GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 174
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Én meg ezeket mind ellenzem

Roland Bailey, CB: Nem is kell ezeknek a szaroknak pénzt adni. Inkább
nekem mindet. ELfogadom. 8 450 000/3 év

Sean Considine, S: Nagyon jó kis pénz ez egy ekkora szarnak mint én. 2,2 milló/2 év

Jason Brown, C: Ennyiért még a nagypofájú GM-et is elviselem. 4,5 millió/3 év

Fred Robbins, DT: Elfogadom. 4 millió/1 év

Winston Justice, OL: Az igazság után a pénz is nálam van. 3 500 000/3 év

Cullen Jenkins, DE: 4 050 000/3 év

Madieu Williams, S: 3 000 000/3 év

Kyle Kosier, OG: 4 040 000/2 évharomt
Bocsásd szavazásra a Rosiknak. Én mindig figyeltem ezekre (főleg a 3 évnél rövidebb hosszabbításokra), de eddig egyetlen ilyen kirívó eset sem akadt, ezért emeltem most szót.

Bár Champ nem tudom mit ellenez ezen, hogy ilyen gecijól járt.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Én meg ezeket mind ellenzem

Roland Bailey, CB: Nem is kell ezeknek a szaroknak pénzt adni. Inkább
nekem mindet. ELfogadom. 8 450 000/3 év

Sean Considine, S: Nagyon jó kis pénz ez egy ekkora szarnak mint én. 2,2 milló/2 év

Jason Brown, C: Ennyiért még a nagypofájú GM-et is elviselem. 4,5 millió/3 év

Fred Robbins, DT: Elfogadom. 4 millió/1 év

Winston Justice, OL: Az igazság után a pénz is nálam van. 3 500 000/3 év

Cullen Jenkins, DE: 4 050 000/3 év

Madieu Williams, S: 3 000 000/3 év

Kyle Kosier, OG: 4 040 000/2 év
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Akkor jövőre kerüljön be a szabálykönyvbe, hogy minimum 3 éves szerződést kell adni. Jelenleg nincs semmi ami gátolná a Harrison szerződést a szabálykönyvben, nem is értem miért van erről vita. Szezon közben meg nem változtatunk szabályokat.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
csak gratulálni tudok. bevezetjük a steelers szorzót. 36 éves játékosnak is 5 év a minimum. a sérülésfaktor seggmindegy.haromt
Érdekes, eddig 3/3 úgy véli, hogy Harrison nem fogadná el a 2 éves szerződést. Nem én, hanem még másik 2 Rosi is így gondolja.

Szomorú, hogy ennyi érved van, hogy Steelers-homerség.... Inkább az van, hogy egy abszolút csúcson lévő játékos nem fogad el 2 éves szerződést - legalábbis eddig 3/3 Harrisont képviselő ügynök vélekedik így, hogy ezt visszautasítaná.

Ahogy Te írtad nem is oly rég nekem, a véleményed nem szentírás (miközben én azt nem is kioktatásnak szántam, mert közben saját értékelési hibámat is elismertem 😉), csak egy vélemény a sok közül. Márpedig eddig a tied kisebbségben van.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
csak gratulálni tudok. bevezetjük a steelers szorzót. 36 éves játékosnak is 5 év a minimum. a sérülésfaktor seggmindegy.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Bár Tibi beírta Harrison szerződését, de írtam PM-et a másik 4 Rosi-nak és Hörinek. Az eddigi válaszok alapján 3/3 játékosügynök ellenzi ezt a szerződést... Még Fake, somos és Höri válaszát várom.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
az érdemi dolgokkal nem foglalkozik senki, hogy pl kurvára nem aktuális a szabályzat. Storm 2x is beirta hogy emiatt szopta meg Champpel...haromt
nem a főgóré és az algóré feladata ezeknek a problémáknak, felvetéseknek a kezelése?Szegecs
nem. Somos feladata a szabálykönyv aktualizálása. Mondtam is sokszor a szezonban, de mindenki csak hallgatott és trade admint követelt
több mint 13 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
az érdemi dolgokkal nem foglalkozik senki, hogy pl kurvára nem aktuális a szabályzat. Storm 2x is beirta hogy emiatt szopta meg Champpel...haromt
nem a főgóré és az algóré feladata ezeknek a problémáknak, felvetéseknek a kezelése?


The response must be equal to the threat.
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Hát elég parázs a topic az tény.
De ez is jobb mint a hallgatás
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
az érdemi dolgokkal nem foglalkozik senki, hogy pl kurvára nem aktuális a szabályzat. Storm 2x is beirta hogy emiatt szopta meg Champpel...
több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
sztem ronnie szerződése nem jóbraxa88
a kalkulátorral csináltamadam8
nem azzal van gond, hanem h 30éves kora után is növekszik a pénze.
http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?pid=207843#p207843braxa88
Tényleg 😊 átírtam, köszi

több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
sztem ronnie szerződése nem jóbraxa88
a kalkulátorral csináltamadam8
nem azzal van gond, hanem h 30éves kora után is növekszik a pénze.
http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?pid=207843#p207843
több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
sztem ronnie szerződése nem jóbraxa88
a kalkulátorral csináltam

több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
sztem ronnie szerződése nem jó
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
a szabály az, hogy 30 éves kor alatt nem lehet 3 évnél rövidebbet ajánlani csak veterán minimummal.

tovább nincs szabályozva. már azon az életkoron is túl van, ahol emelkedő fizetést kaphat. ezek után a 2 év reális.

nincs külön steelers és de én másképp gondolom faktor.haromt
Ácsi. Nem azt vitatom, hogy szabályos szerződést adtál. Teljesen szabályos, nincs ezzel gond. Sőt, még másként is gondolhatod, mint a Steelers (3 éves deallel is másként gondolnád). DE!

De a Rosi dönt ugyebár arról, hogy milyen szerződést fogad el egy játékos. Én kizártnak tartom, hogy Harrison aláírjon 2 éves szerződést, miközben semmiféle jele nincs a lassulásnak. Éppen ezért mint Rosi azt mondom, hogy Harrison ezt az ajánlatot nem fogadja el. De kapsz egy extra lehetőséget, hogy 3 évesre növeld az ajánlatod. És nem én döntök így, ugyanis ezért kértem a másik 4 Rosi-t is, hogy foglaljon állást és az egyszerű többség döntsön.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
ezsem féloldalas vita lesz 😛braxa88
alábecsülöd őket,minimum 2-3 oldal lesz ez 😛Newman
Pont ezt mondta 😀tenorx
nem tudom miért hittem azt,hogy asszem-et akart írni,csak elbaszta
epic fail

több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 814 — StuG Life
ezsem féloldalas vita lesz 😛braxa88
alábecsülöd őket,minimum 2-3 oldal lesz ez 😛Newman
azért mondja h ez sem fél oldalas vita lesz.

olvasni tud?

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ezsem féloldalas vita lesz 😛braxa88
alábecsülöd őket,minimum 2-3 oldal lesz ez 😛Newman
én nem fogok vitatkozni mert tudom hogy igazam van.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
ezsem féloldalas vita lesz 😛braxa88
alábecsülöd őket,minimum 2-3 oldal lesz ez 😛Newman
Pont ezt mondta 😀
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 814 — StuG Life
valami lehet a levegőben, most már 2 óránként van ilyen

több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
ezsem féloldalas vita lesz 😛braxa88
alábecsülöd őket,minimum 2-3 oldal lesz ez 😛

több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
ezsem féloldalas vita lesz 😛
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
a szabály az, hogy 30 éves kor alatt nem lehet 3 évnél rövidebbet ajánlani csak veterán minimummal.

tovább nincs szabályozva. már azon az életkoron is túl van, ahol emelkedő fizetést kaphat. ezek után a 2 év reális.

nincs külön steelers és de én másképp gondolom faktor.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
33 éves. voltak itt 1 éves ajánlatok is emberekre.
azért mert steelers homer vagy még nem kell a semmibe is belekötniharomt
😂

Harrison 2 éve 6 éves szerződést kapott. Semmiféle jele nincs, hogy lassulna, 3. lett a Def MVP szavazáson. Te komolyan gondolod, hogy elfogadott volna egy 2 éves szerződést? Ugye, nem...

Én mint Rosi, a játékos egyik ügynöke, visszautasítom/visszautasítanám ezt az ajánlatot, elvégre mi képviseljük a játékosokat. A 3 éves szerződést már elfogadhatónak tartom.

Én kérném a másik 4 Rosi állásfoglalását, mert ez szvsz nem kóser a játékos szempontjából.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
33 éves. voltak itt 1 éves ajánlatok is emberekre.
azért mert steelers homer vagy még nem kell a semmibe is belekötni