GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 230
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
nem teszek mert 37 éves visszavonult embert nem fizetek. ennyi. vigyétek.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nem kell Harrison. vigyétek a francba. 37 évesen nem fogom fizetni, mert a lockout után annyi lenne.
és most jöhet a rituális bukkake a Terrible Towelreharomt
Megsértődhetsz, de azt a szerződést soha nem írná alá sem ő, sem az ügynöke. Márpedig a Rosi az ügynöke. És nem elvenni akarjuk tőled, hanem csak annyit, hogy tegyél rá egy évet.

De az érvelésed még mindig csodálatos: Steelers, Steelers, Steelers... Pedig kétlem, hogy kicsit is hideg fejjel ne látnád be, hogy a 2 éves szerződésnek Harrison esetében nincs létjogosultsága, mert kizárt, hogy elfogadná.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
A régiben benne volt és akkor mi van?ezt a szabályt egyértelműen rögzíteni kellett volna a mostani szabálykönyvben is.
BB,Rivers meg rossz példa,mert egyiksem töltötte be még a 3X-et sem,Harrison meg már 33,ennek ellenére nekik is lehetne 2 évest adni,mert mégegyszer hangsúlyozom,nincs benne a mostani szabálykönyvben erre vonatkozó kikötés.Newman
precedensről nem hallottál?
eddig ez volt a szokás, amit megjegyzem hogy ttt hozott annoSzegecs
újonc szemszögből nézve,ők honnan tudják,hogy tavaly volt erre precedens és ezért nem lehet 3 évnél kevesebbet adni a playanak?

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nem kell Harrison. vigyétek a francba. 37 évesen nem fogom fizetni, mert a lockout után annyi lenne.
és most jöhet a rituális bukkake a Terrible Towelre
több mint 13 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
A régiben benne volt és akkor mi van?ezt a szabályt egyértelműen rögzíteni kellett volna a mostani szabálykönyvben is.
BB,Rivers meg rossz példa,mert egyiksem töltötte be még a 3X-et sem,Harrison meg már 33,ennek ellenére nekik is lehetne 2 évest adni,mert mégegyszer hangsúlyozom,nincs benne a mostani szabálykönyvben erre vonatkozó kikötés.Newman
precedensről nem hallottál?
eddig ez volt a szokás, amit megjegyzem hogy ttt hozott anno


The response must be equal to the threat.
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
A régiben benne volt és akkor mi van?ezt a szabályt egyértelműen rögzíteni kellett volna a mostani szabálykönyvben is.
BB,Rivers meg rossz példa,mert egyiksem töltötte be még a 3X-et sem,Harrison meg már 33,ennek ellenére nekik is lehetne 2 évest adni,mert mégegyszer hangsúlyozom,nincs benne a mostani szabálykönyvben erre vonatkozó kikötés.

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
És akkor most szavazni fogtok a többiről is, amit Tibi befolyásolt? Amihez nyilván joga van, mert ő is Rozi.tenorx
én nem akarom. de mindenbe bele lehet kötni ezen az alapon. de viszonylag nehéz abba, hogy egy 33 éves játékos, lockout előtt nem fogadna el 7 milliót 2 évre... ez egyszerűen nonszensz.

haromt
Sztem az vicces, hogy Te ezt nonszensznek tartod. Te komolyan azt gondolod, hogy Harrison aláírna egy 2 éves szerződést? Ugye nem...


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 10 824 — SB 50 Champion @ Grund
Akkor jövőre kerüljön be a szabálykönyvbe, hogy minimum 3 éves szerződést kell adni. Jelenleg nincs semmi ami gátolná a Harrison szerződést a szabálykönyvben, nem is értem miért van erről vita. Szezon közben meg nem változtatunk szabályokat.tenorx
Miért, most mi van a szabálykönyvben? 1 napja arra próbálok valami reagálást kiharcolni, hogy hogy a faszba lehet a korra vonatkozó dolgokat kihagyni a szabályrendszerből, aztán meg várni, hogy betartsam? Válasz? Semmi...

Sok értelmét így nem látom a szabálykönyvnek...StormST
Én egyetértek, a szabálykönyvet frissíteni kb. a #1 prio kell, hogy legyen.tenorx
Én most már baszhatom a frissítést...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
én adtam ki az összes hosszabbítást mióta van ilyen. soha senkinek nem kötöttem bele az évei számába.
a 30 alatti szabályozva volt és semmi más
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
ez eddig is így voltSzegecs
Mikor? Szabályzatban nincs és gyakorlati példára sem emlékszem.Rajna
régen biztos, hogy volt
nem véletlenül adtam anno 5 éves szerződést a 31 éves MeesternekSzegecs
én is úgy emlékszem hogy még az első hosszabbítós évben ilyen volt
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 264 — Wrath of Khan
Akkor jövőre kerüljön be a szabálykönyvbe, hogy minimum 3 éves szerződést kell adni. Jelenleg nincs semmi ami gátolná a Harrison szerződést a szabálykönyvben, nem is értem miért van erről vita. Szezon közben meg nem változtatunk szabályokat.tenorx
Miért, most mi van a szabálykönyvben? 1 napja arra próbálok valami reagálást kiharcolni, hogy hogy a faszba lehet a korra vonatkozó dolgokat kihagyni a szabályrendszerből, aztán meg várni, hogy betartsam? Válasz? Semmi...

Sok értelmét így nem látom a szabálykönyvnek...StormST
Én egyetértek, a szabálykönyvet frissíteni kb. a #1 prio kell, hogy legyen.
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 10 824 — SB 50 Champion @ Grund
Akkor jövőre kerüljön be a szabálykönyvbe, hogy minimum 3 éves szerződést kell adni. Jelenleg nincs semmi ami gátolná a Harrison szerződést a szabálykönyvben, nem is értem miért van erről vita. Szezon közben meg nem változtatunk szabályokat.tenorx
Miért, most mi van a szabálykönyvben? 1 napja arra próbálok valami reagálást kiharcolni, hogy hogy a faszba lehet a korra vonatkozó dolgokat kihagyni a szabályrendszerből, aztán meg várni, hogy betartsam? Válasz? Semmi...

Sok értelmét így nem látom a szabálykönyvnek...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
És akkor most szavazni fogtok a többiről is, amit Tibi befolyásolt? Amihez nyilván joga van, mert ő is Rozi.tenorx
én nem akarom. de mindenbe bele lehet kötni ezen az alapon. de viszonylag nehéz abba, hogy egy 33 éves játékos, lockout előtt nem fogadna el 7 milliót 2 évre... ez egyszerűen nonszensz.

én is beleköthetnék abba, hogy elvagy és champ 4 éves szerződésről tárgyal tehát a 3at nem lehet elfogadni...

soha senkinek nem lett visszadobva ilyen miatt szerződése. ezért nincs is a szabályzatban.
több mint 13 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
Jövőre szerintem is jó ötlet, de nem így szezon közben.tenorx
ez eddig is így voltSzegecs
Mikor? Szabályzatban nincs és gyakorlati példára sem emlékszem.Rajna
régen biztos, hogy volt
nem véletlenül adtam anno 5 éves szerződést a 31 éves Meesternek


The response must be equal to the threat.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Az a baj, hogy itt nincs semmiféle szabályváltoztatásról szó. A Rosi azért van, hogy eldöntse milyen szerződést fogadna el a játékos. Ennek van egy általános menete az van leírva. Itt nem szabályváltoztatásról van szó, hanem arról, hogy ez a szerződés nem felel meg Harrison igényei miatt, mert azon ritka esetek közé tartozik, amikor nem a pénzzel van baj, hanem az időtartammal.

És TTT-t nem megfosztani akarjuk Harrisontól, hanem csak annyit, hogy csapjon hozzá plusz egy évet.Soldados
Amennyiben ez eléri vagy meghaladja a játékos igénynek 95%-átt, a szerződés megköttetik.szabálykönyv
Rajna
Egyrészt a korábbiban sztem is benne volt más kitétel, másrészt ne viccelődjünk már, hogy BB, Rivers 2 évre szóló szerződését is elfogadtuk volna? Nem hinném...


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
És akkor most szavazni fogtok a többiről is, amit Tibi befolyásolt? Amihez nyilván joga van, mert ő is Rozi.tenorx
Ha akarja, igen.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Az a baj, hogy itt nincs semmiféle szabályváltoztatásról szó. A Rosi azért van, hogy eldöntse milyen szerződést fogadna el a játékos. Ennek van egy általános menete az van leírva. Itt nem szabályváltoztatásról van szó, hanem arról, hogy ez a szerződés nem felel meg Harrison igényei miatt, mert azon ritka esetek közé tartozik, amikor nem a pénzzel van baj, hanem az időtartammal.

És TTT-t nem megfosztani akarjuk Harrisontól, hanem csak annyit, hogy csapjon hozzá plusz egy évet.Soldados
Amennyiben ez eléri vagy meghaladja a játékos igénynek 95%-átt, a szerződés megköttetik.szabálykönyv
Ezt én úgy értelmezem, hogy az évek mindegyek.

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 264 — Wrath of Khan
És akkor most szavazni fogtok a többiről is, amit Tibi befolyásolt? Amihez nyilván joga van, mert ő is Rozi.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Az a baj, hogy itt nincs semmiféle szabályváltoztatásról szó. A Rosi azért van, hogy eldöntse milyen szerződést fogadna el a játékos. Ennek van egy általános menete az van leírva. Itt nem szabályváltoztatásról van szó, hanem arról, hogy ez a szerződés nem felel meg Harrison igényei miatt, mert azon ritka esetek közé tartozik, amikor nem a pénzzel van baj, hanem az időtartammal.

És TTT-t nem megfosztani akarjuk Harrisontól, hanem csak annyit, hogy csapjon hozzá plusz egy évet.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Jövőre szerintem is jó ötlet, de nem így szezon közben.tenorx
ez eddig is így voltSzegecs
Mikor? Szabályzatban nincs és gyakorlati példára sem emlékszem.

több mint 13 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
Jövőre szerintem is jó ötlet, de nem így szezon közben.tenorx
ez eddig is így volt


The response must be equal to the threat.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 264 — Wrath of Khan
Jövőre szerintem is jó ötlet, de nem így szezon közben.
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
nem bocsájtom mert ez nem volt szabály. és nem kötekszem csak azért mert a kedvencemről van szó és csak azért hogy enyém legyen az utolsó szóharomt
Ebben én is igazat adok, a szabályban évkritika nincs és sosem volt erről szó. Én ellenzem a Harrison szerződést meg még párat a belinkeltek közül de szerintem ezt írjuk be és csináljuk így jövőre, menet közben nem érdemes ennyit változtatni.

több mint 13 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
benne volt a régi hivatalos közleményekben, hogy hosszabbításkor 4-5 éves szerződést kell adni, mert irl sem fogadna el xy játékos 3 évnél rövidebb szerződést


The response must be equal to the threat.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
nem bocsájtom mert ez nem volt szabály. és nem kötekszem csak azért mert a kedvencemről van szó és csak azért hogy enyém legyen az utolsó szóharomt
Veheted kötekedésnek, pedig nem az. Ha akkora kedvencem, akkor vajon miért trédeltem el hozzád? 😊 Nem ez alapján építek csapatot és nem ez alapján alkotok véleményt erről a szerződésről. 😉 De még mindig csak ez az egyetlen érved, hogy Steelers... Szóval tévedsz, nem a kötekedés a célom, hanem olyan szerződést kínálsz, amit Harrison nem fogadna el.

Felteszek egy kérdést:
A Rosi azért van, hogy eldöntse, hogy a játékos elfogadja-e az elétett szerződést?


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!