GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 171
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 10 803 — SB 50 Champion @ Grund
Ez van, gondoltam hogy valamennyire fölé megyek...

Lenne viszont pár gondolatom:

Geci jó lenne, ha a szabálykönyv vagy a hivatalos közlemények részbe átkerülnének néha a dolgok. Fincsi, hogy a leadás után tudom meg, hogy orrnehéz szerződést kötelező adni Champ-nek, így laza 3,5 misi ment ki a kéményen. Nem, én nem érek rá egész évben a fórumon olvasgatni minden javaslatot, stb. Pont ezért lenne HIVATALOS, ami hivatalos és pont ezért kéne a SZABÁLYkönyvben lennie a szabályoknak.

Én úgy érezném korrektnek, hogy ha az lenne a SZABÁLY ami a szezon első napján 00:00-kor bent van a szabálykönyvben, aztán azon lehet vitatkozni szezon közben, meg szezonok között, szezon után módosítható is, de ami nincs ott benne, az nem SZABÁLY.

Igen, biztos én vagyok a fasz, mert nem olvasom IRL szezon alatt (amikor elvileg pont azért nem játszunk, mert az embereknek nem lenne energiájuk/idejük a GM-re) az összes javaslatot és vitát. Én ezekben nem kívántam részt venni soha, mivel úgyis baszik rá mindenki, hogy mit mondok, meg nincs rá időm/energiám. Ráhagytam ezt a jobban hozzáértőkre/ráérőkre/stb., abban a hitben, hogy amiben megállapodnak, annak valahol a hivatalos részben lesz egy lenyomata és nekem elég lesz azzal foglalkoznom. Úgy látszik rosszul hittem/gondoltam/reméltem...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Egyébként jövőre tényleg az lenne a legjobb, ha úgy hirdetnél Tibi, hogy összeget nem írsz, csak azt, hogy sikerült-e a hosszabbítás, vagy nem. Ha meg valaki elmondja egy másik GMnek, hogy mennyiért sikerült az magával basz ki.tenorx
2 évig ez volt rendszer. kibírta mindenki. most már mindegy. pár ember maradt
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Egyébként jövőre tényleg az lenne a legjobb, ha úgy hirdetnél Tibi, hogy összeget nem írsz, csak azt, hogy sikerült-e a hosszabbítás, vagy nem. Ha meg valaki elmondja egy másik GMnek, hogy mennyiért sikerült az magával basz ki.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Tibi: elküldtem a sajátomat.Soldados
egyenként nem hírdetek. majd ha jönnek mégharomt
Nem mondtam, hogy hirdess, csak jeleztem. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Tibi: elküldtem a sajátomat.Soldados
egyenként nem hírdetek. majd ha jönnek még
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Tibi: elküldtem a sajátomat.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Wow, nem semmi pénzt kapott Champ meg Atogwe.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Champre sztem én fele ennyit sem javasoltam, pedig idén én voltam a főgeci. 😊Soldados
Champnél én voltam a főgeci, de még az is majd 2 millával kisebb volt 😊
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Champre sztem én fele ennyit sem javasoltam, pedig idén én voltam a főgeci. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
😂 😂 😂


The response must be equal to the threat.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
komoly versenytársat kapott deny79 a túlfizetés versenyben 😀
több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 733 — 49ers GM
Ja, de Wright attól lett nickel, hogy kiszorult a kezdőből... 😊

több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
az élet nem egy habostorta.
Csapásokat adunk és csapásokat kapunkharomt
Na, ez aztán magyarázat! 😛

Igor, a FB kapcsán igazad van (egyébként részben emiatt is a 80%-os első ajánlati határt jövőre lejjebb tolnám), a két safety-t meg nem hypeolom, jó, normális safety páros, de nem franchise tag fizut érő Mikell sem... Nekem egyébként Wright a legdurvább, aki IRL nickel lett, vagyis még csak nem is kezdő, mégis 3 milla felett lesz a fizuigénye.somoskovig
Neked kene tudnod legjobban, hogy sok olyan nickel van, aki jobb mint adott esetben egy kezdo CB.. foleg a masodik szamuak.
Ez persze nem azt jelenti, hogy ettol Wright az isten, vagy hogy en fizetnek neki X millert.. de engem a TT-es adat jobban meglepett, neki se adnek annyit 😛

Mikell a legjobb all-around "fiatal" safety, boven TOP 10.. siman kerhet Pro Bowler/TOP 5 fizut.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
somos: a backup QB-t fetomynak írtam, nem neked. Neked az első részt írtam, meg az mindenkinek szól, hogy sajnálom, sajnos a tavalyi engedékenységem után idén túllőttem a célon.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 733 — 49ers GM
az élet nem egy habostorta.
Csapásokat adunk és csapásokat kapunkharomt
Na, ez aztán magyarázat! 😛

Igor, a FB kapcsán igazad van (egyébként részben emiatt is a 80%-os első ajánlati határt jövőre lejjebb tolnám), a két safety-t meg nem hypeolom, jó, normális safety páros, de nem franchise tag fizut érő Mikell sem... Nekem egyébként Wright a legdurvább, aki IRL nickel lett, vagyis még csak nem is kezdő, mégis 3 milla felett lesz a fizuigénye.

több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Mikell, Thomas és Hester top 10-es fizut akart (Hester top 5-öt konkrétan), Mikell ráadásul majdnem franchise tag lóvét, ami az 5 legjobb fizu átlaga...somoskovig
Szvsz a fullbackeknel eleg kozeliek az arak egymashoz.. a safetjeid meg kezdok, es mindig hypolod oket 😛 aki miatt hisztizhetsz az max Terrell Thomas sztem.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
az élet nem egy habostorta.
Csapásokat adunk és csapásokat kapunk
több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 733 — 49ers GM
Mikell, Thomas és Hester top 10-es fizut akart (Hester top 5-öt konkrétan), Mikell ráadásul majdnem franchise tag lóvét, ami az 5 legjobb fizu átlaga...

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
milyen top10? nem fogom elmondani az árakat, de néhol nagyon közel voltál
több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 733 — 49ers GM
attól hogy beírod még 3x tudom hogy nekem van igazam.

a hosszabbítás egy védelem az FA-tól. a védelmet pedig meg kell fizetni.haromt
Top 10 meg franchise tag értékekkel kell megfizetni a védelmet egy nem sztár esetében???

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
attól hogy beírod még 3x tudom hogy nekem van igazam.

a hosszabbítás egy védelem az FA-tól. a védelmet pedig meg kell fizetni.
több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 733 — 49ers GM
Nem back-up nálam sem, IRL sem, de egy átlagos kezdő 3-4 millás fizetést érdemel?

Még egyszer itt a listám, tényleg kíváncsi leszek az árakra, mert nem igazán értem jó pár helyen az értékelési szempontokat.

Terrell Thomas minimum 4,5 millát akart, amivel a 9. legjobban fizetett CB lenne. Remélem, ratingben is top 10-es lesz...

Hester 1,6 milla feletti fizut akar, ez konkrétan a 4. legjobb FB fizu lenne...

James Anderson 1 kezdő szezon után 2,4 milla felett akar keresni, ezt még talán meg is értem.

Wright, aki sikeresen nickel CB-vé küzdötte le magát Clevelandben, mi a faszra akar majdnem 3 millát?

Dashon Goldson dettó, bár ő legalább kezdő, volt egy jó éve, idén elég közepes volt, de még ez is talán érthető.

Mikell 31 évesen szintén top 10 safety fizetést akar, majdnem franchise tag értéket...

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
aki nálad backup, az elérve a szabadügynök státuszt úgy gondolja, hogy máshol akár kezdő is lehet, ezért ha nem akarod hogy elmenjen esetleg máshoz kezdőnek, akkor fizesd meg neki a szar kezdő árát és nálad marad backupnak...

de nem tudom mi ez a sírás. akit úgy gondolsz hogy csak 1,5 millát ér, akkor azt hagyd kimenni a picsába és szedd vissza 1,5 milláért...
több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 733 — 49ers GM
Idén én biztos túllőttem. 😕 Sajnálom. Azért emeltem az áraimon, mert tavaly én voltam a túl jó szívű, de sajna ezek szerint most túllőttem a célon, ezért sorry.

Másrészt ha tetszik, ha nem a backup QB nem vetmin-ért játszik, hanem kb 2-3 millióért. Ez egy ilyen poszt.Soldados
Soldi, betettem az én hosszabbításos listámat, nem volt rajta back-up QB. 😊

Egyébként meg nem a sajnálkozás miatt írtam, túlélem, nem akartam túlfizetni senkit, hanem a tendencia miatt. A cap kb. 8%-kal emelkedett, kíváncsi leszek, hogy a meghatározott fizetések mennyivel nőttek tavalyhoz képest.

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Idén én biztos túllőttem. 😕 Sajnálom. Azért emeltem az áraimon, mert tavaly én voltam a túl jó szívű, de sajna ezek szerint most túllőttem a célon, ezért sorry.

Másrészt ha tetszik, ha nem a backup QB nem vetmin-ért játszik, hanem kb 2-3 millióért. Ez egy ilyen poszt.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!