GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 174
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Amúgy azt csak mellékvágányon teszem hozzá, hogy mérhetetlenül igazságtalannak tartom, hogy tenorx 1/25-t ajánlhat RFA keretében.

Mivel ez van a szabálykönyvben, amit fetomy betett, nyilván nem vitatom, hogy ez idén lehetséges, de ezt jövőre meg kell változtatni. Detroit Lions pickje 1/6-os vagy akörüli és ehelyett 1/25-t el kell fogadnom, mert tavaly szerzett egy ilyen picket? Ez elég röhejes. De természetesen a javaslatomat csak a köv. idénytől mondom.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Most már mindenki tudja, hogy RFAzni akarok 😀tenorx
Hát ne haragudj, nem tudtam, hogy meglepetésnek szánod 😀
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Miért neked melyik jó? Az hogy fizetsz 9 millát egy nem TOP3 OLB-nek? Vagy az, hogy nincs meg Woodley? Csak rossz és rosszabb között választhatsz. 😊Soldados
Szóval 9 millát fizessek? Egyébként nekem mindkettő jó, csak az egyik jobb 😀tenorx
6,1 milkáért viheted, mert soldi nem megy 6 fölébriareos
Tévedés. Hosszabbításban nem megyek 6 milla fölé. 😉


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 814 — StuG Life
Nekem egyik se jó? 😀tenorx
Miért neked melyik jó? Az hogy fizetsz 9 millát egy nem TOP3 OLB-nek? Vagy az, hogy nincs meg Woodley? Csak rossz és rosszabb között választhatsz. 😊Soldados
Szóval 9 millát fizessek? Egyébként nekem mindkettő jó, csak az egyik jobb 😀tenorx
6,1 milkáért viheted, mert soldi nem megy 6 fölé

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Ez eddig se volt kérdés. 😊 De hát 2 verzió van: vagy elmebeteg összeget mondasz és kiröhöglek, vagy marad nálam Woodley. 😊 Neked egyik sem jó, mert vagy hosszútávon tönkreteszed a caped, vagy nem lesz meg Woodley.Soldados
Nekem egyik se jó? 😀tenorx
Miért neked melyik jó? Az hogy fizetsz 9 millát egy nem TOP3 OLB-nek? Vagy az, hogy nincs meg Woodley? Csak rossz és rosszabb között választhatsz. 😊Soldados
Szóval 9 millát fizessek? Egyébként nekem mindkettő jó, csak az egyik jobb 😀
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Most már mindenki tudja, hogy RFAzni akarok 😀tenorx
Ez eddig se volt kérdés. 😊 De hát 2 verzió van: vagy elmebeteg összeget mondasz és kiröhöglek, vagy marad nálam Woodley. 😊 Neked egyik sem jó, mert vagy hosszútávon tönkreteszed a caped, vagy nem lesz meg Woodley.Soldados
Nekem egyik se jó? 😀tenorx
Miért neked melyik jó? Az hogy fizetsz 9 millát egy nem TOP3 OLB-nek? Vagy az, hogy nincs meg Woodley? Csak rossz és rosszabb között választhatsz. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Most már mindenki tudja, hogy RFAzni akarok 😀tenorx
Ez eddig se volt kérdés. 😊 De hát 2 verzió van: vagy elmebeteg összeget mondasz és kiröhöglek, vagy marad nálam Woodley. 😊 Neked egyik sem jó, mert vagy hosszútávon tönkreteszed a caped, vagy nem lesz meg Woodley.Soldados
Nekem egyik se jó? 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
na elvileg meg van az első kör. kivéve engem, mert fake nem küldött rajnának árat...
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Most már mindenki tudja, hogy RFAzni akarok 😀tenorx
Ez eddig se volt kérdés. 😊 De hát 2 verzió van: vagy elmebeteg összeget mondasz és kiröhöglek, vagy marad nálam Woodley. 😊 Neked egyik sem jó, mert vagy hosszútávon tönkreteszed a caped, vagy nem lesz meg Woodley.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Igen. Ez nem is kérdés. Jól néznénk ki, hogy birtokolod mondjuk az 1/15-t, de hátratrédeltél és csak 1/30-at adnál annak, akinek az RFA-ját elviszed. Ez igazságtalan kib.szás lenne azzal, akitől elhozod.Soldados
Jó ez a része nyilvánvaló, de én nem is arra gondoltam, hogy a korábbit hátrébb tradeled. Hanem, hogy van kettő, abból eladod az egyiket, majd 1 hónappal később jön rfa, és a másikat nem adhatod. Mindezt úgy, hogy mondjuk a két pick között van 3 hely különbség.fetomy
Nem adhatod, mert igazságtalan a másikkal, ahonnan elhozod az RFA-t. Ha 1/15 voltál, akkor ha ez a picked megvan, akkor ezt kell adnod, ha nincs, akkor ennél jobbat kell adnod. Ez nem is kérdés. A Te picked az 1/15. Akkor nem adhatsz a másiknak 1/18-at.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Most már mindenki tudja, hogy RFAzni akarok 😀
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Igen. Ez nem is kérdés. Jól néznénk ki, hogy birtokolod mondjuk az 1/15-t, de hátratrédeltél és csak 1/30-at adnál annak, akinek az RFA-ját elviszed. Ez igazságtalan kib.szás lenne azzal, akitől elhozod.Soldados
Jó ez a része nyilvánvaló, de én nem is arra gondoltam, hogy a korábbit hátrébb tradeled. Hanem, hogy van kettő, abból eladod az egyiket, majd 1 hónappal később jön rfa, és a másikat nem adhatod. Mindezt úgy, hogy mondjuk a két pick között van 3 hely különbség.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
"A kompenzációként adott pick a tulajdonos offseason kezdetén birtokolt saját pickje, vagy annál jobb kell, hogy legyen. Vagyis ha valaki 2010-ben szerzett egy 2011-es draftjogot, akkor az ebből a szempontból sajátnak számít."
Ez most komolyan azt jelenti, hogy ha X-nek az offseason elején két első köröse volt, és trade nyitáskor eladta a korábbit, akkor ha RFA-zni akar, akkor vissza kell tradelnie a korábbi sajátjáig minimum??fetomy
Igen. Ez nem is kérdés. Jól néznénk ki, hogy birtokolod mondjuk az 1/15-t, de hátratrédeltél és csak 1/30-at adnál annak, akinek az RFA-ját elviszed. Ez igazságtalan kib.szás lenne azzal, akitől elhozod.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
"A kompenzációként adott pick a tulajdonos offseason kezdetén birtokolt saját pickje, vagy annál jobb kell, hogy legyen. Vagyis ha valaki 2010-ben szerzett egy 2011-es draftjogot, akkor az ebből a szempontból sajátnak számít."
Ez most komolyan azt jelenti, hogy ha X-nek az offseason elején két első köröse volt, és trade nyitáskor eladta a korábbit, akkor ha RFA-zni akar, akkor vissza kell tradelnie a korábbi sajátjáig minimum??
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
az mondjuk gyönyörű lenne ha pont Coleman szorítaná ki a Lions kezdőjéből Spievey-t 😂JJ Tiller
Karma is a bitch 😀

Egyébként lehet nálam érdeklődni Lightért tag+tradel, olcsóért vihető.
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 761 — No es importante
az mondjuk gyönyörű lenne ha pont Coleman szorítaná ki a Lions kezdőjéből Spievey-t 😂


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Friss KeKi, csak olyan játékosokkal, akik eddig nem voltak rajta.deny79
Inkáb válaszolj az egyhetes PM-re 😛Rajna
Az a második körös hosszabbítástól függ, mert ugye közben érkezett már O-Line ember egynek. Addig meg nem akartam semmit érő PM-et írni, de nem felejtettem el.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
soldi a tavalyi draftpickjeidet miért osztod meg velünk? 😀

több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 817 — Nega Scott
Friss KeKi, csak olyan játékosokkal, akik eddig nem voltak rajta.deny79
Inkáb válaszolj az egyhetes PM-re 😛

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Friss KeKi, csak olyan játékosokkal, akik eddig nem voltak rajta.
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
elküldtem a szokásos röhögésre méltóan kicsi számokat így már csak tomeeera kell várni
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
ment a második levélke Tííbornak

PM-ekre holnap megy a válasz mindenkinek



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Tibi, megkaptad a 2. ajánlatot Hawthorne-ra?szaba
igen. de mondtam hogy nem fogom értékelni őket csak ha kész az első kör.

Még Joci, Ork és Tomeee van hátraharomt
Oké, csak az érdekelt, megkaptad-e, de akkor jólvan.
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
Tibi, megkaptad a 2. ajánlatot Hawthorne-ra?szaba
igen. de mondtam hogy nem fogom értékelni őket csak ha kész az első kör.

Még Joci, Ork és Tomeee van hátraharomt
most értem haza edzésről,mindjárt neki állok


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Tibi, megkaptad a 2. ajánlatot Hawthorne-ra?szaba
igen. de mondtam hogy nem fogom értékelni őket csak ha kész az első kör.

Még Joci, Ork és Tomeee van hátra