSZ-re. A beszélgetéshez, vitához 2 ember kell. Tehát nem csak én nem hagyom abba, hanem más sem. Ma pl Storm írt folyamatosan erről és igen ha vki ír erre a témára, akkor én válaszolok, mert ezt a világ legtermészetesebb dolgának tekintem.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ha vki ezután azt mondja, hogy aláírna 2 évre, az téved.Soldados
Pedig lefogadom, hogy alairt volna.. ez valoban csak osszegfuggo.
Ha mondjuk 15milla dohany/2 evre ajanlasz neki, vagy 10M/3 evet.. na akkor vajon melyiket irja ala?

Igor
Rossz a példa... A 7 milliót 3 évre kellett volna vállalni. Azaz nem arról van szó, hogy 4,5 milla 3 évre, vagy 7 milla 2 évre. A 7 millát kellett volna 3 évre vállalni.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Harrison pedig kizárt dolog, hogy aláírt volna 2 évre. Soldados
itt jön be a szubjektivitás Soldi.

és nem az elfogultságodra gondolok, hanem arra, hogy Harrisonról napi szinten olvasod a híreket, de OJ Atogwéről vagy Jeff Faineről nem. És így a Steelers játékosoknak van egy extra védőügyvédje, a Texans játékosoknak meg nincsen.

Nyilván akkor is szót emeltél volna mikor Seymour vagy Asomugha elé 2 éves szerződést pakol valaki, holott pontosan ilyet kaptak Oaklandben. Ergo itt is megkaphatják, mert szabályos.

És itt teljesen lényegtelen a steelers hagyomány mert ez 32 másik csapat, csak a nevek stimmelnek. Romot se aták volna el 3. körért, Josh Freeman sem csúszott le a 3. körig stb.Höri
Így van, aláírt volna 2 évre, ha olyan kiemelt zsetont kap. Ez nem volt az, nézve Hali, Ware, Woodley szerződését.

És ha hiszed, ha nem, én mindig végignéztem ki hány évre kapott szerződést. Ez volt az első, ami nekem KIRÍVÓAN nem tetszett.

A szubjektivitásról pedig annyit, hogy 5/5 Rosi vélte úgy, hogy ez nem elfogadható. Továbbá IRL sem éppen ilyen szerződést kötött. Ha TTT 9 millát mond, akkor az lett volna 2 évre is. Ráadásul kb nulla kockázata lett volna plusz 1 évet rápakolnia, de ezt jól leírta Wyatt.

Igor: somos, Fake, Szegecs egyértelműen foglalt állást, somos azonban hozzátette a szabályok-érvrendszert, de a szerződésről nagyon egyértelmű véleményt alkotott. Rajna volt kicsit finomabb, de ő is egyértelműen azt mondta, hogy szerinte sem megfelelő az a szerződés.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Ha vki ezután azt mondja, hogy aláírna 2 évre, az téved.Soldados
Pedig lefogadom, hogy alairt volna.. ez valoban csak osszegfuggo.
Ha mondjuk 15milla dohany/2 evre ajanlasz neki, vagy 10M/3 evet.. na akkor vajon melyiket irja ala?

Abban nem vagyok biztos, hogy a 7milla/2 ev eleg, de sztem amugy hatareset.. en nem latom ennyire optimistan Harrison karrierjenek jovojet (ettol persze lehet nagy az igenye) - de nezzuk meg a 33-36 ev kozotti passrusher OLB-k teljesitmenyet az elmult 10 evben mondjuk..

De nem is ez a fo baj amugy.
Miutan masodszorra is atolvastam a hetvegi mokat.. megerosodott az a velemenyem, hogy egyre inkabb abszolutista modon irsz Soldi. Lehet, hogy Rozsi vagy, es senior GM vagy.. es lehet hivatkozni arra, hogy a tobbi Rosenhaus is egyetertett veled (megjegyzem joval finomabban jeleztek ezt, es en azert egyik-masik hsz-bol kiolvastam apro ketsegeket.. persze ez en vagyok) - de ez 32 egyen jateka, ahogy bria is tobbszor hangsulyozta. Nem azert csatlakozott senki a jatekhoz, hogy allandoan basztassak.. es minden masodik hsz-ben lehulyezzek.

Es az, hogy egyetlen hsz-t sem tudsz megvalaszolatlanul hagyni.. es nem tudod elereszteni a temat, mint kutya a csontot, plane nem segit. Nyugodtan reagalj erre is.. csak gondold inkabb at ketszer, mielott beirod, pls.

Es mielott ma is kitor a vita, mindket felnek tiz perc kaveszunet, most! 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 10 803 — SB 50 Champion @ Grund
Storm, szted miért írnak alá az első helyen? Mert odamennek először, ahol a legtöbbet kínálják neki... Kérdezd csak meg gsn-t. 😉 Az FA-playa 99%-ban oda megy, ahol a legtöbbet adják neki. Ennyire egyszerű.

Harrison pedig kizárt dolog, hogy aláírt volna 2 évre. Akinek van kicsi rálátása erre a sportra, annak ez nem kérdés, ezt jól mutatja a Rozik egyhangú véleménye is, sőt IRL is alátámasztja ezt, ugyanis Harrison 2 éve 6 éves szerződést kapott. A legutóbbi szezonja sorozatban 3. All-Pro és 4. Pro Bowl-szereplése volt, plusz 3. lett a def. MVP szavazáson. Ha vki ezután azt mondja, hogy aláírna 2 évre, az téved.Soldados
Ez érdekes. Bemondják a játékosnak telefonon, tárgyalás nélkül, hogy mennyit adnának? Úgy, hogy személyesen valszeg még sose beszéltek vele. Vagy esetleg talán az ÜGYNÖKÉVEL tárgyalnak, aki előkészít neki valamit?

És akkor arra mi a válasz, akik tovább mennek az első helyről? A legtöbb kevés volt? Vagy hogy van? 😛

Néha fura ellentmondásokat látok nálad Soldi, de mindegy, én lezárom a vitát, mert úgyse tud téged soha senki meggyőzni semmiről (kivéve akit a tükörben látsz), meg már röhögtem eleget mára... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!