GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 217
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Tyúk vagy a tojás. Nem kötelező eladnod a pickedet. Nem kötelező nem eleget adni hosszabbításon. Egál.

Ha eladod a picked, vállalod, hogy RFA-zás esetén szerzel annál jobbat. Ha nem adsz eleget hosszabbításkor, vállalod, hogy el is vihetik tőled. Utóbbi rizikót én vállalom (kétségem sem volt afelől, hogy 6 milla nem lesz elég, bár az mondjuk meglepett, hogy 7,5-nél is nagyobb az összeg), az előbbi bevállalása viszont nem történik meg.Soldados
Hát azért szerintem eléggé nem ugyanaz a dolog rfa-ra küldeni egy top játékost, meg tudni egy évvel előre, hogy mit akarsz majd fa-n csinálni.

Nyilván nem kötelező tradelni, igen. Csak szerintem irreális "követelés" az, hogy te előre tudjad, hogy akarsz-e majd rfazni 1 év múlva (és most még csak nem is beszéltünk a tulajdonosváltásból adódó problémákról...), az viszont nem irreális követelés, hogy ha nem akarod, ne tedd ki az egyik top emberedet annak, hogy esetleg áron alul viszik el.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Jó példa. Mert extrém mód igazságtalan. És e tekintetben szvsz mindegy, hogy szándékos vagy sem. Senkinek nem kötelező, eladni a pickjeit. Ha RFA-t akarsz, tartsd meg. És ez akkor is igaz, 32. pick a tied és akkor is ha 1/1.Soldados
egyáltalán nem igazságtalan. Méghozzá tudod miért nem? Mert aki van akkora játékos, hogy 1+3-ért valaki megvenné, azzal jobb nem kockáztatni, és adni annyit hosszabbításon, amennyit kér. Nem kötelező senkire sem rfa tendert tenni. El lehet adni előtte, vagy lehet kicsit többet adni neki, hogy tuti maradjon. Ha valaki nem ad neki eleget, ezért rfa-ra kényszerül, akkor be kell vállalja, hogy talán szarul jár.

Ilyen szempontból kibaszás a jövő évi pick vétel is, mert mi van, ha az a pick 32. lesz? Akkor ráb.tam, ha meg 1/1, akkor meg jól jártam. De benne van a rizikó a jövő évi pickben, tudja mindenki, ahogy az rfa-ban is, és azt is tudja mindenki.fetomy
Tyúk vagy a tojás. Nem kötelező eladnod a pickedet. Nem kötelező nem eleget adni hosszabbításon. Egál.

Ha eladod a picked, vállalod, hogy RFA-zás esetén szerzel annál jobbat. Ha nem adsz eleget hosszabbításkor, vállalod, hogy el is vihetik tőled. Utóbbi rizikót én vállalom (kétségem sem volt afelől, hogy 6 milla nem lesz elég, bár az mondjuk meglepett, hogy 7,5-nél is nagyobb az összeg), az előbbi bevállalása viszont nem történik meg.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
És honnan tudja egy évvel korábban hogy majd akar-e RFA-zni vagy sem?adam8
Ha eladod a picked, akkor vállalod, hogy ha RFA-zni akarsz, akkor majd jobbat kell szerezned, mint ami eredetileg lenne.

Amúgy kár ezen pörögni. Majd köv. idény alatt megteszem ezt a javaslatomat, aztán lehet róla szavazni. De szvsz nem szabad olyan igazságtalanságokat engedni, hogy vki extrém esetben 1/1 helyett 1/32-t adhasson, még akkor sem, ha nem direkt kibaszásból történik.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Jó példa. Mert extrém mód igazságtalan. És e tekintetben szvsz mindegy, hogy szándékos vagy sem. Senkinek nem kötelező, eladni a pickjeit. Ha RFA-t akarsz, tartsd meg. És ez akkor is igaz, 32. pick a tied és akkor is ha 1/1.Soldados
egyáltalán nem igazságtalan. Méghozzá tudod miért nem? Mert aki van akkora játékos, hogy 1+3-ért valaki megvenné, azzal jobb nem kockáztatni, és adni annyit hosszabbításon, amennyit kér. Nem kötelező senkire sem rfa tendert tenni. El lehet adni előtte, vagy lehet kicsit többet adni neki, hogy tuti maradjon. Ha valaki nem ad neki eleget, ezért rfa-ra kényszerül, akkor be kell vállalja, hogy talán szarul jár.

Ilyen szempontból kibaszás a jövő évi pick vétel is, mert mi van, ha az a pick 32. lesz? Akkor ráb.tam, ha meg 1/1, akkor meg jól jártam. De benne van a rizikó a jövő évi pickben, tudja mindenki, ahogy az rfa-ban is, és azt is tudja mindenki.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
És honnan tudja egy évvel korábban hogy majd akar-e RFA-zni vagy sem?adam8
mindig mindenki akar.

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Nem azért adtam el tavaly a pickem, mert RFAzni akartam. Egyébként meg benne van, hogy vagy 1/1et vagy 1/32t kap csapattól függően irl is.
több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
És honnan tudja egy évvel korábban hogy majd akar-e RFA-zni vagy sem?

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Szerintem meg nem igazságtalan Soldi, mivel nem arról szól, hogy ki legyen b.va veled, hanem arról, hogy nem járható út, hogy én pl. ha fent szeretném tartani a lehetőségét, hogy jövőre RFA-zzak, akkor ne adjam el egyik pickemet sem, mert ha pl. eladom a jövő évi első körömet, és rá akarok majd menni egy RFa-ra, de közben az én hivatalos pickem az 1/1, akkor ha akarok rfazni, akkor először oda kell adnom a fél csapatomat az 1/1-ért. Aki RFA tendert rak a játékosára, annak benne van az is, hogy lehet, hogy megkapja az 1/1-et, de az is, hogy csak 1/32-t.
fetomy
Jó példa. Mert extrém mód igazságtalan. És e tekintetben szvsz mindegy, hogy szándékos vagy sem. Senkinek nem kötelező, eladni a pickjeit. Ha RFA-t akarsz, tartsd meg. És ez akkor is igaz, 32. pick a tied és akkor is ha 1/1.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
te is tudod hogy nincs benne 😛haromt
Én abból indulok ki, hogy vki reális összeget kínál, nem abból, hogy vki hülye. 😉Soldados
miután az RFA időszak előtt nyilvános lesz a rosenhaus lista így tudni fogja hogy mennyit nem adtál meg.

kacsintós smiley 54654654654646546465464654321546xharomt
De ez nem is titok. Sőt már el is mondtam. 😉

Én 6 millát kínáltam, amivel a 80%-ot sem értem el. (Tehát 7,5 milla feletti igényt állapított meg a Rosi) De azt is elmondtam, hogy akkor se ajánlottam volna újra, ha 80%-on belül vagyok. 😉 Azt is leírtam, hogy miért. Ehhez még hozzájön, hogy inkább más fizessen irreális összeget és akkor legalább kapok egy 1+3-at. 😉

Én tudom, hogy mi az, amit még hajlandó vagyok kifizetni neki (ez nem titok, 6 milla fölött van és 1-2 százezerrel), ha viszont az általam kiszabott határ fölé megy tenorx, akkor szívfájdalom nélkül elengedem.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
messze még az RFA időszakharomt
ja, de a gépem várhatóan úgy március 10 körül jön meg, hacsak nincs oltári mákom, amiről meg nem vagyok híres.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
messze még az RFA időszak
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Szerintem meg nem igazságtalan Soldi, mivel nem arról szól, hogy ki legyen b.va veled, hanem arról, hogy nem járható út, hogy én pl. ha fent szeretném tartani a lehetőségét, hogy jövőre RFA-zzak, akkor ne adjam el egyik pickemet sem, mert ha pl. eladom a jövő évi első körömet, és rá akarok majd menni egy RFa-ra, de közben az én hivatalos pickem az 1/1, akkor ha akarok rfazni, akkor először oda kell adnom a fél csapatomat az 1/1-ért. Aki RFA tendert rak a játékosára, annak benne van az is, hogy lehet, hogy megkapja az 1/1-et, de az is, hogy csak 1/32-t.


Mellesleg a retkes büdös kurvageci életbe, hogy most kell visszaadnom tesómnak a gépet. Mivel az enyém meg még ki tudja mikor jön meg, pont arról maradok le, amit nem lehet halasztani (rfa, és talán fa)........ Bassza meg a kurva anyját...

A konkrét szerződésbeírással, illetve az RFA-m (Cousins - 3.kör 930k) esetleges matchelésével kérhetek haladékot, amíg nem jutok újra géphez?
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
amúgy ez még mindig játék ugye?

több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Ha valakinek nagyon kell Woodley,akkor úgyis irreális összeget ad neki,mert nyilván nem szeretné,ha megtartanád 😊

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
te is tudod hogy nincs benne 😛haromt
Én abból indulok ki, hogy vki reális összeget kínál, nem abból, hogy vki hülye. 😉Soldados
miután az RFA időszak előtt nyilvános lesz a rosenhaus lista így tudni fogja hogy mennyit nem adtál meg.

kacsintós smiley 54654654654646546465464654321546x
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
te is tudod hogy nincs benne 😛haromt
Én abból indulok ki, hogy vki reális összeget kínál, nem abból, hogy vki hülye. 😉


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Tenorx azért tradelt be ELÉM, hogy nehogy a kis Coltsom elvigye előle a király 34-es prospecteket.

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
amikor simán benne van, hogy vki az RFA keretében csak 6,5 millát kínál. 😉Soldados
Ne reménykedj 😀tenorx
tenorx. Engem nem nagyon hat meg, ha Woodleyt el kell engednem, mert olyan irreális összeget mondasz. Kiröhöglek azt légy boldog vele, csak azt bizonyítod, amit amúgyis mindenki tud, hogy nem értesz ehhez a játékhoz. 😛Soldados
Ok.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
amikor simán benne van, hogy vki az RFA keretében csak 6,5 millát kínál. 😉Soldados
Ne reménykedj 😀tenorx
tenorx. Engem nem nagyon hat meg, ha Woodleyt el kell engednem, mert olyan irreális összeget mondasz. Kiröhöglek azt légy boldog vele, csak azt bizonyítod, amit amúgyis mindenki tud, hogy nem értesz ehhez a játékhoz. 😛


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
ezt nem értem? ha tartod az RFA tendert az is hosszabbítás 😛

ha tenorx azt mondja hogy 7,5 milla/5 év Woodleyra, és tartod azt pont olyan mintha te ajánlottál volna 7,5 millát 5 évre woodley ért a hosszabbításban 😛 (nem mintha annyiért megkaptad volna 😀)haromt
tibi közben tőlem is repült egy 2. körös mail. nem sürgetésből, csak h ne vesszen el

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
amikor simán benne van, hogy vki az RFA keretében csak 6,5 millát kínál. 😉Soldados
Ne reménykedj 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
te is tudod hogy nincs benne 😛
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
ezt nem értem? ha tartod az RFA tendert az is hosszabbítás 😛

ha tenorx azt mondja hogy 7,5 milla/5 év Woodleyra, és tartod azt pont olyan mintha te ajánlottál volna 7,5 millát 5 évre woodley ért a hosszabbításban 😛 (nem mintha annyiért megkaptad volna 😀)haromt
Pont ez a lényeg, minek adjak neki mondjuk 7 millát a hosszabbítás során, amikor simán benne van, hogy vki az RFA keretében csak 6,5 millát kínál. 😉


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ezt nem értem? ha tartod az RFA tendert az is hosszabbítás 😛

ha tenorx azt mondja hogy 7,5 milla/5 év Woodleyra, és tartod azt pont olyan mintha te ajánlottál volna 7,5 millát 5 évre woodley ért a hosszabbításban 😛 (nem mintha annyiért megkaptad volna 😀)
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Amúgy azt csak mellékvágányon teszem hozzá, hogy mérhetetlenül igazságtalannak tartom, hogy tenorx 1/25-t ajánlhat RFA keretében.

Mivel ez van a szabálykönyvben, amit fetomy betett, nyilván nem vitatom, hogy ez idén lehetséges, de ezt jövőre meg kell változtatni. Detroit Lions pickje 1/6-os vagy akörüli és ehelyett 1/25-t el kell fogadnom, mert tavaly szerzett egy ilyen picket? Ez elég röhejes. De természetesen a javaslatomat csak a köv. idénytől mondom.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!