GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 321
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 13 éve
visi_b New England Patriots 738 — Comeback
fene hogy nem volt 1. kör közepém Hillisért pedig reménykedtem hátha a combine után sikerül szerezni
de esetleg visi nem akarod továbbadni? 😀Ork
Harvini áron 😀

több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
fene hogy nem volt 1. kör közepém Hillisért pedig reménykedtem hátha a combine után sikerül szerezni
de esetleg visi nem akarod továbbadni? 😀
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
És ezért még mindig én tettem a legtöbbet, mert szarok rá, hogy jól járok vagy nem, ellenben az elmúlt 2 napban engem kioktatókkal.Soldados
Sztem meg nem. 1 hosszabbitasba kotottel bele.. azutan pedig, hogy furdoskurvaversenyt rendeztel haromt-vel, megkeseredett mindenkinek a szajize, es igy a tobbi esetleges gyanus szerzodes megvitatasa/atnezese kutba esett. Es ahelyett, hogy folhoztad volna a tobbit, azt az egy csontot ragtad, minden egyes adando alkalommal.

Az, hogy milyen mas szabalyt valtoztatott meg Hori mondjuk, az mas tema... es egyebkent ebben dobbenetes modon egyertek veled; en is legalabb0 tizennyolcszor irtam mar, ebbe a topicba: folyon valo atkeles kozben ne valts lovat.

Szoval ha osszegzunk:

mindketten (te/haromt) hibasak vagytok, mert
- hisztiztetek egy(???) sort... vagy inkabb minimum harmat.

Te ezenfelul hibas vagy, mert
- feeling alapon 1 ember eseteben gyakrolatilag kitalaltal egy nem letezo szabalyt, ami sehol nincs benne a hivatalos szabalykonyvben.
(ezek utan irtam, a tobbi embert senki nem nezte at.. es mostmar mindenkinek keseru a szaja)

Hori hibas, mert
- atnyomott egy masik szabalyt.


Most ha csak ezt nezem, es a szemelyeskedeseket XY user ellen, es az egyebeket nem veszem bele, akkor is az on tevekenysege okozta itt a legtobb vihart, kedves Mr. Soldados.
Nehogymar te legyel itt aztan a szent, meg a reformer a vegen.. naa.

PS:
Nem erdekel, hogy minden Rozi raboffentett es ezt te altalanos igazsagszolgaltataskent hirdeted (aztan kiderul, hogy nem is ugy volt.. lasd Rajna, lasd Fake.. mindegy)
1) ezt nem ilyen formaban kell megtargyalni
2) toled indult a lavina.. es te vagy az akit allandoan taplalta ugymond, TTT/Storm/Hori/XY elleneben.

En altalaban jol kijovok, szeretek trashelni veled.. de ember, ha tenyleg ennyire nem vagy kepes semennyiben sem meghajolni, kompromisszumot kotni, vagy 17 ember egyontetu velemenyet elfogadni - ez mar azert necces.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
JJ, egy pár napig nem lehetne lockolni ezt meg a vita topikot? :cool:szaba
akkor Soldi kilépStez
Mondanám, hogy még egy érv, de az bunkóság lenne.
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
JJ, egy pár napig nem lehetne lockolni ezt meg a vita topikot? :cool:szaba
akkor Soldi kilép

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
JJ, egy pár napig nem lehetne lockolni ezt meg a vita topikot? :cool:
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
JJ: sokszor mondtam, qrvára nem érdekel ki mit gondol rólam. Leszek én közellenség, pont nem érdekel. Nem népszerűségi versenyt akarok nyerni, hanem igazságos, korrekt játékot. És ezért még mindig én tettem a legtöbbet, mert szarok rá, hogy jól járok vagy nem, ellenben az elmúlt 2 napban engem kioktatókkal.Soldados
Egész pontosan mitől lesz igazságos, korrekt a játék, ha Harrison nem 2 hanem 3 évre ír alá?Szegecs
Jeleztem, hogy ez a szerződés nem túl életszerű. Márpedig olyan játékra törekszünk, amely életszerűen zajlik, próbáljuk kiszűrni az életszerűten szerződéseket, a kiskapukat, és egyéb turpisságokat, stb. Amikor ebben nem értettünk egyet TTT-vel, kikértem mások véleményét a szerződésről. És többek között Te is azt mondtad, hogy nem korrekt ez a szerződés, átültetve, nem életszerű, hogy ilyet aláírt volna. A 3 éves szerződés már elfogadható lett volna, mert nem kirívóan rövid.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
JJ: sokszor mondtam, qrvára nem érdekel ki mit gondol rólam. Leszek én közellenség, pont nem érdekel. Nem népszerűségi versenyt akarok nyerni, hanem igazságos, korrekt játékot. És ezért még mindig én tettem a legtöbbet, mert szarok rá, hogy jól járok vagy nem, ellenben az elmúlt 2 napban engem kioktatókkal.Soldados
Egész pontosan mitől lesz igazságos, korrekt a játék, ha Harrison nem 2 hanem 3 évre ír alá?


The response must be equal to the threat.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
JJ: sokszor mondtam, qrvára nem érdekel ki mit gondol rólam. Leszek én közellenség, pont nem érdekel. Nem népszerűségi versenyt akarok nyerni, hanem igazságos, korrekt játékot. És ezért még mindig én tettem a legtöbbet, mert szarok rá, hogy jól járok vagy nem, ellenben az elmúlt 2 napban engem kioktatókkal.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
vajon szaba helyett ki draftol idén?Höri
kiralyfigo
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
kár h elszáltt a régi topik, beraknám most a sok fikázó hsz-t jimmy-re 😊

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Ja, érveltél. Ahogyan szoktál. Valaki igyekszik megcáfolni, te meg beírod rá ugyanazt...fetomy
oke h neki sem kene annyiszor hangoztatnia az igazat ahanyszor csak teheti
de mivel is cafoltak meg ? azon kivul h anyad meg steelers azon kivul semmi targyilagosra nem emlekszem.Fake
Nem is feltétlen cáfolás, csak egyet nem értés, ellenvélemény. Én felhoztam, hogy a szerződések lezárultával talán nem kéne utólag módosítani a szerződések szabályain, maximum majd a következő körtől. Illetve ha jól emlékszem a másik amit mondtam -bár ami már itt volt, azt sem tudom mit mondtam én...-, hogy ez a 2 év vs 3 év témája szerintem közel sem akkora horderejű dolog, hogy 1. ekkora dolog legyen belőle 2. ki kelljen ragadni a többi közül. Szerintem mást nem írtam, de nemtom, viszont az biztos, hogy semmit nem kaptam rá, csak amit előtte 500szor leírt, és nem válasz ezekre.

De tök mindegy, a lényeg meglett, Harrison nem fogadta el eme brutálisan szégyenteljes szerződést, az alap pedig meg lett arra adva, hogy innentől normális szabálykezelés ne lehessen. Legalábbis "demokratikus" formájú nemigen, mert mindenki kénye-kedve szerint kifogásolhat bármit, szabálykönyvtől függetlenül, és továbbra sem értük el azt, hogy a szabálykönyv módosítása időben, megfelelő kommunikációval történjen.
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 875 — No es importante
Nincs itt semmi krízis. Hiszti, sértődés, mártírkodás volt és gyorsan elbukó önjelölt elvi bajnokok. Mások menzesze miatt nem mondok le.Soldados
szerintem meg az semmiképpen sem jó ha az égő házba hordod a szenet, függetlenül attól, hogy mi váltotta ki a tűzesetet.Höri
Én meg szarok rá ha vki magára gyújtja a házat.

fetomy: én legalább érveltem, nemcsak annyit tudtam hajtogatni, hogy kötözködő és Steelers homer... Merithogy ez nem érv. És javíts ki, ha tévedek, de senkit nem küldtem el az anyjába, csak mert másként látta.

De mondom azon lehet elgondolkodni, hogy nagy elvi bajnokok közül 2 két nappal később saját magát köpte arcon. Én viszont csak fair játékot akarok és azért vitázok.Soldados
Soldados abszolút nem rossz szándékkal mondom, de kérlek tényleg hanyagold ezt a témát, a saját érdekedben
mindenki a saját értékítélete szerint elkönyvelte, lezárta a dolgot, míg te sikeresen közellenséget faragtál magadból pár nap alatt

én is írhatnék érzelemdús, több oldalas esszéket, hogy miért jobb az ncaa az nfl-nél, magamat biztos sikerülne ezzel a lehető legjobban meggyőznöm, de egy pont után már senkit mást


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ja, érveltél. Ahogyan szoktál. Valaki igyekszik megcáfolni, te meg beírod rá ugyanazt...fetomy
oke h neki sem kene annyiszor hangoztatnia az igazat ahanyszor csak teheti
de mivel is cafoltak meg ? azon kivul h anyad meg steelers azon kivul semmi targyilagosra nem emlekszem.
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
http://www.youtube.com/watch?v=dhNCrHvp3js

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Ja, érveltél. Ahogyan szoktál. Valaki igyekszik megcáfolni, te meg beírod rá ugyanazt...
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
rherhewhrdfbsferhfhls

És ezt komolyan mondom.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Soldi, én nem a szabályalkotás vagy egyéb hivatalos ügy miatt szerettem volna ha lemondasz, hanem a borzalmas krízis kezelő képességed miatt.Höri
Nincs itt semmi krízis. Hiszti, sértődés, mártírkodás volt és gyorsan elbukó önjelölt elvi bajnokok. Mások menzesze miatt nem mondok le.Soldados
szerintem meg az semmiképpen sem jó ha az égő házba hordod a szenet, függetlenül attól, hogy mi váltotta ki a tűzesetet.Höri
Én meg szarok rá ha vki magára gyújtja a házat.

fetomy: én legalább érveltem, nemcsak annyit tudtam hajtogatni, hogy kötözködő és Steelers homer... Merithogy ez nem érv. És javíts ki, ha tévedek, de senkit nem küldtem el az anyjába, csak mert másként látta.

De mondom azon lehet elgondolkodni, hogy nagy elvi bajnokok közül 2 két nappal később saját magát köpte arcon. Én viszont csak fair játékot akarok és azért vitázok.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
23-24 lenne célszerű, mert előtte hétköznapokon kizártnak tartom, hogy 25+ embernek jó legyen
amúgy ha nem lenne ennyire összeegyeztethetetlen, lehetne itt is többnapos, mondjuk 1-3. kör, 4-7. kör, és akkor két rövidebb etapban lenyomni, nem is nyúlna túlságosan éjszakába
de tudom, hogy ez nem játszik, úgyhogy nekem két-három héttel előtte ha kiderül, hogy melyik nap lesz, tudom úgy alakítani

több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
vajon szaba helyett ki draftol idén?Höri
joeyporter

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
vajon szaba helyett ki draftol idén?

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
most hogy meg van az irl draft időpontja (április 28-30) mi nem tűzzük ki a sajátunkat?kristof
Az IRL draft időpontja már ezer éve megvan. 😛

De szerintem várjunk még pár hetet, mert azért két hónapra előre nem sokan tudják a beosztásukat szerintem, kicsit később már tisztábban fog mindenki látni.Döme
elore latom mar h iden ujfent befogom szopni 😕
egesz aprilis-majusban nem sok szabad hetvegem lesz.
de iden legalabb kilatasban van h lesz hozzaerto helyettesem.Fake
Laki?
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
most hogy meg van az irl draft időpontja (április 28-30) mi nem tűzzük ki a sajátunkat?kristof
Az IRL draft időpontja már ezer éve megvan. 😛

De szerintem várjunk még pár hetet, mert azért két hónapra előre nem sokan tudják a beosztásukat szerintem, kicsit később már tisztábban fog mindenki látni.Döme
elore latom mar h iden ujfent befogom szopni 😕
egesz aprilis-majusban nem sok szabad hetvegem lesz.
de iden legalabb kilatasban van h lesz hozzaerto helyettesem.
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 717 — Sworn to the Black
most hogy meg van az irl draft időpontja (április 28-30) mi nem tűzzük ki a sajátunkat?kristof
Az IRL draft időpontja már ezer éve megvan. 😛

De szerintem várjunk még pár hetet, mert azért két hónapra előre nem sokan tudják a beosztásukat szerintem, kicsit később már tisztábban fog mindenki látni.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
most hogy meg van az irl draft időpontja (április 28-30) mi nem tűzzük ki a sajátunkat?