GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 324
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 5 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 767 — 49ers GM
@Spigo: a legutóbbi licited érvénytelen, ha jól értem a szabályokat. Mivel 1.5m fölé mentél Robey-Colemannel, így minimum 300k-val kkellett volna emelned. Csak 260k lett.
Paul43
Nem, az az összeg számít, ami az előző ajánlat volt, nem az új. Tehát meg 1.490.000-re is lehet 100.000 az emeles

több mint 5 éve
Paul43 New England Patriots Indiana Hoosiers 557
@Spigo: a legutóbbi licited érvénytelen, ha jól értem a szabályokat. Mivel 1.5m fölé mentél Robey-Colemannel, így minimum 300k-val kkellett volna emelned. Csak 260k lett.
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 324
A szövegeket ide! Így is baromi szar átnézni! A licithez max annyit hogy érvénytelen, de a legjobb ha ezt Ádiék intézik!!!
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Srácok, itt kérdezzetek kommenteljetek
több mint 5 éve
Paul43 New England Patriots Indiana Hoosiers 557
bocsi, hogy a licitesbe válaszoltam, majd die fogok legközelebb.
több mint 5 éve
Paul43 New England Patriots Indiana Hoosiers 557
Mivel érvénytelen volt a licited, direkt adtam be 2.000.001-et 😉 Tudatos Volt beírás volt.
több mint 5 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 767 — 49ers GM
1dolláros emelés... 😀
braxa88
Érvénytelen volt a licited, lehet, hogy alapból ennyit akart adni 😊

több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
1dolláros emelés... 😀
több mint 5 éve
Paul43 New England Patriots Indiana Hoosiers 557
@Rataxes: BJ Finney már volt korábban 3 évre és drágábban.
több mint 5 éve
Egon bá New England Patriots 1 113 — Saints GM
Kalil visszavonult, ő rá nem lesz nagy verseny.
gabokocka
Nem olvastam sehol 😕
Egon
Ha beleszerkesztesz a hsz-be érvénytelen lesz (ezt csak zárójelben jegyzem meg)

Persze akkor a többi licit is érvénytelen lesz.
gabokocka
Jogos! Inkább kivárom a bünti idejét 😉

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 797 — Keep pounding
Kalil visszavonult, ő rá nem lesz nagy verseny.
gabokocka
Nem olvastam sehol 😕
Egon
Ha beleszerkesztesz a hsz-be érvénytelen lesz (ezt csak zárójelben jegyzem meg)

Persze akkor a többi licit is érvénytelen lesz.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Egon bá New England Patriots 1 113 — Saints GM
Kalil visszavonult, ő rá nem lesz nagy verseny.
gabokocka
Nem olvastam sehol 😕

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 797 — Keep pounding
Kalil visszavonult, ő rá nem lesz nagy verseny.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 767 — 49ers GM
Behugyozok, Lang visszavonult!
Idén hosszabbítottam vele 3 évre, egy 31 éves guardnál a faszomért jön egyből a retire?

Mivel idén is már több a fizuja mint 5m (ami itt valamiért már garantáltá vált), most az idei teljes fizuja + a további 2 év fizu 30-30%-a dm? Mert az elég nagy kibaszás azért. Nekem nem súgta a fülembe a jó Thomas John, hogy köszi ennyi volt.
Esetleg ráérek jövőre cutolni vagy mi itt ilyenkor ami segíthet, hogy ne idén fizzessek egy kisebb vagyont?
alatriste
Az segít, hogy visszavonulásra nem vonatkozik a teljes fizu dead money szabály asszem
somoskovig
Oh, ha ez így van az azért elég nagy segítség volta. Ezt valami illetékes személy megerősíthetné.
Azt jól gondolom, hogy mivel 3 év van a szerződéséből (hisz 3 évre irattam alá), akkor a dm-et kérhetem továbbá majd felesbe is ugye? (idénre-jövőre)
alatriste
Szabálykönyv:
Adott évben az 5 millió dollár feletti fizetések a szabadügynök-piac nyitásakor, az 1,5 millió dollár feletti fizetések egy héttel a draft után garantálttá válnak. Ha a GM a megadott időpontok után cutol ilyen fizetésű játékost, akkor az aktuális évi teljes fizetés cap büntetésként kerül elkönyvelésre. Speciális esetekben mentesül a csapat a megnövelt cap büntetés alól (például ha a játékos visszavonul), ilyenkor az aktuális évben is normál cap büntetéssel jár a játékos kivágása.

több mint 5 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 161 — Eagles fan
.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 5 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 161 — Eagles fan
Behugyozok, Lang visszavonult!
Idén hosszabbítottam vele 3 évre, egy 31 éves guardnál a faszomért jön egyből a retire?

Mivel idén is már több a fizuja mint 5m (ami itt valamiért már garantáltá vált), most az idei teljes fizuja + a további 2 év fizu 30-30%-a dm? Mert az elég nagy kibaszás azért. Nekem nem súgta a fülembe a jó Thomas John, hogy köszi ennyi volt.
Esetleg ráérek jövőre cutolni vagy mi itt ilyenkor ami segíthet, hogy ne idén fizzessek egy kisebb vagyont?
alatriste
Az segít, hogy visszavonulásra nem vonatkozik a teljes fizu dead money szabály asszem
somoskovig
Oh, ha ez így van az azért elég nagy segítség volta. Ezt valami illetékes személy megerősíthetné.
Azt jól gondolom, hogy mivel 3 év van a szerződéséből (hisz 3 évre irattam alá), akkor a dm-et kérhetem továbbá majd felesbe is ugye? (idénre-jövőre)
alatriste
Igen, kérheted.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 071 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Behugyozok, Lang visszavonult!
Idén hosszabbítottam vele 3 évre, egy 31 éves guardnál a faszomért jön egyből a retire?

Mivel idén is már több a fizuja mint 5m (ami itt valamiért már garantáltá vált), most az idei teljes fizuja + a további 2 év fizu 30-30%-a dm? Mert az elég nagy kibaszás azért. Nekem nem súgta a fülembe a jó Thomas John, hogy köszi ennyi volt.
Esetleg ráérek jövőre cutolni vagy mi itt ilyenkor ami segíthet, hogy ne idén fizzessek egy kisebb vagyont?
alatriste
Az segít, hogy visszavonulásra nem vonatkozik a teljes fizu dead money szabály asszem
somoskovig
Oh, ha ez így van az azért elég nagy segítség volta. Ezt valami illetékes személy megerősíthetné.
Azt jól gondolom, hogy mivel 3 év van a szerződéséből (hisz 3 évre irattam alá), akkor a dm-et kérhetem továbbá majd felesbe is ugye? (idénre-jövőre)


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 767 — 49ers GM
Behugyozok, Lang visszavonult!
Idén hosszabbítottam vele 3 évre, egy 31 éves guardnál a faszomért jön egyből a retire?

Mivel idén is már több a fizuja mint 5m (ami itt valamiért már garantáltá vált), most az idei teljes fizuja + a további 2 év fizu 30-30%-a dm? Mert az elég nagy kibaszás azért. Nekem nem súgta a fülembe a jó Thomas John, hogy köszi ennyi volt.
Esetleg ráérek jövőre cutolni vagy mi itt ilyenkor ami segíthet, hogy ne idén fizzessek egy kisebb vagyont?
alatriste
Az segít, hogy visszavonulásra nem vonatkozik a teljes fizu dead money szabály asszem

több mint 5 éve
Egon bá New England Patriots 1 113 — Saints GM
Na készítem a popcornt 😉

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 071 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Behugyozok, Lang visszavonult!
Idén hosszabbítottam vele 3 évre, egy 31 éves guardnál a faszomért jön egyből a retire?

Mivel idén is már több a fizuja mint 5m (ami itt valamiért már garantáltá vált), most az idei teljes fizuja + a további 2 év fizu 30-30%-a dm? Mert az elég nagy kibaszás azért. Nekem nem súgta a fülembe a jó Thomas John, hogy köszi ennyi volt.
Esetleg ráérek jövőre cutolni vagy mi itt ilyenkor ami segíthet, hogy ne idén fizzessek egy kisebb vagyont?

Szerkesztette: alatriste


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 161 — Eagles fan
Jaja ez nem stipistopi hanem licitálás. Szal nem kell pontban 8kor leülni, ráér az ember
braxa88
Úgyhogy mindenki egyeztesse az óráját a fórumidővel 😀

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Jaja ez nem stipistopi hanem licitálás. Szal nem kell pontban 8kor leülni, ráér az ember
több mint 5 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 664 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Jó tanács az újaknak. Az esti licit kezdés előtt átrágni a szabályokat. Hsz-t nem lehet szerkeszteni, az is rossz licitnek számít. Hiába tűnik jónak a licit, ha valaki 1 mp-cel megelőz, az is rossz licit. Érdemes figyelni a részletekre.
gabokocka
Köszönöm a több új nevében is a jótanácsokat!
Én mondjuk nem tudok 8-kor leülni a gép elé, úgyhogy majd licitálok a resztlire (mert gondolom holnap reggelig úgyis elkel, aki nagyon el akar kelni). Shit happens.
ljambrik
Az utolsó érvényes licittől számítva 24 órán belül te is licitálhatsz.

" class="embed">
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Én mondjuk nem tudok 8-kor leülni a gép elé, úgyhogy majd licitálok a resztlire (mert gondolom holnap reggelig úgyis elkel, aki nagyon el akar kelni). Shit happens.
ljambrik
dehogy, 24 óra van mindenkire
több mint 5 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 767 — 49ers GM
Jó tanács az újaknak. Az esti licit kezdés előtt átrágni a szabályokat. Hsz-t nem lehet szerkeszteni, az is rossz licitnek számít. Hiába tűnik jónak a licit, ha valaki 1 mp-cel megelőz, az is rossz licit. Érdemes figyelni a részletekre.
gabokocka
Köszönöm a több új nevében is a jótanácsokat!
Én mondjuk nem tudok 8-kor leülni a gép elé, úgyhogy majd licitálok a resztlire (mert gondolom holnap reggelig úgyis elkel, aki nagyon el akar kelni). Shit happens.
ljambrik
Nem fog, mert az utolsó érvényes licittől 24 órán belül még lehet emelni.